Hakkımızda

Adres bilgisi

Memorial Antalya Hastanesi

Zafer Mah. Yıldırım Bayezit Cad. No: 91

Kepez ,

İletişim Bilgileri
Sigortasız hastalar

Tıbbi tesis tipi

 • Özel Hastane

Bu klinikteki doktorlar hakkındaki görüşler

5

Genel skor
81 görüş

 • Dakiklik
 • Alaka
 • Mekan
  C
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Op. Dr. Abidin Egemen İşgören Genel Üroloji

  Egemen Beyle 5 yıl önce tanıştık. O zaman böbrek taşı sorunum vardı. Başarılı bir operasyonla hiç ağrı sızı çekmeden taşlarımdan kurtuldum. Ameliyat öncesi ve sonra yapmam gerekenleri başarılı ve güncel bilgileri ile samimi bir şekilde anlattı. Şimdi ise yine kendi bölümü ile ilgili bir konu için başvurdum. Herkesin gönül rahatlığıyla gidebileceği çok beyefendi içten samimi biri. Herkess tavsiye ederim. Başarılarının devamını diliyorum.


  H
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Doç. Dr. Muhittin Eftal Avcı Gebe Takibi

  Hamilelik sürecimizde bize her anlamda destek olan Güler yüzlü ile bizi rahatlatan ve detaylı açıklamaları ile kafamızda asla soru işareti bırakmayan ayrıca mükemmel bir doğum süreci yaşamamı da sağlayan dünyalar tatlısı doktorumuza ve ekibine sonsuz teşekkürler iyi ki ama iyi ki doktorumuzu tercih etmişiz diyorum ve herkese öneriyorum …


  S
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Op. Dr. Timur Uğurlu Sezeryan Doğum

  Timur hocamızı 2013 de antalya medikal park hastanesinde tanıdık.Oğlumuz burakın doktoruydu. Şimdi sene 2021 oğlumuz yusuf dünyaya geldi. Son derece profesyonel, cana yakın, en ince ayrıntıyı düşünen, mesleğinde uzmanlaşmış Bi hoca. Abartmıyorum türkiye de ilk 10 ona rahatlıkla girer. Hocam herşey için teşekkür ederiz, yolun açık olsun timur hocam. Herkeze gönül rahatlığıyla tavsiye ederiz. Doğumumuzda çok güzel geçti


  K
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Op. Dr. Serdar Alfidan Ortopedi Ve Travmatoloji Randevusu

  Güleryüzlü, hastasıyla iletişimi çok başarılı, işinde bilgili ve tecrübeli doktor olarak,annemin diz kireçlenmesini ameliyat ederek başarı ile çözdü.Çok memnun kaldık. Herkese tavsiye ederiz. İlgisine ve alakasına çok teşekkür ederiz.


  S
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Op. Dr. Serdar Alfidan Ortopedi Ve Travmatoloji Randevusu

  Baş parmak kökünde kırık şikayeti ile kendisinden de görüş almak üzere çalıştığı kuruma güvenerek müracat ettim. Kendisinden randevu almadan 1 hafta önce devlet hastanesine gitmiştim ve parmak destekli bileklik verilerek 1 ay takmam söylenmişti. Bilekliği 1 hafta boyunca taktıktan sonra Antalya memorial hastanesinde kendisini ziyaret ettim. Kemikte kayma olmadığını ancak bilekliğin yetersiz olduğunu ve alçıya dönmemiz gerektiğini söyledi. Elime yarım alçıyı (donan atel) kendisi uyguladı. 1 hafta sonra kontrole gittiğimde atelin verdiği acıdan şikayet ettiğim için alçı uygulama odasında çalışan yardımcısına tekrar sarmasını talep etti. Bundan sonraki iki haftalık süreçte sargisi fazla olan elim atele tam oturmadi ve kırığın olduğu bölgeden bağımsız olarak diger parmaklarinda ilk haftalarda olmayan şişlikler ve sararmalar belirdi. Olay olduktan 1 ay sonra ve alçıdan 3 hafta sonra atelimin çıkarılması için İstanbulda başka hekimi ziyaret ettiğimde alçının kırık kısmın kaymasını engelleyecek şekilde başka türlü yapılmış olması gerektiğini, alçı uygulanmadan önceki görüntülerde kemiğin aslında hizalı olduğunu ve kemiğimin şu anda kaymış ve tam kaynamamış olduğunu öğrendim. Alternatif olarak da ilk aşamada ameliyatın önerilmesi gerektiğini öğrendim. Şu anda kemik kaydığı için tekrar eski yerine getirmek amaçlı tel veya vida çözümüyle ameliyat olmam tavsiye edildi. Konu hakkında kendisine ulaşmaya çalıştığımda geri dönüş alamadım. Muayene olurken sorduğum sorulara 'az önce anlattımya' gibi cevaplar verdiği için iletişiminden de memnun kalmadım.


