Online randevu alın ya da bizi arayın: 0 850 333... numarayı göster

Calendar-iconCreated with Sketch. Randevu al Son 30 gün içerisinde 339 profil ziyareti var

Uzm. Dr. Bahar Çağlar , lisans eğitimini Marmara Üniversitesi İngilizce Tıp Fakültesi'ni tamamlamıştır. Operatör Doktor ünvanını Bakırkoy SSK Eğitim ve Araştırma Hastanesi 'nde ih... daha fazla

Randevu al

info-iconCreated with Sketch. Tarih seçip, randevunuzu aldıktan sonra size doğrulama e-maili göndereceğiz.
 • Erken menepoz

  Doktor bey merhabalar 30 yaşında bi yakınım var 7 yıllık evli cocuk yok 1 kaç yıl içerisinde erken menepoza girilebileceğini söylemiş doktor tahlil sonuçlarında 0.8 oranında bir sonuc cıkmış . bu yaşlarda normalde 1.2 veya 2.0 civarında olması gerekirken bu hastanın yumurta oranı 0.8 çıkmış . erken menepoz… Daha fazla

  DOKTORUN CEVABI:

  genç yaşta birçok tedavi uyguluyoruz.

 • HPV POZİTİF

  Merhaba. Yaklasık 3 yıl önce siğillerim yakıldı.Bu yıl şubat ayında smear ve hpv dna tetleri yapıldı. Smear normal, hpv pozitif ( tip 39) çıktı. Bu aşamada yapmam gereken bir sey var mıdır? Teşekkür ediyorum

  DOKTORUN CEVABI:

  aşıları düşünebilirsiniz ve yakın takip olmalısınız.

Hakkımda

Hakkımda

 • Uzm. Dr. Bahar Çağlar , lisans eğitimini Marmara Üniversitesi İngilizce Tıp Fakültesi'ni tamamlamıştır. Operatör Doktor ünvanını Bakırkoy SSK Eğitim ve Araştırma Hastanesi 'nde ihtisas eğitimini tamamladığında almıştır.
  Önceki senelerde Özel Koşuyolu Medipol Hastanesi , Özel Kızıltoprak Florance Nightingale Hastanesi ve Özel Amerikan Hastanesi Tüp Bebek ve İnfertilite Kliniği'nde uzman doktor olarak çalışmıştır.

Mezun olunan okullar

 • Marmara üniversitesi tıp fakultesi( İNGİLİZCE)

Deneyimler

 • Özel istanbul Kosuyolu MEDİPOL HASTANESİ
 • Özel İstanbul AMERİKAN HASTANESİ TUP BEBEK KLİNİĞİ
 • Özel İstanbul Kızıltoprak FLORANCE NIGHTINGALE HASTANESİ

Fotoğraflar

Hasta değerlendirmeleri:

 • D

  Kendisine bu site kanalıyla ulaştım. Bahar hocaya polikistik over sendromu sebebiyle gitmeye başladım kendisi çok sıcakkanlı bir tutum ile tedavi sürecimi başlattı ve tedavi sürecim ile ilgili herhangi bir konu olduğunda çekinmeden arayıp sorabiliyorum. Sayesinde hastalığımdaki birçok belirti geriledi. Çok memnun kaldım.

 • Müthiş bir doktor. Yakın bir arkadaşımın doktoruydu ve tavsiyesiyle gitmiştim. Çok memnun kaldığım için devam ettim. İlk ve ikinci gebeliğimin takibini yaptı. İnanılmaz iyi bir doktor. Çok ilgili ve alakalı. Sancım olduğu için hastanedeydim ve hep yanımdaydı hiç yalnız bırakmadı. İstediğim zamanda ulaşabiliyorum,yardımcı oluyor. Bir çok yakınıma da tavsiye ettim.

  Op.Dr. Bahar Çağlar2016-12-21

  çok teşekkürler Birsen hanım,her zaman beklerim.

 • Hastaneye gittiğimde tanışmıştım hocamla.Aynı zamanda arkadaşımda tavsiye etmişti. Güler yüzlü ve samimi bir doktor. Hamile olduğum için hassas dönemler geçiriyordum ve pozitifliliği ile mutlu ediyordu. Hamilelik süresince sıkıntım olmadı çok şükür. Yakınlarıma da tavsiye ettim.

  Op.Dr. Bahar Çağlar2016-12-21

  HANDE SENİ VE KIZINI ÖPÜYORUM:)

 • Tesadüf eseri ulaşmıştım Bahar hanıma. Hastasının düşüncelerine çok önem veren ve çok ilgili bir doktor. 2 tane sezeryanımı gerçekleştirdi ve hiç sorun yaşamadım. Aynı zamanda çok iyi bir operatördür. Çok memnun kaldım kendisinden.

