Prof. Dr.

Can Ceylan

verifiedCreated with Sketch.

17 görüş +ekle

Randevu ve bilgi için bizi arayın: 0850 333 0388

Randevu al doktoru değerlendir
Son 30 gün içerisinde 1 688 profil ziyareti var

Mezun Olunan Okullar:İzmir Ege Üniversitesi Tıp Fakültesi - Hekimlik,İzmir Ege Üniversitesi Tıp Fakültesi - Tıp Doktoru, 1983 - 1989İzmir Ege Üniversitesi Tıp Fakültesi - Uzmanlık,… daha fazla

Randevu al

Sitemiz üzerinden randevu oluşturmak ücretsizdir. Muayene ücret bilgisi için doktorunuza/uzmanınıza başvurunuz

Hasta / Danışan Görüşleri

5

Genel skor
17 görüş

 • Dakiklik
 • Alaka
 • Mekan
 • F
  Konum: Ege Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi

  Sn Prof.Dr.Can Ceylan bey hakkinda yaptigim araştırma sonucu bize (kizimin sivilcelerinin teshis ve tedavisine yönelik) gerekli bilgiyi internette buldum.
  Muayene kizim ile gittigim de SN PROF DR. CAN BEY; Doktor mesleğinin o kutsalliyetinden öte hani derler ya ADAM GIBI ADAM biz de diyoruz ki İNSAN GIBI İNSAN can özünde ki o müstesna cevher davranislarina yansiyordu. Konusmasi anlaşılır, sade, bilgilendirici, güven verici,kaygi ve korkuyu gideren harika bir doktor.
  Sn hocam; sizin gibi değerler kolay yetismiyor.Egitimci bir ailenin evladi olarak duyarliliginiz, insana olan sevgi debilinizle eminim hastalariniz kendini cok daha iyi hissetirmektedir. size tanimak bizler icin gercek bir sans oldu.Size sonsuz tesekkurler ...Saygilar...
  Feride BEKTAS

 • Y
  Konum: Can Ceylan MuayenehanesiHizmet: Melonom

  Babamın mantar rahatsızlığı ile gittiği muayene sırasında, çok farklı bir yerde ki melonomlu beni farkederek erken teşhis koyarak babamın hayatını kurtarmıştır.Teşekkürlerimi birde burdan iletmek istiyorum kendinisine, çok değerli büyüğüm ve mükemmel bir hekimdir kendisine minnettarız...
  Yasin Özbey

  Can Ceylan2017-12-12

  Sevgili Yasin. Güzel düşüncelerin için teşekkür ederim. Babanın erken teşhisine vesile olabilmek bir hekim için en değerli ödüldür.

 • S

  Doktor Beye altı yıl önce sigarayı bıraktığımda cildimde oluşan problemlerle ilgili başvurdum ve tedavisinden oldukça memnun kaldım. Kendim sağlıkçıyım şu an bana iyi bir dermatolog sorduklarında kafamda yer eden tek isim. Herkese tavsiye ediyorum.

  Can Ceylan2017-05-30

  Sibel hanım güzel görüş ve düşünceleriniz için çok teşekkür ederim.

 • V

  Doktor bey cok pozitif ilgili dikkatli esimin strese ve alerjiye bagli egzama teshisini belirledi verdigi ilaclarla hemen etkisini gosterdi su anda iyilesme asamasinda hersey icin cok tesekkur ederiz kesinlikle bu alanda cok tecrubeli

  Can Ceylan2016-12-07

  Değerli görüşleriniz için teşekkürler.

 • Dr bey çok güler yüzlü bu gün kendisine muayene memnun kaldım, uzun uzun açıklamalı olarak hastalığınız ve iyileşme süreci hakkında bilgi veriyor .

  Can Ceylan2016-10-25

  Gül hanım teşekkür ederim güzel görüşleriniz için. Saygılarımla.

 • B

  Bugün can hocamıza bir takım problemlerim için ziyaret ettim kendisi doktorluğunun yanı sıra bir arkadaş bir abi gibi gayet sevecen ve cana yakın birisi uzun zamandır çekindiğim problemimin aslında önemsiz birşey olduğunu öğrendiğim zaman daha çok sevindim mutlaka tavsiye ediyorum sağlıklı günler dilerim

  Can Ceylan2016-04-20

  Sevgili Barış güzel düşüncelerin içi teşekkür ederim. Selam ve sevgilerimle.

 • İnternetten tesadüfen gördüm. Güven verici,işinin ehli ve harika bir insan....ilginize çok teşekkürler.

