Profilinizin kontrolünü alın Bilgilerinizi Düzenleyin Randevu al Uzmanları gör Mesaj gönder
Numarayı göster

Kocaeli Devlet Hastanesi kadrosunda 1 adet acil tıp uzmanı, 3 adet anesteziyoloji ve reanimasyon uzmanı, 3 adet beyin ve sinir cerrahisi uzmanı, 3 adet dermatoloji uzmanı, 3 adet enfeksiyon hastalıkla... daha fazla

Sağlığınızı ertelemeyin

Evinizden ayrılmadan tedavinizi başlatmak veya devam ettirmek için online danışmanlığı seçin. Eğer ihtiyacınız varsa, muayenehane ziyareti için de randevu alabilirsiniz.

Nasıl çalışır?

Hakkımızda

Adres bilgisi

Kocaeli Devlet Hastanesi

Cedit Mah. Turan Güneş Cad.

Kocaeli ,

İletişim Bilgileri
Sigortasız hastalar

Hakkımızda

Kocaeli Devlet Hastanesi kadrosunda 1 adet acil tıp uzmanı, 3 adet anesteziyoloji ve reanimasyon uzmanı, 3 adet beyin ve sinir cerrahisi uzmanı, 3 adet dermatoloji uzmanı, 3 adet enfeksiyon hastalıkları uzmanı, 5 adet fiziksel tıp ve rehabilitasyon uzmanı, 7 adet genel cerrahi uzmanı, 1 adet göğüs cerrahisi uzmanı, 4 adet göğüs hastalıkları uzmanı, 3 adet göz hastalıkları uzmanı, 1 adet hematoloji uzmanı, 5 adet iç hastalıkları uzmanı, 1 adet kalp ve damar cerrahisi uzmanı, 2 adet kardiyoloji uzmanı, 4 adet kulak burun boğaz uzmanı, 1 adet nefroloji uzmanı, 3 adet nöroloji uzmanı, 2 adet nükleer tıp uzmanı, 6 adet ortopedi ve travmatoloji uzmanı, 1 adet plastik rekonstrüktif ve estetik cerrahi uzmanı, 3 adet pratisyen uzmanı, 6 adet radyasyon onkolojisi uzmanı, 5 adet radyoloji uzmanı, 1 adet tıbbi mikrobiyoloji uzmanı, 3 adet tıbbi patoloji uzmanı, 4 adet üroloji uzmanı, bulunmaktadır. Kocaeli Devlet Hastanesi Kocaeli ilinde Cedit mahallesi Turan Güneş Cad. Kocaeli adresinde bulunmaktadır. Kocaeli Devlet Hastanesi bünyesinde bulunan bir doktordan randevu almak için 2623092000 numaralı telefonu arayabilirsiniz.

Tıbbi tesis tipi

 • Devlet Hastanesi

Bu klinikteki doktorlar hakkındaki görüşler

Genel skor

 • Dakiklik
 • Alaka
 • Mekan
  A
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Uzm. Dr. Özcan Günesen Diğer

  3 kez bel fıtığı ve kaymadan ameliyat oldum.Beyin cerrahı ve nöroloji uzmanları geçmeyen ağrılarım için son derece yönlendirici bilgiler verdi.Ftr,omurga pilates egzersizleri ile daha iyiyim. İstediğiniz kadar soru sorabiliyorsunuz,son derece sabırlı ve ilgili bir doktor.

  A
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Op. Dr. Serkan Dülger Diğer

  Ben 29.09.2022 de mikro belfıtık ameliyati oldum sayın op.dr.SERKAN DÜLGER hocama benim kalcam,diz,baldır,ayak altı uyuşması ve ayak larimda tahammül edemeyecek ağrılarım vardi yürümeye başlayınca ağrılar gittikçe şidet leniyordu ameliyat olman gerektiğini söyledi şimdi 03.10.2022 ağrılarım yok sadece ayak parmak larimda az his kaybimi desem yoksa uyuşukluk mu bilemedim ama herşey çok daha güzel SERKAN HOCAM çoook teşekkür ederim. a.tanrisever

  R
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Uzm. Dr. Hasan Onur Yaka Diğer

  Annemin kolunda kırık ve çıkık vardı
  Hem tedavisi hem takibinden çok memnun kaldık.Kendisine çok teşekkür ederiz (Hasta Adı:Zehra Koparal)

  B
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Uzm. Dr. Azad Koçkaya Diğer

  Harika bir doktor inanılmaz ilgili güler yüzlü migren tedavim için ilk tercihim olucak çok teşekkürler

  B
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Uzm. Dr. Hasan Onur Yaka Diğer

  Kayınpederim Erdal Cebecinin diz protezi ameliyatını yaptı.Kendisinden çok memnun kaldık.Ilgi ,alakası çok iyi ve işinde uzman. Tavsiye üzerine kendisine gelmiştik çok teşekkür ederiz tekrardan.

  H
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Op. Dr. Fahri Akyüz Diğer

  Pilonidal sinüs ameliyatı oldum. Ağrılarım yok denecek kadar az. Çok güzel geçti ameliyat. Olacak olan kişiler korkmasın Fahri Bey hem çok ilgili hem de isini çok iyi yapan bir doktor. İyiki Fahri Bey yapmış ameliyatımı.

  M
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Op. Dr. Mehmet Aycan Özkaya Diğer

  Mesena tümörü vardi babamda. Ameliyat etti. Ertesi gün babam ayaklandi kalkti normal hayatina döndü. Başarılı alaninda . Sıkıntı neyse. Tek tek anlatiyor. Sonra yapilcaklari. Hasta doktor iliskisi iyi. Düşünmeden gidin.

  A
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Op. Dr. Mehmet Aycan Özkaya Diğer

  Üretra darlığı ameliyatımı gerçekleştirdi ilgisi ve hasta takibi fevkalade ... Sayesinde hayatımı al üst eden bu durumdan kurtuldum sonsuz teşekkürler...

  A
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Uzm. Dr. Selma Keskin Diğer

  Efsane ilgili bir doktor yıllar önce sivilceli cildimle tanışıp en sonundada bebek gibi cildimle beni yolcu etmesimi diyeyim yoksa sabırla beni dinlemesimi diyeyim... şöyleki ne özel klinik ne özel muayene devlet hastanesindeki en iyi dermatoloji uzmanı en iyi cildiyeci kesinlikle gidebilirsiniz aynı zaman da kardeşimlede nasır tedavisinde ilgilenmişti Selma hanım başka gerçekten.

  C
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Uzm. Dr. Mehmet Karanfil Diğer

  Hocam acil geldim dalağımı aldınız beni hayata dondırdunuz size mineytarım, çok kaliteli ve iyi bir uzm.doktorsunuz yaptığız espiriyide unutmadım başrılar hocam

  Hata oluştu, tekrar deneyin

İlgili aramalar