Son 30 gün içerisinde 519 profil ziyareti var

Adres

Kültür Mah. Atatürk Cad.No:66 Çamlıbel, Mersin
Mersin Sistem Cerrahi Tıp Merkezi (harita)

İlk müsait tarih:

Takvimi göster
Kabul edilen yaş grubu: yetişkin, her yaştan çocuk
Nakit, Kredi kartı

Randevu

Mikrocerrahi

Eklem Cerrahisi +142 daha fazla

Ayak Ve Ayak Bileği Cerrahisi

Total Diz Ameliyatı

Spinal Ve Epidural Anestezi

Tümünü göster

Özgeçmiş

Hakkımda

1997 de Ege üniversitesi tıp fakültesinden mezun oldu. Aynı yıl Ege üniversitesi tıp fakültesi ortopedi ve travmatoloji kliniğinde uzmanlık eğitimine ...

Daha fazla

Tedavi edilen hastalıklar

 • Ön Çapraz Bağ Kopması
 • Dirsek Çıkıkları
 • Spor Yaralanmaları
Tümünü göster

Okullar / eğitimler

 • Ege Üniversitesi Tıp Fakültesi ortopedi ve travmatoloji kliniği (spor yaralanmaları, artroskopi ve eklem cerrahisi bilim dalı)
 • izmir; elmikrocerrahi ortopedi ve travmatoloji hastanesi.
 • mersin üniversitesi tıp fakültesi

Fotoğraflar


Hasta / Danışan Görüşleri

5

Genel skor
57 görüş

 • Dakiklik
 • Alaka
 • Mekan
Ç
Konum: Mersin Sistem Cerrahi Tıp Merkezi Tendon Onarımı

Askerlik görevini yaparken ani bir hareket esnasında diz kapağım kaydı doktor araştırmalarım neticesinde operatör doktor Ali yılmaz beyle tanıştık ilgi ve pozitif enerji sayesinde ameliyata karar verdim 3,5 saat içerisinde sabır ve sanatla kendi bacağından yedekten tendom alıp dizimle nakil yapan değerli doktoruma Şükran ve minnet borçluyum Sistem hastanesi Çok şanslı böyle bir hocayla çalıştıkları için. Saygılar sunarım Çağlar Şimşek 23.5.2019


I

Artroskopi ameliyatı oldum. Menisküs yırtılması oldu spor yaparken. Sonra Mersin çevresindeki ortopedi doktorlarını araştırdım ve Ali Hoca çok bilindik bir hoca Mersinde reklamını yapmaya gerek yok zaten ama size başımdan geçenleri paylaşmak istiyorum. Muayene oldum emar çekildi sonra iç menisküs yırtığı vardı zaten 7 aydır uğraşıyorum fizik tedavi gördüm ama hak getire ağrısı geçmiyor. Hocama söyledim durumu izah ettim bu menisküsü Artroskopi yöntemi ile yani milimlik delikler açarak onu onarmamız gerekiyor dedi aklımdaki tüm soruları giderdi. Sonra ertesi gün ameliyat için hastaneye geldim hazırlık yapıldı. Ameliyat için ameliyathaneye götürüldüm sandalyeyle basıyorum üstüne ama yinede sandalyeye taşınmak havalı bir şey olsa gerek birinin sizi ittirmesi ben sevdim yani en azından :). Hasta bakıcı götürdü ameliyathaneye. Anestezi doktoru geldi belden aşağınızı uyuşturdu korktum sonuçta iğne yani kimse seve seve yapmaz :) ama mecbur belden aşağınız uyuşması gerek ameliyat için. Herkes o kadar ilgili ki zaten gülüyorsunuz ameliyat esanasında ya da ben çok rahattım bilmiyorum. Kendimi ameliyat esnasında bir yabancı gibi değilde Ali abilere çay içmeye gelmişiz gibi öyle bir ortam vardı :). Doktor siz isterseniz zaten kameradan size ne yaptığını gösteriyor. Ameliyat bitti zaten kısa sürüyor korku olmuyor zaten size mutluluk hormonu veriyorlar ameliyattan önce zaten orada polyanna oluyorsunuz :). Ameliyatı oldum odama çıkardılar sedyeyle belden aşağım uyuşuk olduğu için. Ali hocam sonra sizi kontrole geliyor odanıza ve hep güler yüzlü zaten görünce sizde anlıyacaksınız. Uyuşukluğum geçince hastaneden yürüyerek çıktım ve hiç ağrım yoktu. İlaçta kullanıyorsunuz zaten ameliyat sonrası 1 hafta. Açıkçası beklediğimden daha iyi çıktı ağrım sızım oldu mu oldu sonuçta ameliyat yani ama o menisküs ağrısı yerine bir kaç gün bunu çekerim daha iyi. Ameliyat olalı 2 hafta oldu bacağımı istediğim gibi kullanıyorum herhangi bir hareket kısıtlamam yok. Ali hoca zaten sürekli ilgili nasıl oldun diye kendisi arayıp soruyor. Telefonlarımı açıyor o anda meşgulse size sonra geri dönüyor. Telefonu kapalıydı aradığımda büyük ihtimal telefonu açınca gördü aradığımı kim aramıştan hemen geri dönüş yaptı. Çok ilgili emin olun pişman olmicaksınız. Herkes size ameliyat son çare diyebilir onları diledim 7 ay ağrı çektim boşu boşuna. Siz siz olun sağlığınızı güvenilir hekimlere tanınmış hekimlere emanet edin. Ben çok iyi durumdayım yürüyorum, koşuyorum en önemliside hareket kısıtlaman yok ve sosyal aktiviteme rahatça devam edebiliyorum. Teşekürler Ali hocam ben kimseye görüş belirtmedim bu zamana bir doktora ama Ali hoca başka. Sezarın hakkını sezara vermek gerek derler ya Ali hoca bu iyi görüşleri sonuna kadar hak ediyor.


