Adres

Alsancak Mahallesi Talatpaşa Bulvarı No:67/2, Konak
Nora Psikoloji Terapi Eğitim Danışmanlık (harita)

Bu adres online randevuya açık değil

Takvim talep edin
Herhangi bir hizmet eklenmemiş

Özgeçmiş

Hakkımda

Lisans eğitimimi 2014 yılında ODTÜ psikoloji bölümünde tamamladıktan sonra 9 Eylül Üniversitesi Klinik Psikoloji alanında yüksek lisans yaptım. Yüksek...

Daha fazla

Tedavi edilen hastalıklar

  • Depresyon
  • Obsesif-Kompulsif Bozukluk
  • Sosyal Fobi
Tümünü göster

Hizmetler

Henüz bir hizmet eklenmedi

Bu hekim/uzman, henüz verdiği hizmetlere dair bir bilgi girişi yapmadı.

Hasta / Danışan Görüşleri

5

Genel skor
35 görüş

  • Dakiklik
  • Alaka
  • Mekan
D
Konum: Nora Psikoloji Terapi Eğitim Danışmanlık

Sosyal fobi sorunum için internet üzerinden araştırdım ve çok memnun kaldım. Bu 4. gelişim ve benim için çok faydalı oldu. Hiç pişman değilim ve iyi ki geldim. Sorunlarıma çözüm buldum. Çok mutluyum Ayça Hanımı çok sevdim, sonsuz teşekkür ediyorum kendilerine ve benim gibi sorunları olan herkese şiddetle tavsiye ediyorum ve iyi ki diyorum...


A
Konum: Nora Psikoloji Terapi Eğitim Danışmanlık

Seanslar düşüncelerimi olumlu şekilde etkiliyor. Her yol olumsuza çıkacakmış gibi düşünen benim bile olumluyu görmemi sağladı. Terapiden çıktıktan sonra kendim olmanın farkına varıyorum. İçimdeki beni ben olduğum için sevmeyi öğreniyorum. Bu gerçekten insana huzur veriyor ve içimdeki ışığı görmemi sağlıyor.


D
Konum: Nora Psikoloji Terapi Eğitim Danışmanlık

Tavsiye üzerine Ayça hanımdan randevu aldım. Değişen iş tanımımıma ayak uydurmakta güçlükler yaşadığım bir dönemde yaşadığım stres eşimle olan ilişkimizi etkileyecek boyutlara kadar çıkmıştı. Daha öncesinde kurumsaldan aynı problemleri yaşayan bir arkadaşım, Ayça hanımla yaptığı görüşmelerden çok fayda gördüğünü söylemişti kısa zamanda yaşadığım aşırı stres belirgin seviyede azaldı. Bir süre sonrasında eşimide yanıma alarak kendisiyle görüştük. O günler geride kaldığı için çok mutluyuz


E
Konum: Nora Psikoloji Terapi Eğitim Danışmanlık

Daha önce psikolojik destek alıyor olmam beni psikolog desteğine yönlendirdi.
3 haftalık görüşmemizde Ayça Hanım gibi zarif ve naif bir danışmanla karşılaşacağımı bilsem emin olun daha önce geleceğim yer olurdu. 3 seanslık görüşmemde gelişen olaylarla inanılmaz farklılıklar yaşadım. Denk gelmesi, olayların akışı planlanmış gibiydi. Öngörüleri ve gösterdiği yolları deneyerek kısa sürede hızlı gelişmeler sağladım. Ayça Hanım’a öncelikle çok teşekkür ediyor, kısa zamanda tekrar görüşmeyi umut ediyorum.


G
Konum: Nora Psikoloji Terapi Eğitim Danışmanlık

Psikologa başvurmamdaki amaç güvendiğim bir insanın bana olan tutumundan kaynaklı olan hayal kırıklığından kaynaklıydı. Bu sorunumla kendi kendime çözüm üretemem ve bu sorunun benim artık günlük hayatımı, iş hayatımı etkilemesi, sürekli kafamı meşgul etmesinden kaynaklı uzman yardımına başvurmam gerektiğini düşündüm. Ayça Hanım’ın sorunumla derinden ilgilenmesi, bende olan düşünce hatalarını bulması, olaylara ve kişilere nasıl yaklaşmam gerektiği konusundaki yorumları ve düşünceleri bu olayı kanıksayıp kabul etme sürecimde yardımcı oldu. Ayça Hanım’ın pozitif tutumu, olaylara bakış açısı, sizi dinleyip duygu ve düşüncelerinize değer verdiği anladığını hissettirmesi kendinizi iyi hissetmenizi sağlayıp sorunlarınızın çözümüne katkı sağlıyor.


