Uzm.Dr.

Adem Akkurt

Nöroloji

Online randevu alın ya da bizi arayın: 0 850 333... numarayı göster

Calendar-iconCreated with Sketch. Randevu al Son 30 gün içerisinde 437 profil ziyareti var

Uzm.Dr. Adem Akkurt , Medicana Samsun Hastanesinde hizmet vermektedir. daha fazla

Randevu al

info-iconCreated with Sketch. Tarih seçip, randevunuzu aldıktan sonra size doğrulama e-maili göndereceğiz.
 • şurumu kaybediyorum

  hocam ben bazen 2 dk şurumu kaybediyorum bir boşluktayım kriz gibi günde bir defa oluyor ilaç alıyorum tekrar devam ediyor yatamuyorum uyku kalmadı

  DOKTORUN CEVABI:

  Uzm.Dr. Adem Akkurt

  Şuur kaybı dediğiniz durumu daha detaylandırmak adına nöroloji uzmanı ile karşılıklı detaylı görüşme ve detaylı bir nörolojik muayen yapıldıktan sonra karar verilecek bir durum

 • Sayın Akkaya,
  Profilinizmde, Hizmetleriniz arasında Akupunktur ile beraber NÖRALTERAPİ de yer alıyor. (Nöropatiler için) ilaçsız tedavi veya NÖRALTERAPİ tedavisi uyguluyor musunuz? (İlaçlar, şikayetlerimizi iyileştirmediği gibi arttırmıştır)

  DOKTORUN CEVABI:

  Uzm.Dr. Adem Akkurt

  Oksipital blokaj ve supraorbital blokaj tedavisi uygulamaktayız

Hakkımda

about-me-iconCreated with Sketch. Hakkımda

 • Uzm.Dr. Adem Akkurt , Medicana Samsun Hastanesinde hizmet vermektedir.

Mezun Olunan Okullar

 • Erciyes Üniversitesi Tıp Fakültesi, Tıp Doktoru, 2003
 • Ondokuz Mayıs Üniversitesi Tıp Fakültesi, Uzmanlık, 2004-2009

Bilinen Diller

 • İngilizce
 • Almanca

Deneyimler

 • Çorum Osmancık Devlet hastanesi, Uzman Doktor, 2010-2011

Hastalıklar

daha fazla

Videolar

Hasta, Danışan Görüşleri:

 • Önce Allah a sonrada doktorumuza emanet ettiğimiz,Babam Nazım Türkoğlu 'na ve bütün hastalara ve yakınlarına gerekli bilgi verilerek gösterdikleri özveri ile çabalarını farkediyoruz ve teşekkür ediyoruz . İçimden haberlerin daha iyi olacağını hissediyorum ve diliyorum sağlıkla kalın.

 • 2014 Kasım ayında migren tedavisi amacıyla doktorumuza başvurdum, gerekli testler sonucu iğne ile tedaviyi uygun gördü ve hemen tedavi sürecime başladık. Mart ayında tedavim bitti ve Kasım ayından beri sadece 1 kere migren atağım oldu ama o da eskisi gibi şiddetli bir atak değildi.
  Hep şikayet ettiğimiz o az bilgi veren, olayı kısaca anlatan doktorlardan kesinlikle değil. Her işlemi en ince detaylarına kadar anlatarak içinizde asla kuşkuya yer bırakmıyor. Eğer bu tür şikayetleriniz var ise kesinlikle Adem Bey ile görüşmenizi öneririm.

 • Babamı uzun süredir yaşadığı hafıza sıkıntısından dolayı doktor doktor dolaştıktan sonra bu site aracılığıyla Adem beyi bulduk. ALLAH razı olsun, hem hocamdan, hemde burada yorumlarını paylaşmayı ihmal etmeyen kişilerden. Hastaları ile iyi ilgilendiği hakkında yorumlardan etkilensek de, Azerbaycan'dan Çorum'a gelmiş babamı Samsun'a aklımızda "acabalarla" götürdük ... İyi ki gitmişiz, anlatıldığı kadar değil, daha fazlası ile karşılaştık. Gerçekten iyi bir uzman olmasının yanısıra iyi bir insan, hastası ile derinden ilgilenerek doğru teşhis koydu ve nihayet doğru tedaviye başladık sayesinde. Bir hafta geçmesine rağmen olumlu etikisi de artık göz önünde elhamdülillah. ALLAH razı olsun...