M
Konum: Mersin Sistem Cerrahi Tıp Merkezi diz kapağı sakatlığı

sağ diz kapağımın alt kısmında spor sakatlanmasından dolayı kist oluşmuş. üç yıldır üniversite hastanesi dahil dört farklı doktora gittim tedavileri fayda etmedi ameliyat çok zor dediler. Ali Yılmaz hocamı buldum tek seans iğne tedavisi ile sağlığıma kavuştum. güler yüzlü ve uzmanlığına son derece hakim


B
Konum: Mersin Sistem Cerrahi Tıp Merkezi Randevu

Yaklasik 5 ay once gittiğim doktorlar ön çapraz bağlarımın koptuğunu ve ameliyat olmam gerektiğini söyledi. Mersinde cok arastirdim ve Arkadaşlarim bana Ali Bey'i tavsiye ettiler. Ve bir gün yanına muayene olmak için gittim, kapıdan ilk girdiğim andaki sıcak kanlılığı ve guler yuzuyle olmasi bile bana moral verdi. Mr çekip menuskus ve on çapraz bağ yırtığımın olduğunu ameliyat olmam gerektiğini söyledi. Konuşmaları zaten insanın üzerindeki korkuyu atıyor. Ali Hocam ile ameliyata karar verip 3/ 3.5 saatlik bir ameliyat sonucunda ben Ali Bey'in sayesinde ben daha 3/4 günün sonunda çok şükür yurumeye basladim. Ali hocam ozellikle Menuskus tamirati amaliyatinda bence Mersinde bi numara, ben ameliyat oldum cok memnum kaldim. Ameliyattan sonra ariyor surekli ilgileniyordu. hocamdan Allah razı olsun herşey için çok teşekkür ederim.


S
Konum: Mersin Sistem Cerrahi Tıp Merkezi Ortopedi Ve Travmatoloji Randevusu

Mesleğinde gayet başarılı ve hastayla iletişimi iyi olan ali bey mesleğinin hakkını vermektedir. Başarılı bir ön çapraz ameliyatı gerçekleştirdim doktor bey sayesinde.


T
Konum: Mersin Sistem Cerrahi Tıp Merkezi Ayak Ve Ayak Bileği Cerrahisi

İlk önce devlet hastanesinde ayak bileğimde kırık var diye alçıya alındı ayağım daha sonra İnternete yorumları okuyarak Ali beyi bulduk baştan sona kadar çok ilgiliydi koltuk degneğiyle geldiğim hastaneye 1 haftada yürüyerek çıktım burdan hocamıza çok teşekkür ederim ve meslek hayatında başarılar dilerim.


G
Konum: Mersin Sistem Cerrahi Tıp Merkezi Kol ve omuz ağrısı

Sol kolumda ve omuz bölgesinde şiddetli ağrı vardı hastaneye gittim şikayetimi anlattım benimle iyi bir şekilde ilgilendi tedavimle ilgili gereken açıklamayı en ince detayına kadar anlattı ameliyat olmamı önerdi bende hiç tereddüt etmeden ameliyat oldum şuan çok iyiyim kolumda bir sıkıntı yok kendisine iyiki gidip tedavi olmuşum.


B
Konum: Mersin Sistem Cerrahi Tıp Merkezi 5 yerinden kırık kol

Bisikletten düşüp Ankara, Adana ve birçok ilde iyi bir DR. araştırması yapıp tavsiye üzerine gittiğim 5 yerinden kırılan kolumu platin kullanarak eskisinden sağlam hale getiren, beni 1 ay gibi kısa bir sürede normal yaşantıma döndüren Ali Beye sonsuz teşekkürlerimi iletiyorum.


A
Konum: Mersin Sistem Cerrahi Tıp Merkezi Ön Çapraz Bağ Bağların Ameliyatı

Benim adım oguzhan 3 yıldır kickboks yapuyorum aktif dovuscuyum 2 yıl önce bi sakatlık geçirdim dizim ters dönmüştü dizimi hereket ettiremiyodum yurusumu engelliyordu antrenörüm araştırmasıyla. Ali yılmaz hocayı bulduk ameliyat ettiği veya muayne ettigi hastalarina sordum konuştuk cok iyi bi doktor dediler gorduk baktim sahidende cok iyi bi doktor oldugunu gorduk sonrasinda ise gittim muayne ve rehabilitasyon surecine girdim sonrasinda ise ameliyat zamanı geldi ameliyat oldum ameliyat sureci ve oncesi ali hocam gayet iyi ve cok guzel ilgilendi ameliyat sonrasi bir buçuk iki ay bi fizik tedavi sureci gordum suan ameliyat olalı 6 ay oluyo sukurler olsun aktif sporuma döndüm ali hocamdan da cok sukurler olsun hala da arayip soruyo durum nasil diye cok saolsun burdan kendinisine cok teşekkür ederim sukurler olsun sunda cok iyiyim


Konum: Mersin Sistem Cerrahi Tıp Merkezi

4 yıldır diz kapağı dönmesi yaşıyordum doktor doktor gezdim. Herhangi bir sonuç alamadım ali hoca ameliyatımı yapmadan önce hiç yürüyemiyordum sürekli diz kapağım çıkıyordu. kuzenimin tavsiyesi ile ali hocaya gittim. bir çok doktor ameliyat dedi ama 4 yıl boyunca hiç kimseye güvenemedim.tedavide diz kapağı çıkığının ve diz faresinin olduğunu söyledi fakat diz kapağı çıkığı ameliyatını dizini güçlendirmeden yapamam dedi. ali hocanın konuşmasından sıcak kanlılığından ve ilgisinden dolayı güven verdi ve gittiğim ilk gün ameliyat tarihi aldım. tedavi sonrası sabah dizim kitlendi acil ameliyata alındım ve iki ameliyatımı bir operasyonda gerçekleştirdi. onun sayesinde ayaktayım ameliyat olalı 3 ay oldu dizimi güçlendirmeden ameliyata girdiğim halde ilk ayda çok rahat yürüyebiliyordum . Ameliyat öncesi ve sonrası ilgi alakasından dolayı çok teşekkür ediyorum . kesinlikle kendi dalında çok iyi bir doktor Allah razı olsun iyi ki onu tanımışız. Emeğinize yüreğinize sağlık hocam.
SELİN AKTARLA


