Randevu ve bilgi için bizi arayın:
0850 333 9670

2008 yılının Kasım Ayı’nda hizmete giren Medicana Ankara Hastanesi, 20 bin metrekare kapalı alana inşa edilmiş olan binası ile Kardiyoloji, Kalp Damar Cerrahisi, Organ ve Doku nakli, Medikal Onkoloji... daha fazla

Hakkımızda

Adres bilgisi

Medicana International Ankara

Söğütözü Mah. 2176. Sk. No: 3

06510 , Çankaya ,

İletişim Bilgileri +90 850...
Sigortasız hastalar

Hakkımızda

2008 yılının Kasım Ayı’nda hizmete giren Medicana Ankara Hastanesi, 20 bin metrekare kapalı alana inşa edilmiş olan binası ile Kardiyoloji, Kalp Damar Cerrahisi, Organ ve Doku nakli, Medikal Onkoloji , Radyasyon Onkolojisi, Nükleer Tıp, Tüp bebek, Hemodiyaliz ve 24 saat sağlık hizmetlerini içinde barındırıyor.

Hizmetlerimiz

Kardiyoloji, Kalp Damar Cerrahisi, Organ ve Doku nakli, Medikal Onkoloji , Radyasyon Onkolojisi, Nükleer Tıp, Tüp bebek, Hemodiyaliz

Cihazlarımız

 • Ekg

İşlemler

 • Cyberknife
 • Intraoperatif Radyoterapi
 • IMRT Özellikli Radyoterapi
 • PET-CT
 • MR
 • CT
 • ERCP
 • ESWL
daha fazla

Muayeneler

 • Hastane Randevu
 • Doktor Muayehanesi
 • Diyetisyen Muayehanesi
 • Psikoloji Muayehanesi
 • Fizyoterapi Muayehanesi
daha fazla

Hastalıklar

 • Göz Hastalıkları

Tıbbi tesis tipi

 • Özel Hastane

Bu klinikteki doktorlar hakkındaki görüşler

Genel skor

 • Dakiklik
 • Alaka
 • Mekan
  A
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Prof. Dr. Sefa Güliter Diğer

  Senelerdir çektiğim mide rahatsızlığından Dr.Sefa bey sayesinde kurtuldum çok teşekkür ederim.Hasta Dr. İlişkisinde hastaya anlayacağı dilde anlatması da ayrı bir güzellik çok teşekkür ederim Sefa hocam


  H
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Uzm. Dr. Aziz Denli Diğer

  Uzun zamandır bel ve sırt bölgemde yaşadığım ağrılar için Aziz Hoca'dan 5 seans nöralterapi tedavisi aldım. Fizik tedavi ve ilaç gibi uzun süreli ve sonuçları belli olmayan tedavi seçeneklerinden yorulduğum için nöralterapiyi denemeye karar verdim. Aziz Hoca nöralterapinin "alternatif tıp" adı altında satılan şarlatanlıklardan olmadığı ve tümüyle bilimsel bir yaklaşım izleyeceği konusunda beni ikna etti. 5 seasın sonunda ağrılarımın büyük kısmından kurtuldum ve Hoca'nın verdiği fizik hareketleriyle ağrılı bölgeleri güçlendirmeye devam ediyorum.


  A
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Op. Dr. Mehmet Derviş Güner Diz Protezleri

  24 Haziran 2019 tarihinde iki dizimden protez ameliyatı Op. Dr. Mehmet Derviş Güner ve ekibi tarafından başarıyla gerçekleşti. Ameliyat öncesi ve sonrası gösterdiği ilgi ile süreci daha rahat atlattım. Yürüyemez durumda ilken sağlıkla her türlü aktiviteye katılabiliyorum. Çok teşekkür ederim.


  H
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Op. Dr. Mehmet Derviş Güner Kalça Protezi

  Derviş hocama tavsiye üzeri 2019 yılında kalça protez ameliyatı oldum. daha önce 3 operasyon geçirmiştim. Derviş hocam ameliyat öncesi ve sonrası ilgi ve alakasından dolayı çok teşekkür ederim. Bütün süreci ameliyat öncesi anlattı. ayağımda yaklaşık 3,5 cm kısalık vardı. Kısalıktan ve aksamadan eser kalmadı. 3 yıl oldu en ufak bir sıkıntı yaşamadım.

  Başarınalrınızın devamı dileğiyle İyiki varsınız...
  İyi çalışmalar.


  M
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Uzm. Dr. Aziz Denli Fiziksel Tıp Ve Rehabilitasyon Randevusu

  Annemin dizinde ve belinde artık dayanılmaz hale gelen, günlük yaşamını olumsuz etkileyen ağrılar sebebiyle Aziz Denli hocamızın kapısını çaldık. Menisküs yırtığı ve diz bölgesinde oluşan deformasyon yüzünden birçok doktorun protez ameliyatından başka bir alternatif önermediği bu durumda Aziz Hoca, Nöralterapi tedavisini uygun görerek önerdi. 5 seans süren bu tedavi sonucunda annemin hem dizinde hem de belindeki ağrılar yaklaşık yüzde 90 oranında azaldı. Ağrıları yüzünden yürümekte ve ayakta durmakta zorlanan, gece uykusundan uyanan annem şu anda günlük hayatındaki tüm işlerini kolaylıkla yeniden yapmaya başladı. Gösterdiği ilgi ve alakadan dolayı Aziz Hoca'ya minnettarız.


