Adres

Uzm Dr. Çağlar Karabaş
Fener Mahallesi Tekelioğlu Cad . Şenol Çimen Sitesi K:2 D:3, Muratpaşa, Antalya

Bu adres için online randevu takvimi mevcut değil

Sigortasız hastalar


Fiziksel Tıp Ve Rehabilitasyon Randevusu


Hizmetler

Başlıca Hizmetler


Fener Mahallesi Tekelioğlu Cad . Şenol Çimen Sitesi K:2 D:3, Antalya

Uzm Dr. Çağlar Karabaş

Özgeçmiş

Hakkımda

1990 yılında Yozgat da doğdu .
1996-2003 yılında Süleyman Demirel İlköğretim Okulu / Antalya da bitirdi. 2003-2006 Yavuz Selim Lisesinden mez...

Daha fazla

Diğer içerikler

Röportaj

27 hasta/danışan görüşü

Genel skor

Y
Doğrulanmış
Konum: Uzm Dr. Çağlar Karabaş Fiziksel Tıp Ve Rehabilitasyon Randevusu

Çağlar bey'e gittiğimde menisküs yırtığı ve dizimde sıvı kaybı vardı ödemin verdiği acıyla gitmiştim. Doktor beyin samimi davranışları ve doğru planlaması sürecinde akıllı plazmaya karar verdik .Çağlar bey ve çalıştığı arkadaşlarının sıcak tavırları ağrılarınızın daha aza inmesini sağlıyor.İkinci uygulamanın ardından daha 2 gün geçti ve kendimi daha iyi hissediyorum.Teşekkürler Çağlar bey ve ekibi

A
Doğrulanmış
Konum: Uzm Dr. Çağlar Karabaş Fiziksel Tıp Ve Rehabilitasyon Randevusu

2.ci seansta bugün ilk defa kuş gibiydim bedenimden ağrının olmaması bende farklı bir duygu hissettirdi oturmaya korkardım belimin ağrısını düşünmekten kalcama vuran sinir sıkışması ağrıdan hayatımın izdirap içinde geçtiğini biliyorum.cocuklarimin bile bugün anne ilk defa gözlerinde farklı bir ışıltı var dediler inşallah hersey güzel olur dahada:) çok teşekkür ediyorum çağlar hocam..Dert sıkıntı çekmeyin.

T
Doğrulanmış
Konum: Uzm Dr. Çağlar Karabaş Fiziksel Tıp Ve Rehabilitasyon Randevusu

Yıllardır çözüm üretemediğim sırt ağrılarımın geçmesini sağlayan doktorum Çağlar bey ve ekibine çok teşekkür ederim.

I
Doğrulanmış
Konum: Uzm Dr. Çağlar Karabaş Fiziksel Tıp Ve Rehabilitasyon Randevusu

Eklem ağrısı ile gittim ve şuanda hiç ağrım yok herşey için size ve ekibinize çok teşekkür ediyorum Çağlar hocam ellerinize sağlık. Antalya’da güvenebileceğim nadir doktorlardan !

B

Çağlar Bey'e sosyal medyadan ulaştım. Topuk ve ayak parmak kireçlenmesi için başvurdum. Nöral terapi uyguladı, şu an topuk dikenim kayboldu. Ayrıca memnun kaldığım için, annemi de götürdüm ayaklarında kireçleme için, şu an yürümesi çok iyi. Ayrıca ozon tedavisi oluyor, gayet iyi. Doktorumuzun güleryüzü ve engin bilgilerini bizimle paylaşıp uyguladığı için minnettarım.

S
Doğrulanmış
Konum: Medical Park Antalya Hastanesi Nöralterapi

Doktor Çağlar Bey gerçekten alanında uzman, güler yüzlü ve ilgili bir doktor. Bel ağrısı şikayetiyle başvurdum şikâyetlerimi güzel bir şekilde dinleyip ona uygun tedavi uygulaması yaptı ağrılarım rahatladı çok memnun kaldım herkese tavsiye ediyorum.

A
Doğrulanmış
Konum: Medical Park Antalya Hastanesi Nöralterapi

Annemin boyun ağrısı şikayeti ile gittiik. Çok enerjik güler yüzlü ve çözüm odaklı bir hekim. Alanında da çok başarılı. Uyguladığı tedavi yöntemleri ile ağrılarımız azaldı çok çok teşekkür ederim. Herkese tavsiye ederim

H
Doğrulanmış
Konum: Medical Park Antalya Hastanesi Fiziksel Tıp Ve Rehabilitasyon Randevusu

Doktor Çağlar Beye omuz ağrısı şikayetiyle başvurdum bana gerekli olan tedaviyi çok açıklayıcı bir şekilde anlattı ve ultrason eşliğinde uygulama yaptı.Tedavimden çok memnun kaldım bu süreçten sonra hiç ağrım kalmadı. Güler yüzlü ve ilgili bir doktor olduğu için kendisine teşekkür eder ve herkese tavsiye ederim.

S

Doktor Çağlar’ı sosyal medya paylaşımlarından gördüm ve ulaştım. Kalça ve bel ağrıları nedeniyle kendisinden randevu aldım. Dr. Çağlar kibar ve alçak gönüllü bir kişiydi. Onunla rahat iletişim kuruyordum. Dr. Çağlar gördüğüm kadarıyla bütün hastalarıyla iyi ilişkiler kuruyor ve bütüncül tedaviye yönelik noktasal uygulamalar yapıyor. Ultrason eşliğinde enjeksiyon uygulamasını bölgemizde uygulayan tek uzman doktor olduğunu düşünüyorum.Dr. Çağlar Bey’i yakınlarıma tavsiye ettim ve başkalarına da tavsiye ederim.

T
Doğrulanmış
Konum: Medical Park Antalya Hastanesi Nöralterapi

Öncelikle çağlar bey klasik doktor tasvirinden çok uzak, sizi inanılmaz bir pozitif enerji ile karşılıyor, tüm tedavi seçeneklerini ayrıntısı ile size sunuyor. Sırt ve boyun ağrısı şikayeti ile gittim kendisine 4 seans nöral terapi sonrası ağrılarımdan eser kalmadı. Ayrıca muayene ve bekleme sırasında hasta ve yakınlarına kahve ikram edecek kadar da düşünceli bir doktor.

Hata oluştu, tekrar deneyin

Sıkça Sorulan Sorular