Pen-iconCreated with Sketch. Soru sorun Calendar-iconCreated with Sketch. Randevu takvimini isteyin

Op. Dr. Cem KEZER, İstanbul Üniversitesi İstanbul Tıp Fakültesinden (ÇAPA) 2006 yılında mezun oldu. Haseki Eğitim ve Araştırma Hastanesi Üroloji Kliniğinde 2012 yılında uzmanlık eğ... daha fazla

 • merhaba
  Ben prostat hastasıyım.babam ve erkek kardeş prostad kanseri. PSA 1,93 olup, biyopsi yapıldı.15 örnekten 3 ünde tümör görüldü.bunların büyüklüğü; sırasıyla 05 mm,1mm,2mm dir.
  kararsız kaldım. bunun takip edilmesimi gerekir , yoksa derhal ameliyatmı gerekir?
  saygılarımla

  DOKTORUN CEVABI:

  Op.Dr. Cem Kezer

  ÖNCELİKLE GEÇMİŞ OLSUN. VERDİĞİNİZ YETERSİZ PATOLOJİ BİLGİLERİNDEN HERHANGİ BİR SONUCA VARILAMAZ. BU YÜZDEN PATOLOJİ SONUCUNUN ASLI VE VARSA DİĞER GÖRÜNTÜLEME TETKİKLERİ İLE BERABER ÜROLOJİ UZMANINA BAŞVURMANIZ… Daha fazla

 • spermogram+kruger

  esımın spermogram + kruger sonuçları aşağıdakı gbıdır gebe kalmamda herhangı bır sorun var mıdır hocam ıkı kez kımyasal ve mol gebelıklı sıkıntılar yaşadım.
  ph:3
  volüm:3
  konsantrasyon:27.000.000
  motilite:%70
  prg hızlı:%10
  prg yavaş:%46
  yerinde:%14 Daha fazla

  DOKTORUN CEVABI:

  Op.Dr. Cem Kezer

  SINIRDA BİR SPERM TAHLİLİ GÖZÜKÜYOR. TEK BAŞINA ANLAMLI DEĞİL GEREKİRSE TEKRARLAMAK VE MUTLAKA EŞİNİZİN MUAYENESİ GEREKİYOR.

Adresler

 • ÖZEL GÜNEŞLİ ERDEM HASTANESI

  Güneşli, Fevzi Çakmak Cd. No:76, 34212 Bağcılar/İstanbul

  Bu doktor ziyaret için internet üzerinden randevu almaya henüz izin vermedi

  E-posta adresinizi bırakın, doktorla internet üzerinden randevu alabileceğiniz zaman sizi bilgilendireceğiz

  Geçerli Sigortalar: SGK

Hakkımda

about-me-iconCreated with Sketch. Hakkımda

 • Op. Dr. Cem KEZER, İstanbul Üniversitesi İstanbul Tıp Fakültesinden (ÇAPA) 2006 yılında mezun oldu. Haseki Eğitim ve Araştırma Hastanesi Üroloji Kliniğinde 2012 yılında uzmanlık eğitimini tamamladı. Devlet Hizmet Yükümlülüğü (Mecburi Hizmet) kapsamında 2 yıl Batman Bölge Devlet Hastanesinde görev yaptı. 2014 - 2016 yılları arasında ÖZEL BAĞCILAR SAFA HASTANESİNDE görev yapan Op.Dr. Cem KEZER, 2016 yılından beri halen ÖZEL GÜNEŞLİ ERDEM HASTANESİ'inde hasta kabulüne devam etmektedir.

Hasta, Danışan Görüşleri:

 • Böbrek taşı nedeniyle çok şiddetli ağrı ile gittim. Gerek ilgisi gerek bilgisi ile beni çok rahatlattı. Lazer tedavisi ile tüm ağrılarımdan kurtuldum. Kendisine çok teşekkür ediyorum. Çok memnunum

 • 10 numara bir doktor hastasına saygılı ve sevgili işinin en iyiysini yapıyor yeri geldiğinde hastasıyla çok ilgleen bir kişi ALLAH ömrü boyunca başarılar versin herşey için teşekkür ederim.