Uzm. Dr.

Adem Akkurt

verifiedCreated with Sketch.

Nöroloji

22 görüş +ekle

Randevu ve bilgi için bizi arayın: 0850 333 0344

Randevu al doktoru değerlendir Soru Sor
Son 30 gün içerisinde 581 profil ziyareti var

Uzm.Dr. Adem Akkurt , Medicana Samsun Hastanesinde hizmet vermektedir. daha fazla

Randevu al

Sitemiz üzerinden randevu oluşturmak ücretsizdir. Muayene ücret bilgisi için doktorunuza/uzmanınıza başvurunuz

Hasta / Danışan Görüşleri

5

Genel skor
22 görüş

 • Dakiklik
 • Alaka
 • Mekan
 • B
  Konum: Medicana Samsun HastanesiHizmet: HİPOFİZ ADENOMU, MİGREN, ALHEIMER, HUZURSUZ BACAK SENDROMU, ANKSİYETE BOZUKLUĞU

  güler yüzü ilgi ve alakasından dolayı kendisine çok teşekkür ediyorum.
  Hipofiz adenomu tespit edildiğinde kendisine başvurdum ve yaklaşık üç yıldır takip ediyor beni. Hatta sonuç için ben aramayı unutsam bile kendisi asla unutmaz. Dedem, Amcam.. Yönlendirdiğim tüm yakınların kendisinden çok memnun ve ona duacı

 • A
  Konum: Medicana Samsun HastanesiHizmet: Normal randevu

  Baş dönmesi şikayetlerim dolayısıyla tavsiye üzerine Dr Adem beye başvurdum,hastayı karşılayışı ,ilgisi,yaklaşımı mükemmel ,muayene ve tetkiklerden sonra verdiği ilaçları kullanıyorum, kısa süre geçmesine rağmen fayda göreceğime inanıyorum,çünkü belirtiler o yönde gelişiyor,Dr beye sonsuz teşekkürler sağ olsun iyiki var,hep var olsun işallah,selam ve saygılar....

 • Konum: Medicana Samsun HastanesiHizmet: Baş ağrısı

  7 yıldır şiddetli başağrıları vardı Samsun medicana hastanesi adem hocanın yanına gelerek blokaj tedavisi gördüm dört ay boyunca şu anda çok iyiyim
  kendisinden Allah razı olsun herkese tavsiye ediyorum
  S.Ocak

 • Konum: Medicana Samsun HastanesiHizmet: Pıhtı atması

  Mesleğinin hakkını veren mükemmel bir doktor hastaya karşı tavrı süper net ve gayet açıklayıcı bir şekilde size bilmek istediğiniz ne varsa sabırla güler yüzle anlatıyor. İnme rahatsızlığım nedeniyle gittim kendisine ve Allah razı olsun tedavisinden de ilgi, sabır ve güler yüzünden de çok memnun kaldım. Şimdi de boyun fıtığım sebebiyle gidiyorum. Allah razı olsun kendisinden çok iyi bir doktor yani bi insan hem bu kadar abartısız uzatmadan hem de bu kadar açıklayıcı olabilir . Adem beye çok teşekkür ediyorum buradan da işlerinde başarılar ve kolaylıklar diliyorum ☺️

 • S
  Konum: Medicana Samsun HastanesiHizmet: Normal Randevu

  Merhaba,
  Bu yorumu bizim gibi birçok dr a gidip de çözüm bulamayan hasta ve hasta yakınlarına yok gösterici olması açısından yazıyorum.
  Annem yoğun baş ağrısı yaşıyordu yaklaşık 1 buçuk iki yıl. Herkes gibi biz de bunun çaresini aramaya koyulduk isim vermemekle birlikte birçok hastanede birçok dr ile görüştük. Yapılan tedavi ya işe yaramadı ya da geçici bir çözüm oldu. Ta ki Adem bey ile tanışana kadar. Tesadüfen internet aracılığı ile keşfettim kendisini. Ilgili, mütevazı tavrıyla ve alanında gerçekten Samsun da en iyisi diyebileceğimiz bir dr.
  Kendisine gonulden sonsuz teşekkür ederim. Annemin tedavisi sürüyor. Migren ve nevralji karışımı bir teşhis konuldu kendisine. Eski bas ağrıları yok artık. Büyük ölçüde iyi oldu. Inşallah devamı gelir ve tamamen sagilina kavuşur. Allah tüm hastalara şifa, hasta yakınlarına dirayet versin. Allah Adem Beyden razı olsun.
  Teşekkürler çağımızdaki Avicenna. :)

