Adresler

Benzer Doktorlar, Uzmanlar

Hasta, Danışan Görüşleri

Görüşünüzü paylaşın
4.5

Genel skor
15 görüş

 • Dakiklik
 • Alaka
 • Mekan
 • S

  Hastasıyla çok iyi iletişim kurup kendinizi iyi hissetmenizi sağlayan,güven veren.Verdiği tedaviyle kısa sürede kendinizi toparlayabildiğiniz alanında çok başarılı ben çok memnun kaldım.Gazi üniversitesi psikiyatri servisindeki herkezden ve Behçet hocadan Allah razı olsun.Behçet Hocamı iyiki tanıdım bırakmam artık

 • ben 11 sene psikolojik tedavi oldum üniversitede başladı gitmediğim doktor kalmadı uzun süre ismini vermek istemediğim dünyaca ünlü bir profa gittim ve artık benim hastalığımım çaresiz olduğunu tedavisi kalmadığını söyledi...içimden bi ses Behçet hocaya gitmemi söyledi ve 3 yıldır gidiyorum beni hayata döndürdü hayatımı ona borçluyum evet çok hastaya bakmıyor ve ulaşmak çok zor ama hastanın elinden tutmak isterse başarabiliyor kesinlikle tavsiye ederim evden çıkamıyordum kaygı bütün dünyam olmyuştu beni tekrar eski halime döndürdü inanılır gibi değil

 • M

  İlk olarak 2015 yılı Haziran ayı başında muayenesine gittim. Ve bir ay kadar da kendilerinin denetiminde yatarak bağlı bulunduğu hastahanede tedavi gördüm. Şu an itibariyle de görmüş olduğum tedaviden memnun değilim. Her şeyden önemlisi doktorun hastasına vereceği güven ve samimi yaklaşımdır. Maalesef bunu göremedim. İlk günden bu yana, muayenesine gittiğimde özellikle belirtmeme rağmen, kendilerine telefonla ulaşamıyorum. Telefon numarası verip şu saatte arayabilirsiniz demelerine rağmen belirtilen saatlerde aradığımda telefonuma cevap vermiyorlar. Buna çok üzüldüm. Bu hastalıkta hasta doktoruyla direkt sıcak temas kurmak ister. Ama maalesef bunu göremedim. Sekreterini arayarak görüşmek istediğimi ısrarla belirtmeme rağmen aynı şekilde bin dereden su getirtip görüştürmüyor. Sonuçta belli bir ücret ödüyorsunuz ve karşılığını beklemekte en doğal hakkınız. Açıkçası ilk gittiğim zaman umutla gitmiştim ama gelinen noktaya bakıyorum yanılmışım.

  Bu doktor musunuz? Bu görüşe cevap ver! Şimdi kayıt olun

 • Tavsiye üzerine Prof. Dr. Behçet Coşar'a annemizi götürdük. İlk görüşmeden gayet memnun ayrıldı annem. Ancak söz verdiğinin aksine doktor bey hastasına dönüş yapmadı. Kendisine defalarca telefon açan anneme ''sizi mutlaka arayacak doktor bey'' denmesine rağmen, yine aramadı. Aradan aylar geçti. Yan etkiler yüzünden annem ilaçlarını bırkamak zorunda kaldı. üstelik, doktor bey kendisiyle görüşmediği için ona danışma fırsatını da bulamadan bunu yaptı maalesef. şimdi yana yakıla bir psikiyatr arayacağız. hekimlik anlayışı buysa, söyleyecek söz bulamıyorum kendisine...

  Bu doktor musunuz? Bu görüşe cevap ver! Şimdi kayıt olun

 • Evet mucize benim hayata tekrar döndüren insan bir kere görmek bile yetiyor. İnsanlarla iletişim bire kuramadığım haldeyken tekrar elimden tutarak hayatta döndürdü. Hayatımda tanıdığım en iyi doktor daha iyisi yok.

 • Evet mucize benim hayata tekrar döndüren insan bir kere görmek bile yetiyor. İnsanlarla iletişim bire kuramadığım haldeyken tekrar elimden tutarak hayatta döndürdü. Hayatımda tanıdığım en iyi doktor daha iyisi yok.

 • 10 yıl önce gittiğim halen daha da tarafından takip edildiğim bi doktordur kendisi. Ama her gittiğimde beni o koptuğum hayattan elimden tutup yeniden doğruyu ve yanlışı öğretti, çom severim Behçet hocayı Allah kendisinden razı olsun .

 • Daha iyisi yok! İnsanı daha ilk görüşmede hayata döndürüyor... Açık sözlü oluşu ve tedavi süresince hastanın yaşayacağı tüm durumları önceden aktarması kendisini duyulan güveni daha da arttırıyor. Her şey için çok teşekkür ederim Behçet Hocam!

 • kelimenin tam anlamıyla harika bir doktor . herkese tavsiye ediyorum . hastanın durumunu anlıyor esprileriyle hastayı rahatlatıyor ve en önemlisi de kısa süre zarfında hastayı iyi ediyor .

 • Ergenliğimde tanıştığım, hayatımın çoğu dönemindeki zorlukları aşmama yardımcı olmuş doktordur kendileri.. Bana kalırsa bu dünyalığını aşmış öbür dünyadaki yerini çoktan ayarlamıştır..şaka yapıyorum tabiki ne kadar iyi bir doktor olduğunu ifade etmek için mübalağa ediyorum.. Hayat behçet hocayla daha çekilir oldu benim için..

 • 13 YILDIR PİSKOLOJİK RAHSIZLIK TEDAVİ GÖRÜM ANCAK KISA SURE KENDIMI IYI HSSEDIYOR SONRASI TEKRAR RUHSAL ÇÖKUNTU ICINDE KENDİ BULUYORDUM BU SÜRE ZARFINDA 3 PİSIKYATRİ UZMANI DEĞİŞTİRDİM.BEHÇET HOCAMIN SAYESINDE KENDIMI BULDUM AZ ÖZ KONUŞAN TESHİS VE TEDAVİSİ MÜKEMMEL BİRİ İYİKİ VARSINIZ BEHÇET HOCAM SİZE SONSUZ TEŞEKKÜR EDER SAYGILARIMLA...

 • Bana göre Türkiye'deki en iyi psikiyatristtir kendileri, hastasiyla bir iki cumle konusmasi bile hastasinin keyfini yerine getirir. Muhtesem bir doktor.

 • Eşim tedavi gördü. Alanında çok mükemmel bir hoca. Olaya yaklaşımı ve nokta tespitleri çok isabetli.Çok iyi bir gözlemci ve dinleyici.

 • İnsanın hayatına yön veren (psikozu verdiği ilaçlarla yok eden) mükemmel doktor, adam gibi adam

 • hayatımda ki en iyi doktor. onun sayesinde hayatım yoluna girdi.

Bu doktor musunuz?

320

hasta son 30 günde bu profili görüntüledi

Bu profil sizin mi?
Kontrolü devralın