Prof. Dr.

Ayşe Füsun Ülger

Göğüs hastalıkları

6 görüş +ekle

Randevu ve bilgi için bizi arayın: 0850 333 9671

Randevu al Soru Sor Son 30 gün içerisinde 306 profil ziyareti var

Prof.Dr. Ayşe Füsun Ülger, Koru Çukurambar Hastanesi'nde hizmet vermektedir. daha fazla

Randevu al

Randevu oluşturmak ücretsizdir. Uygun bir tarih/saate tıklayarak randevu alabilirsiniz.

Hasta / Danışan Görüşleri

5

Genel skor
6 görüş

 • Dakiklik
 • Alaka
 • Mekan
 • N
  Yer: Koru Ankara Hastanesi

  bende kendisini tanıyorum mükemmel bir doktor ve mükemmelbir insan herkese tavsiye ederim bende sakaryada 10 yıl tedavi gördüm yürüyemez hale geldim ankaraya geldim ve burda yapılan araştırmada sjogren tanısı koydular iltihaplı romatozma romotoleji ye gönderdiler ve şimdi kortizon tedavisi görüyorum şu anda gayet iyiyim anlatmakla bitmez

 • E

  Bana astım teşhisi koyup 1 torba ilaç veren doktorlardan sonra gittiğim, benimle gerçekten ilgilenen, doğru teşhisi bulana kadar uğraşan doktorum. Bronşektazi olduğumu öğrendiğimde bana o kadar güzel açıklamalar yaptı ki gereksiz 1 torba ilaçtan kurtuldum. kendime dikkat ettim ve sağlığıms kavuştum. Allah razı olsun.
  7 yıl geçti o teşhis koyulalı. ondan sonra ankaradan başka bir yerde yaşamaya başladım. soğuk havalar yüzünden hasta oldum. birçok doktora gittim hepsi bana ümitsiz vaka gibi davrandı. hayattan soğuttu. ilgisiz sadece çıkış saatine odaklı doktorlar bana yine 1 torba ilaç verdi. biraz kullandım iyileşme göstermeyince yine füsun hanımın önerdiği tedaviyi ve antibiyotiği hatırlatyıp aldım kullandım ve yine iyileştim.. kendisi bilmese de beni tam 2 kere iyileştirdi. geçici bi süreliğine ankaradayım ve muayenehanesine uğramadan gitmeyeceğim.

 • M

  hastalığımla her açıdan ilgilenmesi ve konuya hakimiyeti ile mükemmel bir doktor...

 • M

  Son derece iyi yetişmiş, hastayla diyaloğu mükemmel bir doktor. Kesinlikle tavsiye ederim.

 • Y

  Sayın Dr A.Füsün Ülger,e çok minnettarım.bana koymuş oldugu teşis KOAH .uyguladıgı tedaviler sayesinde daha rahat nefes alıyorum,geceleri rahat uyuyorum,kısa mesafeler de olsa yol yürüye biliyorum,eskisi kadar öksürmüyorum.kısacası yeniden doğmuş gibi oldum .füsün hanımın göstermiş oldugu bu çabası, güler yüzü ve başarısından dolayı kutluyorum ,bir kendi adıma değil ailem adında sosuz şükranlarımızı sunuyoruz çok teşekür ediyorum.çünkü ben rahatladım rahat nefes alıyorum ailem de rahatladı.en kısa zamanda yine gidecegim saygılar sunuyorum

 • B

  Hayatımda gördüğüm hastayla iletişimi ve şefkati en iyi seviyede bir doktordur. Allah onu korusun ve milletimize bağışlasın.

Hakkımda