Tahmini yanıtlama süresi:

Adres

İhsaniye Mahallesi Sait Çiftçi Caddesi No:32/A, Akdeniz
Mersin Özel Su Hastanesi

Bu adres için online randevu takvimi mevcut değil

Sigortasız hastalar


Herhangi bir hizmet eklenmemiş

Hizmetler

Henüz bir hizmet eklenmedi

Bu hekim/uzman, henüz verdiği hizmetlere dair bir bilgi girişi yapmadı.

5 hasta yorumu

Genel skor

A
Doğrulanmış kullanıcı
Konum: başka bir yer Diğer

19 Mayıs 2022 gecesi 15 yaşında ki oğlumu hastaneye getirdim. Kan değerlerinin yüksek çıkması nedeniyle acil çocuk kardiyoloğu olan hastaneye sevk edilmemiz gerektiği hayati tehlikesi olduğu söylendi. Çok telaşlanmıştık Batuhan Hocam yanımıza geldi ve oğlumun miyokardit olduğunu tedavi edilebilir olduğunu ve sakin olmamızı söyledi. Çok ilgili davrandı ve çocuk kardioloğu olan hastaneye sevk işlemlerimizde hep yanımızda oldu. Hem oğlumla hem bizimle çok ilgilendi. Çok memnun kaldım. Kesinlikle öneriyorum. Batuhan Hocam doktorumuz artık. Teşekkür ederim Hocam.

M
Doğrulanmış kullanıcı
Konum: başka bir yer Ameliyatlı bel fıtığı

Çektiğim korkunç bel ağrısını , başarılı bir ameliyatla dindirmesi uzmanlığının ve güvenilirliğinin kanıtıydı. Hasta ve hasta yakınının duyduğu endişeyi önemseyen tavırları hayranlık uyandıracak düzeydeydi. Çok teşekkürler Batuhan hocam, elleriniz dert görmesin varlığınız bizim için bir şanstı.

Doğrulanmış kullanıcı

Selam Batuhan Bey..Nasilsiniz?Ben 04.07.2011 de Ege Üniversitesinde 116 Numarali odada Annem Ümmühan Türkyilmaz,in Refakatcisi idim.Ayin 12sinde Annemin dikislerini aldirmaya geldik Sizin ameliyatta oldugunuz söylendigi icin Taylan isimli bir Doktor veya asistan Doktor aldi Annemin dikislerini.Suan ben Almanyaya geri döndüm Size bir tesekkür edemedim..Bu mesaji Size bu yüzden yaziyorum..Ilginiz ve yardimlarinizdan ötrü binlerce Tesekkür ediyorum..

S

Sabırla her sorumuza cvap veren çok iyi bir doktor. çok teşekkürler hocam

U

İlgili ve işine bağlılığını hissettiren çok iyi bir doktor... Teşekkürler herşey için...

Hata oluştu, tekrar deneyin