Hizmetler

Randevu


Kültür Mah. Atatürk Cad.No:66 Çamlıbel, Mersin

Mersin Sistem Cerrahi Tıp Merkezi


Mikrocerrahi


Kültür Mah. Atatürk Cad.No:66 Çamlıbel, Mersin

Mersin Sistem Cerrahi Tıp Merkezi


Eklem Cerrahisi


Kültür Mah. Atatürk Cad.No:66 Çamlıbel, Mersin

Mersin Sistem Cerrahi Tıp Merkezi


Ayak Ve Ayak Bileği Cerrahisi


Kültür Mah. Atatürk Cad.No:66 Çamlıbel, Mersin

Mersin Sistem Cerrahi Tıp Merkezi


Total Diz Ameliyatı


Kültür Mah. Atatürk Cad.No:66 Çamlıbel, Mersin

Mersin Sistem Cerrahi Tıp Merkezi


Spinal Ve Epidural Anestezi


Kültür Mah. Atatürk Cad.No:66 Çamlıbel, Mersin

Mersin Sistem Cerrahi Tıp Merkezi


Stereotaktik Radyocerrahi


Kültür Mah. Atatürk Cad.No:66 Çamlıbel, Mersin

Mersin Sistem Cerrahi Tıp Merkezi


Şiroterapi(Sinir Dondurma)


Kültür Mah. Atatürk Cad.No:66 Çamlıbel, Mersin

Mersin Sistem Cerrahi Tıp Merkezi


Spinal Füzyon


Kültür Mah. Atatürk Cad.No:66 Çamlıbel, Mersin

Mersin Sistem Cerrahi Tıp Merkezi


Spinal Artrodez


Kültür Mah. Atatürk Cad.No:66 Çamlıbel, Mersin

Mersin Sistem Cerrahi Tıp Merkezi


Rotator Kılıf (Cuff) Onarımı


Kültür Mah. Atatürk Cad.No:66 Çamlıbel, Mersin

Mersin Sistem Cerrahi Tıp Merkezi


Sinir İletim Çalışmaları


Kültür Mah. Atatürk Cad.No:66 Çamlıbel, Mersin

Mersin Sistem Cerrahi Tıp Merkezi


Spinal Anestezi


Kültür Mah. Atatürk Cad.No:66 Çamlıbel, Mersin

Mersin Sistem Cerrahi Tıp Merkezi


Tekal Ponksiyon(Lomber Ponksiyon)


Kültür Mah. Atatürk Cad.No:66 Çamlıbel, Mersin

Mersin Sistem Cerrahi Tıp Merkezi


Tendon Onarımı


Kültür Mah. Atatürk Cad.No:66 Çamlıbel, Mersin

Mersin Sistem Cerrahi Tıp Merkezi


Tümör Nekrozu Faktörü (Tnf)


