Tahmini yanıtlama süresi:

Adres

Doç.Dr.Bilal Sizer Muayenehanesi
MEZOPOTAMYA MAH. 326.SOKAK Çeysa ADRES 75 PLAZA B/BLOK Kat:12 KAPI No: 23, Kayapınar, Diyarbakır


Sigortasız hastalar


Kabul edilen yaş grubu: yetişkin, her yaştan çocuk
Nakit, Kredi kartı, Banka Havalesi

Randevu

Normal Randevu


Hizmetler

Başlıca Hizmetler


MEZOPOTAMYA MAH. 326.SOKAK Çeysa ADRES 75 PLAZA B/BLOK Kat:12 KAPI No: 23, Diyarbakır

Ücretler Hakkında

Doç.Dr.Bilal Sizer Muayenehanesi

Diğer Hizmetler


MEZOPOTAMYA MAH. 326.SOKAK Çeysa ADRES 75 PLAZA B/BLOK Kat:12 KAPI No: 23, Diyarbakır

Ücretler Hakkında

Doç.Dr.Bilal Sizer Muayenehanesi

Özgeçmiş

Hakkımda

1986 Yılında Gercüş’te doğdum. Lise Öğrenimimi Batman Fen lisesi’ nde tamamladım.
2006-2013 yılları arasında Mersin Üniveristesi Tıp Fakültesi...

Daha fazla


Okullar / Eğitimler

  • Mersin Üniveristesi Tıp Fakültesi
  • Dicle Üniversitesi Tıp Fakültesi Kulak Burun Boğaz Ana Bilim Dalı
  • İstanbul Arel Üniversitesi Tıp Fakültesi, Doçentlik

Deneyimler

  • Gercüş Toplum Sağlığı Merkezi
  • Diyarbakır Seladahhin Eyyubi Devlet Hastanesi
  • İSTANBUL AREL ÜNİVERSİTESİ/TIP FAKÜLTESİ/CERRAHİ TIP BİLİMLERİ BÖLÜMÜ
Tümünü göster

Fotoğraflar


Bilinen Diller

  • Kürtçe,
  • İngilizce

Diğer içerikler

Yayınlar (8)

Röportaj

19 hasta/danışan görüşü

Genel skor

I
Doğrulanmış
Konum: Doç.Dr.Bilal Sizer Muayenehanesi Normal Randevu

Yakın zamanda oğlumun kulak rahatsızlığı için kendisine gittik. Çok iyi bir doktordur ancak doktor olmasından ziyade insan olmasıdır onu en değerli kılan. Çocuğumu kendi çocuğu gibi görmesidir. Mesleğinde çok başarılıdır. Hastaya güven veren biridir. İzlenimlerini hastaya öğretmen gibi anlatır. Kafada soru işareti bırakmaz.Tetkikleri ve tedavisi sonuç odaklıdır.

M
Doğrulanmış
Konum: Doç.Dr.Bilal Sizer Muayenehanesi Randevu

Burun ameliyatı olmak için kendisine danıştım bu gün. Muayenehanesine gittik, süreci ayrıntılarıyla anlattı ve içime sindi. Ameliyat için randevu aldık. Umarım başarılı bir ameliyatla içime sinen burna kavusurum. Ameliyat sonrası yorumumu güncelleyecegim. Oğlumun kulağında tüp vardı onu da çıkardı sağ olsun.

D
Doğrulanmış
Konum: Memorial Diyarbakır Hastanesi Kulak Burun Boğaz Randevusu

Uzun yıllar burundan nefes alma problemim vardı. Ameliyat korkum çok fazlaydı. Kendisine ilk muayyene için gittiğimde gösterdiği ilgi ve açıklayıcı bilgilerden sonra ameliyat oldum Ameliyattan sonra nefes almam düzeldi. Ameliyat sonrası 2 ay geçti. burnum estetik yönünden çok güzel oldu. Çok memnum kaldım.

Ş

2 ameliyatımıda orada oldum. Ameliyat öncesinde ve sonrasındaki takibinden çok memnun kaldım. Çevremdeki herkese kendisini tavsiye ettim. Rinoplasti ameliyatı oldum. Benimle beraber birçok arkadaşımda daha ameliyat oldular. Hepsi çok memnun. Bilal Bey'i çevremdeki herkese tavsiye ediyorum.

