Adresler

 • Cahide Topsakal Muayenehanesi

  Bağdat Cad.Veyselbey Apt. No:82 K 4 D 7 Kızıltoprak
  İstanbul

  Bu doktor ziyaret için internet üzerinden randevu almaya henüz izin vermedi

  E-posta adresinizi bırakın, doktorla internet üzerinden randevu alabileceğiniz zaman sizi bilgilendireceğiz

Benzer Doktorlar, Uzmanlar

Hasta, Danışan Görüşleri

Görüşünüzü paylaşın
5

Genel skor
5 görüş

 • Dakiklik
 • Alaka
 • Mekan
 • Allah sağlık versin hayata küsmüştüm beni hayata bağladı Allah razı olsun Cahide hocamdan 2. ablam oldu kendisi . Cok insancıl , cok mütevazi ve ailemizden biri gibi oldu. '1999 yılı ve 2002 yıllarında 2 kez fıtık ameliyat oldum. Ancak 2008 yılından sonra dar kanal ve fıtık tekrarladı. Bacaklarımda ve belimdeki şiddetli ağrılar nedeniyle yürüyemiyordum, uyku uyuyamıyordum . 6-7 aydır yatağa bağlıydım. Simdiye kadar ameliyat edecek dr bulamadık. Gittiğimiz dr lar çok riskli bir ameliyat deyip yapmadılar. Cahide hocamı internetten araştırıp buldum. Çok güzel muayene etti işini ve hastasını çok sahipleniyor çok titiz bir doktor. Hep söylediğim gibi " Önce Allah sonra size güveniyorum hocam " deyip kendisine güvendim. Çok şükür 6 saatlik çok zor bir ameliyattan sonraki gün ayağa kaldırdı beni. 12 adet platin taktı, omurilik daralması ameliyatı ,yaptı. Ayağımdaki yana basma sorunum düzelmiş, dik durabiliyordum, bacaklarımdaki güç kaybı yerine gelmiş. 20 gündür çok mutluyum ağrılarım çok azaldı bir süre sonra onlar da geçecek. Ailem de ben de çok duacıyız hocamızdan Allah yolunu açık etsin.

 • son 15 ay içinde yaşadıklarım Türkiye Cumhuriyeti sağlık sistemini ve Türk hekimlerini yakından tanımama neden oldu. çok söze gerek yok. Allah Cahide hocadan razı olsun.

 • Harika bir Dr ailemizin bir ferdi oldu.sağ olsun ellerine Allah sağlık versin nice hastaları annemin yüzünü güldürdünüz gibi güldürsün .'2010 yılında yanlış bir teşhisle amemeliyat eden ünlü medyatik beyin cerrahı nın hatasını düzeltti.omurilik daralması olan hastayı fıtık ameliyatı yapıp platin taktılar U hasta bu 4 yıl içinde eskisinden kötü ağrılar ve yürüme zorluğu ile yaşadı .Cahide hn iki kere başarısız ameliyat geçiren umudunu yitirmiş hastayı ikna etti.başarılı 6sattlik ameliyattan sonra evimize yürüyerek geldik .çok şükür .omurilik daralması olan hastalar lütfen Dr Cahide hn la tanışın GÜLGÜN SERPIL

 • ısallah en kısa surede bende muane ıcın gıdıcem herkes olduğu gıbı benım de dermanım cahıde hocamda husna bulut

 • televizyon programlarındaki konuşmalarından tanıyor,özellikle sadece mr değil hastayı muayene ederek teşhis konulması gerektiği konusuna vurgu yaptığı için hoşuma gidiyor.

Bu doktor musunuz?

274

hasta son 30 günde bu profili görüntüledi

Bu profil sizin mi?
Kontrolü devralın