Kültür Mah. Atatürk Cad.No:66 Çamlıbel, Mersin

Mersin Sistem Cerrahi Tıp Merkezi


Venografi


Kültür Mah. Atatürk Cad.No:66 Çamlıbel, Mersin

Mersin Sistem Cerrahi Tıp Merkezi


Vertebroplasti


Kültür Mah. Atatürk Cad.No:66 Çamlıbel, Mersin

Mersin Sistem Cerrahi Tıp Merkezi


Total Uyluk Protezi Ameliyatı


Kültür Mah. Atatürk Cad.No:66 Çamlıbel, Mersin

Mersin Sistem Cerrahi Tıp Merkezi


Total Kalça Replasmanı


Kültür Mah. Atatürk Cad.No:66 Çamlıbel, Mersin

Mersin Sistem Cerrahi Tıp Merkezi


Total Diz Replasmanı


Kültür Mah. Atatürk Cad.No:66 Çamlıbel, Mersin

Mersin Sistem Cerrahi Tıp Merkezi


Romatoid Faktörü Testi


Kültür Mah. Atatürk Cad.No:66 Çamlıbel, Mersin

Mersin Sistem Cerrahi Tıp Merkezi


Robotik Cerrahi


Kültür Mah. Atatürk Cad.No:66 Çamlıbel, Mersin

Mersin Sistem Cerrahi Tıp Merkezi


Mikrodiskektomi


Kültür Mah. Atatürk Cad.No:66 Çamlıbel, Mersin

Mersin Sistem Cerrahi Tıp Merkezi


Mikrovasküler Oklüzyon


Kültür Mah. Atatürk Cad.No:66 Çamlıbel, Mersin

Mersin Sistem Cerrahi Tıp Merkezi


Minimal Invaziv Cerrahi


Kültür Mah. Atatürk Cad.No:66 Çamlıbel, Mersin

Mersin Sistem Cerrahi Tıp Merkezi


Menisküs Alımı


Kültür Mah. Atatürk Cad.No:66 Çamlıbel, Mersin

Mersin Sistem Cerrahi Tıp Merkezi


Menisektomi


Kültür Mah. Atatürk Cad.No:66 Çamlıbel, Mersin

Mersin Sistem Cerrahi Tıp Merkezi


Lumbar Punktur


Kültür Mah. Atatürk Cad.No:66 Çamlıbel, Mersin

Mersin Sistem Cerrahi Tıp Merkezi


Manipülasyon


Kültür Mah. Atatürk Cad.No:66 Çamlıbel, Mersin

Mersin Sistem Cerrahi Tıp Merkezi


Morton Nöroma Çıkarılması


Kültür Mah. Atatürk Cad.No:66 Çamlıbel, Mersin

Mersin Sistem Cerrahi Tıp Merkezi


Myelografi


Kültür Mah. Atatürk Cad.No:66 Çamlıbel, Mersin

Mersin Sistem Cerrahi Tıp Merkezi


Preoperatif Değerlendirme


Kültür Mah. Atatürk Cad.No:66 Çamlıbel, Mersin

Mersin Sistem Cerrahi Tıp Merkezi


Radyoterapi


Kültür Mah. Atatürk Cad.No:66 Çamlıbel, Mersin

Mersin Sistem Cerrahi Tıp Merkezi


Robot Destekli Cerrahi


Kültür Mah. Atatürk Cad.No:66 Çamlıbel, Mersin

Mersin Sistem Cerrahi Tıp Merkezi


Östrojen Replasman Tedavisi


Kültür Mah. Atatürk Cad.No:66 Çamlıbel, Mersin

Mersin Sistem Cerrahi Tıp Merkezi


Ön Çapraz Bağ Bağların Ameliyatı


Kültür Mah. Atatürk Cad.No:66 Çamlıbel, Mersin

Mersin Sistem Cerrahi Tıp Merkezi


Nonkoroner Damarın Cerrahi Olmayan Revaskülarizasyon


Kültür Mah. Atatürk Cad.No:66 Çamlıbel, Mersin

Mersin Sistem Cerrahi Tıp Merkezi


Omuz Ameliyatı


Kültür Mah. Atatürk Cad.No:66 Çamlıbel, Mersin

Mersin Sistem Cerrahi Tıp Merkezi


Yüzeyel Elektromiyografi


Kültür Mah. Atatürk Cad.No:66 Çamlıbel, Mersin

Mersin Sistem Cerrahi Tıp Merkezi


Diz Problemleri


Kültür Mah. Atatürk Cad.No:66 Çamlıbel, Mersin

Mersin Sistem Cerrahi Tıp Merkezi


Diz Bağı Yaralanmaları


Kültür Mah. Atatürk Cad.No:66 Çamlıbel, Mersin

Mersin Sistem Cerrahi Tıp Merkezi


Aproskopik Cerrahi


Kültür Mah. Atatürk Cad.No:66 Çamlıbel, Mersin

Mersin Sistem Cerrahi Tıp Merkezi


Bebek Kalça Ultrasonu


Kültür Mah. Atatürk Cad.No:66 Çamlıbel, Mersin

Mersin Sistem Cerrahi Tıp Merkezi


Latarjet Ameliyatı


Kültür Mah. Atatürk Cad.No:66 Çamlıbel, Mersin

Mersin Sistem Cerrahi Tıp Merkezi


Yeni Doğan Kalça Ultrasonu


Kültür Mah. Atatürk Cad.No:66 Çamlıbel, Mersin

Mersin Sistem Cerrahi Tıp Merkezi


Dirsek Cerrahisi


Kültür Mah. Atatürk Cad.No:66 Çamlıbel, Mersin

Mersin Sistem Cerrahi Tıp Merkezi


Biseps Tenodezi


Kültür Mah. Atatürk Cad.No:66 Çamlıbel, Mersin

Mersin Sistem Cerrahi Tıp Merkezi


Aproskopik Topuk Dikeni Cerrahisi


Kültür Mah. Atatürk Cad.No:66 Çamlıbel, Mersin

Mersin Sistem Cerrahi Tıp Merkezi


Diz Kapağı Çıkığı Cerrahisi


Kültür Mah. Atatürk Cad.No:66 Çamlıbel, Mersin

Mersin Sistem Cerrahi Tıp Merkezi


Boyun Fıtığı


Kültür Mah. Atatürk Cad.No:66 Çamlıbel, Mersin

Mersin Sistem Cerrahi Tıp Merkezi


Kifoz


Kültür Mah. Atatürk Cad.No:66 Çamlıbel, Mersin

Mersin Sistem Cerrahi Tıp Merkezi


Felç


Kültür Mah. Atatürk Cad.No:66 Çamlıbel, Mersin

Mersin Sistem Cerrahi Tıp Merkezi


Üst Ekstremite Cerrahisi


Kültür Mah. Atatürk Cad.No:66 Çamlıbel, Mersin

Mersin Sistem Cerrahi Tıp Merkezi


Skolyoz Ameliyatı


Kültür Mah. Atatürk Cad.No:66 Çamlıbel, Mersin

Mersin Sistem Cerrahi Tıp Merkezi


Artroskopik Akromioplasti


Kültür Mah. Atatürk Cad.No:66 Çamlıbel, Mersin

Mersin Sistem Cerrahi Tıp Merkezi


Artroskopik Tenisçi Dirseği Cerrahisi


Kültür Mah. Atatürk Cad.No:66 Çamlıbel, Mersin

Mersin Sistem Cerrahi Tıp Merkezi


Pediatrik Ortopedi Cerrahisi


Kültür Mah. Atatürk Cad.No:66 Çamlıbel, Mersin

Mersin Sistem Cerrahi Tıp Merkezi


Eklem Protezleri


Kültür Mah. Atatürk Cad.No:66 Çamlıbel, Mersin

Mersin Sistem Cerrahi Tıp Merkezi


Diyabetik Ayak Tedavileri


Kültür Mah. Atatürk Cad.No:66 Çamlıbel, Mersin

Mersin Sistem Cerrahi Tıp Merkezi


Diz Protezleri


Kültür Mah. Atatürk Cad.No:66 Çamlıbel, Mersin

Mersin Sistem Cerrahi Tıp Merkezi


Kalça Protezi


Kültür Mah. Atatürk Cad.No:66 Çamlıbel, Mersin

Mersin Sistem Cerrahi Tıp Merkezi


Kemik Uzatma Cerrahisi


Kültür Mah. Atatürk Cad.No:66 Çamlıbel, Mersin

Mersin Sistem Cerrahi Tıp Merkezi


Kırık Cerrahisi


Kültür Mah. Atatürk Cad.No:66 Çamlıbel, Mersin

Mersin Sistem Cerrahi Tıp Merkezi


Dirsek Artroskopisi


Kültür Mah. Atatürk Cad.No:66 Çamlıbel, Mersin

Mersin Sistem Cerrahi Tıp Merkezi


Artroskopik Slap Onarımı


Kültür Mah. Atatürk Cad.No:66 Çamlıbel, Mersin

Mersin Sistem Cerrahi Tıp Merkezi


Artroskopik Kalsifik Tendinit Cerrahisi


Kültür Mah. Atatürk Cad.No:66 Çamlıbel, Mersin

Mersin Sistem Cerrahi Tıp Merkezi


Artroskopik Bankart Onarımı


Kültür Mah. Atatürk Cad.No:66 Çamlıbel, Mersin

Mersin Sistem Cerrahi Tıp Merkezi


Ayak Bileği Artroskopisi


Kültür Mah. Atatürk Cad.No:66 Çamlıbel, Mersin

Mersin Sistem Cerrahi Tıp Merkezi


Diz Artroskopisi


Kültür Mah. Atatürk Cad.No:66 Çamlıbel, Mersin

Mersin Sistem Cerrahi Tıp Merkezi


Omuz Artroskopisi


Kültür Mah. Atatürk Cad.No:66 Çamlıbel, Mersin

Mersin Sistem Cerrahi Tıp Merkezi


Lp(Lomber Ponksiyon)


