Adres

İzmir Can Hastanesi
Ataşehir Mahallesi 8019/16. Sokak No:18, Çiğli

Bu adres için online randevu takvimi mevcut değil

Sigortasız hastalar


Kadın Hastalıkları Ve Doğum Randevusu


Hizmetler

Başlıca Hizmetler


Ataşehir Mahallesi 8019/16. Sokak No:18, Çiğli

İzmir Can Hastanesi

Özgeçmiş

8 hasta/danışan görüşü

Genel skor

Z
Doğrulanmış
Konum: İzmir Can Hastanesi Kadın Hastalıkları Ve Doğum Randevusu

Bir tesadüfle tanıştık Alim Hocayla iyi ki tanışmışız. Bebek sahibi olma düşüncemiz vardı.Moral verici konuşmaları sonrasında ona gittikten 2 ay sonra hamilelik haberimi aldık ve doğuma kadar her randevumuzda güleryüzü ile konuşması rahatlattı bebeğimiz sağlıkla doğdu.

S
Doğrulanmış
Konum: İzmir Can Hastanesi Kadın Hastalıkları Ve Doğum Randevusu

Canım doktorum. Hayatımda hiç bir doktoru bu kadar seviceğim aklımın ucuna gelmezdi... arkadaşımın tavsiyesi üzerine tanıştım gökhan hocam ile ve iyi ki gitmişim kendisine... girdiğim ilk günden itibaren 9 aylık süreçte hep güler yüzle ve açıklayıcı bilgileriyle karşıladı beni ve eşimi... hamilelik sürecimdeki bütün sorularımızı daha sormadan cevabını alabilldik, anlamadığımız yerlerde dahada açıklayıcı konuşarak rahatlattı bizi, çok sakin bir hamilelik geçirdim canım doktorum sayesinde hiç bir zaman panik yapmamamı sağladı ve neler yapmam gerektiğini neler ile karşılaşacağımı anlattı bir bir... 9 aylık serüvenimizin sonuna gelmiş bulunduk doğuma giricektim o korkumu heycanımı alıverdi bir anda benden. Doğuma girdik anestezim yapılıyordu canım çok yanıyordu geldi hemen ellerimi sıkabilirsin sanem sakin ol az kaldı tamam hemen kızına kavuşucaz bak vb sözleriyle sakinleştirdi beni. Ah benim güler yüzlü doktorum iyi ki size gelmişim iyi ki sizi tanımışım...

M
Doğrulanmış
Konum: İzmir Can Hastanesi Kadın Hastalıkları Ve Doğum Randevusu

Gökhan hocamla iyi ki tanıştık. 33 yaşındayım. Yıllardır tekrarlayan mantar enfeksiyonum vardı. Her seferinde tedavi oluyordum fakat birkaç ay sonra tekrarlıyordu. Hocamın verdiği tedavi protokolü beni o kadar rahatlattı ki. Probiyotiklerime hala devam ediyorum. Şikayetlerim tamamen bitti. Daha önce beni bu şekilde yönlendiren bir hekim olmamıştı. Çok teşekkür ederim. İletişiminiz, tavrınız, sabrınız için

E
Doğrulanmış
Konum: İzmir Can Hastanesi Kadın Hastalıkları Ve Doğum Randevusu

Sevgili doktorumuz ile gebeliğimin en başında daha kese kontrolünde tanıştık. 9 aylık serüvenimizde bize eşlik etti ve süreç boyunca gece gündüz her sorumuzu cevapladı, kaygılarımı dinledi sakinleştirdi, gerekli gördüğü yerde takviyelerle destekledi, soğukkanlı ve tecrübesiyle bize çok güven verdi. Doktorumuza öyle güvendik ki her sözü şüphesiz doğrudur bizim için. Sayesinde hayatımızın en önemli günü bebeğimizin doğumu bizim için bayram gibi geçti. Bebeğimizi sağlıkla kucağımıza aldığımız için kendisine minnettarız. Herkese şiddetle tavsiye ettiğim tek doktorumuz biricik doktorumuz iyi ki varlar :)

