Uzm. Dr.

Adem Akkurt

Nöroloji

21 görüş +ekle

Randevu ve bilgi için bizi arayın: 0850 333 0344

Randevu al Soru Sor Son 30 gün içerisinde 383 profil ziyareti var

Uzm.Dr. Adem Akkurt , Medicana Samsun Hastanesinde hizmet vermektedir. daha fazla

Randevu al

Randevu oluşturmak ücretsizdir. Uygun bir tarih/saate tıklayarak randevu alabilirsiniz.

Hasta / Danışan Görüşleri

5

Genel skor
21 görüş

 • Dakiklik
 • Alaka
 • Mekan
 • A
  Yer: Medicana Samsun HastanesiHizmet: Normal randevu

  Baş dönmesi şikayetlerim dolayısıyla tavsiye üzerine Dr Adem beye başvurdum,hastayı karşılayışı ,ilgisi,yaklaşımı mükemmel ,muayene ve tetkiklerden sonra verdiği ilaçları kullanıyorum, kısa süre geçmesine rağmen fayda göreceğime inanıyorum,çünkü belirtiler o yönde gelişiyor,Dr beye sonsuz teşekkürler sağ olsun iyiki var,hep var olsun işallah,selam ve saygılar....

 • Yer: Medicana Samsun HastanesiHizmet: Baş ağrısı

  7 yıldır şiddetli başağrıları vardı Samsun medicana hastanesi adem hocanın yanına gelerek blokaj tedavisi gördüm dört ay boyunca şu anda çok iyiyim
  kendisinden Allah razı olsun herkese tavsiye ediyorum
  S.Ocak

 • Yer: Medicana Samsun HastanesiHizmet: Pıhtı atması

  Mesleğinin hakkını veren mükemmel bir doktor hastaya karşı tavrı süper net ve gayet açıklayıcı bir şekilde size bilmek istediğiniz ne varsa sabırla güler yüzle anlatıyor. İnme rahatsızlığım nedeniyle gittim kendisine ve Allah razı olsun tedavisinden de ilgi, sabır ve güler yüzünden de çok memnun kaldım. Şimdi de boyun fıtığım sebebiyle gidiyorum. Allah razı olsun kendisinden çok iyi bir doktor yani bi insan hem bu kadar abartısız uzatmadan hem de bu kadar açıklayıcı olabilir . Adem beye çok teşekkür ediyorum buradan da işlerinde başarılar ve kolaylıklar diliyorum ☺️

 • S
  Yer: Medicana Samsun HastanesiHizmet: Normal Randevu

  Merhaba,
  Bu yorumu bizim gibi birçok dr a gidip de çözüm bulamayan hasta ve hasta yakınlarına yok gösterici olması açısından yazıyorum.
  Annem yoğun baş ağrısı yaşıyordu yaklaşık 1 buçuk iki yıl. Herkes gibi biz de bunun çaresini aramaya koyulduk isim vermemekle birlikte birçok hastanede birçok dr ile görüştük. Yapılan tedavi ya işe yaramadı ya da geçici bir çözüm oldu. Ta ki Adem bey ile tanışana kadar. Tesadüfen internet aracılığı ile keşfettim kendisini. Ilgili, mütevazı tavrıyla ve alanında gerçekten Samsun da en iyisi diyebileceğimiz bir dr.
  Kendisine gonulden sonsuz teşekkür ederim. Annemin tedavisi sürüyor. Migren ve nevralji karışımı bir teşhis konuldu kendisine. Eski bas ağrıları yok artık. Büyük ölçüde iyi oldu. Inşallah devamı gelir ve tamamen sagilina kavuşur. Allah tüm hastalara şifa, hasta yakınlarına dirayet versin. Allah Adem Beyden razı olsun.
  Teşekkürler çağımızdaki Avicenna. :)

 • Yer: Medicana Samsun HastanesiHizmet: Unutkanlık , nesneleri farklı yerde görme

  ŞAHİNDER ÖZBIYIK ~~~~~ merhabalar 70 yaşındaki annem yaklaşık 2-3 yıldır unutkanlık ,nesnelerin yerini karıştırma , gece lambasını başka yerde görme vs şikayetiylebir çok doktora götürdük bir çok ilaç kullandı fakat fayda etmedi. Ayrıca MR sonucuna göre beyninde küçülme olduğunu ve alzhaimer başlangıcı olduğunu söylemişlerdi. Buradaki yorumlara bakarak dr. Adem beye muayene oldu. Annemle çok yakından ilgilendi sorunlarını tek tek dinledi ve MR sonucuna göre ilçe başladı 1 ay sonra kontrol dedi. Ve 1 ay oldu annem herşeyi hatırlıyor. 2-3 yıl boşuna ilaç kullanıp boşuna zaman geçirmişiz. Annemin bütün şikayetleri bitti çok şükür. Allah buraya yorum yazanlardan ve Adem beyden razı olsun . 10 numara bir doktor . Teşekkürler Adem bey .