Kültür Mah. Atatürk Cad.No:66 Çamlıbel, Mersin

Mersin Sistem Cerrahi Tıp Merkezi


Lomber Spinal Füzyon


Kültür Mah. Atatürk Cad.No:66 Çamlıbel, Mersin

Mersin Sistem Cerrahi Tıp Merkezi


Diskografi


Kültür Mah. Atatürk Cad.No:66 Çamlıbel, Mersin

Mersin Sistem Cerrahi Tıp Merkezi


Diskogram


Kültür Mah. Atatürk Cad.No:66 Çamlıbel, Mersin

Mersin Sistem Cerrahi Tıp Merkezi


Diz Altı Ampütasyonu


Kültür Mah. Atatürk Cad.No:66 Çamlıbel, Mersin

Mersin Sistem Cerrahi Tıp Merkezi


Dexa(Kemik Yoğunluğu Ölçümü)


Kültür Mah. Atatürk Cad.No:66 Çamlıbel, Mersin

Mersin Sistem Cerrahi Tıp Merkezi


Da Vinci Robotik Cerrahi


Kültür Mah. Atatürk Cad.No:66 Çamlıbel, Mersin

Mersin Sistem Cerrahi Tıp Merkezi


Bel Cerrahisi(Minimal Invaziv Lomber Spinal Füzyon)


Kültür Mah. Atatürk Cad.No:66 Çamlıbel, Mersin

Mersin Sistem Cerrahi Tıp Merkezi


Brakiterapi


Kültür Mah. Atatürk Cad.No:66 Çamlıbel, Mersin

Mersin Sistem Cerrahi Tıp Merkezi


Ccp(Siklik Sitrülinlenmiş Peptit Antikoru)


Kültür Mah. Atatürk Cad.No:66 Çamlıbel, Mersin

Mersin Sistem Cerrahi Tıp Merkezi


Diz Ampütasyonu


Kültür Mah. Atatürk Cad.No:66 Çamlıbel, Mersin

Mersin Sistem Cerrahi Tıp Merkezi


Diz Artroplastisi


Kültür Mah. Atatürk Cad.No:66 Çamlıbel, Mersin

Mersin Sistem Cerrahi Tıp Merkezi


Eklemiçi Ve Yumuşak Doku Enjeksiyonları(Kortizon Enjeksiyonu)


Kültür Mah. Atatürk Cad.No:66 Çamlıbel, Mersin

Mersin Sistem Cerrahi Tıp Merkezi


El Cerrahisi


Kültür Mah. Atatürk Cad.No:66 Çamlıbel, Mersin

Mersin Sistem Cerrahi Tıp Merkezi


Elde Eklem Replasmanı


Kültür Mah. Atatürk Cad.No:66 Çamlıbel, Mersin

Mersin Sistem Cerrahi Tıp Merkezi


Eklem Enjeksiyonu(Kortizon Enjeksiyonu)


Kültür Mah. Atatürk Cad.No:66 Çamlıbel, Mersin

Mersin Sistem Cerrahi Tıp Merkezi


Eklem Enjeksiyonu


Kültür Mah. Atatürk Cad.No:66 Çamlıbel, Mersin

Mersin Sistem Cerrahi Tıp Merkezi


Dual X-Ray Absorbsiyometri (Dxa)


Kültür Mah. Atatürk Cad.No:66 Çamlıbel, Mersin

Mersin Sistem Cerrahi Tıp Merkezi


Eklem Aspirasyonu


Kültür Mah. Atatürk Cad.No:66 Çamlıbel, Mersin

Mersin Sistem Cerrahi Tıp Merkezi


Batık Tırnak Tedavisi


Kültür Mah. Atatürk Cad.No:66 Çamlıbel, Mersin

Mersin Sistem Cerrahi Tıp Merkezi


Ayak Ve Ayak Bileği Laparoskopik Artrodezi


Kültür Mah. Atatürk Cad.No:66 Çamlıbel, Mersin

Mersin Sistem Cerrahi Tıp Merkezi


Ana(Antinükleer Antikor)


Kültür Mah. Atatürk Cad.No:66 Çamlıbel, Mersin

Mersin Sistem Cerrahi Tıp Merkezi


Anti-Ccp(Sitrülin Antikoru)


Kültür Mah. Atatürk Cad.No:66 Çamlıbel, Mersin

Mersin Sistem Cerrahi Tıp Merkezi


Aortoiliak Ve Aortofemoral Bypass Grafisi Ve Cerrahisi


Kültür Mah. Atatürk Cad.No:66 Çamlıbel, Mersin

Mersin Sistem Cerrahi Tıp Merkezi


Ampütasyon


Kültür Mah. Atatürk Cad.No:66 Çamlıbel, Mersin

Mersin Sistem Cerrahi Tıp Merkezi


Ama(Anti-Mitokondrial Antikor)


Kültür Mah. Atatürk Cad.No:66 Çamlıbel, Mersin

Mersin Sistem Cerrahi Tıp Merkezi


Ağrı Pompası


Kültür Mah. Atatürk Cad.No:66 Çamlıbel, Mersin

Mersin Sistem Cerrahi Tıp Merkezi


Alt Ekstremitelerde Venografi


Kültür Mah. Atatürk Cad.No:66 Çamlıbel, Mersin

Mersin Sistem Cerrahi Tıp Merkezi


Apse Insizyonu Ve Drenajı


Kültür Mah. Atatürk Cad.No:66 Çamlıbel, Mersin

Mersin Sistem Cerrahi Tıp Merkezi


Artritte Steroid Tedavisi


Kültür Mah. Atatürk Cad.No:66 Çamlıbel, Mersin

Mersin Sistem Cerrahi Tıp Merkezi


Ayak Amputasyonu


Kültür Mah. Atatürk Cad.No:66 Çamlıbel, Mersin

Mersin Sistem Cerrahi Tıp Merkezi


Ayak Parmağı Ampütasyonu


Kültür Mah. Atatürk Cad.No:66 Çamlıbel, Mersin

Mersin Sistem Cerrahi Tıp Merkezi


Ayak Ve Ayak Bileği Artrodezi


Kültür Mah. Atatürk Cad.No:66 Çamlıbel, Mersin

Mersin Sistem Cerrahi Tıp Merkezi


Artroskopik Cerrahi


Kültür Mah. Atatürk Cad.No:66 Çamlıbel, Mersin

Mersin Sistem Cerrahi Tıp Merkezi


Artroskopi


Kültür Mah. Atatürk Cad.No:66 Çamlıbel, Mersin

Mersin Sistem Cerrahi Tıp Merkezi


Artroplasti


Kültür Mah. Atatürk Cad.No:66 Çamlıbel, Mersin

Mersin Sistem Cerrahi Tıp Merkezi


Artrosentez (Eklem İçi Sıvı Aspirasyonu)