  Op.Dr. Bahar Çağlar2016-12-21

  Ayfer hanım tüm aileye selamlar...

 • Bahar hanım benim on yıllık doktorum iki çocuğumun doğumunda da bulundu insanı güzel anlıyor boş hayaller kurdurmuyor ne ise tatlı bir dille onu söylüyor.Hastasını rahatlatan arkadaşça yaklaşan ve hastasını asla unutmayan bir doktor hala bir şey sormak için ararım ya da yazarım cevap verir önce şunu dene sonra bana gel der ben kendisinden çok memnunum

  Op.Dr. Bahar Çağlar2016-12-21

  Sema Hanım her zaman beklerim.

 • Bahar hanıma tavsiye üzerine gittim çok memnun kaldım tekrar doğum yapacak olsam yine kendisine giderim çok ilgili tatlı dilli her şeyi çok güzel anlatıyor açıklıyor bence işinde son derece başarılı bir doktor kızım 8 aylık oldu hala kendisine birçok şeyi sorabiliyorum

  Op.Dr. Bahar Çağlar2016-12-21

  Yaprak 2. gebelik için de bekliyorum :)

 • Bahar Hanımla bir arkadaşım vesilesi ile hamileliğimin 5. haftasında tanıştım. Başka bir kaç doktor daha araştırdım ama Bahar hanımın sıcakkanlılığı sayesinde başka doktora gitmeye gerek duymadım. Her türlü telefonuma mutlaka dönüş sağladı. Yardımcı oldu çok rahat ettim. 2. defa ameliyat olsam yine kendisini tercih ederim .

  Op.Dr. Bahar Çağlar2016-12-21

  Merve hanım selamlar,sevgiler...

 • Tesadüfen gittim bir doktordu.6 senedir hastasıyım. Kendinde 2 doğum yaptım.Çok cana yakın bir doktor hastalarıyla çok ilgili bir doktor.Son doğumumda başımda 1 saat bekledi.Her istediğim saatte kendisine ulaşmam çok kolay oluyor.Dalında oldukça başarılı bir doktor.Çok memnunum.

  Op.Dr. Bahar Çağlar2015-12-12

  Hanife hanım size ve tüm aileye sevgıler...

 • Hem araştırdım hemde bir arkadaşımın yönlendirmesi ile gittim.Hastasına çok sıcak kanlı yaklaşıyor.ilk kez gittiğiniz bir doktor hekim gibi değilde 40 yıldır tanıdığım ailemden biri gibi karşıladı ve bu bana çok güven vermişti.2 gebeliğimin takibini yaptı ve doğumumu gerçekleştirdi.Kendisinden çok memnunum.

  Op.Dr. Bahar Çağlar2015-12-12

  Saliha hanım teşekkürler...

 • Ben epilepsi hastasıyım.Hamileliğimde takip ve doğum için gittiğim bir çok doktor biz bu doğumu gerçekleştiremeyiz dediler.Bir arkadaşım Bahar hanıma yönlendirdi.2 Doğum yaptım kendisinde .Hastasına karşı çok sıcak kanlı ve dalında çok başarılı bir hekim.

  Op.Dr. Bahar Çağlar2015-12-12

  Feray hanım ;tatlı oğluşlarımı öpüyorum.

 • ben sevgili doktorum bahar çağlara çok ama çok teşekkür etmek istiyorum.13 mart 2014 tarihinde laparoskopik histerektomi ameliyatımı yapıp beni sancılarımdan kurtaran bahar çağlar ve profesör gürkan zorlu ya binlerce teşekkürler

  Op.Dr. Bahar Çağlar2015-11-30

  yüksel hanım geçmiş olsun,her zaman beklerim...

 • DR.BAHAR HANIM A TAVSİYE ÜZERİNE GİTTİM VE HAMİLELİĞİMİN İYİ GEÇMESİNİN EN BÜYÜK TESİRİDİR BAHAR HANIM..ERKEN DOĞUM YAPMAMMA RAĞMEN HİÇ BİR SIKINTI YAŞAMADAN BANA NORMAL DOĞUMUN NE KADAR GÜZEL VE DOĞRU BİR SEÇİM OLDUĞUNU KANITLADI..ONA ÇOK TEŞEKKÜR EDERİM.İNŞALLAH 2.HAMİLELİĞİMDE DE BERABER OLACAĞIZ.BİR ÇOK ARKADAŞIMA DA REFERANS OLDUM..

  Op.Dr. Bahar Çağlar2015-11-30

  ayşenur hanım ,herseyin güzel gitmesinde sizin pozıtıf enerjinizin
  de rolü büyük.sevgiler.