Bülent Deniz Çuhalı, Kulak Burun Boğaz Beylikdüzü

Uzm. Dr. Bülent Deniz Çuhalı

Kaydet

Kulak burun boğaz

17 görüş

Kaydet

Tahmini yanıtlama süresi:

Adres

Adnan Kahveci Mahallesi Osmanlı Caddesi No:17 Gürpınar, Beylikdüzü
Özel Beylikdüzü Kolan Hastanesi

Bu adres için online randevu takvimi mevcut değil

Sigortasız hastalar


Herhangi bir hizmet eklenmemiş

Özgeçmiş

Hakkımda

1976 yılında Kars’ta dünyaya gelen Dr. B.Deniz Çuhalı ilk ve orta öğrenimini İstanbul’da tamamladı. Nişantaşı Anadolu Lisesi’nden mezun olduktan sonra...

Daha fazla

İlgi alanları

  • Sinüzit
  • Bademcik Hastalığı
  • Horlama
Tümünü göster

Hizmetler

Henüz bir hizmet eklenmedi

Bu hekim/uzman, henüz verdiği hizmetlere dair bir bilgi girişi yapmadı.

17 hasta yorumu

Genel skor

  • Dakiklik
  • Alaka
  • Mekan
Ö
Doğrulanmış kullanıcı
Konum: Özel Beylikdüzü Kolan Hastanesi Burun Estetik Cerrahisi

02.12.2020 tarihinde Bülent beye estetik ve burun içi sorunlarım için ameliyat oldum 1 gün sonrasında ağrısız şekilde taburcu oldum güler yüzü merhameti bir abi edasında yaklaşımını asla unutmayacağım ayrıca güzel burnum için de kendisine çok teşekkür ediyorum başarılarınızın devamını dilerim


A
Doğrulanmış kullanıcı
Konum: Özel Beylikdüzü Kolan Hastanesi Burun Estetiği

Eşim ameliyat oldu hem burun estetiği hemde burun içi rahatsızlıklarından çok memnun kaldı.iletişimi ilgisi ve estetik başarısıyla mutlu ayrıldık hastahaneden.sonsuz teşekkürler deniz bey...


H
Doğrulanmış kullanıcı
Konum: Özel Beylikdüzü Kolan Hastanesi Kulak Burun Boğaz Randevusu

9 yaşında Kronik bademcik iltihabı sebebiyle ameliyat gerçekleştirdi. Ameliyat sonrası kanama süreci bir türlü sonlanmadı. Kanamanın devam etmesi üzerine tekrar kontrole götürdük. Önemli bir şey olmadığını söyleyeek geri gönderdi. Akşam üzeri yoğun kanama nedeniyle kusma gerçekleşti. Acil tekrar ameliyata alındı. Son derece rahat tavırlarıyla ameliyattan çıkıp yoluna devam etti kendileri. Gitmek için bir kez daha düşünün derim.


A

İlgisi ve alakası açısından çok memnun kaldığım hekimim Bülent Bey ameliyat süreci boyunca benimle güzel bir şekilde ilgilendi, gözetimini başarıyla sağladı. Burun etim artık nefes almakta beni zorlayacak duruma gelmişti, bunun üzerine kendisiyle operasyon için görüştüm. Şu anda çok daha rahatım, rahat bir şekilde nefes alabiliyorum. Bülent Bey de bir hekim olarak gerçekten profesyonel, sıcakkanlı, canayakın ve bir o kadar da samimi biridir diyebiliriz.


A

Bülent Bey'le burun ameliyat süreci geçirdim ve yaptığı tüm işlemlerden memnun olarak sürecimi sonlandırdım. Ayrıca boğazdan da kültür tarzında bir operasyon sürecim olmuştu. Kendisi ilgili, hastaya karşı süreci güzel açıklayabiliyor. Merak ettiğiniz her şeyi rahatça sorabiliyor ve anlayabileceğiniz cevaplar alabiliyorsunuz.


G

Çocuklarım için görüşme sağladım kendisiyle. Bademcik ve geniz eti operasyonları geçirdiler. Şu an tedavi sürecimiz hala devam ediyor alerjik olarak. Herhangi bir sıkıntı da yaşamadık gayet memnun kaldık doktorumuzdan.


Ş

Hocamız mükemmel, her anlamda oldukça başarılı bir hekim. Ben burun operasyonu geçirdim. Kızlarımı da bademcik ve geniz eti operasyonları için yine kendisine götürdüm. Her şekilde memnun kaldığımız bir doktor olan Bülent Bey'le, geçirdiğimiz işlemlerin hepsi beklediğimiz gibi oldu. Kendisini ayrıca çok saygılı, anlayışlı ve kibar bir hekim olarak tanımlayabilirim.


Ö

Herkese önerebileceğim ve beni gayet memnun bir süreç içerisinde tedavi eden doktorum Bülent Bey'le burun operasyonu için görüştüm. Gerçekten işinin ehli bir hekim, herhangi bir sıkıntı yaşamadım. Uyguladığı her işlemden memnun kaldım, buna muayene ve kontrol süreci de dahil..


Doğrulanmış kullanıcı
Konum: Özel Beylikdüzü Kolan Hastanesi Septorinoplasti

3 gunn önce kendisine ameliyat oldum deviasyon ve estetik bir arada 0 morarma 0 sararma 0 kanama 0 ağrı hafif bir sislikle evime geldim tavsiye ederim.cok iyi bir hekimdir.


Hata oluştu, tekrar deneyin

Özgeçmiş

Hakkımda

1976 yılında Kars’ta dünyaya gelen Dr. B.Deniz Çuhalı ilk ve orta öğrenimini İstanbul’da tamamladı. Nişantaşı Anadolu Lisesi’nden mezun olduktan sonra...

Daha fazla

İlgi alanları

  • Sinüzit
  • Bademcik Hastalığı
  • Horlama
Tümünü göster

İlgili aramalar