Kültür Mah. Atatürk Cad.No:66 Çamlıbel, Mersin

Mersin Sistem Cerrahi Tıp Merkezi


Elektron Işınlı Bilgisayarlı Tomografi


Kültür Mah. Atatürk Cad.No:66 Çamlıbel, Mersin

Mersin Sistem Cerrahi Tıp Merkezi


Fizik Tedavi


Kültür Mah. Atatürk Cad.No:66 Çamlıbel, Mersin

Mersin Sistem Cerrahi Tıp Merkezi


Kırık Ve Burkulmalarda Sabitleme Ve Alçıya Alma


Kültür Mah. Atatürk Cad.No:66 Çamlıbel, Mersin

Mersin Sistem Cerrahi Tıp Merkezi


Kifoplasti


Kültür Mah. Atatürk Cad.No:66 Çamlıbel, Mersin

Mersin Sistem Cerrahi Tıp Merkezi


Kinesiotape(Kinezyoteyp)


Kültür Mah. Atatürk Cad.No:66 Çamlıbel, Mersin

Mersin Sistem Cerrahi Tıp Merkezi


Kemik Yoğunluğu Ölçümü(Kemik Taraması)


Kültür Mah. Atatürk Cad.No:66 Çamlıbel, Mersin

Mersin Sistem Cerrahi Tıp Merkezi


Kemik İliği Transplantasyonu(Periferik Hematopoiet


Kültür Mah. Atatürk Cad.No:66 Çamlıbel, Mersin

Mersin Sistem Cerrahi Tıp Merkezi


Karpal Tünel Ve Sinir Basısı Onarımı


Kültür Mah. Atatürk Cad.No:66 Çamlıbel, Mersin

Mersin Sistem Cerrahi Tıp Merkezi


Kemik Iliği Biyopsisi


Kültür Mah. Atatürk Cad.No:66 Çamlıbel, Mersin

Mersin Sistem Cerrahi Tıp Merkezi


Kortizon Enjeksiyonu


Kültür Mah. Atatürk Cad.No:66 Çamlıbel, Mersin

Mersin Sistem Cerrahi Tıp Merkezi


Laminektomi


Kültür Mah. Atatürk Cad.No:66 Çamlıbel, Mersin

Mersin Sistem Cerrahi Tıp Merkezi


Laserasyon Onarımı


Kültür Mah. Atatürk Cad.No:66 Çamlıbel, Mersin

Mersin Sistem Cerrahi Tıp Merkezi


Lokal Anestezi


Kültür Mah. Atatürk Cad.No:66 Çamlıbel, Mersin

Mersin Sistem Cerrahi Tıp Merkezi


Lomber Füzyon


Kültür Mah. Atatürk Cad.No:66 Çamlıbel, Mersin

Mersin Sistem Cerrahi Tıp Merkezi


Laparoskopik Fıtık Tedavisi


Kültür Mah. Atatürk Cad.No:66 Çamlıbel, Mersin

Mersin Sistem Cerrahi Tıp Merkezi


Laparoskopi


Kültür Mah. Atatürk Cad.No:66 Çamlıbel, Mersin

Mersin Sistem Cerrahi Tıp Merkezi


Laminoplasti


Kültür Mah. Atatürk Cad.No:66 Çamlıbel, Mersin

Mersin Sistem Cerrahi Tıp Merkezi


Laminotomi


Kültür Mah. Atatürk Cad.No:66 Çamlıbel, Mersin

Mersin Sistem Cerrahi Tıp Merkezi


Kapalı Manipülasyon


Kültür Mah. Atatürk Cad.No:66 Çamlıbel, Mersin

Mersin Sistem Cerrahi Tıp Merkezi


Kapalı Eklem Aspirasyonu


Kültür Mah. Atatürk Cad.No:66 Çamlıbel, Mersin

Mersin Sistem Cerrahi Tıp Merkezi


Fiberoptik Eklem Muayenesi


Kültür Mah. Atatürk Cad.No:66 Çamlıbel, Mersin

Mersin Sistem Cerrahi Tıp Merkezi


Fibröz Tümörün Cerrahi Olarak Çıkarılması


Kültür Mah. Atatürk Cad.No:66 Çamlıbel, Mersin

Mersin Sistem Cerrahi Tıp Merkezi


Fizik Tedavi Ve Artrit Için Mesleki Terapi


Kültür Mah. Atatürk Cad.No:66 Çamlıbel, Mersin

Mersin Sistem Cerrahi Tıp Merkezi


Fıtık Ameliyatı


Kültür Mah. Atatürk Cad.No:66 Çamlıbel, Mersin

Mersin Sistem Cerrahi Tıp Merkezi


Fana(Antinükleer Antikor)


Kültür Mah. Atatürk Cad.No:66 Çamlıbel, Mersin

Mersin Sistem Cerrahi Tıp Merkezi


Esd (Sedimantasyon)


Kültür Mah. Atatürk Cad.No:66 Çamlıbel, Mersin

Mersin Sistem Cerrahi Tıp Merkezi


Et(Hormon Replasman Tedavisi)


Kültür Mah. Atatürk Cad.No:66 Çamlıbel, Mersin

Mersin Sistem Cerrahi Tıp Merkezi


Halluks Amputasyonu


Kültür Mah. Atatürk Cad.No:66 Çamlıbel, Mersin

Mersin Sistem Cerrahi Tıp Merkezi


Halluks Valgus Onarımı


Kültür Mah. Atatürk Cad.No:66 Çamlıbel, Mersin

Mersin Sistem Cerrahi Tıp Merkezi


Hrt(Hormon Replasman Tedavisi)


