Ahmet Tulga Ulus, Kalp Ve Damar Cerrahisi Çankaya

Prof. Dr. Ahmet Tulga Ulus

Kaydet

Kalp ve damar cerrahisi

11 görüş

Kaydet

Tahmini yanıtlama süresi:

Adres

Kızılırmak Mah. 1450. Sok. No: 13 Çukurambar, Çankaya
Özel Koru Ankara Hastanesi

Bu adres için online randevu takvimi mevcut değil

Sigortasız hastalar


Nakit, Kredi kartı

Kalp Ve Damar Cerrahisi Randevusu


Özgeçmiş

Hakkımda

Prof. Dr. Ahmet Tulga Ulus, 1967'de Ankara'da doğmuştur. Ulakbim Türk Tıp Dizini Kurul Üyesi (2008-2013), Türkiye Yüksek İhtisas Hastanesi, Kalp Ve D...

Daha fazla

İlgi alanları

  • Arkus Aorta Anevrizması
  • Derin Ven Trombozu (DVT)
  • Kalp Çarpıntısı
Tümünü göster

Hizmetler


Kızılırmak Mah. 1450. Sok. No: 13 Çukurambar, Çankaya

Özel Koru Ankara Hastanesi

11 hasta yorumu

Genel skor

  • Dakiklik
  • Alaka
  • Mekan
N
Doğrulanmış kullanıcı
Konum: Ahmet Tulga Ulus Muayenehanesi Diğer

9 yıldır hosteslik yapıyorum. İşim gereği uzun süre ayakta kalmam, giydiğim topuklu ayakkabılar ve bacak sağlığına gerekli özeni gösterememen bende varise yol açtı.
Her iki bacağımda özellikle üst bacak bölgesindeki ağrı, akşamları inanılmaz rahatsız edici hal aldı. Kremler ve varis çorapları ile işi geçiştirmeye çalışsam da, kalıcı çözüm olmadıkça toparlanmayacağımı anladım. Aynı sıkıntıları yaşayan bir arkadaşımın önerisi ile gittiğim Tulga hocamın bana güven verici ve sonuç odaklı yaklaşımı ile tedaviye başladım. Damar içine köpük vererek varisi düzeltmek yani ‘damar skleroterapisi’ yönteminin bana uygun olduğuna karar verildi. Ağrısız, sızısız yapılan yöntemle tedavi oldum ve son derece memnun kaldım.


Doğrulanmış kullanıcı
Konum: Ahmet Tulga Ulus Muayenehanesi Diyabetin kalp üzerine etkisinin değerlendirilmesi

Akademik çalışmalarına bakıldığında, uluslararası yeterliliği olan bir uzmana erişim sağlamak kaçırılmaz bir fırsat olsa gerek. Tip 2 diyabetinin kalp sağlığıma etkisinin değerlendirimesi amacıyla görüşme gerçekleştirdim.
Sürecin başından sonuna kadar özenli araştırma ile sonuçlar hakkında detaylı bilgilendirme oldukça yararlı oldu.
Sonuc olarak risklerimi biliyorum, neler yapmam gerektiği konusunda da fikir sahibiyim.
Uzmanlığının yanı sıra doktor hasta ilişkisinde pozitifliği, tam bir profesyonel bilim insanı olduğunu anlatmakta.


N
Doğrulanmış kullanıcı

bu gun hocam kayınvalidemi muayene etti çok ilgilendi öğleden sonra tekrar çagırdı sonuç için .buarada kistik fibroziz hastası olan kızım zatüre olduğu 3 gündür hacettepede koşturuyordum. farkında olmadan usg sonucunu çok katlamış çantama koymuştum o anda boş bulunup kendisine verdim sinirlendi bize başka tetkikler için yanına çağırmıştı sadece ultrason sonucunu yorumladı. o anda kendisine soramadım .zaten sekreteri telefonda yorumu alıp bize iletmişti 70 yasında yeni ameliyatlı hastayı madem bakmıyacaktı neden çağırdı suçum kağıdı çok katlanmış koymaksa söyleyecek sözüm yok.


