Diğer kurumları göster

Kimi arıyorsunuz?

Başka bir uzmanlık arayın

Hizmetler

Hakkımızda

Ata Göz olarak çıktığımız bu yolda, bugün kapsamlı hizmetler sunmanın haklı gururunu yaşıyoruz. Dahiliye kliniğinden Üroloji kliniğine, Kardiyoloji kliniğinden Nöroloji kliğine; hastalarımızın sağlıklarını iyileştirmek adına sürekli gelişimi kurum felsefemiz haline getiriyoruz.
75 yataklı, 15 yetişkin yoğun bakım yatağı bulunan, üç ameliyathane barındıran aynı zamanda yeni doğan bakım ünitesinin de yer aldığı hastanemizde İzmir genelinden bizi tercih eden hastalarımıza hizmet sunmaktayız.

Tıp bilimi sürekli evrilir, gelişir ve yenilenir; teşhis yöntemleri de tedavi şekilleri de değişir. Bu değişimi yakalamak sağlık hizmeti veren her kurumun asi görevidir. Özel Ata Sağlık Hastanesi olarak tüm çalışanlarımızla bu bilinç doğrultusunda hareket ederek ismimizin güvenilirlikle özdeşleşmesi için çalışıyoruz.
Daha fazla bilgi

Adres

Özel Ata Sağlık Hastanesi
Kazım Dirik Mah. 297 Sok. No:1 Bornova (Metro Stadyum Durağı), İzmir
Özel Ata Sağlık Hastanesi logo
Sigortalar
Yapı Kredi Sigorta, Güneş Sigorta, Demir Hayat Sigorta, Axa Sigorta, Ergo Sigorta, Inter Partner Assistance, Mapfre Sigorta, ... Groupama Sigorta, Anadolu Sigorta, Allianz Sigorta, Ak Sigorta, Garanti BBVA Sigorta, Generali Sigorta, Halk Sigorta, HDI Sigorta, Dubai Starr Sigorta, Aviva Sigorta, Ankara Sigorta, Ace European Sigorta Tüm sigortaları göster

Uzmanlar

Bu kurumdaki doktorlar/uzmanlar hakkındaki görüşler (197)

Genel skor

  C
  Doğrulanmış
  Uzm. Dr. Celal Işık Diğer

  Sevgili hocam tenisci dirseği olarak adlandırılan operasyonumu başarı ile yerine getirmiş ve ameliyat sonrasındaki ilgi ve yönlendirmesi ile iyileşmemi sağlamış harika bir insan ve bilgili bir hekimdir. Kendisine güvenim sonsuz. Ortopedik operasyonlarda kendisi ile ilerlemekten çekinmeyin.

  N
  Doğrulanmış
  Op. Dr. Ceren Sancar Diğer

  Hamilelik sürecinde bütün samimiyetle yanımızda olan çok kolay ve sakin bı şekilde bebeğimi kucağıma almama yardımcı olan harika kadın iyi ki sizi tanımışım açık olmak gerekirse başta çok endişeliydim çünkü 3 kez doktor değiştirmiş ve 4. Olarak Ceren hanıma gelmiştim aynı şeyleri yasiycam buda olmiycak diye hep bı tedirginlik haliyle gidip geldim ama sonra iyi ki dedim ve hala iyi ki diyorum

  T
  Doğrulanmış
  Op. Dr. Tarık Zengin Üroloji Randevusu

  Bir tanidigimizin referansı ile gittim Tarık hocama benim böbrekte taş vardı tek seansta hepsini kırdı. Daha önceki gittiğim hastanede bunların delinerek alınması gerektiğini soylemislerdi. Tarık hocam işini çok iyi yapan bir doktor tekrardan teşekkürlerlerimi iletiyorum.

