Tahmini yanıtlama süresi:

Sağlığınızı ertelemeyin

Evinizden ayrılmadan tedavinizi başlatmak veya devam ettirmek için online danışmanlığı seçin. Eğer ihtiyacınız varsa, muayenehane ziyareti için de randevu alabilirsiniz.

Uzmanları göster Nasıl çalışır?

Adres

Cedit Mah. Turan Güneş Cad., Kocaeli
Kocaeli Devlet Hastanesi

Bu adres için online randevu takvimi mevcut değil

Sigortasız hastalar


Herhangi bir hizmet eklenmemiş

Hizmetler

Henüz bir hizmet eklenmedi

Bu hekim/uzman, henüz verdiği hizmetlere dair bir bilgi girişi yapmadı.

4 hasta yorumu

Genel skor

B
Doğrulanmış kullanıcı
Konum: başka bir yer Diğer

Sayın Dr. Ayten Hanım’dan yaklaşık 2 yıldır tedavi alıyorum. Daha tedavim bitmedi ama yorumda bulunmak istedim. Alanında çok iyi ve uzman biri. Kendisine çok teşekkür ediyorum, beni hastalığımdan kurtardığı için. Sayesinde kendime güveniyorum, daha sosyalim, takıntılarım çok büyük oranda azaldı, hayatı daha çok seviyorum.. Kesinlikle tavsiye ederim.

E
Doğrulanmış kullanıcı

Verdiği doğru tavsiyeler ve yönlendirmelerle uzun zamandır tedavisinde olan hastasıyım. Çok iyi bir insan ve çok iyi bir doktordur. Söylediklerini dinler ve uygularsanız iyileşmemeniz için hiç bir neden yok.

K

Yıllardır çektiğim Depresyon, yüksek iştah gibi rahatsızlıklarıma sonunda uygun ilacı bulup verdi doktorumuz sağolsun. Ayrıyeten hastanenin psikoloğonuda göndererek terapi ile de destek verilmesini sağladı. Şu an kendimi çok iyi hissediyorum. Allah kendisinden razı olsun...

M

Başka doktorlarda yanlış ilaçlarla 10 Yıl boşuna zaman kaybetmişim. Araştırmam üzerine Ayten Hanım'a başladım ve 10 yıldır iyi olamadığım hastalığım artık siliniyor.Kesinlikle tavsiye ediyorum.

Hata oluştu, tekrar deneyin

Özgeçmiş

Bu doktor/uzman mısınız?

Profili düzenle veya yönet
İlgili aramalar