  Y
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Uzm. Dr. Canan Demir Endokrinoloji Ve Metabolizma Hastalıkları Randevusu

  Haşimato hastasıyım.Yaklaşık bir yıldır Canan Hanım'ın hastasıyım.İlgisi ,tedavisi ve yaklaşımı o kadar güzel ki ...Her gittiğimde eksik etmediği güler yüzü için de çok teşekkür ediyorum.Her soruma sabırla ve anlayışla cevap veriyor.Troid hastası olan ve Samsunda yaşayan babamı da ilk fırsatta kontrol için kendisine getireceğim.Hiç düşünmeden tercih edebilirsiniz Doktor Canan Demir'i.


  E
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Op. Dr. Mehmet Derviş Güner Kalça Protezi

  Merhabalar,
  Merhmet Derviş Güner hocaya 11.05.2022 tarihinde yaptırmış olduğum sol
  Kalça protezi ile ilgili öncesi ve sonrası görüşlerimi paylaşmak istedim.
  öncelikle uzun süredir yaşamakta olduğum kalça depormesi ve kısalık nedeni ile son zamanlarda ağrılarım çoğaldı, yoğun araçtırmalarım ve tavsiye sonucu Mehmet hocaya ameliyatımı yaptırdım.
  Ameliyat öncesi ayağımdaki 2.5 cm kısalıktan eser kalmadı ameliyat sonrası Mehmet hocanın yakın takibi ve bilgilendirmesi sayesinde ilk 21 gün sıkıntısız bir şekilde atlattım. Ameliyat olalı şimdi 1.5 ay oldu ağrılardan eser kalmadı, sadece Mehmet hocanın da bahsettiği 2.5 cm kısalığın kaslar üzerindeki etkileri olacağını söyledi, onuda Mehmet hocanın bilgilendirme ve takibi sayesinde atlatacağıma eminim.
  Öncelikle Mehmet Hocaya, ekibine ve Medicana hastane çalışanlarına sonsuz teşekkürü bir borç bilirim iyiki varsınız.

  Mehmet Hocam.
  Başarınalrınızın devamı dileğiyle İyiki varsınız...
  İyi çalışmalar.


  S
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Uzm. Dr. Aziz Denli Fiziksel Tıp Ve Rehabilitasyon Randevusu

  Aziz DENLİ hocayi hayatimin en zor günlerinde tanidim. Bu mesaji benim gibi zor durumda olanlara yol göstersin diye yaziyorum. Tüm omurgasina metastaz yapmiş bir meme ca hastasiyim. Omurgamda t2,t3 de bir çökme oluştu kanserden. Omurgadaki bu çökme, diger omurlarin zayiflamasi ve tümörler sonucu sirtimda dayanilmasi çok güç ağrilar yaşadim tam 6 ay boyunca. 36 yaşinda adeta yatağa bağimli hale geldim, işe gidemiyor, kendi suyumu bile alamiyordum. Geceleri bir dakika bile uyku yoktu ağrilardan. Ağri kesiciler sonucu midem alt ust olmuştu. sonunda radyoterapi gördüm omurgadan, midem daha kötü hale geldi ve artik agri kesicileri de alamiyordum. Bir çok doktora gittim fakat hepsi kansere odaklandi ve sirtimdaki agrilar ile ilgilenmedi. Derdimi bir türlü kimseye anlatamiyordum. Kansere yönelik tedavim devam ediyor fakat sirt ağrilarim bir türlü geçmiyor hatta daha da ilerliyordu öyle ki göğüs bölgesine kadar yayilmişti. ağri bantlari da solunumumu olumsuz etkiliyor ve ağrilari dindirmiyordu. Artik ölmek istediğim bir dönemde Aziz hocaya muayene olmak nasip oldu. Aziz DENLİ hocam nöral terapiden bahsetti ve hemen başladik. Nöral terapinin olumlu etkisini daha ilk seansta görmeye başladim, ağrilar 3 seansta neredeyse tamamen yok oldu. Benim gibi kanser hastasi olup türlü ağrilar yaşayan kim varsa lütfen Aziz DENLİ hocayi bulun ve ağrilardan kurtulun. 7 senedir kanser hastasiyim bir cok doktora muayene oldum Aziz DENLI
  hocam tanidigim en anlayişli ve en sevdiğim doktorlardan birisi oldu. Hekimliğini ve kişiliğini değerlendirmek haddime degil fakat yazmadan da geçemeyeceğim Aziz hocam bir hastanin başına gelebilecek en iyi şeylerden biri. Canim hocam sizi cok sevdim, her zaman dualarimda olacaksiniz...


  N
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Dt. Ebru Şenkal Diş Hekimi Randevusu

  Ebru hanımın güler yüzü , enerjisi adeta dişçi koltuğu fobinizi dakikalar içerisinde yenmenizi sağlıyor . Ön iki dişimin arasında çürüğüm vardı ve maalesef gülerken kendimi kötü hissediyordum . Elinin hafifliği ve pratikliği ile çok kısa bir zamanda bana gülüşümü geri verdi . İyiki böyle hekimlerimiz var .


  B
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Op. Dr. Furkan Karaloğlu Diğer

  Gayet güzeldi revizyon burun estetiği yaptırdım çok becerikli bir kişi burnumdan çok memnunum gerçekten mukemmel


  Hata oluştu, tekrar deneyin

İlgili aramalar