Adresler

Benzer Doktorlar, Uzmanlar

Hasta, Danışan Görüşleri

Görüşünüzü paylaşın
4.5

Genel skor
6 görüş

 • Dakiklik
 • Alaka
 • Mekan
 • Öncelikle bende herkes gibi randevu alırken zorlandım bunda mutabıkız :) Berrin hanım bana 23 Haziran 2014 tarihinde diş eti tedavisi uyguladı cerrahi müdahalede bulundu gerek ilk randevuda gerekse operasyon gününde bana bir hekim olarak yaklaşımı tedavi öncesi ve sonrasında yapmam gereken bilgileri aktarması çok hoşuma gitti. Ameliyatımı oldum üst çenem için de 1 yıl sonrası uygun olur dedi. Naçizane görüşüm işini severek yapan bir hekim. Allah yolunu açık etsin ve kendisinden razı olsun.

 • çok iyi bir doktor.ama randaevu almak çok zor.telefonla alınamıyor.182 aradık telefonla randaevu alındığını ilettiler.ama hastane randuvunun sadece saat 17.00 internettten alındığını ilettiler.ya sabır.

  Bu doktor musunuz? Bu görüşe cevap ver! Şimdi kayıt olun

 • slm sizden sizden daha üstün bir hekim yok diyorlar size başaralılar dilerim inşallah bende sizden memnum kalacam yakında dişim için gelecem inş

 • Doktor hn. int.randevu sisteminizden randevu almak çok güç.ağız sağlığı çok zor durumda olan bir hastayım Başka hastahaneyede başvurdum fakat sizi tavsiye ettiler. tam 17:00 da randevularınızın hepsi dolu nasıl randevu alabileceğim konusunda yardımcı olabilirseniz çok sevinirim.inanın zor durumdayım.Teşekkür ederim iyi çalışmalar..

 • Dişetlerimde aşırı derecede kanamalarım ve etrafı rahatsız edecek şekilde ağız kokusu vardı.Gitmediğim diş hekimi kalmamıştı.Diş taşların temizlenince geçer denmişti.Diş taşlarımda temizlendiği halde kanamalarım ve ağız kokusu devam ediyordu.Yakınımız olan bir diş hekimi tanıdığım vardı durumumu ona anlattım muayene etti dediki en kısa zamanda periodontolojiye gitmem gerektiğini söyledi.Berrin Hanıma randevu aldım.Muayene sonucunda dişetlerimden ameliyat olmam gerektiğini söyledi.Dişetlerimde ameliyat oldum.Gerçekten ağızımda ne koku,nede dişetlerimde kanamalarımdan eser kalmadı.Berrin Hanım gerçekten alanında başarılı bir doktor.Ağız yapım küçük olmasına rağmen sabırla ameliyatımı yaptı.Kendi branşı dışındada dişlerimde düzeltilecek yerlerin tedavisinide yaptı bu benim işim değil demedi.Berrin Hanıma her zaman dua ediyorum.İyiki Berrin Hanıma gelmişim.Teşekkür ederim beni dişeti problemlerinden kurtardığınız için.Dişeti rahatsızlığı olan çevremdeki kişlere Berrin Hanımı tavsiye ediyorum ve etmeyede devam edeceğim.

 • Berrin hn diş eti tedavisi için randevu almıştım ama bir yandan da çok korkuyorum tabii diş hekimlerinden.. Uzun süreli bir tedavi sonrasında diş etlerimden ameliyat oldum..Devlet hast bu kadar özenli, bu kadar düzenli ve oldukça titiz bir doktor ile ile defa karsılaştım.. Kendisine buradan herşey için bir kez daha teşekkür eder, başarılarının devamını dilerim..

Bu doktor musunuz?

148

hasta son 30 günde bu profili görüntüledi

Bu profil sizin mi?
Kontrolü devralın