Diğer kurumları göster

Kimi arıyorsunuz?

Başka bir uzmanlık arayın

Hakkımızda

Kocaeli Devlet Hastanesi kadrosunda 1 adet acil tıp uzmanı, 3 adet anesteziyoloji ve reanimasyon uzmanı, 3 adet beyin ve sinir cerrahisi uzmanı, 3 adet dermatoloji uzmanı, 3 adet enfeksiyon hastalıkları uzmanı, 5 adet fiziksel tıp ve rehabilitasyon uzmanı, 7 adet genel cerrahi uzmanı, 1 adet göğüs cerrahisi uzmanı, 4 adet göğüs hastalıkları uzmanı, 3 adet göz hastalıkları uzmanı, 1 adet hematoloji uzmanı, 5 adet iç hastalıkları uzmanı, 1 adet kalp ve damar cerrahisi uzmanı, 2 adet kardiyoloji uzmanı, 4 adet kulak burun boğaz uzmanı, 1 adet nefroloji uzmanı, 3 adet nöroloji uzmanı, 2 adet nükleer tıp uzmanı, 6 adet ortopedi ve travmatoloji uzmanı, 1 adet plastik rekonstrüktif ve estetik cerrahi uzmanı, 3 adet pratisyen uzmanı, 6 adet radyasyon onkolojisi uzmanı, 5 adet radyoloji uzmanı, 1 adet tıbbi mikrobiyoloji uzmanı, 3 adet tıbbi patoloji uzmanı, 4 adet üroloji uzmanı, bulunmaktadır. Kocaeli Devlet Hastanesi Kocaeli ilinde Cedit mahallesi Turan Güneş Cad. Kocaeli adresinde bulunmaktadır. Kocaeli Devlet Hastanesi bünyesinde bulunan bir doktordan randevu almak için 2623092000 numaralı telefonu arayabilirsiniz.
Daha fazla bilgi

Hizmetler

Uzmanlar

Bu kurumdaki doktorlar/uzmanlar hakkındaki görüşler (44)

Genel skor

  E
  Doğrulanmış
  Op. Dr. Emrah Uludağ Diğer

  Sn.Emrah Uludağ'a bir yağ bezesi işin muayene oldum.Tanı sonrası çok kısa süre sonraya operasyon randevusu verdi. Emrah hocama uzmanlığı, insan ilişkileri ve müdahale ekibine çok minnettarım, emeğinize sağlık.

  S
  Doğrulanmış
  Uzm. Dr. Azad Koçkaya Diğer

  Doktor bey çok pozitif hastasına karşı çok samimi böyle doktorlari bulmak çok zor. Annemin çene kaslarında sıkıntı vardı yıllardır doktor doktor geziyoruz ama Azad bey hemen çözümü buldu ve çok şükür ki tedavi sürecimiz başladı daha 1 ay olmadı ama biz çok yol katettik. İyi ki tanımışız artık kesinlikle bırakmam

  Y
  Doğrulanmış
  Uzm. Dr. Özcan Günesen Diğer

  2023 ocak ayında mr'ımda fıtık çıktı 4 ay sonrada bacağımda siyatik ağrısı başladı ve bu doktora randevu almıştım, mr ımda fıtık olmasına rağmen kas yırtılması diyerek geçiştirdi 1 aya geçmezse gel mr çekip bakalım dedi :)
  erkenden tedaviye başlansaydı belki iyileşecektim ve şimdi aradan neredeyse 1 sene geçti hala cebelleşiyorum fıtığımla :) hiç iyi bir anı bırakmadı bende, ısrarla kasın yırtılmış senin dedi ilaç yazdı yolladı :D

  Bu doktor/uzman mısınız? Bu görüşe cevap verin! Şimdi kayıt olun

  Z
  Doğrulanmış
  Op. Dr. Meral Yaman Özbaba Diğer

  Sırtımda bulunan et benini aldırmıştım. Muayene için gittiğim gün direk işlemi yapmıştı Meral Hanım. İşlem sırasındaki güler yüzü muhabbeti de gayet güzel ve ilgiliydi fakat maalesef sırtımda büyük bir iz kaldı. İzin geçmesi için krem yazdı kendisi fakat ne yazık ki fayda etmedi.

  F
  Doğrulanmış
  Uzm. Dr. Özcan Günesen Diğer

  İlgili saygılı işini layıkıyla yapan bir insan... kolumda ve dirsekte ödem vardi ..verdiği tedavi yöntemi nokta atışı... Allah razı olsun...

  S
  Doğrulanmış
  Op. Dr. Hasan Onur Yaka Diğer

  Hasan bey hemen hemen 20 senedir benim doktorum iki diz ve bir omuz ameliyatımı yaptı şu an çok iyiyim. Onun gibi bir doktor çok azdır ilgili anlayışlı siz sormadan merak ettikleriniz ve edeceklerinizi bile anlatan hoş görülü sağduyulu bir insandır. Kendisinin en çok güler yüzlü olmasını seviyorum hastalarına kendi ailesinden biriymiş gibi yaklaşır ve ilgilenir Allah sizden razı olsun kıymetli doktorum siz her zaman sağolun hep varolun sizin gibi insanlara ihtiyacımız var.

  F
  Doğrulanmış
  Uzm. Dr. Dilek Güven Taymez Diğer

  Dilek hanımı birebir tanımasamda kendisi anneannemin diyaliz sürecinde kendisiyle çok ilgilendi anneannem vefat etti ama kendisinden sıkça bahsederdi bu sürecinde bize yardımlarından dolayı kendisine çok teşekkür ederiz

  V
  Doğrulanmış
  Uzm. Dr. Hüseyin Şahin Diğer

  1 ay önce kemik eğriliği ve konka ameliyatı oldum. Süreç çok iyi geçti. Dr. Hüseyin Şahin Bey'in eline sağlık ,kendisi harika bir doktor. Teşekkürler.

  Doğrulanmış
  Uzm. Dr. Azad Koçkaya Diğer

  Babamı götürdüm, tesadüf eseri,iyi ki denk gelmişiz ona,babam hipertansiyon hastası, düşmeyen tansiyonu 15 günde kendine geldi, hoş sohbetli,ilgili, birazdan annem ve teyzem için de randevu alacağım.İzmit için bir şans Azad bey, sağ olsun.

  Ş
  Doğrulanmış
  Uzm. Dr. Selma Keskin Diğer

  Kocaeli devlet hastanesine rast gele almış olduğum randevu sonucu selma hocaya denk gelmiştim. İyiki de ona denk gelmişim. Allah ondan razı olsun o kadar bilgili bir doktor ki egzama için daha önce gittiğim doktorlardan hiçbiri iyileştirememişti. Onun verdiği ilaçlar sayesinde geçti. Allah dert keder vermesin. Devletimizin sizin gibi özveriyle çalışanlara ihtiyacı var.

  Hata oluştu, tekrar deneyin

İletişim

Cedit Mah. Turan Güneş Cad., Kocaeli Google Haritalar'da göster

Sıkça Sorulan Sorular

İlgili aramalar