Kültür Mah. Atatürk Cad.No:66 Çamlıbel, Mersin

Mersin Sistem Cerrahi Tıp Merkezi


Inflamasyonlarda Debridman


Kültür Mah. Atatürk Cad.No:66 Çamlıbel, Mersin

Mersin Sistem Cerrahi Tıp Merkezi


Jackson Pratt Dren


Kültür Mah. Atatürk Cad.No:66 Çamlıbel, Mersin

Mersin Sistem Cerrahi Tıp Merkezi


Hormonal Replasman Terapisi


Kültür Mah. Atatürk Cad.No:66 Çamlıbel, Mersin

Mersin Sistem Cerrahi Tıp Merkezi


Hormanal Terapi


Kültür Mah. Atatürk Cad.No:66 Çamlıbel, Mersin

Mersin Sistem Cerrahi Tıp Merkezi


Hemaferez


Kültür Mah. Atatürk Cad.No:66 Çamlıbel, Mersin

Mersin Sistem Cerrahi Tıp Merkezi


Herniorafi


Kültür Mah. Atatürk Cad.No:66 Çamlıbel, Mersin

Mersin Sistem Cerrahi Tıp Merkezi


Açık Redüksiyon Internal Fiksasyon(Orif)


Kültür Mah. Atatürk Cad.No:66 Çamlıbel, Mersin

Mersin Sistem Cerrahi Tıp Merkezi

Hasta / Danışan Görüşleri

5

Genel skor
57 görüş

 • Dakiklik
 • Alaka
 • Mekan
Ç
Konum: Mersin Sistem Cerrahi Tıp Merkezi Tendon Onarımı

Askerlik görevini yaparken ani bir hareket esnasında diz kapağım kaydı doktor araştırmalarım neticesinde operatör doktor Ali yılmaz beyle tanıştık ilgi ve pozitif enerji sayesinde ameliyata karar verdim 3,5 saat içerisinde sabır ve sanatla kendi bacağından yedekten tendom alıp dizimle nakil yapan değerli doktoruma Şükran ve minnet borçluyum Sistem hastanesi Çok şanslı böyle bir hocayla çalıştıkları için. Saygılar sunarım Çağlar Şimşek 23.5.2019


I

Artroskopi ameliyatı oldum. Menisküs yırtılması oldu spor yaparken. Sonra Mersin çevresindeki ortopedi doktorlarını araştırdım ve Ali Hoca çok bilindik bir hoca Mersinde reklamını yapmaya gerek yok zaten ama size başımdan geçenleri paylaşmak istiyorum. Muayene oldum emar çekildi sonra iç menisküs yırtığı vardı zaten 7 aydır uğraşıyorum fizik tedavi gördüm ama hak getire ağrısı geçmiyor. Hocama söyledim durumu izah ettim bu menisküsü Artroskopi yöntemi ile yani milimlik delikler açarak onu onarmamız gerekiyor dedi aklımdaki tüm soruları giderdi. Sonra ertesi gün ameliyat için hastaneye geldim hazırlık yapıldı. Ameliyat için ameliyathaneye götürüldüm sandalyeyle basıyorum üstüne ama yinede sandalyeye taşınmak havalı bir şey olsa gerek birinin sizi ittirmesi ben sevdim yani en azından :). Hasta bakıcı götürdü ameliyathaneye. Anestezi doktoru geldi belden aşağınızı uyuşturdu korktum sonuçta iğne yani kimse seve seve yapmaz :) ama mecbur belden aşağınız uyuşması gerek ameliyat için. Herkes o kadar ilgili ki zaten gülüyorsunuz ameliyat esanasında ya da ben çok rahattım bilmiyorum. Kendimi ameliyat esnasında bir yabancı gibi değilde Ali abilere çay içmeye gelmişiz gibi öyle bir ortam vardı :). Doktor siz isterseniz zaten kameradan size ne yaptığını gösteriyor. Ameliyat bitti zaten kısa sürüyor korku olmuyor zaten size mutluluk hormonu veriyorlar ameliyattan önce zaten orada polyanna oluyorsunuz :). Ameliyatı oldum odama çıkardılar sedyeyle belden aşağım uyuşuk olduğu için. Ali hocam sonra sizi kontrole geliyor odanıza ve hep güler yüzlü zaten görünce sizde anlıyacaksınız. Uyuşukluğum geçince hastaneden yürüyerek çıktım ve hiç ağrım yoktu. İlaçta kullanıyorsunuz zaten ameliyat sonrası 1 hafta. Açıkçası beklediğimden daha iyi çıktı ağrım sızım oldu mu oldu sonuçta ameliyat yani ama o menisküs ağrısı yerine bir kaç gün bunu çekerim daha iyi. Ameliyat olalı 2 hafta oldu bacağımı istediğim gibi kullanıyorum herhangi bir hareket kısıtlamam yok. Ali hoca zaten sürekli ilgili nasıl oldun diye kendisi arayıp soruyor. Telefonlarımı açıyor o anda meşgulse size sonra geri dönüyor. Telefonu kapalıydı aradığımda büyük ihtimal telefonu açınca gördü aradığımı kim aramıştan hemen geri dönüş yaptı. Çok ilgili emin olun pişman olmicaksınız. Herkes size ameliyat son çare diyebilir onları diledim 7 ay ağrı çektim boşu boşuna. Siz siz olun sağlığınızı güvenilir hekimlere tanınmış hekimlere emanet edin. Ben çok iyi durumdayım yürüyorum, koşuyorum en önemliside hareket kısıtlaman yok ve sosyal aktiviteme rahatça devam edebiliyorum. Teşekürler Ali hocam ben kimseye görüş belirtmedim bu zamana bir doktora ama Ali hoca başka. Sezarın hakkını sezara vermek gerek derler ya Ali hoca bu iyi görüşleri sonuna kadar hak ediyor.


M
Konum: Mersin Sistem Cerrahi Tıp Merkezi diz kapağı sakatlığı

sağ diz kapağımın alt kısmında spor sakatlanmasından dolayı kist oluşmuş. üç yıldır üniversite hastanesi dahil dört farklı doktora gittim tedavileri fayda etmedi ameliyat çok zor dediler. Ali Yılmaz hocamı buldum tek seans iğne tedavisi ile sağlığıma kavuştum. güler yüzlü ve uzmanlığına son derece hakim


B
Konum: Mersin Sistem Cerrahi Tıp Merkezi Randevu

Yaklasik 5 ay once gittiğim doktorlar ön çapraz bağlarımın koptuğunu ve ameliyat olmam gerektiğini söyledi. Mersinde cok arastirdim ve Arkadaşlarim bana Ali Bey'i tavsiye ettiler. Ve bir gün yanına muayene olmak için gittim, kapıdan ilk girdiğim andaki sıcak kanlılığı ve guler yuzuyle olmasi bile bana moral verdi. Mr çekip menuskus ve on çapraz bağ yırtığımın olduğunu ameliyat olmam gerektiğini söyledi. Konuşmaları zaten insanın üzerindeki korkuyu atıyor. Ali Hocam ile ameliyata karar verip 3/ 3.5 saatlik bir ameliyat sonucunda ben Ali Bey'in sayesinde ben daha 3/4 günün sonunda çok şükür yurumeye basladim. Ali hocam ozellikle Menuskus tamirati amaliyatinda bence Mersinde bi numara, ben ameliyat oldum cok memnum kaldim. Ameliyattan sonra ariyor surekli ilgileniyordu. hocamdan Allah razı olsun herşey için çok teşekkür ederim.


