Profilinizin kontrolünü alın Bilgilerinizi Düzenleyin Randevu al Uzmanları gör
Mesaj gönder
Numarayı göster

İstanbul Fatih Sultan Mehmet Eğitim Araştırma Hastanesi kadrosunda 4 adet acil tıp uzmanı, 4 adet aile hekimliği uzmanı, 9 adet anesteziyoloji ve reanimasyon uzmanı, 9 adet beyin ve sinir cerrahisi uz... daha fazla

Sağlığınızı ertelemeyin

Evinizden ayrılmadan tedavinizi başlatmak veya devam ettirmek için online danışmanlığı seçin. Eğer ihtiyacınız varsa, muayenehane ziyareti için de randevu alabilirsiniz.

Nasıl çalışır?

Hakkımızda

Adres bilgisi

İstanbul Fatih Sultan Mehmet Eğitim Araştırma Hastanesi

E5 Karayolu Üzeri İçerenköy

34752 , Ataşehir ,

İletişim Bilgileri
Sigortasız hastalar

Hakkımızda

İstanbul Fatih Sultan Mehmet Eğitim Araştırma Hastanesi kadrosunda 4 adet acil tıp uzmanı, 4 adet aile hekimliği uzmanı, 9 adet anesteziyoloji ve reanimasyon uzmanı, 9 adet beyin ve sinir cerrahisi uzmanı, 1 adet çocuk kardiyolojisi uzmanı, 6 adet çocuk sağlığı ve hastalıkları uzmanı, 2 adet dermatoloji uzmanı, 2 adet enfeksiyon hastalıkları uzmanı, 7 adet fiziksel tıp ve rehabilitasyon uzmanı, 15 adet genel cerrahi uzmanı, 3 adet göğüs hastalıkları uzmanı, 11 adet göz hastalıkları uzmanı, 14 adet iç hastalıkları uzmanı, 8 adet kadın hastalıkları ve doğum uzmanı, 2 adet kalp ve damar cerrahisi uzmanı, 1 adet kardiyoloji uzmanı, 7 adet kulak burun boğaz uzmanı, 1 adet nefroloji uzmanı, 9 adet nöroloji uzmanı, 6 adet ortopedi ve travmatoloji uzmanı, 1 adet plastik rekonstrüktif ve estetik cerrahi uzmanı, 1 adet pratisyen uzmanı, 2 adet psikiyatri uzmanı, 7 adet radyoloji uzmanı, 4 adet romatoloji uzmanı, 1 adet tıbbi mikrobiyoloji uzmanı, 2 adet tıbbi patoloji uzmanı, 10 adet üroloji uzmanı, bulunmaktadır. İstanbul Fatih Sultan Mehmet Eğitim Araştırma Hastanesi İstanbul ilinde E-5 Yolu İçerenköy adresinde bulunmaktadır. İstanbul Fatih Sultan Mehmet Eğitim Araştırma Hastanesi bünyesinde bulunan bir doktordan randevu almak için 2165783000 numaralı telefonu arayabilirsiniz.

Tıbbi tesis tipi

 • Eğitim Ve Araştırma Hastanesi

Bu kurumdaki doktorlar/uzmanlar hakkındaki görüşler

Genel skor

 • Dakiklik
 • Alaka
 • Mekan
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Doç. Dr. Tuncay Toprak Kısırlık

  Tuncay beye düşük sperm hastasi oldugum icin gittim kendisi alanında tecrubeli işine saygisi olan biri daha da önemlisi insana olan saygısi yeter. kendisine teşekkür ederim.

  A
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Doç. Dr. Erhan Çelikoğlu Beyin Anevrizması Onarımı

  31. 12. 2022 tarihinde beyin anevrizma sonucu beyin kanaması geçiren annemi başarılı bir şekilde ameliyat eden, ameliyat sonrası her detayıyla ilgilenen bir hekim. Çok kritik bir beyin ameliyatını Allah'ın da izniyle kusursuz bir şekilde yaptı. Allah'a şükür annemde hiçbir hasar kalmadı.
  Allah razı olsun. Allah Onun gibi cerrahlarımızın sayısını arttırsın.