S
Konum: Nora Psikoloji Terapi Eğitim Danışmanlık Sosyal Fobi

Ayça Hanımla daha önce danışanı olan kuzenimin tavsiyesi ile tanıştım. Sosyal fobi için başvurdum. İlaç kullandım ama fayda görmedim. Kendini ifade edemeyen, alıngan, tanımadıklarımın yanında aşırı rahatsız hisseden biriydim. Tanımadığım insanlarla konuşurken çekiniyordum. İnsanların ne düşündüğü benim için inanılmaz önemliydi. Sorduğu sorular ve yönlendirmesi ile bu düşüncelerimin bana ne kadar zarar verici olduğunu görebildim. Seanslar dışında da yapmamı istediği şeyler oluyor. Korkularımın üstüne gitmemi sağladı. Kullandığı yöntemlerle çok yol katettik. 4. seansımızı yaptık hala aşmam gereken şeyler var devam ediyoruz seanslara. Hayatımda önemli yeri olan değerli bir insan. Kesinlikle herkese tavsiye ederim.
Sevgiler


E
Konum: Nora Psikoloji Terapi Eğitim Danışmanlık

İnternette okuduğum yorumlar sonucu tercih ettiğim danışmanlıkta Ayça Hocam saolsun bazı şeyleri fark edebildim. Gerçekten karşınızdaki insanın sizi tam olarak dinlemesinin ne olduğunu ve bu duruma özel size yönetilecek soruların nasıl olabileceğini görmüş oldum. Samimi bir yorum olmasını istediğimden nasıl yazacağımdan çok emin değilim ama Ayça Hoca övgülerini hak ediyor. Eğer başlarda benim gibi psikolog ne yapabilir gibi düşünceleriniz varsa bir şans vermenizi tavsiye ederim.


D
Konum: Nora Psikoloji Terapi Eğitim Danışmanlık

Merhaba. Ben Ayça hanıma panik atak şikayetim ile başvurmuştum. Daha önce görüştüğüm doktorlar olmuştu ilaçlar kullandım ama ataklarımda değişiklik olmamıştı. Hayatım boyunca geçmeyecek heralde diye düşünmeye başlamıştım. İlaç bağımlısı olma düşüncesi beni korkutuyordu. Seanslarımıza başladıktan kısa bir süre sonra ataklarım çok azaldı. Görüşmelerimiz bitmedi hala devam ediyoruz. Tamamen iyileşmemi umut ediyorum. Kendisine ve işine güvendiğim bir psikolog. Herkese gönül rahatlığı ile tavsiye ederim.


E
Konum: Nora Psikoloji Terapi Eğitim Danışmanlık Mmpi- Minnesota Çok Yönlü Kişilik Envanteri

Ayça hanıma gittiğimde sorunlarımı tek tek anlattım, beni mmpi testine soktu, tüm soruları gerçekten hissederek cevapladım ne kadar uzun olması umurumda olmadı. Bi süre sonra bi teşhis konuldu şimdilerde daha iyi yönlendirebiliyorum kendimi, kendimi daha iyi algılıyorum, bu bu yüzdenmiş diyorum ve sorunun köküne gittiğimizde asıl sebep aile çıkıyor bunu düzeltmeye çalışıyoruz. İnsan düzelmek istesin önce zaten, Ayça hanım sağolsun herşeyi atlatılacaz.


F
Konum: Nora Psikoloji Terapi Eğitim Danışmanlık Depresyon

Ayça hanımla görüşmelerime, uzun süredir yaşadığım stres karamsarlığım ve sürekli bunalım halinde olmamın hayatımı her yönden kötü etkilediği bi dönemde başladım. Sorunlarımı yavaş yavaş aştım ve her seferinde daha iyi hissetmemde çok büyük yardımları oldu. Hem kendi içimde yaşadığım sorunlar hem de ailevi ve ilişki sorunlarım için güzel tavsiyelerde bulunarak daha iyi bi ben ortaya çıkarmamı sağladığı için çok teşekkür ediyorum.


Hata oluştu, tekrar deneyin

Özgeçmiş

Hakkımda

Lisans eğitimimi 2014 yılında ODTÜ psikoloji bölümünde tamamladıktan sonra 9 Eylül Üniversitesi Klinik Psikoloji alanında yüksek lisans yaptım. Yüksek...

Daha fazla

Tedavi edilen hastalıklar

  • Depresyon
  • Obsesif-Kompulsif Bozukluk
  • Sosyal Fobi
Tümünü göster