Diğer kurumları göster

Kimi arıyorsunuz?

Başka bir uzmanlık arayın

Hizmetler

Hakkımızda

Özel Koru Hastanesi, Ankara Çukurambar'da Kızılırmak Mah. 1450. Sokak No:13 adresinde hizmet vermektedir.

Adres

Özel Koru Ankara Hastanesi
Kızılırmak Mah. 1450. Sok. No: 13 Çukurambar, Çankaya 06510
Özel Koru Ankara Hastanesi logo
Sigortalar
Allianz Sigorta, Güneş Sigorta, Demir Hayat Sigorta, Generali Sigorta, Eureko Sigorta, Axa Sigorta, Halk Sigorta, ... HDI Sigorta, Ziraat Sigorta, Zurich Sigorta, Ergo Sigorta, Mapfre Sigorta, Groupama Sigorta, Ankara Sigorta, Ray Sigorta, Sompo Sigorta, Anadolu Sigorta, Ace European Sigorta, Merkez Bankası Mensupları, Türk Exim Bankası, Vakıfbank Mensupları, Halkbank Mensupları, T.C. Ziraat Bankası A.Ş. Mensupları, Fortis Bank A.Ş. Mensupları Emekli Sandığı Vakfı, Şekerbank T.A.Ş. Personeli Sosyal Sigorta Sandığı Vakfı, Türkiye Garanti Bankası A.Ş. Emekli Ve Yardım Sandığı Vakfı Genel Müdürlüğü, Compugroup Medical Bilgi Sistemleri A.Ş. (CGM ), Doğa Sigorta Kooperatifi, Diğer (İade), T.C. Ziraat Bankası & T. Halk Bankası Mensupları Emekli Ve Yardım Sandığı Vakfı, Bupa Acıbadem Sağlık Ve Hayat Sigorta, Türkiye Sigorta, Yapı Kredi Sigorta, Garanti BBVA Sigorta, Halk Bankası A.Ş. Mensupları, Türkiye İş Bankası Sigorta, Ak Sigorta, QNB Finansbank Sigorta, AIG Sigorta, Dubai Starr Sigorta, Hür Sigorta, Şeker Sigorta, Inter Partner Assistance, Liberty Sigorta, Fiba Sigorta, Neova Sigorta, Aviva Sigorta, Tarsim Sigorta, New Life Yaşam Sigorta, TEB Sigorta, Vakıfbank Sigorta, SGK, Türkiye Sanayi ve Kalkınma Bankası, Türkiye Büyük Millet Meclisi Mensupları, Akşehir Ticaret Borsası, Anayasa Mahkemesi Başkanlığı, Ankara Sanayi Odası, Ankara Ticaret Odası, Bafra Sanayi ve Ticaret Odası, Beyşehir Ticaret Odası, Care & Create, Çarşamba Ticaret Borsası, Çarşamba Ticaret ve Sanayi Odası, Darüşşafaka Cemiyeti Mensupları, IMKB, İstanbul Ticaret Odası, Konya Sanayi Odası, Konya Ticaret Borsası, Konya Ticaret Odası, Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti Sağlık Bakanlığı, Merkezi Kayıt Kuruluşu A. Ş., Samsun Ticaret Ve Sanayi Odası, Sivas Ticaret Borsası, Sivas Ticaret Ve Sanayi Odası, Tarım Kredi Sosyal Yardım Vakfı, Tasarruf Mevduati Sigorta Fonu, Terme Ticaret Borsası, Terme Ticaret Ve Sanayi Odası, Türkiye Barolar Birliği Sosyal Yardım Ve Dayanışma Fonu, Ünye Ticaret Borsası, Ünye Ticaret Ve Sanayi Odası, Akbank T.A.Ş. Mensupları Tekaüt Sandığı Vakfı, Anadolu Anonim Türk Sig. Şti. Memurları Emekli Sand. Vakfı, Milli Reasürans T.A.Ş. Mensupları Emekli Ve Sağlık Sandığı Vakfı, PTT, Türk Telekom Sağlık Ve Sosyal Yardım Vakfı, Türkiye Halk Bankası A.Ş. Emekli Sandığı Vakfı, Sınai to Sanayi, Türkiye Vakıflar Bankası T.A.O. Memur Ve Hizmetlileri Emekli Ve Sağlık Yardım Sandığı Vakfı, Asya Emeklilik Ve Hayat, Avivasa Emeklilik Ve Hayat, BNP Paribas Cardif Emeklilik, Cigna Finans Emeklilik Ve Hayat, Ethica Sigorta, Garanti Emeklilik Ve Hayat, Halk Hayat Ve Emeklilik, İmece Destek Danışmanlık Hizmetleri, Katılım Emeklilik Ve Hayat, Medilab Assist, Metlife Emeklilik Ve Hayat, NN Hayat Ve Emeklilik, Türk Nippon Sigorta, Unico Sigorta, Ziraat Hayat Ve Emeklilik, PTT Sigorta, Viennalife Emeklilik ve Hayat A.Ş., Anadolu Hayat Ve Emeklilik, Fiba Emeklilik, Magdeburger Sigorta, Corpus Sigorta, Gulf Sigorta, senCard, AgeSA Sigorta, Quick Sigorta Tüm sigortaları göster