 • Konum: Medicana Samsun HastanesiHizmet: Unutkanlık , nesneleri farklı yerde görme

  ŞAHİNDER ÖZBIYIK ~~~~~ merhabalar 70 yaşındaki annem yaklaşık 2-3 yıldır unutkanlık ,nesnelerin yerini karıştırma , gece lambasını başka yerde görme vs şikayetiylebir çok doktora götürdük bir çok ilaç kullandı fakat fayda etmedi. Ayrıca MR sonucuna göre beyninde küçülme olduğunu ve alzhaimer başlangıcı olduğunu söylemişlerdi. Buradaki yorumlara bakarak dr. Adem beye muayene oldu. Annemle çok yakından ilgilendi sorunlarını tek tek dinledi ve MR sonucuna göre ilçe başladı 1 ay sonra kontrol dedi. Ve 1 ay oldu annem herşeyi hatırlıyor. 2-3 yıl boşuna ilaç kullanıp boşuna zaman geçirmişiz. Annemin bütün şikayetleri bitti çok şükür. Allah buraya yorum yazanlardan ve Adem beyden razı olsun . 10 numara bir doktor . Teşekkürler Adem bey .

 • Konum: Medicana Samsun HastanesiHizmet: Hareket Bozukluklarında ve Migrende Botulinum Toksin Uygulamaları

  Bende doktorumun migren hastasiyim..seanslarım devam etmekte fakat bu kadarı bile mucize benim gibi biri için.1 ayın belki 1 günü ağrısız yasiyordum..suan ise 1ayda bir kere basim agirmadi..ne kadar teşekkür etsem azdır size güzel doktorum.iyiki tereddütsüz size gelmişim...

 • Allah bin kere razı olsun Medicana için bu doktor büyük şans mükemmel bilgili ve deneyimli inşallah uzun yıllar burda kalır .Hocama sonsuz teşekürler. Allah Samsun'dan sizi eksik etmesin.

 • Önce Allah a sonrada doktorumuza emanet ettiğimiz,Babam Nazım Türkoğlu 'na ve bütün hastalara ve yakınlarına gerekli bilgi verilerek gösterdikleri özveri ile çabalarını farkediyoruz ve teşekkür ediyoruz . İçimden haberlerin daha iyi olacağını hissediyorum ve diliyorum sağlıkla kalın.

 • 1

  2014 Kasım ayında migren tedavisi amacıyla doktorumuza başvurdum, gerekli testler sonucu iğne ile tedaviyi uygun gördü ve hemen tedavi sürecime başladık. Mart ayında tedavim bitti ve Kasım ayından beri sadece 1 kere migren atağım oldu ama o da eskisi gibi şiddetli bir atak değildi.
  Hep şikayet ettiğimiz o az bilgi veren, olayı kısaca anlatan doktorlardan kesinlikle değil. Her işlemi en ince detaylarına kadar anlatarak içinizde asla kuşkuya yer bırakmıyor. Eğer bu tür şikayetleriniz var ise kesinlikle Adem Bey ile görüşmenizi öneririm.

Hakkımda

Hakkımda

 • Uzm.Dr. Adem Akkurt , Medicana Samsun Hastanesinde hizmet vermektedir.

Okullar / Eğitimler

 • Erciyes Üniversitesi Tıp Fakültesi, Tıp Doktoru, 2003
 • Ondokuz Mayıs Üniversitesi Tıp Fakültesi, Uzmanlık, 2004-2009

Bilinen Diller

 • İngilizce
 • Almanca

Deneyimler

 • Çorum Osmancık Devlet hastanesi, Uzman Doktor, 2010-2011

Hastalıklar

daha fazla

Videolar

Oksipital blokaj.Dr.Adem Akkurt Samsun Medicana
Oksipital blokaj.dr.adem akkurt samsun medicana
Parkinson pil.Dr.Adem Akkurt Samsun Medicana
Parkinson pil.dr.adem akkurt samsun medicana
Alzheimer. Dr. Adem Akkurt Samsun Medicana
Alzheimer. dr. adem akkurt samsun medicana
Epileside ilkyardım.Dr.Adem Akkurt Samsun Medicana
Epileside ilkyardım.dr.adem akkurt samsun medicana
Medicana International Samsun Hastanesi Dr. Adem Akkurt Konu: El ve Ayaklarda Uyuşma
Medicana international samsun hastanesi dr. adem akkurt konu: el ve ayaklarda uyuşma