Adres

Protetik Diş Tedavisi Anabilim Dalı
Ondokuz Mayıs Üniversitesi, Diş Hekimliği Fakültesi, Protetik Diş Tedavisi Anabilim Dalı, Samsun

Bu adres için online randevu takvimi mevcut değil

Bu adreste kabul edilen sigortalar

Sigortasız hastalar

SGK


Kabul edilen yaş grubu: yetişkin

Protetik Diş Tedavisi Randevusu

Kontrol Randevusu


Hizmetler

Başlıca Hizmetler


Ondokuz Mayıs Üniversitesi, Diş Hekimliği Fakültesi, Protetik Diş Tedavisi Anabilim Dalı, Samsun

Protetik Diş Tedavisi Anabilim Dalı

Diğer Hizmetler


Ondokuz Mayıs Üniversitesi, Diş Hekimliği Fakültesi, Protetik Diş Tedavisi Anabilim Dalı, Samsun

Protetik Diş Tedavisi Anabilim Dalı

Özgeçmiş

Hakkımda

1979 yılında Kayseri ’de doğan Çağrı URAL, 1990 yılında girdiği Samsun Anadolu Lisesinden 1997 yılında mezun oldu, aynı yıl eğitimine başladığı Ondoku...

Daha fazla

İlgi alanları

  • Diş Eksikliği
  • İmplant üstü sabit ve hareketli protezler
  • Estetik diş hekimliği uygulamaları ve gülüş dizaynı
Tümünü göster

Diğer içerikler

Röportaj

7 hasta/danışan görüşü

Genel skor

A
Doğrulanmış
Konum: Protetik Diş Tedavisi Anabilim Dalı Diğer

9 yada 10 yıl önce üst çenedeki dişlerimin tamamı sökülerek implant yapıldı. Protezleri o zaman Yrd. Doçent olan Şeyin Çağrı URAL yaptı. Üçüde parça halinde planladı ve özenerek itina ile protezlerimi tamamladı. Çok iyi oldu değilde, mükemmel oldu. Şu ana kadar sorunsuz kullanıyorum. Sorun hissettiğimde (bana göre sorun) derhal kontrollerini yaparak gereğini yaptı ve uyarılarını ifade etti. Bu memnuniyetinden sonra eşimi götürdük ve o da çok memnun. Sorunsuz olarak 6-7 yildir kullanıyor. Bu yıl da alt çeneye yeni çektirdiğim iki implantima yaptığı protez için kontrol maksatlı beni aradı ve bilgi aldı.
Çağrı URAL, sistemine ve öğrencilerine de titizlikle bilgilendirme ve uygulamalar yapirıyor. Mütevazı, isini severek yapan, iletişimi çok örnek bir doktor ve akademisyen. Bence dış hekimliği fakültesinin gurur kaynağı. Başarılarının artarak devamını diliyorum.

Prof. Dr. Çağrı Ural

Yapmış olduğunuz güzel yorumlar yaptığımız mesleğe olan bağımızı arttırıyor, takdir edilmek muhakkak güzel ancak sizin gibi hastalarımızdan geldiğinde bizim için değeri çok yüksek oluyor, düşüncelerinize teşekkürlerimi sunuyor ve protezlerinizi uzun yıllar sorunsuz kullanmanızı diliyorum.

C
Doğrulanmış
Konum: Protetik Diş Tedavisi Anabilim Dalı İmplant Üstü Protezler

Hocamız implant üstü protez için muayene yaptı yeni randevu planlaması yapacak kendisine teşekkür ediyoruz.

I

Tesadüfen gittim, durum olarak çok memnun kaldık. İsabetli oldu, doktorum beni çok memnun etti. Hastasına karşı ilgili, alakalı, arkadaşça yaklaşıyor. İstediğimiz zaman ulaşabiliyoruz. İmplant yaptırdım üst damak ve alt çeneye. İsabetli doktorum.

Prof. Dr. Çağrı Ural

Güzel düşünceleriniz için teşekkür ederim.

M

Çağrı hocam bir tane, tavsiye üzerine gittim. Çok memnunum, dalında tek diyebilirim. 3 implant yapıldı lamine olacak, köprüler var. İmplantın üzerine diş yapacak tedavim devam etmekte.

Prof. Dr. Çağrı Ural

Hastaların tedavi başarılarında karşılıklı uyum ve iletişim son derece önemli, bu konuda sizin de işbirliğiniz ve pozitif tavrınız için teşekkür ederim, geçmiş olsun

A

Dişlerime 11 tane implant yapıldı, memnunum. Protez yapıldı, kontrollerime gidiyorum, sıkıntı yaşamıyorum. Çağrı Bey'den memnunum kontrollerim devam ediyor.

Prof. Dr. Çağrı Ural

ilginiz için teşekkür ederim, geçmiş olsun

I

Çağrı Bey'den çok memunum, yaklaşık 3 yıldır hastasıyım. Çok memnunum. Kendime implant yaptırdım, onun üzerine seramik dişlerimi yaptı, hepsi çok güzel çok memnunum.

Prof. Dr. Çağrı Ural

İşbirliği ve uyumunuz için teşekkürler, geçmiş olsun

Ç

Ben hocamın doktorluğundan çok memnunum. 1 yıldır tedavi oluyorum, önce implant yaptırdım, sonra kaplama, kanal tedavilerim ve 20'lik çekilmesi gereken dişlerimi çektirdim. Çok beyefendi, bulunduğu konumu fazlasıyla ve layıkıyla hak eden biri. Kendilerine çok teşekkür ederim, başarılarının devamını diliyorum, Samsun için çok büyük bir değer. Allah kendilerinden razı oldun.

Prof. Dr. Çağrı Ural

İnce düşünceleriniz ve iltifatlarınız için teşekkürler, geçmiş olsun.

Hata oluştu, tekrar deneyin

Sıkça Sorulan Sorular