  F
  Doğrulanmış
  Uzm. Dr. Kemal Uğurbil Kadın Hastalıkları Ve Doğum Randevusu

  Biz tavsiye üzerine Kemal Beye muayeneye gittik. Ben takibimi yapan doktordan memnundum ama kurumdan memnun değildim Kemal beyi tanımak istedim ama tereddütlüydüm. İlk muayenede kendisine hayran kaldım. Odadan neşeyle, gülücükler saçarak çıktık eşimle. Detaylı bir şekilde muayene etti. Diğer doktorlar anlamadığımızı düşünerek "Sağlıklı" kelimesini yeterli buluyorlardı. Ama biz çok daha fazlasını merak ediyorduk eşimle. Bebeğimin gelişimsel tüm aşamalarını saydı ve hepsinin yerinde olduğunu duyduk. Bunları duymak inanılmaz rahatlatıcıydı. Çok babacan, esprili, sıcak kanlı birisi. O kadar rahat ve o kadar tanıdık hissettiriyorki ben çok sevdim. Bilgilerinden, tecrübelerinden, insaniyetinden hiçbir şüphem yok kendisi ile devam edeceğiz. Tanıdığımız için eşimde ben de çok memnun kaldık. Şimdi tanıdığım herkese ben tavsiye ediyorum. İyi ki var. Kemal bey gibi doktorun sayıları artsın

  R
  Doğrulanmış
  Uzm. Dr. Kemal Uğurbil Kadın Hastalıkları Ve Doğum Randevusu

  Biz memnun kalmadık gebelik takibinde de dogum surecinde de sıkıntılarımızda yalnız bırakıldık, takibimizi yeterli yapmadı ilgisini göremedik

  D
  Doğrulanmış
  Prof. Dr. Safiye Yılmaz Göz Hastalıkları Randevusu

  4 yaşında ki oğlumun gözünde oluşan enfeksiyon nedeniyle kendisine muayene oldu, oğlumla iletişimi, yaklaşımı, güler yüzü, sıcak kanlı tavırlarıyla karşısında ki hastanın çocuk olduğunun bilince olan tecrübesiyle gönlümüze taht kuran canımız doktorumuz iyi ki varsınız

  S
  Doğrulanmış
  Prof. Dr. Safiye Yılmaz Katarakt Ameliyatı

  Kaza sonucu, sağ gözümden ciddi bir darbe aldım.
  Akıllı lensim yerinden çıkmıştı. Görüşüm sıfıra düştü.
  Prof. Dr. Safiye Yılmaz, lensi inanılmaz bir hassasiyetle yerine dikti.
  Bugün son kontrole gittim. Görüşüm 100%.
  Bu kadar düzgün görebileceğimi beklemiyordum.
  Prof. Dr. Safiye Yılmaz ın uzmanlığı ve tecrübesi sayesinde sağ gözüm kurtuldu.
  Kesinlikle tavsiye ediyorum. Tekrar çok teşekkür ediyorum.

  A
  Doğrulanmış
  Uzm. Dr. Ahmet Hünkar Gökçe Kulak Burun Boğaz Randevusu

  Üst solunum yollarımda oluşan gribal enfeksiyon için kendisinden iki defa tedavi aldım. Daha odaya girer girmez , e-nabızdan tıbbi geçmişimi incelerken buldum kendisini. Sadece mevcut rahatsızlığım ilgili degil, çeşitli sebepler ile önceden yaptırmış olduğum tahlil/mr sonuclarimi analiz ederek bile önemli bilgiler verdi bana. Kendisinin tedavilerinde de çok kısa sürede sonuçlarım aldım. Bilgisine ve tecrübesine sağlık. Kendisine çok teşekkür ediyorum.

  Ö
  Doğrulanmış
  Op. Dr. Ömer Selçuk Öçmen Omuz Artroskopisi

  Omuz yırtığı sebebiyle,Selçuk Bey ile tanıştık.Çok başarılı bir ameliyatın ardından annemin ağrıları hızla iyileşti.Çok ilgili ve profesyonel bir doktor.Şuan fizik tedaviyle iyileşme sürecimiz devam ediyor.Kendisine çok teşekkür ediyoruz.

  P
  Doğrulanmış
  Op. Dr. Pınar Erkan Diğer

  Gebelik öncesi kontroller için Pınar Hanıma gitmiştim.Gebe kalmadan önce psikolojik ve fiziki olarak hazır olmam gerektiğiyle ilgili destek vermesi en önemlisiydi.Çekingenliğime rağmen yaklaşımı okadar sıcaktıki tek tek herşeyi anlatarak rahatlamamı sağladı.Güler yüzlü olması,dakik olması,ilgili olması çok değerli.

  Hata oluştu, tekrar deneyin

Sıkça Sorulan Sorular