 • sayın doktorum adem akkurt beye öcelikle teşekkürlerimi sunarım .hatalığım olan Myastenia gravis m g teşhisinde tedavisin de bana şifa ololması tedavisinin cevap vermesi ve akabin de timus bezimde olan rahatsızlığım konusun da yönlendirmesin de şükranlarımı iletirim . ilgi alakasına dikkatine çok teşekkür ederim.

 • Once Allahu Tealanin şifa vermesi ve sonra da adem beyin teshisleri ile bas agrilarimfan kurtuldum. Sakin yapili ve hastasi ile ilgili bir doktor. Aciklamalari gayet güzel. Pek çok doktor gezdim. Adem bey konuşmalarıyla da tedaviye yardimci olan bir doktor. Allahu Teala mesleğinde hayirli uzun yollar nasip etsin.

 • Annemi yıllardır parkinson hastası diye takip etmiştik. Bir dolu ilaç kullanıyordu. Tabi buna bağlı yan etkiler de vardı. Adem hocam bu hastalığın parkinson hastalığı değil yaşla beraber gelişen titreme hastalığı olduğunu söyledi ve tedavisini değiştirdi şuan annem çok iyi teşekkürler Adem hocam iyiki varsın

 • Sevgili hocamıza biz de şükranlarımızı ve saygılarımızı sunuyoruz. Sayesinde Annemin tansiyon probleminden kurtulduk.Önerdiğiniz ilaçlar çok işe yaradı.Hocam çok teşekkürler.

 • sevgili hocamıza biz de şükranlarımızı sunuyoruz. babamız beyninde atan pıhtı sonucu kısmı felçle karşı karşıya kalmıştır.doktorumuzun vakit kaybetmeden doğru kararları vermesi sayesinde kısa sürede sağlığına kavusmuş kalıcı bir iz bırakmamıştır. hocam iyiki varsınız..

 • Ben hocamı tesadüfen tanıdım ama o kadar çok teşekkür etsem azdır.Allah razı olsun hocam beni migren de kurtardı.Tüm migreni olan hastalara acilen tavsiye ediyorum.Hocamın ellerine ve bilgisine sağlık.Kendisinin de sağlıklı ve mutlu olmasını diliyorum ki ben ve benim gibi hastalara şifa dağıtsın.

 • Hocama ailecek dua ediyoruz çünkü babamız 1 ay öncesinde sol tarfında güçsüzlük konuşma bozukluğu nedeniyle acile başvurdu. Hocamızın yaptığı kendisinin ilk 3 saatte yakalanan hastalara yapılan bir tedavi olarak bize anlattığı yoğun kan sulandırıcı tedavisi sonrası ertesi gün babamda hiç bir şey kalmadı. kendine ve onu yetştirenle şükranlarımızı sunuyorum

 • sevgili adem hocamdan Allah razı olsun hocamın sayesinde poliklinik poliklinik gezmekten kurtuldum sayesinde migrenden kurtuldum hocamın elleri dert görmesin kesinlikle tavsiye ediyorum samsunlu hastalara..

 • 18 nisan 2013 tarihinde başımın arka kısmında çok şiddetli bir ağrı ile başlayan şikayetlerim gittikçe ağırlaşınca samsun medicana hastanesi nöroloji bölümüne sayın Adem AKKURT a gittim kendisinin uygulamış olduğu ilaç ve oksipital blokaj iğneleriyle sağlığıma kavuştum şu anda kontrollerim devam ediyor kendisine özellikle tedavim süresince bana karşı göstermiş olduğu ilgi ve alakadan dolayı ve tabi ki sağlığıma kavuşmam için uyguladığı tedaviden dolayı sonsuz teşekkür ederim

 • hocama 2 ay önce gittim migren teşhisiyle ilaçlar fayda etmez olmuştu yapmış olduğu iğne tedavisinden sonra ağrılarım yok denecek kadar az ve giderek azalıyo çok dinamik ve ilgili bir hocamızdır şiddetle tavsiye ediyorum

 • öncelikle şunu söylemek istiyorumki uzmanlık alanında 1 numara başağrılarım yüzünden gitmediğim nörolog yoktur samsunda son bi ümit 6 ay önce adem hocama gittim başladığı ilaç tedavisiyle çok şükür ağrılarım yok denecek kadar az tedavim halen devam ediyor kendisine çok teşekkür ediyorum.