Z

Ben çok memnun kaldım. Beklentimden daha iyi çıktı. Bilal Hocaya ilk gittiğimde enerjisi çok güzeldi. Direkt beni aldı ve ona güvendim. Kendisi rinoplasti ameliyatımı gerçekleştirdi. Ameliyatımdan çok memnunum.

S

Devlet kurumundayken tanıdım. Ses teli polip ameliyatı için başvurdum. Gayet olumlu sonuçlandı operasyon çok kısa sürede toparladım. Empati kurarak muayene yöntemi sıcaklığı samimiyeti ilgisi alakası. Kesinlikle tavsiye ederim

A

Sevgili Bilal hocamızla, görev için henüz Diyarbakır'a gelmişken görev yaptığı hastanede sağlık kontrolümüz esnasında tesadüfen tanıştık. Aklımızdan geçen sadece iyi bir muayene ve tedavi planı iken Bilal hoca, bize tüm bunların yanı sıra yaklaşımıyla çok büyük de güven verdi. Yıllardır kutu kutu antibiyotikler içmeme sebep olan kronikleşmiş sorunumu sihirli elleriyle yaptığı ameliyatla bitirdi. Giyotin koltuğu dediğim muayene koltuğunun bendeki sinir bozucu anlamını dahi değiştirmeyi başardı. Her muayenemizde ve her kontrolümüzde hem tedavimizi aldık hem de bir dost meclisinde gibi tebessümle karşılanıp tebessümle yolculandık. Yabancısı olduğumuz şehirde hem sonsuz güven duyduğumuz bir tabip hem de dost kazandık. Benim gibi "pimpirikli" ve korkak bir hastaysanız, kronikleşmiş doktor fobiniz varsa ve nokta atış tespitlerle hassas bir değerlendirmeyle tedavi gereksiniminiz varsa Bilal hoca ve yardımsever asistanı ile de bir tanışmalısınız. Bu değerlendirmeyi en çok Şehrin biz gibi yabancısı olan ve tavsiyeye ihtiyaç duyan kişilere yapıyorum. Gözü kapalı gidin...

F

Doktorumuz Bilal Bey gerçekten alanında çok iyi, insanı gerek konuşması, muayenesi ile her yönüyle rahatlan 4-4'lük bir hekim. Kendisi kızımın geniz eti ameliyatını gerçekleştirdi. Bilal Bey'in ilgisi, çocuklara yaklaşımı çok iyi. Çocuklar hekimlerden korkabiliyorlar ama kendisinin yaklaşımı sayesinde hiçbir çocuk korkmuyor. Kızım rahat bir şekilde muayenesini, ameliyatını oldu.

M

Burun ameliyatı için uzun süren bir araştırma sonucu sosyal medya üzerinden keşfettim . Solunum problemim vardı ve görüntü olarak da rahatsız ediyordu beni ondan dolayı ameliyat olma gereksinimi duydum. Bilal hocam hem ameliyat öncesi sırası ve sonrasında her zaman ilk olarak güven verdi yapacağı bütün işlemleri en ince ayrıntısına kadar aktardı Güler yüzlü ve samimi davranışları neticesinde bu büyüklükteki bir ameliyatı kendisinde olmaya emin oldum. Doktorluk kavramının nasıl olması gerektiğini hastaya yaklaşımı ve alanındaki uzmanlık ile çok memnun kaldım tedavi sonrası süreçte kontrollerimiz içinde gayet özenli bir şekilde ilerleyip takibini iyi bir şekilde yaptık. iyi ki de tanımışım kendisini ve bu denli zorlu bir süreçte iyi ki Bilal hocayı seçmişim çevreme tavsiye ettim hatta 3 arkadaşımda Bilal hocamda ameliyat oldu.

A

Başka hasta tavsiyesi ile ulaştım. Kızımın Orta kulak iltihabı ve burun tıkanıklığı problemi vardı. Hocamız muayene sonrası ameliyat önerisinde bulundu bizde kabul ettik ve hocamız kızımızı ameliyat etti gayet güzel ve başarılı bir ameliyat oldu. Hocamızın Güler yüzlüğü ilgi ve alakası tedavi süreci ile ilgili çok güzel bilgilendirmesi. Hocamızı herkese tavsiye ederim

Hata oluştu, tekrar deneyin

Sıkça Sorulan Sorular

İlgili aramalar