Tahmini yanıtlama süresi:

Adres

Hançerli Mah.,608 Sok No:2, Samsun
Liv Hospital Samsun

Bu adres için online randevu takvimi mevcut değil

Sigortası olan hastalar ve sigortasız hastalar


Kabul edilen yaş grubu: yetişkin, her yaştan çocuk

Kulak Burun Boğaz Randevusu

Kulak Burun Boğaz Randevusu

Randevu


Özgeçmiş

Hakkımda

Op. Dr. Yunus Karadavut Liv Hospital Samsun da hizmet vermektedir.


İlgi alanları

  • Baş dönmesi
  • Kulak Burun Boğaz Hastalıkları
  • Horlama
Tümünü göster

Hizmetler


Hançerli Mah.,608 Sok No:2, Samsun

Liv Hospital Samsun


Hançerli Mah.,608 Sok No:2, Samsun

Liv Hospital SamsunHançerli Mah.,608 Sok No:2, Samsun

Liv Hospital Samsun

16 hasta yorumu

Genel skor

F
Doğrulanmış kullanıcı
Konum: Liv Hospital Samsun Diğer

Orta kulak iltihabı nedeniyle tedavi oldum. Eli çok hafif aynı zamanda hastalığınızı ve yaptığı tedaviyi açıklıyor. Allah sizin gibi doktorları basımızdan eksik etmesin


J
Doğrulanmış kullanıcı
Konum: Liv Hospital Samsun Kulak Burun Boğaz Randevusu

Boğaz ağrısı, geniz akıntısı ve kulak tıkanıklığı ile İlk defa gittim Yunus Beye çok kibar ve her şikayetime tek tek baktı ve hastalıkla ilgili açıklamaları çok iyiydi. İlaçları kullanmalı 2 gün oldu ve öncesine göre şuan daha iyiyim. Teşekkürler


S
Doğrulanmış kullanıcı
Konum: Liv Hospital Samsun Randevu

Yunus Bey 'e uzun süredir sorun yaşadığım alerji ve ses kısıklığı sebebiyle gittim. Ayrıntılı incelemesi ve anlatımıyla beni açıklığa kavuşturdu. Hastayı iyi dinleyip sorunun kaynağına iniyor. Yaklaşımı naif. Kendisinden çok memnun kaldım.Teşekkür ediyorum.


H

Genel olarak çok çok memnunum Yunus Bey'den.Çok ilgili, ameliyat öncesi ve sonrası süreçte çok ilgiliydi.Her konuda, ameliyat öncesi ve sonrası olacaklar hakkında detaylı bilgilendirildim.İlgi ve alakasından çok memnun kaldım.Kemik eğikliği vardı burnumda.Bundan kaynaklı ameliyat oldum.Kemik eğikliğinden kaynaklı nefes alamıyordum.Ameliyat sonrası daha rahat nefes almaya başladım.


G

Ben kendisine komple yüz botoksu yaptırdım. Hastalarıyla çok ilgili işini severek ve öz veriyle yapıyor olmasından memnun kaldım. Olumlu sonuçlar aldım botokstan beklentimi karşıladı.


M

Gayet iyi bir doktor.Sağlık problemleri ile ilgili olan tedavi iyi geldi.Daha önce ameliyat da oldum kendisine.Ses tellerimde nodül vardı,hem ilaç tedavisi hem ameliyat oldum ve sorunum çözüldü.


E
Doğrulanmış kullanıcı
Konum: başka bir yer Diğer

Ben çok uzun cümleler kurmayacagım. Yaklaşık bir yıl önce septum deviasyonu(burun eğriliği)+ rinoplasti ameliyatımı yaptı. Çok kısa bi sürede iyileştim herhangi bir sorun yaşamadım ve çok çok güzel oldu burnum.Son derece ilgili güvenilir ve samimi bir doktor. Sorduğunuz her sorunun cevabını alabilirsiniz. İçiniz rahat bir seklde muayene olabilir,kendinizi ona emanet edebilirsiniz.Zaten tanıdığınızda yorumları tekrar okumanıza gerek kalmayacak ;) kendisine çok teşekkür ediyorum..


Ö
Doğrulanmış kullanıcı
Konum: başka bir yer Diğer

rinoplasti konusunda büyük endişelerim vardı ta ki yunus hocamı tanıyana kadar. iletişim konusunda harika bir insan beni etkiledi ve sayesinde çok başarılı bir ameliyat geçirdim. hem nefes almada sorunum gitti hem de burnum eskisinden çok daha guzel bir sekil aldı. aradan 4 sene geçti en ufak problem yasamadim. bunca geçen seneye rağmen iletisimizi hiç koparmadı mükemmel bir insan. her sey ici teşekkürler hocam


G
Doğrulanmış kullanıcı
Konum: başka bir yer Diğer

Yunus bey rinoplasti ameliyatımı gerçekleştirdi.Muayene olmadan önce ameliyat olmaktan tedirgin oluyordum ve hep erteliyordum. Yunus beye muayene olduktan sonra doktor beyin açıklamaları, ilgisi ve güvenilir tutumu sayesinde ameliyat olmaya karar verdim. Şimdi iyi ki ameliyat olmuşum diyorum.Herşeyden önce doktor bey hastasının isteklerine ve düşüncelerine önem vererek karşılıklı istişare ederek ilerliyor.Ameliyat sonrası süreçte ağrım olur diye beklerken hiç bir ağrı, sızı ve herhangi bir problem yaşamadım.Düzenli kontrollere gittim ve doktor beyin önerilerini dinledim.Sizin gibi bir doktoru tanıdığım için çok şanslıyım.Her şey için çok teşekkür ederim.


G

Yunus Bey gerçekten çok başarılı bir doktor. Nefes alma problemim vardı.Ben çok horluyordum ,ameliyattan sonra horlamam da geçti. Aynı zamanda çok tatlı bir görüntü oldu. Yunus Bey iyi ki hayatıma girmiş. Hayatıma güzel şeyler kattı .Benimle çok ilgilendi.İlk başta çok korkmuştum, burnumun farklı geldiğini söylediğimde zaman geçtikçe güzelliği hissedeceğimi söylemişti ve çok geçmeden güzelliği hissettim.Çok mutlu oldum.İlgisi alakasından dolayı yürekten teşekkür ediyorum kendisine.Herşey için eline emeğine sağlık.


Hata oluştu, tekrar deneyin

Özgeçmiş

Hakkımda

Op. Dr. Yunus Karadavut Liv Hospital Samsun da hizmet vermektedir.


İlgi alanları

  • Baş dönmesi
  • Kulak Burun Boğaz Hastalıkları
  • Horlama
Tümünü göster

İlgili aramalar