Op. Dr.

Ahmet Önal verifiedCreated with Sketch.

Genel cerrahi

İletişim Bilgileri

En Güncel Görüş

 • S
  Konum: İzmir Özel Gazi HastanesiHizmet: Kasık Fıtığı Cerrahisi

  Değerli doktorum Ahmet önal kasık fıtığı ameliyatımı başarılı bir sekilde yaptığı! ameliyat öncesi ve sonrası gösterdiği ilgi ve alakasınndan çok memnun kaldım kendilerine sonsuz teşekkür ederim böyle kibar ilgili doktorların çoğalmasını temenni ederim

 • Hakkımda

  Hakkımda

  Üniversite eğitimimi İzmir Dokuz Eylül Üniversitesi Tıp Fakültesi’nde aldım. Genel Cerrahi dalında ihtisası tercih ederek tekrar DEÜTF Hastanesi’’ne döndüm.  Daha sonra 2005 yılında İzmir Özel Gazi hastanesi Genel Cerrahi departmanını yürütmek için görev daveti aldım ve halen de burada hizmet vermekteyim.

  Hastalıklar

  Hasta / Danışan Görüşleri

  5

  Genel skor
  16 görüş

  • Dakiklik
  • Alaka
  • Mekan
  • D

   Ahmet Bey'i çok kısa zaman için tanıdım. Nisan 2014'te safra kesesi ameliyatımı yaptı. Çok başarılı bir operasyon yaptı. Hiç sorunsuz hemen ayağa kalktım ve eskisi kadar sağlıklı olarak hayatıma devam ediyorum. Hem doktor, hem insan olma özelliğini başarı ile taşıyan birisi ve kendini güvende hissederek ameliyat olmak isteyen herkese tavsiye ederim. Benim açımdan en güzel sürprizlerden birisi de şu oldu: ameliyat sonrası detayları anlatıp, bilgi verirken; bir baktım, midede fıtık var. Hazır safra kesesini almak için açmışken, fıtığı da hallediverdim dedi. Başarılarının devamını ve sağlıklı bir hayat diliyorum.

  • ahmet bey bugüne kadar tanıdığım en iyi cerrahlardan biridir, dayımın doktoruydu, ilk tanıştığımız gün dayıma yaklaşımı hastaya yapacağı işlemleri anlatımı ,güler yüzlü oluşu bizi çok etkiledi. daha önce bir kaç yere daha gittik ama dayımda bende güvenemedik Ahmet beye ekibine hastane personeline 3 kattaki hemşire arkadaşlara hasta bakıcılara sonsuz teşekkürler haklarını ödeyemeyiz bundan sonra gazi hastanesinden başka yere gitmeyeceğim

  • <

   Ben doktorumu seçerken her zaman beni nasıl karşıladığı, hastasına karşı tutumu doktorluğundan önce önem verdiğim bir husustu, kaldi ki Sayın Dr.Ahmet Önal çok iyi bir doktor olmasının dışında çok güler yüzlü hastasına şefkatle yaklaşan iyi bir insandır da. <saygılarımla Aynur Tüzomay

  • A

   Ben ALİ CİNOĞLU, safra kesemde taş olması sebebiyle Ahmet Beye başvurdum.Sadece taşlar alınacaktı ama Ahmet Beyin dikkati sayesinde iltihap olduğu ve durumun kötüleştiği ortaya çıktı.Bir hafta boyunca düzenli yemek yiyememiş ve uyuyamamıştım, ameliyat sonrasında düzenli yaşamıma geri döndüm.Ahmet Beye ilgisi ve yaptığı her şey için teşekkür ederim.Gerçekten çok memnun kaldım.

  • Ö

   degerli hocam degerli insan ahmet önal beye çok teşekkür eder saygılar sunarım allah başarınızı daim etsin ameliyatımdaki göstermiş oldugunuz başarının yanında 10 numara insanlıgınızı yaşadıgım sürece anlatıcam .

  • Y

   AHMET BEY SAFRA KESESİ AMELİYATLARINDA BİR UZMAN ANNEM VE KARDEŞİMİ KENDİSİ AMELİYAT ETMİŞTİR. AMELİYATLARI ÇOK BAŞARILI GEÇMİŞTİR. BENİMDE SAFRA KESEMDE PROBLEM VAR İLERKİ ZAMANLARDA BENDE KENDİSİNİ ZİYARAT EDECEĞİM .