27 yıldır faaliyetlerine devam eden, teknoloji ve bilimi sağlık ile buluşturan Erdem Hastahaneleri, Çamlıca ve Ümraniye’den sonra Güneşli’de Avrupa yakasına ve yurtdışından gelecek hastalara hizmet v... daha fazla

Hakkımızda

Adres bilgisi

Özel Güneşli Erdem Hastanesi

Güneşli Mahallesi Fevzi Çakmak Caddesi No:72-74

34212 , Bağcılar ,

İletişim Bilgileri
Sigortasız hastalar

Hakkımızda

27 yıldır faaliyetlerine devam eden, teknoloji ve bilimi sağlık ile buluşturan Erdem Hastahaneleri, Çamlıca ve Ümraniye’den sonra Güneşli’de Avrupa yakasına ve yurtdışından gelecek hastalara hizmet vermektedir.
20.000 metrekare kapalı alana sahip Güneşli Erdem Hastahanesi ameliyathaneler ve yoğun bakım servisleriyle hem ayaktan, hem de yatan hastalara hizmet sunuyor.

Cihazlarımız

 • Eko

Tıbbi tesis tipi

 • Özel Hastane

Bu klinikteki doktorlar hakkındaki görüşler

5

Genel skor
18 görüş

 • Dakiklik
 • Alaka
 • Mekan
  E
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Op. Dr. Cengiz Çelikyurt Diğer

  8 yaşındaki oğlumun bademcik ve geniz eti ameliyatını gerçekleştiren mükemmel doktor.ilgisi alakası ameliyat öncesi sonrası hersey çok iyi geçti ameliyat olalı 5 ay oldu bundan kendisine teşekkür etmek istedim.


  B
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Op. Dr. İsmail Çağatay Topçu Randevu

  3.evre kolon kanseri olduğumu öğrendikten sonra tanıştık bütün süreç boyunca her zaman yanıma oldu başarılı bir operasyonla sağlığıma kavuştum kendisine ve ekibine minnetlerimi sunuyorum.


  Y
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Op. Dr. Şirin Ceylan Diğer

  Gebelik için gitmiştim nazik empati düzeyi yüksek ve sevecen bi doktordur çok memnun kaldım orda devam edeceğim


  G
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Op. Dr. İsmail Çağatay Topçu Diğer

  2 buçuk ay önce hemoroit ameliyatı oldum ameliyata karar verme sürecim doktorumun beni aydınlatmadıysa olumlu sonuçlandı. Ameliyat sonrası ağrı kesici ilaçlar ağrı sürecini hafifletti . Doktorumun ameliyat öncesinde ve sonrasında beni rahatlatması bu süreci daha kolay atlatmam icin çok onemliydi kendisi hastasına sahip çıkan ilgili, bilgili ve çok başarılı bir doktor. Tedavi olmak ixjn başka bir cerrah aramaya gerek yok kendisine çok teşekkür ediyorum .


  A
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Op. Dr. İsmail Çağatay Topçu Randevu

  İsmail hocama apse, kıl dönmesi şikayetiyle gittim. Onunla tanışmadan önce hastalığımı daha ileri boyuta taşımışlardı zaten, önce gerçekten çok büyük talihsiz ve acılar yaşadım diğer kuruluşlarda. Ama İsmail hocaya gittikten sonra hastalığım bambaşka ve hızlı bir yol aldı; önce beni dinledi, anladı, kontrollerle teşhis koyup, süreci devam ettirip ameliyata alıp acımdan kurtardı. Kendimi çok güvende hissettim, beni anladı çünkü antibiyotik ilaç kullanamıyordum yutamıyordum ve bunu hiçbir doktor anlamazken o benim de isteğimle iğneyle tedavi edip iltihabı kurutup sonrasında ameliyata aldı ki ameliyat olmazsam geçecek bir rahatsızlık değildi zaten. Hem ameliyat öncesi hem ameliyat sonrası çok ilgilendi, güvende hissettirdi, kendisi muhteşem bir genel cerrah. Her ağrım sızım bir sorunum olduğunda acilen kontrol etti, acımı dindirdi, İnsan olarakta doktor olarakta çok iyi bir insan, anlayışlı ve mesleğini en iyi şekilde icra eden biri. Onun sayesinde bir hastalıktan kurtardım kendisine çok teşekkür ederim... Başarıları daim olsun.


  K
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Op. Dr. Cem Kezer Diğer

  Prostat rahatsılığım için Cem bey’i tercih ettim.Tedavi sürecim boyunca ilgisi ve alakası için kendisine teşekkür ederim.Hastalığım konusunda ve ürolojik sorunlarım konusunda çok net ve sonuç odaklı açıklamaları çok faydalı oldu . İyi ki Cem Bey le karşılaştım. Uzmanlığı ile ilgili olarak gönül rahatlığı ile gidilebilecek nadir doktorlardan biri.


  S
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Doç. Dr. İsmail Uraş Diz Protezleri

  70 yaşındaki Annem 20 yıldır diz protez ameliyatı olmaktan kaçınıyordu.
  Taki İsmail Hoca ile tanışıncaya değin, Samimi etkin iletişimi ile öncelikle Annemi ameliyat sürecine dahil olmasına vesile oldu..
  Emboli atma riskinden dolayı oldukça endişeli olsak ta İsmail Hoca tüm tedbirleri alıp, Annemle sürekli iletişimde kalarak başarılı bir şekilde ameliyatı gerçekleştirdi ertesi gündü kendi elleri ile ilk yürüyüşünü yaptırdı çok şükür..
  Özellikle operasyona başlarken “Hiç korkma Neriman Teyze seni kendi annemi ameliyat ettiğim gibi edeceğim” cümlesi hala kalbimizde çınlar..
  Eğer sizin de yolunuz İsmail Hoca ile kesişti ise bilin ki ÇOK ŞANSLISINIZ!!


  R
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Doç. Dr. İsmail Uraş Diğer

  2 yıldır ağrısını çektiğim kötü bir tırnak batığım vardı, canım çok acıdığından doktora gidip operasyonu yaptırmaya korkuyordum. En sonunda çok şükür ki İsmail beye denk geldim, kendisi benimle hem medikal anlamda çok iyi ilgilendi hem de endişelerimi ve korkumu yenmeme yardımcı oldu. Operasyondan sonra her gün birebir benimle iletişimdeydi ve aklıma takılan her şeyi kendisiyle paylaşabildim. Çoook memnun kaldım, Allah razı olsun İsmail beyden beni idare etti :)
  Bu kadar ilgili bir doktora denk geldiğim için şanslıyım


  D
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Op. Dr. Abdurrahman Çiftçi Diz Artroplastisi

  Annemin diz ameliyatını gerçekleştirdi. Hem biz hem annem çok memnun kaldı. Herkese tavsiye ederiz...


  S
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Doç. Dr. İsmail Uraş Normal Randevu

  Çok ilgili, dinleyen, çözüm üreten, rahatlatan bir doktor. Gerekli tedaviler ve yönlendirmeler ile beni menisküs ameliyatından kurtardı, %80 iyileşme göstereceğim konusunda güven verdi şu an çok iyiyim, şikayetlerimin azalacağı konusunda çok kaygılıydım, iyi ki kendisine muayene oldum, çok teşekkür ederim


  Hata oluştu, tekrar deneyin

İlgili aramalar