Tahmini yanıtlama süresi:

Adres

Bu adres için online randevu takvimi mevcut değil

Sigortasız hastalar


Herhangi bir hizmet eklenmemiş

Hizmetler

Henüz bir hizmet eklenmedi

Bu hekim/uzman, henüz verdiği hizmetlere dair bir bilgi girişi yapmadı.

7 hasta yorumu

Genel skor

T
Doğrulanmış kullanıcı
Konum: başka bir yer Diğer

Annemin iki dizinde de şiddetli ağrı problemi vardı. Uzun süredir arastiriyorduk. Tavsiye üzerine Celal hoca gittik. Detaylı bir muayene sonrasında protez ameliyatına karar verdi. Annemi İki dizinde de ameliyat etti. Yaptığı ameliyat ve tedavi sürecinde hasta ile diyaloğu bilgilendirmesi çok iyi bir doktor, İyiki tanışma fırsatı bulduk. Annem ameliyat olalı bir ay kadar süre geçti şuanda bağımsız yürüyebilir ve ağrılarından kurtuldu. Celal hocaya ve ekibine çok teşekkür ederim. Herkese tavsiye ediyorum.

E
Doğrulanmış kullanıcı
Konum: başka bir yer Diğer

Annemin;Mevcut platinlerinin çıkarılması ve kalça protez ameliyatında gösterdiği emek,sabır,ilgi ve böyle zor bir operasyondaki başarısından dolayı CELAL IŞIK Hocama binlerce kez teşekkür ederim.

B
Doğrulanmış kullanıcı
Konum: başka bir yer Diğer

Celal bey,Halluks valgus ameliyatımı yaptı .bir sağlıkçı olarak yaptığı ameliyattan ,güven verici konuşmaları ve titizliğinden çok etkilendim iyiki varsınız hocam.

Ö
Doğrulanmış kullanıcı
Konum: başka bir yer Diğer

Celal bey gerçekten oldukça ilgili, inanılmaz insancıl ve işinin ehli bir doktor. Bir hekim olarak ben, yine bir sağlık çalışanı olan annemin topuk kırığındaki yaklaşımı, ilgi ve alakası için çok çok çok teşekkür ediyorum.

S
Doğrulanmış kullanıcı
Konum: başka bir yer

Celal hocanin gercektende isinin ehli ve alaninda cok basarili olduğunu düsünüyorum .kendinden emin ve samimi tavırları gercektende benim gibi evhamlı birinin bile ïcini rahatlatti .tesekkürler hocam hep burada kalmaniz dilegiyle basarilar.

O
Doğrulanmış kullanıcı

Malatya'nın en iyi ortopedi doktoru kesinlikle diğer doktorlarla görüştüm ön çapraz bağımdan ameliyat olmam gerektiğini tamamen koptuğunu söylediler bir arkadaşımdan aldığım tavsiyeyle gittim yanına ve raporlarımı gösterdim ön çapraz bağımda fazla bi kopmanın olmadığını sadece menisküsten ameliyat olucağımı söyledi ve ertesi gün ameliyat oldum aynı gün yürümeye başladım yaklaşık 3 gün sonra ise normal yürümeye başladım şimdi bir buçuk ay geçti koşmaya başladım ve transfer oldum Allah sizden razı olsun hocam en kısa zamanda baklava ile yanınıza gelicem

Z

annemi ayağa kaldırdı haraika bir insan takdir edilir ve güvenilir ellerin dert görmesin hocam başarılar dilerim size minnettarız

Hata oluştu, tekrar deneyin

Özgeçmiş

Bu doktor/uzman mısınız?

Profili düzenle veya yönet
İlgili aramalar