Tahmini yanıtlama süresi:

Sağlığınızı ertelemeyin

Evinizden ayrılmadan tedavinizi başlatmak veya devam ettirmek için online danışmanlığı seçin. Eğer ihtiyacınız varsa, muayenehane ziyareti için de randevu alabilirsiniz.

Uzmanları göster Nasıl çalışır?

Adresler (2)

Online Danışmanlık

Bu adres için online randevu takvimi mevcut değil

Sigortasız hastalar


Kabul edilen yaş grubu: yetişkin, her yaştan çocuk

Fizyoterapi Ve Rehabilitasyon Randevusu

Online Danışmanlık


Balmumcu Mahallesi Gazi Umur Paşa Sokak No:32/1 Balmumcu Plaza 2, Beşiktaş
Atölye Eğitim Spor Danışmanlık

Bu adres için online randevu takvimi mevcut değil

Sigortasız hastalar


Fizyoterapi Ve Rehabilitasyon Randevusu


Özgeçmiş

Hakkımda

Şifa Üniversitesinde 2 yıl okudum. Okan Üniversitesi mezunuyum. Mezun olduğum sürecten bu yana BJK de kadın voleybol takımında fizyoterapistlik yapıy...

Daha fazla


Hizmetler


Online Danışmanlık


Balmumcu Mahallesi Gazi Umur Paşa Sokak No:32/1 Balmumcu Plaza 2, Beşiktaş

Atölye Eğitim Spor DanışmanlıkOnline Danışmanlık

12 hasta yorumu

Genel skor

A

Omuz ağrılarım olduğu için araştırmalarım üzerine görüşme sağladım. 1 ay kadar görüşme sağladık. Çalışmalarından gayet memnun kaldım. Seanslardan sonra ağrılarım çok çok azaldı. Buse Hazal Hanım çok güler yüzlü, süreçle ilgilenen ve yeteri kadar bilgilendirme yapan bir uzman. Akademik bilgisinde oldukça memnun kaldığım uzmanımı herkese tavsiye ederim.

S

Omuz ağrısı nedeni ile görüşme sağladım. Hizmet aldığım danışmanlardan farklı olarak bir değerlendirme sistemi mevcut kendisinde. Bu değerlendirme sistemi sayesinde aslında omuz ağrılarımın boynumla ilişkili olduğunu fark etti. Daha sonrasında buna yönelik egzersiz desteği ile omuzum şu anda çok daha iyi. 10 seans aldım ve devam etmiyorum. Arada bir kontrollerime gidiyorum. Buse Hazal Hanım çok iyi bir dinleyici ve çözüm odaklı çalışan bir uzman. Ciddi ve faydalı bir değerlendirme sistemi mevcut. Aldığım destek ağrılarım kalmadığı için yeterli oldu. Gün geçtikçe de daha da iyiye gidiyorum. Buse Hazal Hanım sayesinde egzersizin ne kadar önemli olduğunu fark ettim.

Ö

Bel ağrılarım vardı. Farklı şekilde çözüm bulamadığım için arkadaşımın tavsiyesi ile görüşme sağladım. 5-6 seans aldım ve çok faydasını gördüm. Kendisini herkese öneriyorum. Ben çok memnun kaldım, bu yüzden dolayı babamda bel ağrısı olduğu için seans aldı. Birkaç seanstan sonra ağrılarımda hafifleme oldu. Bayağı fark etti. Şu an çok rahatım. Sanki hiç böyle bir problem yaşamamış gibiyim.

S

Yıllar evvel sol omuzum çıkmıştı yerine takıldı ama düzenli olarak ağrı hissediyordum. Ağrılarım beni zorlamaya başlayınca tanıdığımın vasıtasıyla iletişime geçtim. Son derece memnun kaldığım bir tedavi süreci geçirdim. Uzun yıllardır çektiğim ağrılarım oldukça azaldı. Klasik olarak değil de kendisinin çok farklı bir tekniği var ve ağrı üzerine çalışıyor. Birkaç danışmanlık hizmeti almıştım ama en çok memnun kaldığım Buse Hazal Hanım oldu. Kendisini bana güven verdi. Güven vermeseydi verim alamazdım. Aldığım desteğin benim için oldukça yeterli olduğunu düşünüyorum.