S
Konum: Mersin Sistem Cerrahi Tıp Merkezi Ortopedi Ve Travmatoloji Randevusu

Mesleğinde gayet başarılı ve hastayla iletişimi iyi olan ali bey mesleğinin hakkını vermektedir. Başarılı bir ön çapraz ameliyatı gerçekleştirdim doktor bey sayesinde.


T
Konum: Mersin Sistem Cerrahi Tıp Merkezi Ayak Ve Ayak Bileği Cerrahisi

İlk önce devlet hastanesinde ayak bileğimde kırık var diye alçıya alındı ayağım daha sonra İnternete yorumları okuyarak Ali beyi bulduk baştan sona kadar çok ilgiliydi koltuk degneğiyle geldiğim hastaneye 1 haftada yürüyerek çıktım burdan hocamıza çok teşekkür ederim ve meslek hayatında başarılar dilerim.


G
Konum: Mersin Sistem Cerrahi Tıp Merkezi Kol ve omuz ağrısı

Sol kolumda ve omuz bölgesinde şiddetli ağrı vardı hastaneye gittim şikayetimi anlattım benimle iyi bir şekilde ilgilendi tedavimle ilgili gereken açıklamayı en ince detayına kadar anlattı ameliyat olmamı önerdi bende hiç tereddüt etmeden ameliyat oldum şuan çok iyiyim kolumda bir sıkıntı yok kendisine iyiki gidip tedavi olmuşum.


B
Konum: Mersin Sistem Cerrahi Tıp Merkezi 5 yerinden kırık kol

Bisikletten düşüp Ankara, Adana ve birçok ilde iyi bir DR. araştırması yapıp tavsiye üzerine gittiğim 5 yerinden kırılan kolumu platin kullanarak eskisinden sağlam hale getiren, beni 1 ay gibi kısa bir sürede normal yaşantıma döndüren Ali Beye sonsuz teşekkürlerimi iletiyorum.


A
Konum: Mersin Sistem Cerrahi Tıp Merkezi Ön Çapraz Bağ Bağların Ameliyatı

Benim adım oguzhan 3 yıldır kickboks yapuyorum aktif dovuscuyum 2 yıl önce bi sakatlık geçirdim dizim ters dönmüştü dizimi hereket ettiremiyodum yurusumu engelliyordu antrenörüm araştırmasıyla. Ali yılmaz hocayı bulduk ameliyat ettiği veya muayne ettigi hastalarina sordum konuştuk cok iyi bi doktor dediler gorduk baktim sahidende cok iyi bi doktor oldugunu gorduk sonrasinda ise gittim muayne ve rehabilitasyon surecine girdim sonrasinda ise ameliyat zamanı geldi ameliyat oldum ameliyat sureci ve oncesi ali hocam gayet iyi ve cok guzel ilgilendi ameliyat sonrasi bir buçuk iki ay bi fizik tedavi sureci gordum suan ameliyat olalı 6 ay oluyo sukurler olsun aktif sporuma döndüm ali hocamdan da cok sukurler olsun hala da arayip soruyo durum nasil diye cok saolsun burdan kendinisine cok teşekkür ederim sukurler olsun sunda cok iyiyim


Konum: Mersin Sistem Cerrahi Tıp Merkezi

4 yıldır diz kapağı dönmesi yaşıyordum doktor doktor gezdim. Herhangi bir sonuç alamadım ali hoca ameliyatımı yapmadan önce hiç yürüyemiyordum sürekli diz kapağım çıkıyordu. kuzenimin tavsiyesi ile ali hocaya gittim. bir çok doktor ameliyat dedi ama 4 yıl boyunca hiç kimseye güvenemedim.tedavide diz kapağı çıkığının ve diz faresinin olduğunu söyledi fakat diz kapağı çıkığı ameliyatını dizini güçlendirmeden yapamam dedi. ali hocanın konuşmasından sıcak kanlılığından ve ilgisinden dolayı güven verdi ve gittiğim ilk gün ameliyat tarihi aldım. tedavi sonrası sabah dizim kitlendi acil ameliyata alındım ve iki ameliyatımı bir operasyonda gerçekleştirdi. onun sayesinde ayaktayım ameliyat olalı 3 ay oldu dizimi güçlendirmeden ameliyata girdiğim halde ilk ayda çok rahat yürüyebiliyordum . Ameliyat öncesi ve sonrası ilgi alakasından dolayı çok teşekkür ediyorum . kesinlikle kendi dalında çok iyi bir doktor Allah razı olsun iyi ki onu tanımışız. Emeğinize yüreğinize sağlık hocam.
SELİN AKTARLA


Hata oluştu, tekrar deneyin

Özgeçmiş

Hakkımda

1997 de Ege üniversitesi tıp fakültesinden mezun oldu. Aynı yıl Ege üniversitesi tıp fakültesi ortopedi ve travmatoloji kliniğinde uzmanlık eğitimine ...

Daha fazla

Tedavi edilen hastalıklar

 • Ön Çapraz Bağ Kopması
 • Dirsek Çıkıkları
 • Spor Yaralanmaları
Tümünü göster

Okullar / eğitimler

 • Ege Üniversitesi Tıp Fakültesi ortopedi ve travmatoloji kliniği (spor yaralanmaları, artroskopi ve eklem cerrahisi bilim dalı)
 • izmir; elmikrocerrahi ortopedi ve travmatoloji hastanesi.
 • mersin üniversitesi tıp fakültesi

Deneyimler

 • Mersin üniversitesi bayan basketbol takımı kulüp doktoru
 • Mersin büyükşehir belediye spor kulübü kulüp doktoru
 • Tarsus idman yurdu futbol kulübü ve belediye bayan basketbol takımı kulüp doktoru
Tümünü göster

Fotoğraflar