Uzmanlar

Bu kurumdaki doktorlar/uzmanlar hakkındaki görüşler (513)

Genel skor

  O
  Doğrulanmış
  Op. Dr. Mehmet Şahin Lazer Ameliyatı

  Bilgi ve donanım bakımından ileri seviyede ,uzmanlık becerilerine sonsuz güvenebildiğim nadir doktorlardan olan Op.Dr.Mehmet Şahin hocama ilgi ve alakasından dolayı başarılı ve sorunsuz geçirdiğim lazer ameliyatından sonra detaylı kontrollerinden , ve doğru yönlendirmelerinden dolayı başarılarının devamını dilerim.

  I
  Doğrulanmış
  Doç. Dr. Giray Ergin Üroonkoloji

  Teşhis öncesi takibi ve yönlendirmeleri sayesinde çok erken tedavi şansı yakaladık. Tecrübesi,her aşamada bilgi aktarımı ve güleryüzü ile Giray hoca alanının en iyilerinden. Robotik prostektomi ameliyatı için Istanbul’ dan Ankara’ya gelerek nekadar doğru bir karar vermiş olduğumuzu ameliyat sonrası konforunu da yaşayarak anladık.Hocamıza ve tüm Ankara Koru Hastanesi üroloji ekibine minnettarız.

  A
  Doğrulanmış
  Prof. Dr. Güner Menekşe Beyin Ve Sinir Cerrahisi Randevusu

  Güner Hocama, 22.05.24'de Koru Hastanesi'nde servikal dar kanal operasyonu oldum. Operasyon öncesinde yapılacak işlemleri çok detaylı anlattı. Operasyon öncesinde ellerimde ve ayaklarımda uyuşmalar, yürüyüşümde denge bozukluğu vardı. Kanal tamamen tıkandığı için bir an önce ameliyat olmam gerektiğini söyledi ve kısa süre içerisinde operasyonu gerçekleştirdi. 5-6 saat süren zorlu bir ameliyat oldu fakat ameliyat oldukça başarılı geçti ve kapalı olan kanal tamamen temizlendi. 1 gün sonra yürüyüşlere başladım. Ayaklarımdaki denge bozukluğu 2. gün geçti, ellerimde de günden güne iyileşmeyi hissediyorum. Ameliyat sonrasında ilk gün ağrılı geçti ama diğer günlerde ağrılar azaldı. 2 gün sonra da taburcu oldum.

  Doktorlar, bu ameliyatın boyunun arkasından veya önünden yapılabileceğini söylüyor. Güner Hocamın detaylı açıklamalarıyla, onun yöntemi (arkadan açarak) bize daha uygun geldi ve onu tercih ettik. İyi ki öyle yapmışız, şu an için her şey güzel ilerliyor.

  U
  Doğrulanmış
  Op. Dr. Emin Eren Kulak Burun Boğaz Randevusu

  Uzun süredir burnumdaki geçmişten gelen kırıklığa bağlı burun ve boğaz sorunumla ilgili Koru Hastanesi KBB polikliniği doktorlarından Sevgili Op. Dr. Emin Eren hocama muayene olmam ve devamında ameliyat olmama bağlı olarak;
  1-Ana kapıdan giriş itibariyle tüm çalışanlar ilgili, yetkin ve profesyonel.
  2-Hastane tüm bina olarak ele alındığında gerçekten çok hijyenik.
  3-Hastane mimari kurgu ve organizasyon itibariyle çok basit, anlaşılır ve karmaşadan çok uzak
  4-İleri derece teknoloji donatılmış ve insan kaynağı noktasında, alanının uzmanı doktor, sağlık ve yönetici çalışanları mevcut.