Doğrulanmış kullanıcı

Değerli dostum, saygıdeğer bilim insanı Prof.Dr. A.Tulga Ulus'a öncelikle minnet ve şükran hislerimi ifade etmek istiyorum buradan. 02.06.2010 tarihinde 2 kalp damarıma by-pass operasyonunu başarıyla gerçekleştirdiği, sonrasında normal yaşamıma dönmemde her türlü desteği sağladığı, değerli dostluğunu esirgemediği ve sağlığımla ilgili tüm önerileri için; aradan 4 yıl geçmesine rağmen aynı sıcaklıkla bize yol göstermeye devam ettiği için kendisine binlerce-milyonlarca teşekkür ediyorum. Allah seni daima korusun ve yardımcın olsun sevgili dostum.


N

25.03.2014 te çok değerli doktorum ahmet tulga ulus bey kalp ameliyati oldum Ahmet bey ve tüm çalışma arkadaşlarına çok teşekkür ederim saygılar sunarım allah sizde razı olsun hocam


E

Saygıdeğer Dr. Ahmet Tulga Ulus babamın tekrar bizlerle olmasını sağlayan işinin ehli mükemmel bir doktor.Bize verdiği güvenle,samimiyetiyle en önemlisi ise göstermiş olduğu insaniyetli gerçekten çok iyi bir hekim.Şükürler olsun ki böyle bir doktoru tanıma fırsatı yakaladık.Hastanın takibi konusunda oldukça titiz çalışan hekimimiz,o bitmek bilmeyen tüm sorularımıza tek tek bıkmadan yanıt verdi.Şuan babam bizlerle ve babamın aldığı her nefeste emeği geçen başta saygıdeğer dokturumuz Tulga Bey'e,ekibine akabinde tüm ameliyat süreci boyunca bizi yanlız bırakmayan ve desteklerini hissettiğimiz Dr. Tulga Bey'in o muhteşem ailesine herşey için sonsuz teşekkurler.İyi ki sizin gibi insanları tanıma fırsatımız oldu.İyi ki, iyi ki varsınız.


A

28 ŞUBAT 2013 YILDA SAYGIDEĞER DOKTORUM TARARINDAN AMELİYAT EDİLDİM.KENDİSİNE VE EKİBİNE SAYGILARIMI SUNARIM ALLAH RAZI OLSUN .TEŞEKKÜRLERİMİ VVE SAYGILARIMI SUNARIM


M

sayın dr ahmet tulga ulus tarafından başarılı bypas ameliyatı geçirdim hiç bir sorunla karşılaşmadım size ve ekibinize çok çok teşekür ederim iyiki sizin gibi doktorlar var hakkınızı helal ediniz 26 01 2013


H
Doğrulanmış kullanıcı

A.Tulga ULUS hocama sonsuz teşekkürler ediyorum.çok başarılı bir ameliyat geçirdim ve bu ameliyatımı yapan tulga hocam ve ekibine ne kadar teşekkür etsem az.Allah hepsinin yar ve yardımcısı olsun.


(

Sn.Doç.Dr.A.Tulga ULUS babamın tekrar bizimle olmasınaı sağladığınız için içtenliğiniz.samimiyetiniz ve her hastaya kendi ailenizden biri gibi yaklaştığınız için size teşekkür etmek bile az gelecek ama iyiki varsınız..


Hata oluştu, tekrar deneyin

Özgeçmiş

Hakkımda

Prof. Dr. Ahmet Tulga Ulus, 1967'de Ankara'da doğmuştur. Ulakbim Türk Tıp Dizini Kurul Üyesi (2008-2013), Türkiye Yüksek İhtisas Hastanesi, Kalp Ve D...

Daha fazla

İlgi alanları

  • Arkus Aorta Anevrizması
  • Derin Ven Trombozu (DVT)
  • Kalp Çarpıntısı
Tümünü göster

Diğer içerikler

Röportaj

İlgili aramalar