Hakkımızda

Adres bilgisi

Özel Konak Hastanesi

Yenişehir Mahallesi Demokrasi Bulvarı No: 44

41050 , İzmit ,

İletişim Bilgileri
Sigortasız hastalar

Hakkımızda

Özel Konak Hastanesi, Kocaeli ili Yenişehir Mahallesi Demokrasi Bulvarı No: 44 adresinde bulunmaktadır.

Tıbbi tesis tipi

 • Özel Hastane

Bu klinikteki doktorlar hakkındaki görüşler

5

Genel skor
127 görüş

 • Dakiklik
 • Alaka
 • Mekan
 • H
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Op. Dr. Ömer Ardaman Genel Cerrahi Randevusu

  Yaklaşık 10 gün önce il dışındaki başka hekimin anal fissür teşhisi koymasıyla öneri üzerine ömer beye gittik gerek girişimsel muaynesi gerek bilgilendirme tam bir hayal kırıklığıydı, bizden malign birşey olabilir diye retroskopi istedi sözde sedasyon sağlanacağı söylendi ama annem canlı canlı işleme alındı çıkan retroskopi sonucunu kendisine attığımda yukarıda (serviste olduğunu ameliyata gireceğini söyledi ) servise selin burada göreyim teklifinde bulunmadı, ameliyata gerek olmadığını X ilacın başlanması gerektiğini söyledi, söylediği ilacı kendi de reçete etmedi gittim acilde kendim yazdırdım sonrasında gittiğimiz 3 hekimde kesinlikle cerrahi müdahale gerekiyor bu acılara nasıl dayanıyorsun teyze dedi çok şükür şu an başka bir hastanede ameliyatımızı olduk bizim için çok üzücü bir muayne tecrübesi oldu

 • M
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Fzt. Nimet Altınata Diğer

  kienböck amelyati sonrasi bileğimdeki kisitlilik sebebi ile gitmis oldugum konak hastanesinde fizyoterapi uzmani nimet hanimla tanistik cok guler yuzlu sevecen sicak kanli ve bir o kadar da isinde oldukca basarili umdugumdan daha kisa surede cok buyuk ilerleme kaydettik bilegimde ilginiz iletisiminiz icin tesekkurler

 • S
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Fzt. Nimet Altınata Diğer

  Bel fıtığından kaynaklı ağrılarım çok artmış, ayakta durmak benim için işkence olmuştu. Tavsiye üzerine Nimet Hanımla yollarımız kesişti. Nezaketi ve ilgisi ile birleşen tecrübesi ağrılarımı çok ama çok rahatlattı. Tedavimin üzerinden geçen zamanda tavsiye ettiği plates hareketlerini de yapmamla iyice rahatladım. Gözüm kapalı tavsiye ederim.

 • M
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Fzt. Nimet Altınata Diğer

  Diz ameliyatı sonrası fizik tedavi süresince çok ilgiliydiler ve sırt ağrılarım konusda yardımcı oldular herkese tavsiye edilebilecek bir fizyoteparis

 • B
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Fzt. Nimet Altınata Diğer

  Sol Kol dirseğimde oluşan parçalı kırıktan ötürü ameliyat oldum. Fizik tedavi sürecinde göstermiş olduğu yakın ilgiden oldukça memnun kaldım, iyileşme sürecime olan katkısından dolayı kendisine çok teşekkür ederim.

 • E
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Fzt. Nimet Altınata Diğer

  Yıllardır çektiğim sırt ağrılarımdan kısa bir sürede İlgli güleryüzlü iyi iletişimi sayesinde kurtuldum. Çok teşekkürler

 • H
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Op. Dr. Hakan Erdoğan Diğer

  2021 mart ayında tanıştık Hakan bey ile iyiki de tanışmışız. Gördüğüm en alakalı en ilgili doktor diyebilirim. Boyun fıtığı ameliyatı oldum. Sonuçtan %100 memnunum. Doktor olmak dışında mekemmel bir insan. Herşey için kendisine teşekkür ederim.

 • H
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Fzt. Nimet Altınata Diğer

  Özel Konak hastanesinde boyun fıtığı ameliyatı olduktan sonra fizik tedavi ile iyileşme sürecini hızlandırmak için tedaviye devam ettim. Nimet hanım ile o süreçte tanıştık. Her açıdan mükemmel biri. Kısa sürede büyük ilerleme kaydettik. Tedavi süresince katkılarından dolayı kendisine çok teşekkür ederim.

 • S
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Op. Dr. Cem Karaçelik Kulak Burun Boğaz Randevusu

  "Nazal semptum deviasyonu + alerji" nedeniyle hayatımın son 5 yılı çekilmez olmuştu.6-7 doktora ilgili şikayet için başvuru yaptım.Tek çözüm ameliyattı ama benim cesaretim yoktu.Cem beye son olarak gittim güler yüzü,ilgisi verdiği güven sayesinde 10 günde ameliyata karar verdim.Sağlığım yerine geldi alerjinin etkileri artık yaşamımı zorlaştırmıyor.Rahat nefes alabiliyorum ayrıca burnumun yeni görüntüsü mükemmel oldu.Yüze uyumlu orantılı tamamen doğal görünümlü burnum oldu.Böyle bir probleminiz varsa Cem beye randevu alın kesinlikle tavsiye ederim.

 • Y
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Fzt. Nimet Altınata Diğer

  Ayak bileğimde oluşan parçalı kırıktan ötürü ameliyat oldum. Fizik tedavi sürecinde göstermiş olduğu yakın ilgiden ve iyileşme sürecime olan katkısından dolayı Nimet Hanım'a teşekkür ederim.

 • Hata oluştu, tekrar deneyin

İlgili aramalar