Prof. Dr.

Ali Şafak Dağlı verifiedCreated with Sketch.

Kulak burun boğaz

İletişim Bilgileri

 • Medicana International Ankara

  Söğütözü Caddesi 2165 Sokak No: 6 (Ato Yanı), Çankaya

  Sigorta/Ödeme: Care & Create, Net Risk, Tarım Kredi Sosyal Yardım Vakfı, Türkiye Barolar Birliği Sosyal Yardım Ve Dayanışma Fonu, Türkiye Büyük Millet Meclisi Mensupları, Fortis Bank A.Ş. Mensupları Emekli Sandığı Vakfı, PTT, Şekerbank T.A.Ş. Personeli Sosyal Sigorta Sandığı Vakfı, T.C. Ziraat Bankası & T. Halk Bankası Mensupları Emekli Ve Yardım Sandığı Vakfı, Türk Telekom Sağlık Ve Sosyal Yardım Vakfı, Türkiye Garanti Bankası A.Ş. Emekli Ve Yardım Sandığı Vakfı Genel Müdürlüğü, Türkiye Halk Bankası A.Ş. Emekli Sandığı Vakfı, Türkiye Sınai Kalkınma Bankası Memur Ve Müstahdemleri Yardım Ve Emekli Vakfı, Türkiye Vakıflar Bankası T.A.O. Memur Ve Hizmetlileri Emekli Ve Sağlık Yardım Sandığı Vakfı, Yapı Kredi Bankası A.Ş. Mensupları Yardım Ve Emekli Sandığı Vakfı, Ace European Sigorta, Acıbadem Sağlık Ve Hayat Sigorta, AIG Sigorta, Allianz Sigorta, Anadolu Sigorta, Ankara Sigorta, Asya Emeklilik Ve Hayat, Avivasa Emeklilik Ve Hayat, Axa Sigorta, BNP Paribas Cardif Emeklilik, Cigna Finans Emeklilik Ve Hayat, Compugroup Medical Bilgi Sistemleri A.Ş. (CGM ), Demir Hayat Sigorta, Doğa Sigorta Kooperatifi, Dubai Star Sigorta, Ergo Sigorta, Ethica Sigorta, Eureko Sigorta, Garanti Emeklilik Ve Hayat, Generali Sigorta, Güneş Sigorta, Halk Hayat Ve Emeklilik, Halk Sigorta, HDI Sigorta, Inter Partner Assistance, İmece Destek Danışmanlık Hizmetleri, Katılım Emeklilik Ve Hayat, Mapfre Sigorta, Medilab Assist, Metlife Emeklilik Ve Hayat, NN Hayat Ve Emeklilik, Ray Sigorta, SBN Sigorta, Sompo Sigorta, Türk Nippon Sigorta, Unico Sigorta, Ziraat Hayat Ve Emeklilik, Ziraat Sigorta, Zurich Sigorta Daha fazla (49)


En Güncel Görüş

 • B
  Konum: Medicana International AnkaraHizmet: Gece nefessiz kalma ve horlama

  Prof.Dr. Ali Şafak Dağlı hocamıza Mayıs 2018'de, burnumdan "septum deviasyonu" ameliyatı oldum. Ekibiyle birlikte çok başarılı bir ameliyat gerçekleştirdi. Ameliyat sonrasında hastanede bir gece kaldım. Yalnızca ağızdan nefes almak ne kadar zormuş. Şimdi burnum açık. Hem sağ, hem de soldan nefes var. Bilgisiyle ve ilgisiyle çok başarılı olan hocamıza teşekkür ederim. Elleri dert görmesin. Allah razı olsun.

 • Hakkımda

  Hakkımda

  Prof. Dr. Ali Şafak Dağlı Ankara Medicana Hastanesi'nde görevyapmaktadır.

  Hastalıklar

  Hasta / Danışan Görüşleri

  5

  Genel skor
  15 görüş

  • Dakiklik
  • Alaka
  • Mekan
  • B
   Konum: Medicana International AnkaraHizmet: Gece nefessiz kalma ve horlama

   Prof.Dr. Ali Şafak Dağlı hocamıza Mayıs 2018'de, burnumdan "septum deviasyonu" ameliyatı oldum. Ekibiyle birlikte çok başarılı bir ameliyat gerçekleştirdi. Ameliyat sonrasında hastanede bir gece kaldım. Yalnızca ağızdan nefes almak ne kadar zormuş. Şimdi burnum açık. Hem sağ, hem de soldan nefes var. Bilgisiyle ve ilgisiyle çok başarılı olan hocamıza teşekkür ederim. Elleri dert görmesin. Allah razı olsun.