 • Yer: Medicana Samsun HastanesiHizmet: Hareket Bozukluklarında ve Migrende Botulinum Toksin Uygulamaları

  Bende doktorumun migren hastasiyim..seanslarım devam etmekte fakat bu kadarı bile mucize benim gibi biri için.1 ayın belki 1 günü ağrısız yasiyordum..suan ise 1ayda bir kere basim agirmadi..ne kadar teşekkür etsem azdır size güzel doktorum.iyiki tereddütsüz size gelmişim...

 • Allah bin kere razı olsun Medicana için bu doktor büyük şans mükemmel bilgili ve deneyimli inşallah uzun yıllar burda kalır .Hocama sonsuz teşekürler. Allah Samsun'dan sizi eksik etmesin.

 • Önce Allah a sonrada doktorumuza emanet ettiğimiz,Babam Nazım Türkoğlu 'na ve bütün hastalara ve yakınlarına gerekli bilgi verilerek gösterdikleri özveri ile çabalarını farkediyoruz ve teşekkür ediyoruz . İçimden haberlerin daha iyi olacağını hissediyorum ve diliyorum sağlıkla kalın.

 • 1

  2014 Kasım ayında migren tedavisi amacıyla doktorumuza başvurdum, gerekli testler sonucu iğne ile tedaviyi uygun gördü ve hemen tedavi sürecime başladık. Mart ayında tedavim bitti ve Kasım ayından beri sadece 1 kere migren atağım oldu ama o da eskisi gibi şiddetli bir atak değildi.
  Hep şikayet ettiğimiz o az bilgi veren, olayı kısaca anlatan doktorlardan kesinlikle değil. Her işlemi en ince detaylarına kadar anlatarak içinizde asla kuşkuya yer bırakmıyor. Eğer bu tür şikayetleriniz var ise kesinlikle Adem Bey ile görüşmenizi öneririm.

 • P

  Babamı uzun süredir yaşadığı hafıza sıkıntısından dolayı doktor doktor dolaştıktan sonra bu site aracılığıyla Adem beyi bulduk. ALLAH razı olsun, hem hocamdan, hemde burada yorumlarını paylaşmayı ihmal etmeyen kişilerden. Hastaları ile iyi ilgilendiği hakkında yorumlardan etkilensek de, Azerbaycan'dan Çorum'a gelmiş babamı Samsun'a aklımızda "acabalarla" götürdük ... İyi ki gitmişiz, anlatıldığı kadar değil, daha fazlası ile karşılaştık. Gerçekten iyi bir uzman olmasının yanısıra iyi bir insan, hastası ile derinden ilgilenerek doğru teşhis koydu ve nihayet doğru tedaviye başladık sayesinde. Bir hafta geçmesine rağmen olumlu etikisi de artık göz önünde elhamdülillah. ALLAH razı olsun...

 • M

  sayın doktorum adem akkurt beye öcelikle teşekkürlerimi sunarım .hatalığım olan Myastenia gravis m g teşhisinde tedavisin de bana şifa ololması tedavisinin cevap vermesi ve akabin de timus bezimde olan rahatsızlığım konusun da yönlendirmesin de şükranlarımı iletirim . ilgi alakasına dikkatine çok teşekkür ederim.

 • O

  Once Allahu Tealanin şifa vermesi ve sonra da adem beyin teshisleri ile bas agrilarimfan kurtuldum. Sakin yapili ve hastasi ile ilgili bir doktor. Aciklamalari gayet güzel. Pek çok doktor gezdim. Adem bey konuşmalarıyla da tedaviye yardimci olan bir doktor. Allahu Teala mesleğinde hayirli uzun yollar nasip etsin.

 • Ş

  Annemi yıllardır parkinson hastası diye takip etmiştik. Bir dolu ilaç kullanıyordu. Tabi buna bağlı yan etkiler de vardı. Adem hocam bu hastalığın parkinson hastalığı değil yaşla beraber gelişen titreme hastalığı olduğunu söyledi ve tedavisini değiştirdi şuan annem çok iyi teşekkürler Adem hocam iyiki varsın

 • M

  Sevgili hocamıza biz de şükranlarımızı ve saygılarımızı sunuyoruz. Sayesinde Annemin tansiyon probleminden kurtulduk.Önerdiğiniz ilaçlar çok işe yaradı.Hocam çok teşekkürler.