B
Doğrulanmış
Konum: İzmir Can Hastanesi Kadın Hastalıkları Ve Doğum Randevusu

Alim Bey le ilk karşılaşmamız kötü bi deneyim ile olmuştu kendi hastası olmamama rağmen o kadar güzel bir iletişim dili vardı ki o sıcaklığını ilk orada hissetmiştim. Odadan çıkarken tekrar olacak gebeliğimde kesin gelmeliyiz diyerek çıktık eşimle. Ve çok şükür ki tekrar oluşan gebeliğimde ilk kapısını çaldığımız kişi Alim Bey oldu. Hastane şartları vs hiç araştırmadık sadece bu yola Alim Bey ile karar vermiştik ve iyi ki bu kararı vermişiz şuan oğlumuz bizimleyse Alim Bey in emekleri sayesindedir. Bey diyorum ama sanki bi abimiz oldu aileden biri gibiydi zor süreçlerden geçtik ama hep yanımızdaydı hep elimizi tuttu saat kaç olursa olsun her soruma cevap verdi.Bu süreçte tek güvendiğim kişi kendisidir. İzmir de gözünüz kapalı gitmenizi tavsiye edeceğim tek doktor diyebilirim. O kadar alışmışız ki artık her gün kontrole gidememek bizi üzsede peşini hiç bırakmayacağımız bi doktorumuz var artık nereye giderse oradayız .

K
Doğrulanmış
Konum: İzmir Can Hastanesi Kadın Hastalıkları Ve Doğum Randevusu

Kafamızda binbir türlü soruyla gidip daha soruları sormadan cevabını aldığımız mucize doktorumuz.. Tedavi sürecimizde bizi hep destekledi. Sayesinde sorunsuz bir gebelik geçirdim. Tedavimle ilgili gerekli gördüğü her şeyi uyguladı. Gerek benim gerek bebeğin sağlığını korumak için elinden geleni yaptı ve bu sayede sağlıklı bir doğum gerçekleştirdik. İyi ki karşılaştık, iyi ki yollarımız kesişti. Gözünüz kapalı gidebilirsiniz. Muhteşem bir süreç yürüttük birlikte. Her sorunumuzda sabırla bizi dinleyen, gece gündüz saat farketmeksizin yanımızda olan Sayın Alim Gökhan Kuşgöz hocamıza sonsuz teşekkürler.

Ö
Doğrulanmış
Konum: İzmir Can Hastanesi Kadın Hastalıkları Ve Doğum Randevusu

Hamileliğimin 5. Haftasında normalden büyük bir kese başladı tanışmamız . monokaryonik diamniyotik tek yumurta ikiz gebelik teşhisi ile devam etti .Riskli bir gebelik çeşidiydi.Fakat doktor beyin ilgisi hassasiyeti ve aldığı önlemler sıkı takibi verdiği tavsiyeler sayesinde 36+5 de bebeklerimi sağlıkla kucağıma aldım .Bununla da kalmayıp doğum sonrasında da güvendiğim bir hekim olarak ne zaman danışsam aynı özveri ile hastasına değer vererek sorularımı cevapladı.Kesinlike tavsiye ederim .

B
Doğrulanmış
Konum: başka bir yer Diğer

20.08.2020 tarihin de Balıkesir sevgi hastahanesin de tanıdık doktorunuzu gebeliğim ikiz gebelikte ve bir kesemiz diğerinden 10 gün sonra oluşmuştu edremitteki doktorumuz bebeklerimden birini kaybedecegimi diğerinin ise kuveze girebileceğini söylemişti o korkuyla Balıkesire gittik tesadüfen alım bey ile tanıştık orada bizi kapıda karşılayan bukadar güler yüzlü bir Dr olamazdı bilmemiz gerekenden de fazlasını daha sormadan açıkladı gönlümüz rahat ayrıldık önce Allahimin sonra Dr alim beyin sayesin de iki bebeğimizi de sağ salim hemde 36 haftaya kadar bekleyerek kucağımıza aldık kendisine herşeyicin en başta insanlığı için çok teşekkür ediyoruz

Hata oluştu, tekrar deneyin

Sıkça Sorulan Sorular