Uzm. Dr.

Yeşim Altun

Dermatoloji

İletişim Bilgileri

En Güncel Görüş

 • E
  Yer: Yeşim Altun MuayenehanesiHizmet: Randevu

  İlk defa gittim ve tedavi sonrası görüşlerimi bildireceğim. Ama ilk gidişim hastasını dinlemesi güzel

 • Hakkımda

  Hasta / Danışan Görüşleri

  5

  Genel skor
  26 görüş

  • Dakiklik
  • Alaka
  • Mekan
  • E
   Yer: Yeşim Altun MuayenehanesiHizmet: Randevu

   İlk defa gittim ve tedavi sonrası görüşlerimi bildireceğim. Ama ilk gidişim hastasını dinlemesi güzel

  • T
   Yer: başka bir yer

   Kızım N.Büşra nın saçları ve kaşları tamamen dökülmüştü. Bacanağımın tanıdığı bir doktor tavsiyesiyle Dr. Yeşim Hanım ile tanışma fırsatı bulduk. ALLAH razı olsun Dr. Yeşim Hanım dan. Bir profesörün iki yılda yapamadığını 6 ayda çözüme kavuşturabildi. Dr. Yeşim ALTUN hanım mütevazı kişiliyle de hastamızı ve bizi çok güzel motive etti. Hastamızı oluşabilecek yan etkileri de düşünerek de tedavi etti. Kendilerine çok teşekkür ediyoruz. ALLAH başarılarını daim etsin her zaman inşallah.Çok memnum kaldık. Şifa arayan tüm hastalara tavsiyemizdir. Çok memnun kalacaklarını belirtmek istiyorum. Dr. Yeşim ALTUN Hanıma iyi Çalışmalar diliyorum. Tevfik SÖNMEZ

  • P
   Yer: Yeşim Altun MuayenehanesiHizmet: Randevu

   Bir yıldan fazla sac derimde problemim vardı birçok cildiye doktoruna gittim egzama olduğunu söylediler Dr Yeşim hanım a geldim çok memnun kaldım herkese öneririm

  • E

   Dr.Yeşim Hanıma arkadaşım vasıtasıyla tanıştım.Sivilcelerimden aynaya bakmaya korkuyordum.Çok Güvenilir bir hekim hastasını çok iyi dinliyor ve tedavide bana ne söylediyse Yaptım.sivilcelerden kurtulduktan sonra kalan skarlarımı tedavi etti.Korktuğum aynalara şimdi Ağlayan değil mutlu gülümseyen gözlerle bakıyorum.Kendisine çok teşekkür ederim.Herkese tavsiye ederim mükemmel bir insan mesleğini hak eden Değeri veren bir hekim.

  • Z

   Allerjik astımlı bir kız kardeşim var. Birçok dermatologa gittik derisindeki ekzemalara sürekli yakınmalarını hiç geçirmeyen kremler verildi. Yeşim Hocam'a gittiğimizde atopik ekzaması olduğunu söyledi ve tedaviye başladık. Yaklaşık bir aydır cildinde hiçbir sorun kalmadı. Kardeşimin şikayetleri geçti. Atopik ekzamasının tekrarlamaması için nelere dikkat edeceğimizi en ince ayrıntısına kadar anlattı bizle ilgilendi. Güven verdiği ve sabırlı bir doktor olduğu için buradan kendisine çok teşekkür ederim.

  • S

   Yeşim hanım için Pürüzsüz bir cilde sahip olmanın tek adresi diyebilirim. Gerek tıbbi bilgisi gerekse uyguladığı yöntemler inanılmaz derecede olumlu tepkiler veriyor. Teşekkürler Yeşim hanım..

  • T

   Yaşadığım çok ciddi cilt problemime çok kısa sürede çok güzel çözüm Bulduğu için Yeşim Hanım'a çok teşekkür ederim

  • S

   Yaşadığım cilt problemine çok kısa sürede çözüm bulup uyguladığı tedaviyle bebek gibi bir cilde sahip olmamı sağladı.kendisine burdan da çok teşekkür ediyorum.güvenilir ve alanında çok başarılı bir hekimdir Yeşim Hanım!

  • M

   Yeşim hanım güvenebileceğim nadir doktorlardan işinin uzmanı o sadece benim değil arkadaşlarımın ve ailemin güvenerek başvurduğu bir hekim, onunla ilk tanıştığımda rahatsızlığımdan dolayı çok gergin ve kaygılı hissediyordum konuşmaları beni çok rahatlattı ve ona güvenim o an başladı daha önce gezdiğim doktorlar gibi değildi beni gerçekten ciddiye aldı ve sayesinde tüm kaygılarımdan ve en önemlisi hastalığımdan kurtuldum. Kendisine burdan da tekrar teşekkür ediyorum.

