Adres

Merkez Mahallesi Darülacaze Cad. No:14/1, Şişli
Özel Türkiye Hastanesi (harita)

Bu adres online randevuya açık değil

Takvim talep edin
Herhangi bir hizmet eklenmemiş

Özgeçmiş

Hakkımda

1986 yılında Cerrahpaşa Tıp Fakültesi'nden mezun oldu.1993 yılında Haydarpaşa Numune Hastanesi'nde ihtisasını tamamladı.


Hizmetler

Henüz bir hizmet eklenmedi

Bu hekim/uzman, henüz verdiği hizmetlere dair bir bilgi girişi yapmadı.

Hasta / Danışan Görüşleri

5

Genel skor
4 görüş

  • Dakiklik
  • Alaka
  • Mekan
M

Ailece kontrole gittiğimiz ve 10 yıldan beri de değiştirmediğimiz bir doktor Ahmet Bey. Çok yakın zamanda tekrardan kontrole gideceğiz. İnsana verdiği değeri hissedebileceğiniz, iyi bir aile yapısı ile yetişmiş nadir doktorlardan biridir. İnsana verdiği güvenle rahatlatan ve iyileşmesi için elinden gelen her şeyi yapan bir doktor, bir arkadaş diyebilirim.


K

Ahmet beyi 10 seneden fazladır tanıyorum, ailece kontollerimizi yaptırıyoruz, inşallah en kısa zamanda yine kontrole gideceğiz. insanın önemini ve değerini bilen, iyi bir aile yapısında yetşmiş ender doktorlardan bridi. İnsanı rahatlatan ve kısa sürede iyileşmesini sağlayan bir hekim olup, her zaman yardımcı olalan bir arkadaş diyebileceğim.


A

Bu kadar anlayışlı ve ilgili bir doktora muayene olduğum için kendimi çok şanslı hissediyorum gece aradığımda dahi telefonlarımıza hiç sıkılmadan ve 0 kompleksi olan doktoruma çok teşekkür ederim.


A

MÜKEMMEL BİR HEKİM İFADESİNİ KULLANMAK VE,SİTAYŞKÂR KELİMELERLE İFADE ETMEK ÇOK HAFİF KALIR, EŞİM VE BEN 2005 YILINDAN BU YANA BİLÂFASILA YILIN HER ALTI AYDA PERİODİK MUAYENELERİMİ YAPARIZ. TEREDDÜTSÜZ KAPALI GÖZLE HERKESE TAVSİYE EDERİZ.


Hata oluştu, tekrar deneyin

Özgeçmiş

Hakkımda

1986 yılında Cerrahpaşa Tıp Fakültesi'nden mezun oldu.1993 yılında Haydarpaşa Numune Hastanesi'nde ihtisasını tamamladı.


Bu doktor/uzman mısınız?

Profili düzenle veya yönet