Prof. Dr.

Behçet Coşar

Psikiyatri

13 görüş +ekle

Sizin profiliniz mi? Yönetimi devralın! Bilgileri düzenle

Adresler

 • 493
  Son 30 günde profil görüntülemesi

  Eğer bu hekim sizseniz
  Bizimle iletişim kurun

  Bu doktor ziyaret için internet üzerinden randevu almaya henüz izin vermedi

  E-posta adresinizi bırakın, doktorla internet üzerinden randevu alabileceğiniz zaman sizi bilgilendireceğiz

 • Behçet Coşar Muayenehanesi

  Cinnah Cad.No:57/7 Mıhçıoğlu Apt.
  Ankara

Benzer doktorlar

Hasta görüşleri

 • memnun değilim

  Tavsiye üzerine Prof. Dr. Behçet Coşar'a annemizi götürdük. İlk görüşmeden gayet memnun ayrıldı annem. Ancak söz verdiğinin aksine doktor bey hastasına dönüş yapmadı. Kendisine defalarca telefon açan anneme ''sizi mutlaka arayacak doktor bey'' denmesine rağmen, yine aramadı. Aradan aylar geçti. Yan etkiler yüzünden annem ilaçlarını bırkamak zorunda kaldı. üstelik, doktor bey kendisiyle görüşmediği için ona danışma fırsatını da bulamadan bunu yaptı maalesef. şimdi yana yakıla bir psikiyatr arayacağız. hekimlik anlayışı buysa, söyleyecek söz bulamıyorum kendisine...


  Bu doktor musunuz? Bu görüşe cevap ver! Şimdi kayıt olun

 • hiç memnun değilim

  İlk olarak 2015 yılı Haziran ayı başında muayenesine gittim. Ve bir ay kadar da kendilerinin denetiminde yatarak bağlı bulunduğu hastahanede tedavi gördüm. Şu an itibariyle de görmüş olduğum tedaviden memnun değilim. Her şeyden önemlisi doktorun hastasına vereceği güven ve samimi yaklaşımdır. Maalesef bunu göremedim. İlk günden bu yana, muayenesine gittiğimde özellikle belirtmeme rağmen, kendilerine telefonla ulaşamıyorum. Telefon numarası verip şu saatte arayabilirsiniz demelerine rağmen belirtilen saatlerde aradığımda telefonuma cevap vermiyorlar. Buna çok üzüldüm. Bu hastalıkta hasta doktoruyla direkt sıcak temas kurmak ister. Ama maalesef bunu göremedim. Sekreterini arayarak görüşmek istediğimi ısrarla belirtmeme rağmen aynı şekilde bin dereden su getirtip görüştürmüyor. Sonuçta belli bir ücret ödüyorsunuz ve karşılığını beklemekte en doğal hakkınız. Açıkçası ilk gittiğim zaman umutla gitmiştim ama gelinen noktaya bakıyorum yanılmışım.


  Bu doktor musunuz? Bu görüşe cevap ver! Şimdi kayıt olun

 • çok memnunum

  Evet mucize benim hayata tekrar döndüren insan bir kere görmek bile yetiyor. İnsanlarla iletişim bire kuramadığım haldeyken tekrar elimden tutarak hayatta döndürdü. Hayatımda tanıdığım en iyi doktor daha iyisi yok.

 • çok memnunum

  Evet mucize benim hayata tekrar döndüren insan bir kere görmek bile yetiyor. İnsanlarla iletişim bire kuramadığım haldeyken tekrar elimden tutarak hayatta döndürdü. Hayatımda tanıdığım en iyi doktor daha iyisi yok.

 • çok memnunum

  10 yıl önce gittiğim halen daha da tarafından takip edildiğim bi doktordur kendisi. Ama her gittiğimde beni o koptuğum hayattan elimden tutup yeniden doğruyu ve yanlışı öğretti, çom severim Behçet hocayı Allah kendisinden razı olsun .

 • çok memnunum

  Daha iyisi yok! İnsanı daha ilk görüşmede hayata döndürüyor... Açık sözlü oluşu ve tedavi süresince hastanın yaşayacağı tüm durumları önceden aktarması kendisini duyulan güveni daha da arttırıyor. Her şey için çok teşekkür ederim Behçet Hocam!

 • çok memnunum

  kelimenin tam anlamıyla harika bir doktor . herkese tavsiye ediyorum . hastanın durumunu anlıyor esprileriyle hastayı rahatlatıyor ve en önemlisi de kısa süre zarfında hastayı iyi ediyor .

 • çok memnunum

  Ergenliğimde tanıştığım, hayatımın çoğu dönemindeki zorlukları aşmama yardımcı olmuş doktordur kendileri.. Bana kalırsa bu dünyalığını aşmış öbür dünyadaki yerini çoktan ayarlamıştır..şaka yapıyorum tabiki ne kadar iyi bir doktor olduğunu ifade etmek için mübalağa ediyorum.. Hayat behçet hocayla daha çekilir oldu benim için..

 • çok memnunum

  13 YILDIR PİSKOLOJİK RAHSIZLIK TEDAVİ GÖRÜM ANCAK KISA SURE KENDIMI IYI HSSEDIYOR SONRASI TEKRAR RUHSAL ÇÖKUNTU ICINDE KENDİ BULUYORDUM BU SÜRE ZARFINDA 3 PİSIKYATRİ UZMANI DEĞİŞTİRDİM.BEHÇET HOCAMIN SAYESINDE KENDIMI BULDUM AZ ÖZ KONUŞAN TESHİS VE TEDAVİSİ MÜKEMMEL BİRİ İYİKİ VARSINIZ BEHÇET HOCAM SİZE SONSUZ TEŞEKKÜR EDER SAYGILARIMLA...

 • çok memnunum

  Bana göre Türkiye'deki en iyi psikiyatristtir kendileri, hastasiyla bir iki cumle konusmasi bile hastasinin keyfini yerine getirir. Muhtesem bir doktor.

 • çok memnunum

  Eşim tedavi gördü. Alanında çok mükemmel bir hoca. Olaya yaklaşımı ve nokta tespitleri çok isabetli.Çok iyi bir gözlemci ve dinleyici.

 • çok memnunum

  İnsanın hayatına yön veren (psikozu verdiği ilaçlarla yok eden) mükemmel doktor, adam gibi adam

 • çok memnunum

  hayatımda ki en iyi doktor. onun sayesinde hayatım yoluna girdi.