Adresler (2)

Ankara Cad. No:243/7 Bornova, İzmir
Abdullah Zeki Karasu Muayenehanesi (harita)

Bu adres online randevuya açık değil

Takvim talep edin
Herhangi bir hizmet eklenmemiş
Kazımdirik Mahallesi Ege Üniversitesi, Bornova
Ege Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi (harita)

Bu adres online randevuya açık değil

Takvim talep edin
Herhangi bir hizmet eklenmemiş

Hizmetler

Henüz bir hizmet eklenmedi

Bu hekim/uzman, henüz verdiği hizmetlere dair bir bilgi girişi yapmadı.

Hasta / Danışan Görüşleri

5

Genel skor
6 görüş

  • Dakiklik
  • Alaka
  • Mekan
A

karaciğer yetmezliği olan annemin tedavisi için bir arkadaşımız Zeki hoca nın ismini vermişti. Doğrusu annemin yaşamasından ümidi kesmiş durumdaydık. Ancak hocamız anneme önce moral sonra sağlık kazandırdı. Bizimle her zaman yakından ilgilendi. Hastanade yatış süreci içinde asistan ve stajyer doktorların da zeki hocanın bilgisine çok güvendiklerini gördük. Şükürler olsun ki annem şu anda çok daha iyi. teşekkürler hocam


M

babamın karaciğer kanserinin tedavisinin olmadığı söylenmişti. Zeki hocanın ismini duyup ona gittik. Bizi gayet iyi karşıladı. Yapılabilecek tedaviler olduğunu özellikle karaciğer nakli ile babamın kurtulabileceğini söyledi. Kardeşim karaciğerini verince babam şu anda gayet sağlıklı şekilde yaşamına devam ediyor. Güler yüzü, ilgisi ve bilgisi için teşekkür borçluyuz.
seni seviyoruz hocam.
ahmet aydoğan


M

Beni ilk olarak güler yüzü ile psikolojik olarak tedavi etti. Çok teşekkür ederim kendisine. Keşke fırsatım olsa da kontroller için sürekli kendisine gidebilsem. Ne üzücüdür ki bulunduğum şehirde onun gibi bi doktor yok. Zeki Beye teşekkür ediyorum.


C

doktorumun güler yüzü yeter beni ilk önce psikolojik olarak tedavi etti kendisine çok teşekkür ediyorum...keşke fırsatım olsa da kontrollerimi yine zeki beyin yapması mümkün olsa bulunduğum şehirde doğru düzgün doktor yok.


D

DOKTORUM SAYESİN DE ÇOK ŞÜKÜR İYİYİM ONA MİNNET BORÇLUYUM TEŞEKKÜRLER DOKTORUMMM.ARA SİZİ ZİYARETE GELİCEM UMARIM SİZİ SIKINTIYA SOKMAM :)HEMŞİRE DİLEK


A

annem karaciğer nakli oldu 2008 yılında annem organ nakli için ege üniversitesine geldi orda tanıştık doktor beyle ameliyatımıza karar veren doktorumuz sayın.prof.dr.abdullah zeki karasu o türkiyenin en iyi gastroentoloji.o güler yüzlü bir doktor allah ondan razı olsun teşekkür ederiz. ayla konuk oğlu ercan konuk.


Hata oluştu, tekrar deneyin

Özgeçmiş

Bu doktor/uzman mısınız?

Profili düzenle veya yönet