Prof. Dr.

Ahmet Turan Aydın verifiedCreated with Sketch.

Ortopedi ve travmatoloji

İletişim Bilgileri

En Güncel Görüş

 • Ben hastalik ve operasyonlar konusunda dosyasi epeyce kabarik bir hastayim, hep bu son olsun dedigimde baska sorunlar ve yedinci operasyonumda Ahmet hocami tanidim ve anladimki ben cok sansli bir insanim... bulundugu konum bakimindan(aorta ve sinire yapisik) bacakta riskli hemanjiom kitle... hocam ve ekip arkadaslari hic bir komplikasyon yasatmadan basariyla cikardi...hocam insanliga armagansiniz bilginize,emeginize ve guzel yureginize saglik minnettarim saygilar...

 • Hakkımda

  Hakkımda

  Prof. Dr. Ahmet Turan Aydın , lisans eğitimini ve uzmanlık eğitiminini Ege Üniversitesi Tıp Fakültesinde tamamlamıştır. Halen Memorial Antalya Hastanesinde Ortopedi ve Travmatoloji olarak görev yapmaktadır.

  Hastalıklar

  Hizmetler

  Memorial Antalya Hastanesi

  Zafer Mah. Yıldırım Bayezit Cad. No: 91, Kepez

  Hepsini göster

  Ahmet Turan Aydın Muayenehanesi

  100.yıl Bulvarı Güven Apt. No:52 Kat:2 Da:7, 7070 Muratpaşa

  Hepsini göster

  Hasta / Danışan Görüşleri

  5

  Genel skor
  10 görüş

  • Dakiklik
  • Alaka
  • Mekan
  • Ben hastalik ve operasyonlar konusunda dosyasi epeyce kabarik bir hastayim, hep bu son olsun dedigimde baska sorunlar ve yedinci operasyonumda Ahmet hocami tanidim ve anladimki ben cok sansli bir insanim... bulundugu konum bakimindan(aorta ve sinire yapisik) bacakta riskli hemanjiom kitle... hocam ve ekip arkadaslari hic bir komplikasyon yasatmadan basariyla cikardi...hocam insanliga armagansiniz bilginize,emeginize ve guzel yureginize saglik minnettarim saygilar...

  • K

   kesinlikle tavsiye ETMEM.
   kilometrelerce yoldan geldik, tam randevu saatinden önce muayenehanesinde idik,
   yüzümüze bile bakmadı, ilgilenmedi bile, devlet hastanesinde bile daha iyi hizmet alırsınız.
   boşuna zamanınızı ve paranızı harcamayın.

  • R

   diyabet ayak tedavisinde çok başarılı bir doktor. annemin tedavisinde gözümüz kapalı emanet edebildiğimiz tek doktor. Allah razı olsun. Çok mütevazi ve mükemmel bir profesör.

  • Heterotopikossifikasyon denilen lanet hastalığın mucize elleri sayın prof dr ahmet turan aydın sukranlarımı sunarım hocam.

  • K

   Hocamızdan çok memnun kaldık..İnternetteki yorumlarından yola çıkarak hocamızı tercih ettik. Ayak kıkırdağımdaki sorundan dolayı gittik hocamıza. Tedavi hakında detaylı olarak bilgilendirildi. Ayak bileğime sıvı enjekte edildi ve rahatlama oldu. sıkıntımdan kısmen de olsa kurtuldum. ihtiyacı olan herkese tavsiye ediyorum.

  • N

   Tedaviden çok memnun kaldık. Hocamız yılların doktoru ve Yurtdışı başarıları hakkında bilgi sahibi oldugumuz için tercih ettik. Hocamızın tedavisinden çok memnun kaldık. kısa sürede sıkıntımdan kurtuldum ve hocamıza çok teşekkür ederim. ihtiyacı olan herkese tavsiye ediyorum.

  • I

   ahmet hoca yal 2002 yılında tanıştım 1989 yılında geçirdigim trafik kazası sonucu ayagım diz üzerinden kırıldı. butarihten itibaren aralıklarla tam yedi defa ameliyat oldum. sonuç dizim hiç çalışmıyordu.ve hayata dair bütün ümitlerim suya düştü taki ahmet hocayı tanıyıncakadar. 2002 yılında geçirdigim operasyon sonucu resmen hayatıma sihirli bir değnek değdi. ameliyatın on uncu günü yıllarrdır alamadıgım saglık raporu alıp ehliyet aldım bir ay sora evlendim. şimdi bir erkek birde kız evladım var. hayaatta dair sahip oldugum her şeyi ahmet turan aydın hocama sahibim dünya döndükçe ahmet hoca nın duacı sı olacıgım ALLAH bin kere razı olsun

  • C

   ben cazibe denizliden doktoruma muhaneye geldim bana eklem faresi tehşisi koydu 2013 aralık ayında ameliyat ldum biryılı aşkın bir sürede iyleştim cok zor bir ameliyattı onun sayesinde yürüyebiliyorum allah razı olsun teşekkürler doktorumu cok seviyorum.

  • A

   1993 Yılında ayak bileğimde oluşan bir şişlik nedeniyle gittiğim doktor, olumsuz bir şey olmadığını söyleyerek bandaj ve ağrı kesici ile 1 ay sonra kontrol diyerek beni gönderdi.İkna olamadığım için üniversite hastanesine başvurdum.Doktorum birkaç tetkikten sonra beni Ahmet Turan Aydın hocamıza yönlendirdi.Sonrasında hocam kemik içerisinde oluşan büyük bir ihtimalle iyi huylu tümörün olduğunu,cerrahi müdahele ile bu tümörün alınması gerektiğini söyledi.Korktum,ürktüm.Bunu hisseden hocam beni elinden geldiğince ,çok insani bir yaklaşımla ,hatta örneklerle beni rahatlatmaya çalıştı.Uzun süren karar aşamasından sonra karar verip olduğum ameliyatsonrasında ,emin ellerde olduğumu hissetmenin rahatlığıyla bekleyiş içine girdim.Patoloji sonucu. Doktorumun söylediği gibi iyi huylu.Alçıya alınmasından tutun, dikişlerin alınmasına kadar bizzat kendi yapan ,kendisinden herzaman saygıyla ,sevgiyle bahsettiğim ve bahsettiğim ve bahsedeceğim değerli hocam operasyonun ardından 7 ay sonra kırılan ayağımı birkez daha ameliyat etti.Öğretmenlik yaptığım okulda düşüp kırılan ayağım için çağrılan ambulansla gittiğim üniversite hastahanesinde hocam tarafından karşılanıp verdiği moralle acılarımıunuttum.Yine yaptığı ameliyat sayesinde 3 ay gibi kısa süredesağlığıma kavuştum. Mesleğinin başarısı yanında taşıdığı insan olma vasfı,hastasına duyduğu saygı ve özverisi tartışılmaz.Antalya için çok büyük şans böyle bir doktora sahip olmak Doktoruma buradan saygılarımı gönderiyor ,meslek yaşamındabaşarılar diliyorum.

  • H

   Ahmet Turan hocamle ayak bileğimde yaşadığım acılar sonunda tanıştık.Kendisi gerçekten türkiyede ender bulunacak hekim özelliklerine sahip.kutsal mesleklerden olan doktorluga gerçekten yakışır bir tavır sergiliyor.hastası ıle empatı kurabılen ve işini kusursuz bir titizlikle ilerleten bir beyefendi.uzun uğraşlarım sonunda doktor seçimindeki şansım döndü kendisini tanıyınca.ilerleyen ve devam eden tedavim için kendisine çok teşekkür ederim.