  Devamında; hastaneyi ziyaretime bağlı olarak, uzun süredir kararsız kalarak ertelediğim ameliyatıma doktorum Emin Eren hocamın ilgilisiyle bir gün içinde karar verip, bu kararıma bağlı olarak 5 gün içerisinde ameliyatımı oldum.
  Ameliyatım çok çok başarılı geçti ve ameliyat sonrası sürecimdeki memnuniyeti anlatmaya kelimeler yetmez.
  Doktorum Emin Eren beye sevgi ve minnetlerimi sunuyorum.

  R
  Doğrulanmış
  Op. Dr. İsmail Biri Normal Randevu

  2015 yılında anal fissür ile başlayan ve cerrahi operasyondan korktuğum için yıllarca bana acılar çektiren hastalığım kronikleşip anal fistüle dönüşünce, 16.04.2024 tarihinde gittiğim koru ankara hastanesindeki genel cerrahi bölümünden İsmail Biri hocamın muayenesi ve durumun ciddiyetini detaylı anlatması ile kendilerine ameliyat oldum. İsmail hocama tecrübesi ve ameliyat sonrası gösterdiği ilgiden dolayı çok minnettarım. Hızla iyileşiyorum. Bu tür rahatsızlığı olanların benim gibi kronikleşmeden İsmail hocama gitmelerini öneririm, hassas bir bölge olduğu için çekinme utanma olabilir ama İsmail Biri hocam ile görüşme, ameliyat ve sonrası süreçlerinde çok rahat olabileceğinizi garanti ederim. Beni bu illetten kurtardığınız için sevgi ve saygılarımı sunarım.

  D
  Doğrulanmış
  Op. Dr. Emin Eren Horlama Cerrahisi

  Emin hocam gerçekten hem ameliyat öncesi yaşadığım ağır enfeksiyonlu hastalığımda daha sonra iyileştiğimde gittiğim nefes problemimde bana en iyi tedavi yöntemlerini sunmuş bir doktordur. Yıllardır yaşadığım nefes problemimi tüm sakinliği güvenirliliği ve detaylı açıklamalarıyla benim çok konforlu bi ameliyat süreci geçirmemi sağlamıştır. Ameliyat sonrasi her daim ulaşabildiğim ki ulaşıp sorabileceğim bir problem bile neredeyse hiç yaşamama rağmen aklıma takılan her soruya tek tek dönüş yapmasıyla harika bir hekim olduğunu gözüm kapalı söyleyebilirim.

  B
  Doğrulanmış
  Op. Dr. İsmail Biri Randevu

  Hemoroit şikayetiyle gitmiştim İsmail hocamın yanina. Saat 10 da randevu oldum ve amelyat olmam gerektigini söyledi. Ayni gün amelyat olduktan sonra sağligima kavustum. Çok memnun kaldim emeginize saglik hocam

  N
  Doğrulanmış
  Op. Dr. İsmail Biri Fıtık Ameliyatı

  Yaptığım araştırmalar sonucunda İsmail BİRİ hocamın özellikle kapalı yöntem ile yapılan karın bölgesi fıtık ameliyatlarında oldukça tecrübeli ve yetkin bir genel cerrah olduğuna kanaat getirdim. Bu nedenle daha önce teşhisi konmuş olan hem göbek hem de çift taraflı kasık fıtığının tedavisi amacıyla kendisinden randevu aldım. Muayenem esnasında kendisinin gerçekten çok samimi, sıcak kanlı ve işinin ehli biri olduğunu gördüm. Tecrübesi , tıbbi bilgisi ile samimi ve sevecen yaklaşımıyla beni kapalı yöntem ile ameliyat olmam konusunda ikna etti. Ameliyatımı sağlık personeli için anlamlı bir gün olan 14 Mart tıp bayramı gününde kapalı (laparoskopik) yöntemle gerçekleştirdi. Ameliyat sonrası iyileşme dönemi içerisindeyim. Gerek ameliyat öncesi, gerek ameliyat sonrasında bana gösterdiği yakın ilgiden ve sağlığıma tekrar kavuşmam için yaptığı başarılı operasyondan dolayı kendisine iyi ki varsınız İsmail Hocam diyor, saygı ve sevgilerimi sunuyorum.

  E
  Doğrulanmış
  Op. Dr. Yunus Kaçar Diğer

  Bel fıtığından kaynaklı şidetli ağrılarım vardı. Sayın Yunus KAÇAR, hocamın samimi ve güler yüzlü yaklaşımıyla, tedavisinden sonra çok kısa sürede bütün sıkıntılarımdan, dayanılmaz ağrılarımdan kurtuldum.

