Tahmini yanıtlama süresi:

Adres

Yeni Mahallesi İnkılap Caddesi No:9, İzmit
Acıbadem Kocaeli Hastanesi

Bu adres için online randevu takvimi mevcut değil

Sigortasız hastalar


Herhangi bir hizmet eklenmemiş

Özgeçmiş

İlgi alanları

  • Kolonda Kitle
  • Meme Kisti
  • Kistik Lezyon
Tümünü göster

Hizmetler

Henüz bir hizmet eklenmedi

Bu hekim/uzman, henüz verdiği hizmetlere dair bir bilgi girişi yapmadı.

8 hasta yorumu

Genel skor

K
Doğrulanmış kullanıcı
Konum: Acıbadem Kocaeli Hastanesi Diğer

Sevgili doktorum geç kalmış bir teşekkür... Reflü ameliyati neticesi mide yanması kalp çarpıntısı stres daha nice rahatsızlıklarına atlattım sağlığıma kavuştum. Size gökyüzündeki yıldızlar kadar teşekkür ediyordum yeni yılın sizlere sağlık ve mutluluk getirmesi dileğiyle saygılar ve sevgiler gönderiyorum.

A
Doğrulanmış kullanıcı
Konum: Acıbadem Kocaeli Hastanesi Diğer

Safra kesesi taşı, laparoskopik kolesistektomi yöntemi ile ameliyat oldum. Ameliyatım çok başarılı geçti. Ameliyattan bir saat sonra yürüdüm. Hiç ağrım olmadı. Hayatımda böyle ilgi ve alaka gösteren hoca görmedim. Ameliyat korkumu hocam sayesinde yendim. Konusunda çok başarılı bir cerrah. Ayrıca Ameliyathane ekibinin ilgi alakalarınada minnettarım. Rabbim bizleri görevinde başarılı insanlarla karşılaştırsın. Hocama Allah uzun ömürler versin. Ekibine ve Hocam’a saygılarımı sunuyorum.

Ç

Değerli Ahmet Hocamız bize mükemmel yol gösterdi, önce onun bilgisi,tecrübesi ile çok güzel bir ameliyat süreci geçirdik.Yaşayacağımız karşılaşabileceğimiz her şeyi ince ince anlatıp bizi şaşıtıcak hiç bir şey olmaması için elinden geleni yaptı. Kesinlikle tavsiye ediyorum.

G

ahmet alponat çok güleryuzlu ve çok yardımsever bır ınsan kendısıne saygı ve sevgılerımı gönderıyorum 7 ocakta safra kesesi ameliyatımı gerçekleştırdı ellerıne sağlık benı bir avuç taştan kurtarmış oldu ahmet beye ve ekibne çok teşekür ederim elleriniz dert görmesin:)ayrıca ekibindeki mustafa beyede teşekür ederim.başarılar diliyorum.

R

sevgili hocam AHMET ALPONAT İstanbuldan gelerek BODRUM ACIBADEMde mastoktami(kanserli mememin tamamen çıkarılması)ameliyatımı gerçekleştirdi ve son derece sorunsuz bir ameliyattı.Öncelikle hasta ile olan diyaloğu ve sevecen kişiliği beni çok rahatlattı ve de gelen patoloji sonucumla hemen İSTANBULA yönlendirdi(BODRUM ACIBADEMDE ONKOLOJİ OLMADIĞI İÇİN)tedavim devam ediyor ve son derece iyi hissediyorum,dahası da çok moralliyim,Sevgiler değerli hocama ve ACIBADEM grubuna.REYHAN BULUT

I

Ahmet ALPONAT Hoca hayatımda devrim yarattı. Yıllarca mide sıkıntısı çekiyordum.Hergün iki kez 40Mg ilaç alıyordum. Basit bir amaliyat sayesine bu sıkıntıma son verdi. Ona şukranlarımı iletir, daha nice hastaların düşünmeden bu ameliyatı hocaya olmasını tavsih ediyorum.

S

ahmet hoca eşi bulunmaz bir insan kendi enerjisiyle size moral ve iyleşme hissi veriyo allah başımizdan eksik etmesin ben bu amalayatim için çok araştırdım butun yollar ahmet hocaya çıktı ve ona amalıyat oldum çokta memnun kaldım ona ve ekibine çok teşekur ederim

I

eşim ülseratif kolit hastasaydı ve ilerlemiş bir vakaydı sayın hocam ameliyat etti ve kalın barsağı alındı şu anda durumu çok iyi. bu yazıyı hem bu hastalıktan muzdarip olan kişilere yardımcı olmak hemde ahmet alponat hocama vefa borcu olarak yazdım kendisine tekrar teşekkür eder hastalarımıza da acil şifalar dilerim.

Hata oluştu, tekrar deneyin

Özgeçmiş

İlgi alanları

  • Kolonda Kitle
  • Meme Kisti
  • Kistik Lezyon
Tümünü göster

İlgili aramalar