  F
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Doç. Dr. Tuncay Toprak Üroloji Randevusu

  Dr. Tuncay Toprak beye idrarda yanma şikayetiyle gittim tahlil yaptırdı ve bana antibiyotik tedavisi uyguladı kontrola gittiğimde de rahatsızlığımın geçtiğini rahatladığımı söyledim. Kendisi hastasına önem veren bir hekim. Hastayı dinlemesi ona açılayıcı bilgi vermesi sakinliği insana güven veriyor. İyi ki varsınız hocam yolunuz her daim olsun.

  Doç. Dr. Tuncay Toprak

  Çok teşekkür ederim değerli yorumunuz için

  S
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Op. Dr. Anıl Ergin Diğer

  Kıymetli Anıl Hocam, Karin ağrısı şikayeti ile geldiğimizde siz bizim şansımız oldunuz detayli arastirmaniz ile erken evrede bagirsaktaki tümörü tepsit edip başarılı bir ameliyatla tümörü temizlediniz ve kemoterapi radyoterapi gibi hic bir sürece gerek kalmadan babami kolon kanserinden iyilestirip babamin hayatini kurtardiniz. Hersey icin çok teşekkür ederiz süreç icerisinde sürekli bilgilendirmeniz surecin her bir asamasini bütün ihtimalleri teker teker anlatmaniz sabriniz hosgorunuz icin cok teşekkür ederiz iyiki varsiniz size guvenimiz sonsuz

  E
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Doç. Dr. Tuncay Toprak Böbrek Kanseri Laparoskopik (Kapalı) Ameliyatları

  Babam için idrarda kanama şikayeti ile gittik yapılan tahlillerde idrar yolu kanseri olduğunu öğrendik.İleri derece koah hastası olan babam için çok yüksek riskli olan ameliyatı Tuncay Toprak hocamiz çok başarılı şekilde gerçekleştirmiştir.
  Öncelikle Sayın DOÇ.DR. TUNCAY TOPRAK hocama ve ekibine hastane ameliyat öncesi yatış ve sonrası çıkışına kadar emeği olan herkese teşekkürü borç bilirim.
  İyi ki sizin gibi bu mesleğe gönlünü vermiş bir ekibe denk gelmişiz iyi ki varsınız.
  Herşey için sonsuz teşekkürler...

  Doç. Dr. Tuncay Toprak

  Geçmiş olsun. Umarım her şey sorunsuz devam eder.

  B
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Doç. Dr. Tuncay Toprak Diğer

  Boz Tuncay hocam Harika bir Dr aileden biri gibi güler yüzlü işinin erbabı prostat ameliyatı oldum işinde titiz dakik çok tşk ederim hocam

  Doç. Dr. Tuncay Toprak

  Çok geçmiş olsun

  Z
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Op. Dr. Aytaç Şahin Üroloji Randevusu

  Kendisi ne ve ekibine çok teşekkür ederim. Annemin idrar torbası sarkması problemi vardı kendisi başarılı bir operasyon ile çözdü. Bilgisi, ilgisi ve güler yüzü ile hastasının da yüzünü güldüren doktorumuza burdan da cok tesekkür etmek istedim iyiki varsınız

  D
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Doç. Dr. Tuncay Toprak Üroloji Randevusu

  Varikosel nedeniyle beni takip eden Tuncay hocama gösterdiği ilgiden dolayı çok çok teşekkür ederim. Çok çekindiğim bir durumda öneri sonucu bulduğum sevgili hocam durumu derayıyla anlatıp süreçte çok yardım etti. Kendisi harika bir insan. Allah yolunu açık etsin.

  Doç. Dr. Tuncay Toprak

  Çok geçmiş olsun..

  A
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Doç. Dr. Tuncay Toprak Üroloji Randevusu

  Tuncay hocama prostat şikayetiyle gittik. Gerçekten bize devlet Hastanesi'nde ilk defa bir doktor bu kadar ayrıntılı bilgi verdi. Çok açıklayıcı ve ilgili idi. Kendisine çok teşekkür ederim. Çok düşünmeden ameliyata karar verdik. Herşey çok güzel gitti. Kendisinden Allah razı olsun

  Doç. Dr. Tuncay Toprak

  Geçmiş olsun.

  B
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Doç. Dr. Erhan Çelikoğlu Omurga Cerrahisi

  Allah razı olsun omurilik ameliyatı başarılı geçti çok şükür ki Erhan Çelikoglu na ameliyat odum sıkıntı yok

  Hata oluştu, tekrar deneyin

İlgili aramalar