Buradasınız: 
Ana Sayfa
Created with Sketch.
Ortopedi Ve Travmatoloji
Created with Sketch.
Created with Sketch.
Ali Öztürk
Pen-iconCreated with Sketch. Soru sorun Calendar-iconCreated with Sketch. Randevu takvimini isteyin

Ankara Fen Lisesinden 1993 yilinda mezun olan Dr. Ali Öztürk ayni yil Hacettepe Üniversitesi Tıp Fakültesine başlamıştır, üniversite döneminin ardından TUS (tıpta uzmanlık sınavı) ... daha fazla

 • parmak uçlarında yurume sebebi nedır

  merhaba hocam kızım 15 aylık parmak uçlarında yürüyor bir ay oldu yurumeye baslayalı bunun tedavisi varmı hocam saygılarrr

  DOKTORUN CEVABI:

  Op.Dr. Ali Öztürk

  Aşil tendon kısalığı var mı diye bi ortopedi uzmanına muayene ettirmeniz lazım aşil tendon kısalığı yoksa kendiliğinden düzelebilir yürümesi.

 • osgood schlatter

  18 yaşındayım basketbol oynarken 2 ayağımın üstüne basınca diz kapağımın altında bi ağrı hissettim internetten araştırınca osgood schlatter hastalığı olduğunu anladım fakat erkeklerde 11 15 yaş arasında oluyormuş futbol oynadığımda maç boyunca ağrı hissettim ve şuanda koşmakta oturup kalkmakta zorlanıyorum… Daha fazla

  DOKTORUN CEVABI:

  Op.Dr. Ali Öztürk

  Osgood schlatter hastalığı her ne kadar iyileşen bir durum olsa da bazen kalıcı ağrı nedeni olabiliyor ve bazen bunlara ameliyat gerekebilir.

Adresler

Benzer doktorlar

Hakkımda

Hakkımda

 • Ankara Fen Lisesinden 1993 yilinda mezun olan Dr. Ali Öztürk ayni yil Hacettepe Üniversitesi Tıp Fakültesine başlamıştır, üniversite döneminin ardından TUS (tıpta uzmanlık sınavı) na girmiş ve Ortopedi ve Travmatoloji bölümüne, Gazi Üniversitesi Tıp Fakültesi Ortopedi ve Travmatoloji Anabilim Dalında başlamıştır.

  Asistanlık yılları boyunca Ortopedi ve Travmatoloji'nin alanlarında çalışmış ve Ortopedi ve Travmatoloji uzmanı olarak Ankara Özel Bayındır Hastanesinde çalışmaya başlamıştır. Askerlik görevini İstanbul Hava Harp Okulunda yedek subay olarak yaptıktan sonra Y.Doçent Doktor ünvanı ile Cumhuriyet Üniversitesi Tıp Fakültesinde Öğretim üyesi olmuştur. Üniversitedeki görevinden kendi isteğiyle ayrılarak MEDLINE ADANA Hastanesinde çalışmaya başlamıştır.

Hastalıklar

daha fazla

Hasta değerlendirmeleri:

 • K

  6 yıldır Ali Öztürk'ün hastasıyız, ailemden 6 kişi ameliyat oldu hepimiz çok memnunuz. Allah kendisinden razı olsun. Çok iyi anlayışlı yardımsever bir doktor, mesleğinde çok başarılı, ilk annemin kalçasında kırık nedeniyle onu ameliyat etmişti annem çok çok iyi ameliyattan sonra yürümeye başladı, daha sonra ben, oğlum, yengem ameliyat olduk kırık ve menisküs yırtığı nedeniyle ameliyat olduk hepimiz çok iyiyiz o günden sonra hep Ali Öztürk'ü tavsiye ettim çevremdekilere. Özellikle annem yaşlı olduğu için ve kalça kırığı olduğu için çok endişelenmiştik ama bize çok güven verdi zaten kendisiyle konuşunca durumu çok güzel anlatıyor yapılması gereken şeyi açıklıyor ameliyattan sonra nelerle karşılaşabileceğimizi de açıklıyor ve güvenle girdik ameliyata, daha sonra ben de bir kaza sonucu uyluk kemiğimi kırdım parçalı kırıkmış ama çok şükür iyileştim hiç aksamadan rahat yürüyebiliyorum işimi yapabiliyorum allah razı olsun kendisinden, daha sonra oğlumda kolunu kırdı onu da Ali Öztürk'e getirdik tabi güvenle ameliyatını yaptı oğlumda çok iyi şimdi hatta geçen sene platinlerini de çıkarttı hocam şimdi çok iyi hiç bir problem yok. En son yengemin dizinde yırtık oldu dizi çok şişti yürümekte güçlük çekiyordu onu da kapalı ameliyat yaptı menisküs ameliyatı durumu çok iyi şimdi rahat yürüyor işini yapıyor . Allah ondan ve tüm hastane personelinden razı olsun hepsine burdan teşekkür ediyorum.

  Op.Dr. Ali Öztürk2016-08-22

  Çok teşekkürler