Ziya Alp Köse, Göz Hastalıkları Kayseri

Op. Dr. Ziya Alp Köse

Kaydet

Göz hastalıkları

39 görüş

Kaydet

Tahmini yanıtlama süresi:

Sağlığınızı ertelemeyin

Evinizden ayrılmadan tedavinizi başlatmak veya devam ettirmek için online danışmanlığı seçin. Eğer ihtiyacınız varsa, muayenehane ziyareti için de randevu alabilirsiniz.

Uzmanları göster Nasıl çalışır?

Adres

Doktor Muayenehanesi

Bu adres için online randevu takvimi mevcut değil

Sigortasız hastalar


Herhangi bir hizmet eklenmemiş

Özgeçmiş

İlgi alanları

  • Görme Bozuklukları
  • Göz Ağrısı
  • Behçet Hastalığı
Tümünü göster

Hizmetler

Henüz bir hizmet eklenmedi

Bu hekim/uzman, henüz verdiği hizmetlere dair bir bilgi girişi yapmadı.

39 hasta yorumu

Genel skor

R
Doğrulanmış kullanıcı

Ziya Alp Bey'e 1 yil once uveit rahatsiligi baslangicimdan dolayi ailemle gitmistim. Cok ilgilendi kafamizdaki sorularimizi aydinlatti fakat ikinci kez muayneye gittigimde ayni ilgiliyi goremedim. Yinede teskkur ederiz


H

Çok iyi bir doktor çok memnun kaldım.Adam gibi adam çok iyi bir hoca ,araştırarak gittim. uzağı göremiyordum o sebepten ötürü gittim ve gözüme mercek takıldı.


Ö

Benim görme problemim vardı ve göz kuruluğu şikayetim bu sebeple ziya beye gittim aynı şikayet ile küçük oğlumu da götürdüm.Tedavimiz devam ediyor. Oğlumda bende gözlük kullanıyorum . konuşması diyaloğu ilgisi ve alakası gayet iyi bir hekim .


A

Tavsiye üzerine gittik memnun kaldık.Herşeyiyle bir hekim olarak gayet hoşumuza gitti . Hastaya yaklaşımı kontrolü ilgisi hastanın genel durumuna hitap edecek şekilde gereken şeyleri yaptı eline sağlık . derece sorunum vardı muayenemi de oldum çıktım.


H

Göz kuruluğu,akma,yanma,kızarıklık ve iltihap vardı.Yeğenim Ankara Maya Göze gitmiş ve çok memnun kalmıştı. o nedenle Kayseri Maya gözde Ziya Alp hocamı araştırarak buldum ve gitmeye karar verdim. Çok açık ve net ne olacağını nasıl tedavi olacağını anlatıyor. Verdiği ilaçları kullanıyorum. Tedavim devam ediyor. 1 buçuk ay sonra tekrar kontrole gideceğim .


H

Kızım okulda tahtayı göremiyordu 15 gün önce gittik Ziya Alp Köse hocamıza muayene olduk. uzağı görmüyor o nedenle daha ilerlemeden ilerlemeyi durdurdu. Gözlük verdi 8 ay sonra tekrar gideceğiz .Birebir ilgilenmesi güzel doktor gibi doktor.


A

Oğlumun miyop rahatsızlıgından dolayı tercih etmiştik ve sonra tedavisinden memnun kaldıgımız için devam ettik. Dürüst bir doktor. Söylenilecek şeyleri söylüyor. yapamayacağı şeyleri söylemiyor. Her altı ayda bir kontrollerini gerçekleştirdiğimiz Göz derecesini kademe kademe yükseltmemiz gerektiği hakkında detaylı olarak bilgilendiriyor. Anneminde göz rahatsızlıgından dolayı götürdüm.


B

Hocama gitmeden önce araştırdım. hangi okuldan mezun olduğu ihtisasını nerede yaptıgı gibi detayları inceledim. Hasta yorumlarıda etkiledi beni. Gittğimde ilgisi güzeldi. Kızımın gözünde Hipermetrop vardı bu nedenle gittik. Kızım için genel kontrolleüri gerçekleştiriyoruz. Gözlük numarasının derecelerini ayarlamak için. Tanıdıklarıma tavsiye edebileceğim bir doktor.


Z

Hocama ilk gidişim gözümdeki kuruluktan dolayı olmuştu. Göz kuruluğu olmadıgını ve kullandıgım lensden kaynaklandıgını belirtti. İlgili bir doktor. adını Bir tanıdığımın tavsiyesiyle gitmiştim ben de tavsiye ederim tanıdıklarıma.


H

Bir yakınımın tavsiyesiyle gitmiştim Ziya hocama. Katarakt ameliyatı ve keratekanus ameliyatı oldum. Katarakt ameliyatını 12 gün arayla iki gözümden oldum. İlgisnden çok memnun kaldım. Ameliyattan sonra görme oranım daha iyi oldu. Gerektiği takdirde tüm tanıdıklarıma tavsiye ediyorum.


Hata oluştu, tekrar deneyin

Özgeçmiş

İlgi alanları

  • Görme Bozuklukları
  • Göz Ağrısı
  • Behçet Hastalığı
Tümünü göster