Prof. Dr.

Can Ceylan

Dermatoloji

16 görüş +ekle

Randevu ve bilgi için bizi arayın: 0850 333 0388

Randevu al Son 30 gün içerisinde belirlenmiş 14 ziyaret var

Mezun Olunan Okullar:İzmir Ege Üniversitesi Tıp Fakültesi - Hekimlik,İzmir Ege Üniversitesi Tıp Fakültesi - Tıp Doktoru, 1983 - 1989İzmir Ege Üniversitesi Tıp Fakültesi - Uzmanlık,… daha fazla

Randevu al

Çok kolay

Size uygun tarih ve saati seçin, bilgilerinizi girin ve onaylayın. Hepsi bu kadar!

Güvenilir

Aldığınız randevu hekimin/uzmanın takviminde görünecek. Otomatik SMS size randevunuzu hatırlatacak.

Ücretsiz

Hastaların/danışanların randevu oluşturması ücretsizdir. (Muayene ücretlerini öğrenmek için hekiminize/uzmanınıza başvurun)

Hasta, Danışan Soruları (88)

Sormak istediğiniz bir soru mu var?

Sistemimizde yer alan tüm uzmanlara soru sorabilirsiniz.

Doktorlara/Uzmanlara Soru Sorun
 • 35 yaşındayım. Hala sivilcelerim var. Bazıları oldukça büyük ve beze tarzında. Spor nedeniyle fazla protein alıyorum bunun etkisi olabilir mi? Ve nasıl bir çözüm bulabilirim

  VERILEN CEVAP:

  Öncelikle muayene olmalısınız.

 • Merhabalar hocam. Benim genital bölgemde ve makat bölgemde kararmalar var. Bunu geçirmek için ne yapmam gerekir? Yaşım 22 daha

  VERILEN CEVAP:

  Öncelikle bir dermatoloğa muayene olmalısınız.

Hakkımda

Hakkımda

 • Mezun Olunan Okullar:İzmir Ege Üniversitesi Tıp Fakültesi - Hekimlik,İzmir Ege Üniversitesi Tıp Fakültesi - Tıp Doktoru, 1983 - 1989İzmir Ege Üniversitesi Tıp Fakültesi - Uzmanlık, 1990 - 1995

Okullar / Eğitimler

 • İzmir Ege Üniversitesi Tıp Fakültesi - Hekimlik,
 • İzmir Ege Üniversitesi Tıp Fakültesi - Tıp Doktoru, 1983 - 1989
 • İzmir Ege Üniversitesi Tıp Fakültesi - Uzmanlık, 1990 - 1995
 • İzmir Ege Üniversitesi Tıp Fakültesi - Doçentlik Ünvanı, 2004
 • İzmir Ege Üniversitesi Tıp Fakültesi - Profesörlük Ünvanı, 2011
daha fazla

Röportaj

Bu uzmanlık alanını tercih etme sebebiniz nedir?

Derinin vücudumuzun en büyük ve en geniş çaplı organı olması ile deri hastalıklarının görsel özelliğinin her zaman ilgimi çekmiş olması.

Mutlaka zor bir meslektir, o yüzden şöyle soralım: Mesleğinizin kendine özgü zorlukları nelerdir?

Bütün meslekler için geçerli olduğu üzere insan yaptığı işi severek yapıyorsa bütün zorluklarını da göze almak durumundadır. Hekimlik de insan sağlığını koruma ve hastalıklara çözüm bulma odaklı bir meslek olması nedeniyle gerçekten yapılmaya değerdir.

Yaptığınız iş ile ilgili en sevdiğiniz 3 şey nedir?

1. Mesleğimin insan odaklı olması 2. İyileştiklerinde hastalarımın güzel sözlerine mazhar olmak 3. Saygın bir meslek icra ediyor olmak.

Görev yaptığınız süre içerisinde sizi keyiflendiren veya aklınızda kalan bir vaka veya olayı bizimle paylaşmak ister misiniz?

Bir çocuk hastamın kontrole geleceği zaman benim için bir resim yapacağını vaat etmesi ve kendisi ile beni yan yana çizerek yaptığı resim ile sözünü yerine getirmesi bana anlatılmaz bir keyif vermişti.