S

Beşiktaş'ta oynarken çalıştığımız takım fizyoterapistiydi Hazal Hanım. Kendisinden gayet memnundum. Gerekli müdahaleleri her zaman gereken süreçlerde bizlere gösteriyordu. Genel anlamda da iletişimi kuvvetli biriydi zaten. Herhangi olası bir durumda sakinliğini koruyabiliyor ve size destek oluyordu. Biz memnun kalmıştık kendisinden.

M

Hemen hemen 1-1,5 yıl kadar beraber çalıştık Hazal Hanım'la. Ben de bir sporcuyum ve bu konuda sporcuları çok iyi tanıdığını söyleyebilirim. Hem iyileşme sürecinde hem de pozitifliğinden memnun kaldığımız biri oldu.Tanısı çok iyi. Bu olgusu hastayı anlayışı bakımından da çok başarılı. Bu anlamda enerjisi de yüksek bir danışman kendisi.

F

Valla ben çok memnun kaldım Hazal Hanım'dan. Bence kendisi çok iyi bir terapist. Tedavi konusunda da hiçbir sıkıntı yaşamadım. Ayrıca insan olarak dahi çok iyiydi tedaviler sırasında. Uzun zaman görüşme sağladık biz Hazal Hanım'la. Önce omzumla ilgili bir sorunum vardı daha sonrada bacağımla ilgili bir sıkıntı yaşadım ve her iki problemim için de kendisiyle görüşme sağladım. Hızlı ilerleme kaydetmemi sağlayarak kendisinden çok memnun kalmamı da sağlamış oldu.

M

Profesyonel voleybolcuyum ve Beşiktaş'ta oynadığım dönemlerde Hazal Hanım'la beraber çalışıyorduk. Kendisi sakin, sabırlı ve bildiği bütün yöntemleri deneyip en sonunda güzel bir tedavi şekli oluşturarak bizi maçlara ve antrenmanlara yetiştiriyordu. Normal bir terapistten daha zordur sporcu terapistliği yapmak ama kendisi bu süreçte gayet güzel bir danışmanlık sergileyerek memnun kalmamızı sağlıyordu.

H

Harika bir süreç geçiriyorum Hazal Hanım'la. Kendisi oldukça bilgili, verimli, pozitif ve ilgili bir terapist bana göre. Bir puanlama yapmam gerekirse 10 üzerinden yıldızlı 10 verebilirim, o kadar memnunum kendisinden. Hala daha terapilerimize devam ediyoruz. Belimden kaynaklanan ve farklı bir yere uzanan ağrım sebebiyle görüşüyoruz. Bu anlamda kendisi birkaç uygulama yaparak rahatlamamı ve ağrılarımın geçmesini sağladı. Yani şu an hiçbir şeyimin kalmadığını aktarabilirim.

A

5-6 seans kadar haftada 2 kere olmak üzere Hazal Hanım'dan terapi aldım. Bel ağrısı üzerine görüştük ve bu terapiler sonucunda ağrılarımda azalmalar olduğunu söyleyebilirim. Şu anda egzersizlerime hala kendisinin söylediği şekilde devam ediyorum. Bence danışanıyla olan iletişimi çok iyi biri, hastayı alırkenki o güveni görebiliyorsunuz. Sizi güvende hissettirebiliyor ve çok da ilgili bir terapist olduğunu düşünüyorum. Birçok kursa katılmış, kendisini geliştirmeyi başarmış bir terapist. Ayrıca bildiğiniz tedavilerden uzak farklı ve yorucu olmayan şekilde yardımcı oluyor size.

Hata oluştu, tekrar deneyin

Özgeçmiş

Hakkımda

Şifa Üniversitesinde 2 yıl okudum. Okan Üniversitesi mezunuyum. Mezun olduğum sürecten bu yana BJK de kadın voleybol takımında fizyoterapistlik yapıy...

Daha fazla


Diğer içerikler

Röportaj

İlgili aramalar