Adres

Bu adres için online randevu takvimi mevcut değil

Herhangi bir hizmet eklenmemiş

Hizmetler

Henüz bir hizmet eklenmedi

Bu hekim/uzman, henüz verdiği hizmetlere dair bir bilgi girişi yapmadı.

Hasta / Danışan Görüşleri

5

Genel skor
5 görüş

  • Dakiklik
  • Alaka
  • Mekan
D
Konum: Antalya Eğitim Ve Araştırma Hastanesi Diz Kapağı Çıkığı Cerrahisi

Uzun yıllar diz kapağı çıkığı problemim vardı tesadüfen çağrı hocaya muayene oldum ve kendisine yönlendirdi ve bana on sene sonra teşhis konuldu patella çıkığı ve bana ameliyat önerdi çok şükür artık dizimde hiç bir problemim kalmadı kendisine çok teşekkür ederim


Konum: Antalya Eğitim Ve Araştırma Hastanesi

Ayak amputasyonu için kendisine başvurmuştum. Böyle stresli ve zor bir operasyonda bile insana güven veren gerçekten çok ilgili ve başarılı bir doktor. hastalarıyla her anında ilgilenmeye çalışan çok özverili bir insan. herkese tavsiye ederim.


M

Sayın Hocam Doç.Dr.Ali DOĞAN 29-08-2013 Tarihinde Sayın Uzman Dr.Cengiz ALDEMİR ,Sayın Uzman Dr. Ömer SERTKAYA Hocalarımız ile yapmış olduğunuz amaliyattan çok memnunum.Şu an hiç bir şikayetim yok .25 yıllık ızdırabım sizlerin sayesinde bitti.Size ve ekibinize çok çok teşekkür ederim İyiki sizlerin gibi başarılı hekimlerimiz var sağolun varolun .saygılarımı sunarım.


A

4 SENEDİR TENİSCİ DİRSEĞİ ŞİKAYETİM VARDİ KOLUMUN AĞRISINDAN HARETEK EDEMİYORDUM.HOCAMI İNTERNETTEN ARAŞTIRARAK BULDUM.SÜPER BİRİSİ ASİSTANLARI KAYHAN VE SEDAT BEYEDE MİNNETARIM SÜPER BİR EKİP HERKESE TAVSİYE EDERİM.


M

Mustafa ATEŞ ANTALYA 25 Yıllıkdizüstü femur kırığı gecirmiştim. uzun yıllar çeşitli hastahane ve doktora gittimisede.tedavi için bir öneride bolunan olmadı.3-08-2013 günü Sayın DR. Cengiz ALDEMİR den tesadüfen randevu alarak muayeneye geldim.Cengiz bey amaliyat olmamı önerdi.Ekip olarak Sayın DR.Ali DOĞAN ve Sayın Ömer SERTKAYA ile birleşerek amaliyat olmama ortak karar verdiler.29-08-2013 günü Amaliyatımı ekip olarak başarı ile yaptılar.Ayakta 25 yıllık oluşmayan kırık, eğri ve 3sm kısa idi.Eğrilik ve kısalık giderildi.şu an nekadar yeni bir amaliyat olsada çok rahatladım.Ortepedi doktorlarım sayın Ali DOĞAN Sayın Cengiz ALDEMİR ,sayın Ömer sertkaya ve ekibine çok teşekkür eder saygılarımı sunarım.


Hata oluştu, tekrar deneyin

Özgeçmiş