Hasta / Danışan Görüşleri

5

Genel skor
16 görüş

 • Dakiklik
 • Alaka
 • Mekan
 • Y
  Yer: Can Ceylan MuayenehanesiHizmet: Melonom

  Babamın mantar rahatsızlığı ile gittiği muayene sırasında, çok farklı bir yerde ki melonomlu beni farkederek erken teşhis koyarak babamın hayatını kurtarmıştır.Teşekkürlerimi birde burdan iletmek istiyorum kendinisine, çok değerli büyüğüm ve mükemmel bir hekimdir kendisine minnettarız...
  Yasin Özbey

  Prof. Dr. Can Ceylan2017-12-12

  Sevgili Yasin. Güzel düşüncelerin için teşekkür ederim. Babanın erken teşhisine vesile olabilmek bir hekim için en değerli ödüldür.

 • S

  Doktor Beye altı yıl önce sigarayı bıraktığımda cildimde oluşan problemlerle ilgili başvurdum ve tedavisinden oldukça memnun kaldım. Kendim sağlıkçıyım şu an bana iyi bir dermatolog sorduklarında kafamda yer eden tek isim. Herkese tavsiye ediyorum.

  Prof. Dr. Can Ceylan2017-05-30

  Sibel hanım güzel görüş ve düşünceleriniz için çok teşekkür ederim.

 • V
  Visit from DocPlanner.com

  Doktor bey cok pozitif ilgili dikkatli esimin strese ve alerjiye bagli egzama teshisini belirledi verdigi ilaclarla hemen etkisini gosterdi su anda iyilesme asamasinda hersey icin cok tesekkur ederiz kesinlikle bu alanda cok tecrubeli

  Prof. Dr. Can Ceylan2016-12-07

  Değerli görüşleriniz için teşekkürler.

 • Dr bey çok güler yüzlü bu gün kendisine muayene memnun kaldım, uzun uzun açıklamalı olarak hastalığınız ve iyileşme süreci hakkında bilgi veriyor .

  Prof. Dr. Can Ceylan2016-10-25

  Gül hanım teşekkür ederim güzel görüşleriniz için. Saygılarımla.

 • B
  Visit from DocPlanner.com

  Bugün can hocamıza bir takım problemlerim için ziyaret ettim kendisi doktorluğunun yanı sıra bir arkadaş bir abi gibi gayet sevecen ve cana yakın birisi uzun zamandır çekindiğim problemimin aslında önemsiz birşey olduğunu öğrendiğim zaman daha çok sevindim mutlaka tavsiye ediyorum sağlıklı günler dilerim

  Prof. Dr. Can Ceylan2016-04-20

  Sevgili Barış güzel düşüncelerin içi teşekkür ederim. Selam ve sevgilerimle.

 • İnternetten tesadüfen gördüm. Güven verici,işinin ehli ve harika bir insan....ilginize çok teşekkürler.

  Prof. Dr. Can Ceylan2015-12-22

  Mustafa bey teşekkürler. Ben de sizi tanıdığıma çok memnun oldum.
  Selam ve sevgilerimle.

 • D

  Eşim İnternetten tel numarasını buldu ve aradığımızda hemen randevu alabildik. gittiğimzde çok ilgilendi.Alnın kısmındaki deride renk açılması olduğu için gittim. verdiği ilaçlar çok işe yaradı sıkıntımdan kurtuldum fakat sanırım güneşten tekrar hafiften ortaya cıkmaya başladı. Hocam da zaten sıkıntı yaşadığında hemen arayabileceğimi belirtmişti. Hocam'ı doktor olarak değil insan olarak da çok beğeniyorum ve benim gibi bu sıkıntıyı yaşayan herkese tavsiye ediyorum.

  Prof. Dr. Can Ceylan2015-09-11

  Davut bey, güzel yorumlarınız için teşekkürler. Kontrole gelebilirseniz durumunuzu tekrardan değerlendirebilrim. Saygılarımla.

 • M

  Doktorumuzdan çok memnun kaldık. Bize çok güven verdi. Hastalarına baba şevkatiyle yaklaşması beni çok etkiledi. Sıkıntımla ilgili daha önce de birkaç doktorumuza gitmiştim. Daha sonra internetten okuduğum yorumlardan dolayı Can Hocamıza Gittim. İlaç verdi ve film çekildi ve sürecim devam ediyor. Tedaviler hakkında detaylı olarak bilgilendirildim. Doktorumuzu herkese tavsiye ediyorum.

  Prof. Dr. Can Ceylan2015-09-11

  Teşekkür ederim. Tekrar geçmiş olsun.