  İyiki varsınız, iyiki sizi tanıdım hocam.
  Başarılarınız daim, Yolunuz hep acık olsun…
  YUNUS HOCAM…..

  M
  Doğrulanmış
  Op. Dr. Saim Üstünel Göz Hastalıkları Randevusu

  Gittiğiniz bütün göz hastalıkları doktorunu unutunuz. Bu kadar aydınlandığımı bu kadar ilgili alakalı bir hoca görmedim. Bu arada ben bu kadar sene görmüyormuşum Saim hoca yazdığı gözlükten sonra dünyam aydınlandı

  Hata oluştu, tekrar deneyin

Sıkça Sorulan Sorular

 • Özel Koru Ankara Hastanesi, Çankaya şehrinde hangi alanlarda hizmet veriyor?
  Özel Koru Ankara Hastanesi, Çankaya şehrinde şu uzmanlıkları kapsayan geniş bir ekibe sahiptir: Çocuk Sağlığı Ve Hastalıkları Doktoru, Kadın Hastalıkları Ve Doğum Uzmanı, Anesteziyoloji Ve Reanimasyon Uzmanı, Genel Cerrah, Radyolog, Acil Tıp Doktoru, Ürolog, İç Hastalıkları Uzmanı, Kardiyolog, Ortopedi Ve Travmatoloji Uzmanı, Gastroenterolog, Kulak Burun Boğaz Doktoru, Dermatolog, Göz Doktoru, Hematolog, Kalp Ve Damar Cerrahı, Fizik Tedavi Uzmanı, Nörolog, Beyin Ve Sinir Cerrahı, Psikiyatrist, Çocuk Endokrinoloji Doktoru, Biyokimya Uzmanı, Plastik Rekonstrüktif Ve Estetik Cerrahi Uzmanı, Ağız Ve Diş Sağlığı, Algoloji Doktoru, Jinekolojik Onkoloji Cerrahı, El Cerrahı, Çocuk Nöroloji Uzmanı, Göğüs Cerrahı, Periodontolog, Gastroenteroloji Cerrahı, Çocuk Nefroloji Uzmanı, Protetik Diş Tedavisi Uzmanı, Metabolik Cerrahi Uzmanı, Çocuk Cerrahı, Onkolog, Mikrobiyolog, Pratisyen Hekim, Psikolog, Göğüs Hastalıkları Doktoru, Enfeksiyon Hastalıkları Uzmanı, Nefrolog, Diyetisyen (Beslenme Uzmanı), Nükleer Tıp Doktoru, Neonatolog, Çocuk Kardiyoloğu, Endokrinolog Ve Metabolizma Hastalıkları Dokt, Romatolog.
 • Özel Koru Ankara Hastanesi, toplam 898 hizmet sunuyor. Uzmanlarının sağladığı hizmetlerden bazılarını size gösteriyoruz: Abdominal Ultrasonografi, Apgar Skoru, Bilgisayarlı Tomografi Taraması(Bt), Böbrek Ultrasonu, Büyüme Hormonu Testi, Çocuk Gelişim Testi, Çocuk Immünizasyonu(Aşılanması), Diyaliz, Elektron Işınlı Bilgisayarlı Tomografi, Enjeksiyon Im.
 • Hayır, şu anda Özel Koru Ankara Hastanesi online danışmanlık hizmeti sunmuyor.
 • Özel Koru Ankara Hastanesi tarafından DoktorTakvimi'nde görüntülenen takvim gerçek zamanlı olarak güncellenir, bu nedenle tek yapmanız gereken, mevcut olanlardan size en uygun gün ve saati seçmektir. Ayrıca randevudan önce bir hatırlatma alırsınız.
 • Bazen Özel Koru Ankara Hastanesi aynı hafta içinde veya bir sonraki hafta için uygun saatler görüntülenir. Takvimlerini kontrol edin: gerçek zamanlı olarak güncellendiği için ilk ne zaman müsait olduklarını görebileceksiniz.
 • Toplam {​​number_of_opinions} hasta veya danışan, {​​clinic_name} hakkında gerçek ve dürüst bir görüş bırakarak buraya ortalama {​​avg_rating} yıldız (5 üzerinden) verdi.
 • Özel Koru Ankara Hastanesi adresi Kızılırmak Mah. 1450. Sok. No: 13 Çukurambar Çankaya şeklindedir.