Sağlığınızı ertelemeyin

Evinizden ayrılmadan tedavinizi başlatmak veya devam ettirmek için online danışmanlığı seçin. Eğer ihtiyacınız varsa, muayenehane ziyareti için de randevu alabilirsiniz.

Nasıl çalışır?

Hakkımızda

Adres bilgisi

Özel Ata Sağlık Hastanesi

Kazım Dirik Mah. 297 Sok. No:1 Bornova (Metro Stadyum Durağı)

İzmir ,

İletişim Bilgileri
Sigortasız hastalar

Hakkımızda

Ata Göz olarak çıktığımız bu yolda, bugün kapsamlı hizmetler sunmanın haklı gururunu yaşıyoruz. Dahiliye kliniğinden Üroloji kliniğine, Kardiyoloji kliniğinden Nöroloji kliğine; hastalarımızın sağlıklarını iyileştirmek adına sürekli gelişimi kurum felsefemiz haline getiriyoruz.
75 yataklı, 15 yetişkin yoğun bakım yatağı bulunan, üç ameliyathane barındıran aynı zamanda yeni doğan bakım ünitesinin de yer aldığı hastanemizde İzmir genelinden bizi tercih eden hastalarımıza hizmet sunmaktayız.

Tıp bilimi sürekli evrilir, gelişir ve yenilenir; teşhis yöntemleri de tedavi şekilleri de değişir. Bu değişimi yakalamak sağlık hizmeti veren her kurumun asi görevidir. Özel Ata Sağlık Hastanesi olarak tüm çalışanlarımızla bu bilinç doğrultusunda hareket ederek ismimizin güvenilirlikle özdeşleşmesi için çalışıyoruz.

Cihazlarımız

 • Mamografi
 • CT
 • MT
 • Doppler USG
 • Eko
 • Ekg
 • Taş kırma Cihazı
daha fazla

İşlemler

 • Eko
 • Ekg

Tıbbi tesis tipi

 • Özel Hastane

Bu klinikteki doktorlar hakkındaki görüşler

Genel skor

 • Dakiklik
 • Alaka
 • Mekan
  G
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Op. Dr. Pınar Erkan Diğer

  Bir tanıdık vasıtasıyla gittim pınar hanıma. bartholin kist ameliyatı oldum. müthiş ilgili bir doktor çok memnun kaldım. bundan sonra başka doktora gitmem. İyiki var


  M
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Prof. Dr. Safiye Yılmaz Göz Hastalıkları Randevusu

  Babamın göz ameliyatını yaptı Doktor hanım Çok memnun kaldık ellerıne saglık çalışma hayatında Doktor hanım ve
  yanındakı personellerıne basarılar dılerız


  I
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Op. Dr. Tarık Zengin Üroloji Randevusu

  Parsiyel nefrektomi ameliyatina girdi. Her seyle kendisi ilgileniyor. Hasta iyiligi icin elinden geleni yapiyor. Harika biri bu ekibe söyleyecek söz bulamıyorum. Gülen yüzü ona çok yakışıyor. Pozitif ve sıcak kanlı. İşini çok iyi bilen bir doktor. Elleri şifalı:)


  N
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Uzm. Dr. Kemal Uğurbil Kadın Hastalıkları Ve Doğum Randevusu

  Bir panik atak hastası olarak hamile olduğumdan şüphelendiğimde bu dönemi asla atlatamayacağımı düşünerek çok korkmuştum. Bu yüzden benim için doktorumun bilgili ve tecrübeli olmasından daha çok anlayışlı ve şefkatli olması önemliydi. Kemal bey insan psikolojisinden anlayan babacan ve sakin tavırlarıyla bana hep güven verdi. Bayram tatilinde ve gecenin bir yarısı acil olarak ameliyata alınmam gerektiğinde bile "bayramda ve gece doğurmak yasak" diyerek beni yatıştıran espirili güzel kalpli doktoruma sonsuz teşekkür ediyorum.


  B
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Op. Dr. Ömer Selçuk Öçmen Diz Protezleri

  anneanneneme diz ağrıları ve diz kireçlenmesi nedeniyle diz protezi ameliyatı yapan Selçuk Öçmen'dem çok memnun kaldık sayesinde anneannemin ağrıları ve yürüyüş bozukluğu düzeldi cok teşekkür ederiz...


  D
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Dr. Öğr. Üyesi Sibel Doruk Göğüs Hastalıkları Randevusu

  Ağır geçirdiğim covıd sürecimde doğru tedavi ile belki de hayattayım. İlgisi alakası ve karşısındaki insanın ne söylediğini dinleyerek yönlendirmesi. Çok teşekkürler...


  E
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Uzm. Dr. Taner Kabasakal Üroloji Randevusu

  Gerçek anlamda profesyonel ve süper iletişimi var. Böbrek taşı için gittim ve tüm süreci detaylıca paylaştı. İlgisi ve verdiği güvenle vazgeçilmezim oldu.


  A
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Op. Dr. Ömer Selçuk Öçmen Kalça Protezi

  kalça kemiğimi kırmam sonrasında başlayan endişeli sürecimi çok başarılı şekilde tamamlayan doktoruma çok teşekkürler. Güzel iletişiminiz verdiğiniz moral iyileşmeme en büyük katkı oldu.


  A
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Prof. Dr. Safiye Yılmaz Lasik

  Safiye hanıma bi tanıdığımın tavsiyesi ile gittim ve kendisi lazer ile göz tedavimi gerçekleştirdi. Ameliyat sırasında ve sonrasında hiçbir ağrı hissetmedim. 14 yıllık görememe sıkıntımdan beni kurtardığı için kendisine minnettarım. Ayrıca ekip arkadaşları da çok nazik ve işlerinde mükemmeldiler. Bütün ekibe buradan tekrar teşekkürlerimi sunarım.


  H
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Prof. Dr. Safiye Yılmaz Göz Hastalıkları Randevusu

  3 yıldır atasaglik Hastanesi'nde calismaktayim .safiye hocamın insanlığını güleryüzlülügünü ve çok başarılı bir hekim olduğunu biliyordum . Tabikide lazer ameliyatımı safiye hocamdan başka birine yaptırmak aklımdan bile geçmedi . Kendisi ameliyatımı yaparken hiç birşey hissetmedim ve hemen bitti. Anlayamadım bile ne zaman bittigini. Kendisi ve ekip arkadaşları çok ilgilendiler . Beni gözlükten kurtardığı için başta safiye hocama sonrasında ekibine çok teşekkür ediyorum


  Hata oluştu, tekrar deneyin

İlgili aramalar