Prof. Dr.

Can Ceylan

Dermatoloji

Online randevu alın ya da bizi arayın: 0850 333... numarayı göster

Calendar-iconCreated with Sketch. Randevu al Son 30 gün içerisinde belirlenmiş 15 ziyaret var

Mezun Olunan Okullar:İzmir Ege Üniversitesi Tıp Fakültesi - Hekimlik,İzmir Ege Üniversitesi Tıp Fakültesi - Tıp Doktoru, 1983 - 1989İzmir Ege Üniversitesi Tıp Fakültesi - Uzmanlık,… daha fazla

Randevu al

info-iconCreated with Sketch. Randevu almak ücretsizdir. Uygun bir tarih/saate tıklayarak randevu alabilirsiniz.
 • merhaba
  oğlum 11 yaşında sacında kulak arkasında açılma farkettik dr. saç kıran olabileceğini söyledi. Ben kendimde hemşireyim bu işlerin içinde olan biriyim ve saç kıranın ümitsiz bir vaka olabileceğinden korkuyorum. Ben ne yapabilirim bu duruma çok üzülüyorum.

  VERILEN YANIT:

  Prof. Dr. Can Ceylan

  Öncelikle psikosomatik zemin araştırılmalı.

 • Iyi geceler hocam

  Benim 15 yaşında kızım sedef hastası götürmediğim doktor kalmadı önce kafasındaydı şimdi bütün vücudunu sardı inanın çok zor durumdayız kızım piskolejisi bozuldu dışarı dahi çıkmak istemiyor rica ediyorum kızıma yardımcı olun ne yapmam gerekiyor

  VERILEN YANIT:

  Prof. Dr. Can Ceylan

  Çocuklarda sedef genellikle enfeksiyona bağlı gelişir. O açıdan değerlendirmek gerekir.

Hakkımda

about-me-iconCreated with Sketch. Hakkımda

 • Mezun Olunan Okullar:İzmir Ege Üniversitesi Tıp Fakültesi - Hekimlik,İzmir Ege Üniversitesi Tıp Fakültesi - Tıp Doktoru, 1983 - 1989İzmir Ege Üniversitesi Tıp Fakültesi - Uzmanlık, 1990 - 1995

Mezun Olunan Okullar

 • İzmir Ege Üniversitesi Tıp Fakültesi - Hekimlik,
 • İzmir Ege Üniversitesi Tıp Fakültesi - Tıp Doktoru, 1983 - 1989
 • İzmir Ege Üniversitesi Tıp Fakültesi - Uzmanlık, 1990 - 1995
 • İzmir Ege Üniversitesi Tıp Fakültesi - Doçentlik Ünvanı, 2004
 • İzmir Ege Üniversitesi Tıp Fakültesi - Profesörlük Ünvanı, 2011
daha fazla

Hasta, Danışan Görüşleri

Görüşünüzü paylaşın
5

Genel skor
15 görüş

 • Dakiklik
 • Alaka
 • Mekan
 • S

  Doktor Beye altı yıl önce sigarayı bıraktığımda cildimde oluşan problemlerle ilgili başvurdum ve tedavisinden oldukça memnun kaldım. Kendim sağlıkçıyım şu an bana iyi bir dermatolog sorduklarında kafamda yer eden tek isim. Herkese tavsiye ediyorum.

  Prof. Dr. Can Ceylan2017-05-30

  Sibel hanım güzel görüş ve düşünceleriniz için çok teşekkür ederim.

 • Doktor bey cok pozitif ilgili dikkatli esimin strese ve alerjiye bagli egzama teshisini belirledi verdigi ilaclarla hemen etkisini gosterdi su anda iyilesme asamasinda hersey icin cok tesekkur ederiz kesinlikle bu alanda cok tecrubeli

  Prof. Dr. Can Ceylan2016-12-07

  Değerli görüşleriniz için teşekkürler.

 • Dr bey çok güler yüzlü bu gün kendisine muayene memnun kaldım, uzun uzun açıklamalı olarak hastalığınız ve iyileşme süreci hakkında bilgi veriyor .

  Prof. Dr. Can Ceylan2016-10-25

  Gül hanım teşekkür ederim güzel görüşleriniz için. Saygılarımla.

 • Bugün can hocamıza bir takım problemlerim için ziyaret ettim kendisi doktorluğunun yanı sıra bir arkadaş bir abi gibi gayet sevecen ve cana yakın birisi uzun zamandır çekindiğim problemimin aslında önemsiz birşey olduğunu öğrendiğim zaman daha çok sevindim mutlaka tavsiye ediyorum sağlıklı günler dilerim

  Prof. Dr. Can Ceylan2016-04-20

  Sevgili Barış güzel düşüncelerin içi teşekkür ederim. Selam ve sevgilerimle.

 • İnternetten tesadüfen gördüm. Güven verici,işinin ehli ve harika bir insan....ilginize çok teşekkürler.

  Prof. Dr. Can Ceylan2015-12-22

  Mustafa bey teşekkürler. Ben de sizi tanıdığıma çok memnun oldum.
  Selam ve sevgilerimle.

 • Eşim İnternetten tel numarasını buldu ve aradığımızda hemen randevu alabildik. gittiğimzde çok ilgilendi.Alnın kısmındaki deride renk açılması olduğu için gittim. verdiği ilaçlar çok işe yaradı sıkıntımdan kurtuldum fakat sanırım güneşten tekrar hafiften ortaya cıkmaya başladı. Hocam da zaten sıkıntı yaşadığında hemen arayabileceğimi belirtmişti. Hocam'ı doktor olarak değil insan olarak da çok beğeniyorum ve benim gibi bu sıkıntıyı yaşayan herkese tavsiye ediyorum.