 • S

  Tedaviden çok memnun kaldım. Profesör olmasından dolayı tercih ettim. Birde çalıştığım firmanın maphre sigorta geçmesinden dolayı tercih etmiştim. Aslında tam olarak bir rahatsızlıktan dolayı gitmemiştim. sadece genel bir kontroldu. süreç hala devam ediyor. işlerimin yoğunluğundan dolayı ikinci defa gitmem herekiyor. Ama çok başarılı bir Hoca çok memnun kaldım. Tüm yakınlarıma tavsiye ediyorum.

  Prof. Dr. Can Ceylan2015-09-11

  İlk fırsatta tekrar görüşmek üzere. Saygılarımla.

 • K

  Daha önce denediğimiz 2 ayrı profesör ünvanlı doktorun çözemediği , anlayamadığı , sorunu kısa sürede çözdü . Teşhis ve tedavi doğru ve hızlı bir iyileşme sağlandı . Teşekkür ederim .

  Prof. Dr. Can Ceylan2015-09-11

  Sorununuzun çözülmesi biz hekimlerin en büyük mutluluğudur. Saygılar.

 • H

  Hocamızdan çok memnuın kaldım. Tedavim için 3 hafta içerisinde sonuca ulaşıldı. uzun araştırmalarımızın sonucunda hocamıza gitmeye karar verdik. Tedavim çok olumluydu, mutlu oldum. bilgilendirildim her konu hakkında.Ellerimde oluşan lekelerden kurtuldum kısa zamanda. tavsiye ettiğim yakınım da oldu.

  Prof. Dr. Can Ceylan2015-09-11

  Hikmet bey teşekkürler, saygılar.

 • F

  uzun zamandır sedef hastasıydım hemde bir türlü geçmeyen daha doğrusu geçirilemeyen taki can beyle tanışana kadar bilgi on numara yaklaşım süper hem dr hasta ilişkisi hemde dr olarak ;en önemlisi güler yüzlü ve sakin :gidin kesinlikle memnun kalacağınız bir dr çok tşk ediyorum ilgisine ve bilgisine

  Prof. Dr. Can Ceylan2015-09-11

  Funda hanım. Umarım her şey yolundadır. saygılar.

 • B

  Hocamızı İnternetten araştırdım ve alanında en iyisi olduğu için tercih ettim. okudugum yorumlardan dolayı..Okudugum olumlu yorumlar çok etkiledi beni. oğlumun kolunda beyaz lekeler oldugu için başvurduk. Hertürlü bilgilendirildik bu tedavi ve hastalık hakkında. çok minnettar kaldık hocamıza. Doktor Bey'in yaklaşımı çok güzeldi. bütün tanıdıklarıma tavziye ederim hocamızı.

  Prof. Dr. Can Ceylan2015-09-11

  Teşekkürler, saygılar.

 • S

  Eniyihekim.com da yorumlardan dolayı Can hocamı tercih ettim.Çok sakin olması, olaylara serin kanlı olması ve hastalarına olan tutumu son derece iyi niyetli olması pozitif olması en doğru şekilde yönlendirmesi doğru bir seçim yaptığıma karar vermemi sağladı.İzmir deki dermatoloji hocalarının sahip olmadığı konularda hocam bilgi sahibi ve danıştığım konuda beni en iyi şekilde aydınlattı.Kesinlikle hocamızın uzmanlık dalındaki şikayeti olan herkese tavsiye ediyorum....

  Prof. Dr. Can Ceylan2015-09-11

  Senem hanım teşekkürler, saygılar

 • O

  Bir kaç doktora gittim ama bir çözüm bulamadılar. Arkadaşımın tavsiyesi üzerine Can hoca ile tanıştım.Tedavim çok çabuk ve hızlı bir şekilde sonuçlandı.Çok memnun kaldım.Karalı ve kesin bir doktor direk Sonuça vardı ve uygun ilaçı verdi. Tedavimle ilgili beni en iyi şekilde bilgilendirdi.Dalında uzman benim şikayetime çok çabuk çözdüğü için herkese tavsiye ediyorum.

  Prof. Dr. Can Ceylan2015-09-11

  Teşekkürler,saygılar

 • A

  Çok ilgili bir doktor. Hangi doktora gideceğimiz konusunda kararsızdık. Seçimimizden çok memnunuz. Her konuda yardımcı olabilecek bir doktor.Teşekkürler.

  Prof. Dr. Can Ceylan2015-09-11

  Ben teşekkür ederim güzel görüşleriniz için.