  • S

   Yeşim hanım güvenebileceğim nadir doktorlardan işinin uzmanı o sadece benim değil arkadaşlarımın ve ailemin güvenerek başvurduğu bir hekim, onunla ilk tanıştığımda rahatsızlığımdan dolayı çok gergin ve kaygılı hissediyordum konuşmaları beni çok rahatlattı ve ona güvenim o an başladı daha önce gezdiğim doktorlar gibi değildi beni gerçekten ciddiye aldı ve sayesinde tüm kaygılarımdan ve en önemlisi hastalığımdan kurtuldum. Kendisine burdan da tekrar teşekkür ediyorum.

  • M

   Merhaba;
   Doktor Yeşim Hanım, insana güven veren ve sizi doğru yönlendiren bir hekim. Çok iyi gözlem yeteneği var. Teşhisleri ve tedavileri çok doğru. Kızımın sağlığına kavuşması onun sayesinde oldu.Teşekkürler. Kesinlikle tavsiye edilecek bir hekim

  • C

   Yeşim hanım için yapılan yorumları okudum ve ben de bir şey eklemek isterim.1.5 yıl önce tüm vücudumda kaşıntı vardı.bunun için bir sürü kaşıntı ilacı ve kortizonlu krem kullanmıştım.Yeşim hanım sol koltuk altımdaki şişlikleri fark etti.Benden ultrason ve tahlil istedi.Sonuç çıkınca da lenf bezlerimin büyüdüğünü söyledi ve hemen hematoloji uzmanına gönderdi.Onun sayesinde hastalığıma erken tanı kondu ve tedavi erken başladı.Şimdi daha iyiyim.Dikkati ve açıklamaları için kendisine çok teşekkür ederim. İzmir'de iyi bir dermatolog arayanlara kesinlikle tavsiye ederim.

  • B

   Yeşim hanım bence izmirin en iyi dermatoloğu hasta iletişimi süper aylar sonra bile benle ilgili ayrıntıları hatırlaması bana ilginç gelmiştir.izmirde yaşamamama rağmen yaklaşık 4 yıldır botoxumu yapıyor ve hala kimse botoxlu olduğumu anlamadı.işte bu sebepten kendisinden vazgeçemiyorum ve botoxumu yaptırmak için izmire yeşim hanıma geliyorum. ayrıca annemin kalp ve şeker hastalığı ile ilgili iyi doktorlara gitmemizi sağlamıştır.ben ve annem adına kendisine çok teşekkür ediyorum ve izmirde iyi bir dermatolog arayanlara şiddetle tavsiye ediyorum.

  • M

   Avrupa'da yaşayan biri olarak İzmir'e her gelişimde mutlaka Yeşim Hanım'ı ziyaret ederim. Yaşadığım çeşitli sorunlarla ilgili koyduğu tanılar ve uyguladığı tedavilerden aldığım sonuçlar beni her zaman mutlu etmiştir. Birçok cilt sorunumla ilgili telefonla da destek alabildiğim ve çok güvendiğim çok başarılı bir doktor. Kendisine ne kadar teşekkür etsem azdır. Tüm arkadaşlarıma öneriyorum.

  • L

   Merhaba; Ergenlik döneminden kalan sivilcelerim 7 yıllık tedavi gördüğüm halde geçmedi.Azerbaycandan araşdırarak Yeşim hnm buldum İzmire yollandım tedaviye başladık 8 ay sonra suratımda aknelerden hiç bir iz kalmadı. Yurt dışında Bakuda yaşamama rağmen 3-4 ayda bir muhakkak İzmir e Yeşim hnm kontrole geliyorum.8 ay süresinde beni hic yalnız bırakmadı yazdığm bütün sorularımı cevapladı.Başka ülkede olamama rağmen kendisinden uzakda olmamı bana his etdirmedi.Kendisine sonsuz teşekkür ediyorum.

  • H

   Yıllar önce sağ ve sol ayağımın üstünde şimdiki 1 lira büyüklüğünde yara oluşuyordu ismini hatırlayamadığım bir merhem sürüyordum ve yaralar kuruyordu.2-3 ay sonra tekrar çıkan yaralar beni oldukça rahatsız ediyordu.Hangi dermatoloji uzmanına gittiysem psikolojik olduğunu söylediler. Tanıştığım yıllarda Özel Sağlık hastanesi hekimi olan Yeşim Altun'un vermiş olduğu ilaçlar sayesinde yaralar tamamen kapandı.Daha sonraki yıllarda Yeşim Altun aile hekimimiz ve akrabamız gibi oldu.Kendisine buradan tekrar, teşekkürlerimi sevgi ve selamlarımı iletiyorum.