  Prof. Dr. Can Ceylan2015-09-11

  Davut bey, güzel yorumlarınız için teşekkürler. Kontrole gelebilirseniz durumunuzu tekrardan değerlendirebilrim. Saygılarımla.

 • Doktorumuzdan çok memnun kaldık. Bize çok güven verdi. Hastalarına baba şevkatiyle yaklaşması beni çok etkiledi. Sıkıntımla ilgili daha önce de birkaç doktorumuza gitmiştim. Daha sonra internetten okuduğum yorumlardan dolayı Can Hocamıza Gittim. İlaç verdi ve film çekildi ve sürecim devam ediyor. Tedaviler hakkında detaylı olarak bilgilendirildim. Doktorumuzu herkese tavsiye ediyorum.

  Prof. Dr. Can Ceylan2015-09-11

  Teşekkür ederim. Tekrar geçmiş olsun.

 • Tedaviden çok memnun kaldım. Profesör olmasından dolayı tercih ettim. Birde çalıştığım firmanın maphre sigorta geçmesinden dolayı tercih etmiştim. Aslında tam olarak bir rahatsızlıktan dolayı gitmemiştim. sadece genel bir kontroldu. süreç hala devam ediyor. işlerimin yoğunluğundan dolayı ikinci defa gitmem herekiyor. Ama çok başarılı bir Hoca çok memnun kaldım. Tüm yakınlarıma tavsiye ediyorum.

  Prof. Dr. Can Ceylan2015-09-11

  İlk fırsatta tekrar görüşmek üzere. Saygılarımla.

 • Daha önce denediğimiz 2 ayrı profesör ünvanlı doktorun çözemediği , anlayamadığı , sorunu kısa sürede çözdü . Teşhis ve tedavi doğru ve hızlı bir iyileşme sağlandı . Teşekkür ederim .

  Prof. Dr. Can Ceylan2015-09-11

  Sorununuzun çözülmesi biz hekimlerin en büyük mutluluğudur. Saygılar.

 • Hocamızdan çok memnuın kaldım. Tedavim için 3 hafta içerisinde sonuca ulaşıldı. uzun araştırmalarımızın sonucunda hocamıza gitmeye karar verdik. Tedavim çok olumluydu, mutlu oldum. bilgilendirildim her konu hakkında.Ellerimde oluşan lekelerden kurtuldum kısa zamanda. tavsiye ettiğim yakınım da oldu.

  Prof. Dr. Can Ceylan2015-09-11

  Hikmet bey teşekkürler, saygılar.

 • uzun zamandır sedef hastasıydım hemde bir türlü geçmeyen daha doğrusu geçirilemeyen taki can beyle tanışana kadar bilgi on numara yaklaşım süper hem dr hasta ilişkisi hemde dr olarak ;en önemlisi güler yüzlü ve sakin :gidin kesinlikle memnun kalacağınız bir dr çok tşk ediyorum ilgisine ve bilgisine

  Prof. Dr. Can Ceylan2015-09-11

  Funda hanım. Umarım her şey yolundadır. saygılar.

 • Hocamızı İnternetten araştırdım ve alanında en iyisi olduğu için tercih ettim. okudugum yorumlardan dolayı..Okudugum olumlu yorumlar çok etkiledi beni. oğlumun kolunda beyaz lekeler oldugu için başvurduk. Hertürlü bilgilendirildik bu tedavi ve hastalık hakkında. çok minnettar kaldık hocamıza. Doktor Bey'in yaklaşımı çok güzeldi. bütün tanıdıklarıma tavziye ederim hocamızı.

  Prof. Dr. Can Ceylan2015-09-11

  Teşekkürler, saygılar.

 • Eniyihekim.com da yorumlardan dolayı Can hocamı tercih ettim.Çok sakin olması, olaylara serin kanlı olması ve hastalarına olan tutumu son derece iyi niyetli olması pozitif olması en doğru şekilde yönlendirmesi doğru bir seçim yaptığıma karar vermemi sağladı.İzmir deki dermatoloji hocalarının sahip olmadığı konularda hocam bilgi sahibi ve danıştığım konuda beni en iyi şekilde aydınlattı.Kesinlikle hocamızın uzmanlık dalındaki şikayeti olan herkese tavsiye ediyorum....

  Prof. Dr. Can Ceylan2015-09-11

  Senem hanım teşekkürler, saygılar

 • Bir kaç doktora gittim ama bir çözüm bulamadılar. Arkadaşımın tavsiyesi üzerine Can hoca ile tanıştım.Tedavim çok çabuk ve hızlı bir şekilde sonuçlandı.Çok memnun kaldım.Karalı ve kesin bir doktor direk Sonuça vardı ve uygun ilaçı verdi. Tedavimle ilgili beni en iyi şekilde bilgilendirdi.Dalında uzman benim şikayetime çok çabuk çözdüğü için herkese tavsiye ediyorum.

  Prof. Dr. Can Ceylan2015-09-11

  Teşekkürler,saygılar

 • Çok ilgili bir doktor. Hangi doktora gideceğimiz konusunda kararsızdık. Seçimimizden çok memnunuz. Her konuda yardımcı olabilecek bir doktor.Teşekkürler.

  Prof. Dr. Can Ceylan2015-09-11

  Ben teşekkür ederim güzel görüşleriniz için.