  E
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Op. Dr. Timur Uğurlu Randevu

  Büyük kaygılarla gidip, ferahlamış, rahatlamış olarak doktorumuzun yanından ayrıldık... ince ince, nazik nazik, detaylı bir şekilde bebeğimizi inceledi.. aklımızdaki soruları daha sormadan cevapladı. Bence hem yetkin hem de çok Zeki bir insan Timur bey.. hamile bireyin duygu durumunu hemencecik anlıyor, anlayış ve içtenlikle yaklaşıyor hastasına... Timur beyi mizah anlayışı olan, hastayı korkutmak yerine aydınlatmak yolunu seçen, sağlığı fiziksel ve psikolojik bir bütün halinde kavrayan bir hekim olarak değerlendirdim. kendisini ilk defa görmeme rağmen güven hissettim.. çok teşekkür ediyorum. Tekrar görüşmek dileğiyle diyorum :)


  M
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Uzm. Dr. Nuri Cömert Diğer

  Kayınpederim Mustafa Kemal Yıldız'ın göğüs ağrısı şikayeti ile acilden yoğun bakıma kaldırılması sonucu, yapılan anjiyo sonrası Bypass ameliyatı olmamız konusunda bizlere tavsiyede bulunmuş ve her türlü desteği yönlendirmeyi sağlamıştır. Yoğun bakım, anjiyo yapılması ve bilgilendirmemiz süreçlerinde Dr. Nuri Cömert gerek yaklaşımı gerekse yakınlığıyla her türlü yardımı ve desteği esirgemeden bizleri yönlendirmiş ve yakından takip etmiştir. Gerek doktorumuz, gerekse Antalya Memorial Hastanesi ve yoğun bakım ekibine sonsuz teşekkürler.


  S
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Doç. Dr. Murat Özekinci Üreme Endokrinolojisi Ve İnfertilite Randevusu

  Reglim on beş gün sürüyordu ve gebelik oluşmuyordu. İki sene boyunca en az beş doktora gittim hiç biri sebebini bulamadı.İstmosel olduğunu Murat hoca sayesinde öğrendim sıkı takipleri sonucunda.Çok ilgiliydi ve beni dikkatle dinledi ameliyatla problemim çözüldü ve hamile kaldım.Murat hoca ilgili,güleryüzlü ve işinde uzman bir doktor çok memnun kaldım.


  B
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Op. Dr. Timur Uğurlu Myomektomi

  Ben şansıma denk geldim Timur hocaya, Allah’ın sevgili kuluymuşum ki böyle bir doktora hem sezeryan hem miyom ameliyatı oldumZor bir ameliyatı çok başarılı gerçekleştirdi.. ona minnettarımGözünüz kapalı bebeğinizi ve bedeninizi emanet edebilirsiniz


  C
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Doç. Dr. Muhittin Eftal Avcı Perinatoloji Randevusu

  İkiz gebeliğin tüm zorluklarını yaşarken araştırmalarımız sonucu Eftal Bey e ulaşmamız büyük şans. Eftal bey işini sadece iş için yapmayan gerçekten mesleğine aşık olduğunu ilk muayenenizde anlayabilirsiniz. Minik bebeklerimin kahramanı, hamileliğimin kusursuz ilerlemesi için her şeyi yapan Eftal Bey e minnettarız.


  Hata oluştu, tekrar deneyin

İlgili aramalar