  Can Ceylan2015-12-22

  Mustafa bey teşekkürler. Ben de sizi tanıdığıma çok memnun oldum.
  Selam ve sevgilerimle.

 • D

  Eşim İnternetten tel numarasını buldu ve aradığımızda hemen randevu alabildik. gittiğimzde çok ilgilendi.Alnın kısmındaki deride renk açılması olduğu için gittim. verdiği ilaçlar çok işe yaradı sıkıntımdan kurtuldum fakat sanırım güneşten tekrar hafiften ortaya cıkmaya başladı. Hocam da zaten sıkıntı yaşadığında hemen arayabileceğimi belirtmişti. Hocam'ı doktor olarak değil insan olarak da çok beğeniyorum ve benim gibi bu sıkıntıyı yaşayan herkese tavsiye ediyorum.

  Can Ceylan2015-09-11

  Davut bey, güzel yorumlarınız için teşekkürler. Kontrole gelebilirseniz durumunuzu tekrardan değerlendirebilrim. Saygılarımla.

 • M

  Doktorumuzdan çok memnun kaldık. Bize çok güven verdi. Hastalarına baba şevkatiyle yaklaşması beni çok etkiledi. Sıkıntımla ilgili daha önce de birkaç doktorumuza gitmiştim. Daha sonra internetten okuduğum yorumlardan dolayı Can Hocamıza Gittim. İlaç verdi ve film çekildi ve sürecim devam ediyor. Tedaviler hakkında detaylı olarak bilgilendirildim. Doktorumuzu herkese tavsiye ediyorum.

  Can Ceylan2015-09-11

  Teşekkür ederim. Tekrar geçmiş olsun.

 • S

  Tedaviden çok memnun kaldım. Profesör olmasından dolayı tercih ettim. Birde çalıştığım firmanın maphre sigorta geçmesinden dolayı tercih etmiştim. Aslında tam olarak bir rahatsızlıktan dolayı gitmemiştim. sadece genel bir kontroldu. süreç hala devam ediyor. işlerimin yoğunluğundan dolayı ikinci defa gitmem herekiyor. Ama çok başarılı bir Hoca çok memnun kaldım. Tüm yakınlarıma tavsiye ediyorum.

  Can Ceylan2015-09-11

  İlk fırsatta tekrar görüşmek üzere. Saygılarımla.

Hakkımda

Hakkımda

 • Mezun Olunan Okullar:İzmir Ege Üniversitesi Tıp Fakültesi - Hekimlik,İzmir Ege Üniversitesi Tıp Fakültesi - Tıp Doktoru, 1983 - 1989İzmir Ege Üniversitesi Tıp Fakültesi - Uzmanlık, 1990 - 1995

Okullar / Eğitimler

 • İzmir Ege Üniversitesi Tıp Fakültesi - Hekimlik,
 • İzmir Ege Üniversitesi Tıp Fakültesi - Tıp Doktoru, 1983 - 1989
 • İzmir Ege Üniversitesi Tıp Fakültesi - Uzmanlık, 1990 - 1995
 • İzmir Ege Üniversitesi Tıp Fakültesi - Doçentlik Ünvanı, 2004
 • İzmir Ege Üniversitesi Tıp Fakültesi - Profesörlük Ünvanı, 2011
daha fazla

Röportaj

Bu uzmanlık alanını tercih etme sebebiniz nedir?

Derinin vücudumuzun en büyük ve en geniş çaplı organı olması ile deri hastalıklarının görsel özelliğinin her zaman ilgimi çekmiş olması.

Mutlaka zor bir meslektir, o yüzden şöyle soralım: Mesleğinizin kendine özgü zorlukları nelerdir?

Bütün meslekler için geçerli olduğu üzere insan yaptığı işi severek yapıyorsa bütün zorluklarını da göze almak durumundadır. Hekimlik de insan sağlığını koruma ve hastalıklara çözüm bulma odaklı bir meslek olması nedeniyle gerçekten yapılmaya değerdir.

Yaptığınız iş ile ilgili en sevdiğiniz 3 şey nedir?

1. Mesleğimin insan odaklı olması 2. İyileştiklerinde hastalarımın güzel sözlerine mazhar olmak 3. Saygın bir meslek icra ediyor olmak.

Görev yaptığınız süre içerisinde sizi keyiflendiren veya aklınızda kalan bir vaka veya olayı bizimle paylaşmak ister misiniz?

Bir çocuk hastamın kontrole geleceği zaman benim için bir resim yapacağını vaat etmesi ve kendisi ile beni yan yana çizerek yaptığı resim ile sözünü yerine getirmesi bana anlatılmaz bir keyif vermişti.