  • E
   Konum: Medicana International AnkaraHizmet: Burun ameliyatı

   Merhaba Ali Şafak DAĞLI hocama boğazımda gıcıklanma ve öksürük şikayeti ile gittim.Hocam yaptığı bir takım kontrollerin ardından burnumda büyüyen bir kemik ve et olduğunu ameliyat olmam gerektiğini söyledi.Çok başarılı ağrısız sızısız bir ameliyat geçirdim.Yüzümde en ufak bir şişlik morarma olmadı.Şimdi çok rahatım ve hocam sayesinde geceleri artık daha rahat uyuyorum. Ali Şafak hocama güler yüzlü ve çok ilgili olduğu için gönülden teşekkür ediyorum.

  • Aşırı başarılı bir ameliyat geçirdim.Fazla iyisiniz Ali hocam bu ülkeye göre :) Çok teşekkür ederimç

  • merhaba bende Çok başarılı bir burun ameliyatı geçirdim. (Polip, Sinüzit ve kemik.) Çok güler yüzlü, canayakın bir hoca.Tedavi şekli ile insan kendini daha iyi hissediyor. Her zaman gönül rahatlığı ile gidebilirsiniz.cok cok tesekkurlerımı sunarım hocam ellerınıze saglık 4 yastıkdan 1 yastıga dustum gecelerım artık kabus olmaktan cıktı uykumu artık rahatlıkla uyayabılıyorum :)

  • merhaba,

   Öncelikle ameliyat olmadan önce çok araştırdım ve en iyi hocanın Şafak hocanın olduğunu keşvettim. Gerek yaklaşımı gerek ilgisi gerek nazikliği ve güler yüzlülüğünü hayatım boyunca hiç bir doktorda görmedim. Sonuçta geçirmiş olduğum büyük bir operasyon idi ve operasyonumun vermiş olduğu gerginlik ve korkuyu üzerimden attırabildi. Ameliyat sonrası bile ne zaman gitsem ilk günki ilgi ile karşıladı. Allah razı olsun hocam sizden. bir kez daha pişman olmadan bir adımımı sizin sayenizde attım. Eğer KBB diyorsanız muhakkak Şafak hocaya gözükmenizi tavsiye ediyorum.

  • Ali Safak bey size cok tesekkur ederim.Beni 10 yildir hayatimi kabusa ceviren bir sıkıntıdan kurtardınız.Hastaya yaklaşımınız ve ikna kabil
   iyetiniz cok güzel. Tesekkur ederim.

  • Burunda konka şişmesi ve kıkırdak sorunu sebebiyle tavsiye üzerine Ali beye muayene oldum. Durumun benim için inanılmaz sıkıntılı bir hal aldığını teyit eden Ali beyin ameliyat telkini üzerine 08 Mart 2016 da ameliyat oldum. Daha ameliyatım çok yeni ama ameliyattan 2 gün sonra bile (tamponlar çıktıktan sonra) ben iyileştiğimi anladım. Ameliyat şişliklerinin (burun içi) henüz geçmemiş olmasına rağmen inanılmaz rahat, huzurlu uyuyor ve sabah dinlenmiş olarak kalkıyorum. Üstelik ne morluk ne yüzde şişlik ne başka bir ameliyat belirtisi var. Teşekkür ederim Ali Bey.

  • Güvenlik görevlisiyim. Bolu da Görevli iken ateşli silah ile yaralandım. Boynumda mermi çekirdeği kaldı. Ali Şafak hocam dan başkası bu mermi çekirdeğini çıkarmaya cesaret edemedi. Allah hocamdan razı olsun. Bence sınıfının iyi doktoru. Hep kendisine minnet duyarım. Buradan kendisine selamlarımı sunuyorum.

  • S

   Çok başarılı bir burun ameliyatı geçirdim. (Polip, Sinüzit ve kemik.)
   Hoşgörülü bir insan, insanları tersleyen bir doktor değil. Yenilikçi, gelişime açık tam bir bilim insanıdır kendisi.

  • T

   Çok güler yüzlü, canayakın bir hoca. Büyük güven telkin ediyor. Tedavi şekli ile insan kendini daha iyi hissediyor. Her zaman gönül rahatlığı ile gideceğim bir doktor.