  • A

   Yıllardır sıkıntı yaşadığım sivilcelerim için o kadar çok muayene oldum, o kadar çok ilaç kullandım ki artık uğraşmaktan vazgeçmiştim. Bir arkadaşım Yeşim hanımı tavsiye etti. iyi ki gittim. O kadar mutluyum ki. Bana göre Türkiyedeki en iyi cildiyeci. Teşekkürler yeşim hanım.

  • P

   Benim sedef hastalığım vardı. Bunun için pek çok doktora gitmeme rağmen hayatımı altüst eden bu hastalıkla nasıl başedeceğimi Yeşim hanım sayesinde öğrendim. Çok teşekkürler.

  • F

   siğillerim vardı ve sürekli yakılmasından dolayı vücudumda çok kötü izler kaldı. Yeşim hanım dondurarak tedavi etti. Düzenli kontrole gidiyorum ve artık sihillerim çıkmıyor. Teşekkür ederim

  • M

   Ergenlik sivilcelerim 10 yıllık tedaviden sonra bile geçmemişti. Arkadaş tavsiyesi ile Yeşim Hanım ile tedaviye başladım. Aradan yaklaşık 8 ay geçtikten sonra suratımda hiçbir iz kalmadı. Ben 5 yıldan beri Yeşim Hanım'ın hastasıyım. İş icabı Adana'da yaşamama rağmen 2-3 aylık aralıklarla Yeşim Hanım'a kontrole geliyorum. Doktorumu önerdiğim bir çok arkadaşım oldu. Onlar da benim gibi çok memnunlar. Herkese gönül rahatlığı ile önerebileceğim tek doktordur kendisi. Teşekkürler.

  • M

   Aynı şikayetlere sahip olan arkadaşlarıma da doktorumuzu önerdim. Onlar da oldukça memnun kaldılar. Hastalarla olan ilişkisi mükemmel seviyede ve gündelik hayatta yaşadığımız hastalıklara ilişkin aldığımız önlemler bizi oldukça memnun etmiştir.

  • M

   Yeşim Hanım çok ilgili ve çok başarılı bir hekim.Anında sizi hastalığınız konusunda uygun şekilde bilgilendirerek testlerle tanısını doğruluyor ve yazdığı ilaçlar ilk günden itibaren gözle görülür şekilde iyileşmeye sebep oluyor.

  • Ö

   Merhaba; Ergenlik döneminden kalan sivilcelerim 10 yıllık tedavi gördüğüm halde geçmedi. 1 arkadaşımın tavsiyesi ile Yeşim hnm tedaviye başladım ve 8 ay sonra suratımda hiç bir iz kalmadı. 5 yıldan beri Yeşim hnm hastasıyım. şuan görevim icabı Adana da yaşamama rağmen 2-3 ayda bir muhakkak İzmir e Yeşim hnm kontrole geliyorum. Önerdiğim bir çok arkadaşım oldu ve onlarda benim gibi çok memnun kaldılar. Herkese önerebileceğim tek Doktor'dur Yeşim hanım.

  • Ö

   Doktorumu aynı şikayete sahip diğer arkadaslarıma önerdim, onlar da memnun kaldılar, özellikle hasta ile olan iletişimi iyidir ve gündelik hayatta rahatsızlığımıza iliskin alınabilecek önlemler konusunda bilgilendirmeleri bizleri memnun etmiştir.

  • U

   Rosacea hastasıyım. Dr. Yeşim Altun'dan önce de çok sayıda hekime gittim. Ama tümü alerji olduğunu söyleyip, ona göre tedavi uyguladılar. Yaklaşık 10 yıl kadar önce Dr. Yeşim Altun'a gittim. Hem gözle muayene sonucu tahminle hem de test yaptırtarak sonuçlara göre hastalığıma rosacea tanısı koydu. Sonrasında yaşam tarzımı hastalığın semptomlarının ortadan kalkacağı biçimde ayarladım ve sorun halloldu.

  • D

   En az 7-8 cildiyeciye gittim, herbiri farklı bir ilaç verdi. En son Alsancakta Ege sağlık hastanesindeki Yeşim Altun adlı uzmanı bir akrabam tavsiye etti. Yeşim hanımın insana güven veren bir doktor olduğunu kesinlikle söyleyebilirim. Ben iki yıl önce gitmiştim, hiç bir sorunum kalmadı. İyi bir Cildiyeci arayanlara kesinlikle Yeşim Hanıma gidin derim.