 • G

  sevgili hocamıza biz de şükranlarımızı sunuyoruz. babamız beyninde atan pıhtı sonucu kısmı felçle karşı karşıya kalmıştır.doktorumuzun vakit kaybetmeden doğru kararları vermesi sayesinde kısa sürede sağlığına kavusmuş kalıcı bir iz bırakmamıştır. hocam iyiki varsınız..

 • N

  Ben hocamı tesadüfen tanıdım ama o kadar çok teşekkür etsem azdır.Allah razı olsun hocam beni migren de kurtardı.Tüm migreni olan hastalara acilen tavsiye ediyorum.Hocamın ellerine ve bilgisine sağlık.Kendisinin de sağlıklı ve mutlu olmasını diliyorum ki ben ve benim gibi hastalara şifa dağıtsın.

 • H

  Hocama ailecek dua ediyoruz çünkü babamız 1 ay öncesinde sol tarfında güçsüzlük konuşma bozukluğu nedeniyle acile başvurdu. Hocamızın yaptığı kendisinin ilk 3 saatte yakalanan hastalara yapılan bir tedavi olarak bize anlattığı yoğun kan sulandırıcı tedavisi sonrası ertesi gün babamda hiç bir şey kalmadı. kendine ve onu yetştirenle şükranlarımızı sunuyorum

 • I

  sevgili adem hocamdan Allah razı olsun hocamın sayesinde poliklinik poliklinik gezmekten kurtuldum sayesinde migrenden kurtuldum hocamın elleri dert görmesin kesinlikle tavsiye ediyorum samsunlu hastalara..

 • E

  18 nisan 2013 tarihinde başımın arka kısmında çok şiddetli bir ağrı ile başlayan şikayetlerim gittikçe ağırlaşınca samsun medicana hastanesi nöroloji bölümüne sayın Adem AKKURT a gittim kendisinin uygulamış olduğu ilaç ve oksipital blokaj iğneleriyle sağlığıma kavuştum şu anda kontrollerim devam ediyor kendisine özellikle tedavim süresince bana karşı göstermiş olduğu ilgi ve alakadan dolayı ve tabi ki sağlığıma kavuşmam için uyguladığı tedaviden dolayı sonsuz teşekkür ederim

 • A

  hocama 2 ay önce gittim migren teşhisiyle ilaçlar fayda etmez olmuştu yapmış olduğu iğne tedavisinden sonra ağrılarım yok denecek kadar az ve giderek azalıyo çok dinamik ve ilgili bir hocamızdır şiddetle tavsiye ediyorum

 • E

  öncelikle şunu söylemek istiyorumki uzmanlık alanında 1 numara başağrılarım yüzünden gitmediğim nörolog yoktur samsunda son bi ümit 6 ay önce adem hocama gittim başladığı ilaç tedavisiyle çok şükür ağrılarım yok denecek kadar az tedavim halen devam ediyor kendisine çok teşekkür ediyorum.

Hakkımda

Hakkımda

 • Uzm.Dr. Adem Akkurt , Medicana Samsun Hastanesinde hizmet vermektedir.

Okullar / Eğitimler

 • Erciyes Üniversitesi Tıp Fakültesi, Tıp Doktoru, 2003
 • Ondokuz Mayıs Üniversitesi Tıp Fakültesi, Uzmanlık, 2004-2009

Bilinen Diller

 • İngilizce
 • Almanca

Deneyimler

 • Çorum Osmancık Devlet hastanesi, Uzman Doktor, 2010-2011

Hastalıklar

daha fazla

Videolar

Oksipital blokaj.Dr.Adem Akkurt Samsun Medicana
Oksipital blokaj.dr.adem akkurt samsun medicana
Parkinson pil.Dr.Adem Akkurt Samsun Medicana
Parkinson pil.dr.adem akkurt samsun medicana
Alzheimer. Dr. Adem Akkurt Samsun Medicana
Alzheimer. dr. adem akkurt samsun medicana
Epileside ilkyardım.Dr.Adem Akkurt Samsun Medicana
Epileside ilkyardım.dr.adem akkurt samsun medicana
Medicana International Samsun Hastanesi Dr. Adem Akkurt Konu: El ve Ayaklarda Uyuşma
Medicana international samsun hastanesi dr. adem akkurt konu: el ve ayaklarda uyuşma