Online randevu alın ya da bizi arayın: 0850 333... numarayı göster

Calendar-iconCreated with Sketch. Randevu al Son 30 gün içerisinde 482 profil ziyareti var

Op. Dr. A. Cem Pehlevan 2007 yılında İzmir Dokuz Eylül Üniversitesi Tıp Fakültesi'nden mezun olup aynı yıl Eskişehir Osmangazi Üniversitesi'nde üroloji ihtisasına başlamıştır.… daha fazla

Randevu al

info-iconCreated with Sketch. Randevu almak ücretsizdir. Uygun bir tarih/saate tıklayarak randevu alabilirsiniz.
 • mesane tümörü

  merhaba hocam mesanede tümör tespit edildi patoloji raporunda tabanı 2mm alınan numune 0.2 cc low grade yüzeysel ve tek parça olduğu söylendi nüks etme şansı varmı nüks etmesi durumunda sıkıntı dahamı büyük olacaktır ?

  VERILEN YANIT:

  Mesane tümörü tekrar edebilen bir hastalıktır, o sebeple düzenli aralıklarla sistoskopi yapılması gerekir.

 • penis eğriliği

  hocam 28 yaşındayım ben de penis eğriliği ilgili bir sıkıntı var. nasıl bir tedavi yöntemi var beni bilgilendirebilir misiniz ne yapmam gerekir? şimdiden teşekürler..

  VERILEN YANIT:

  Muayene edilip değerlendirilmeli, eğriliğin sebebine göre tedavi kararı alınır.

Hakkımda

about-me-iconCreated with Sketch. Hakkımda

 • Op. Dr. A. Cem Pehlevan 2007 yılında İzmir Dokuz Eylül Üniversitesi Tıp Fakültesi'nden mezun olup aynı yıl Eskişehir Osmangazi Üniversitesi'nde üroloji ihtisasına başlamıştır. Halen Gebze Özel Konak Hastanesi'nde hizmet vermektedir.

Mezun Olunan Okullar

 • İzmir Dokuz Eylül Üniversitesi Tıp Fakültesi - Tıp Fakültesi,
 • Eskişehir Osmangazi Üniversitesi Tıp Fakültesi - İhtisas,

Bilinen Diller

 • Türkçe
 • İngilizce

Deneyimler

 • Sağlık Bakanlığı, Uzman Doktor 2007-2013
 • Kızıltepe Devlet Hastanesi, 2013-2014
 • Özel Gebze Konak Hastanesi 2015 2016
 • Dokuz Eylül Üniversitesi Tıp Fakültesi 2001
daha fazla

Fotoğraflar

Hasta, Danışan Görüşleri

Görüşünüzü paylaşın
5

Genel skor
3 görüş

 • Dakiklik
 • Alaka
 • Mekan
 • 02.01.2016 tarihinde gönderilen yorum, değerlendirme süreci sonrasında kaldırılmıştır.

 • Ben küçük yaşta geçirdiğim trafik kazası nedeniyle bir yıl hastanelerde tedavi görmeme rağmen engelli kaldım. O gün bugündür hastaneden ,doktorlardan, iğnelerden korkmaya başladım. İçimde bir ukde olmuştu. Ailemi doktorlara götürürken ben korkudan hastane dışında onları beklerdim . Taa ki idrarımda kan görünceye kadar. Kan gördüğüm halde korkudan doktora gitmiyordum ve bu aylarca sürdü . Ailem aylardır doktora gitmem için ısrar ediyordu fakat gitmiyordum . Ailemin baskısından dolayı doktora gitmek zorunda kaldım . Bir ve ikinci doktora gittim ameliyat dediklerinde uzaklaştım , üstelik bende kitle olduğunu ve ameliyat olmasam öleceğimi söyledi . Buna rağmen yine kaçtım . Ta ki üçüncü doktorum Cem beyle tanışana kadar . Onun sözleri ve davranışları bana güven verdi .içimden bir his bundan kaçma diyordu ve kendimi ona teslim ettim. Mardin Kızıltepe ilçesinde iki kez, Nusaybin ilçesinde ise bir kez ameliyat etti. O nereye gidiyorsa bende oraya gidiyordum. Biz ailece onu çok seviyoruz ve dualarımızdan eksik etmiyoruz. Allah onu devletimizden,milletimizden ve başımızdan eksik etmesin, Ona meslek hayatında başarılarının devamını diliyoruz...

  Op. Dr. Cem Pehlevan2015-02-17

  İyi dilekleriniz için teşekkür ederim Sıraç Bey...

 • Yaklaşık bir yıl önce Cem hocanın hastasıydım. Ve ben gerçek tanımı, gerçek rahatsızlığımı ve ne yapılması gerektiğini Cem hoca sayesinde öğrendim. Ki ben ondan önce Ankaralarda bir çok doktor gezmeme rağmen ne bir çare bulmuştum ne de adamakıllı bir tanı koyabilmişlerdi. İlçeme yani Kızıltepe'ye döndüğümde rahatsızlıklar şiddetlenince de çaresiz ve son olarak da ilçedeki hastaneye gittim. Cem hocayla orada tanıştık. İlk izlenimim Ankara'daki doçentler bişey yapamadı bu hoca ne yapabilir ki şeklindeydi. Fakat sevinerek söylüyorum ki ilk izlenimim şaşırttı. Bilgisiyle, muayenesiyle hemen problemi saptadı ve yapılması gerekeni yapmak için hiçbir şey esirgemedi. İletişimiyle, bilgisiyle ve hümanistik bakış açısıyla alanında çok iyi bir hekimdir. Eğer şuan sağlıklıysam bunun ilk ve en önemli taşını Cem hoca koymuştur. Her şey için sonsuz teşekkürleri ve başarılı meslek yaşamında daha da başarı diliyorum kendisine.

  Op. Dr. Cem Pehlevan2015-02-17

  Fikirleriniz ve temennileriniz için teşekkür ediyorum Celil Bey, sağlıcakla kalın...

 • Doktor beye çok teşekkkür ederim. Uzun süredir yaşadığım rahatsızlığımdan sayesinde kısa sürede kurtuldum. Tedavi süresince verdiği manevi desteğinde iyileşmem de önemli bir etkisi olduğunu düşünüyorum. Genç,dinamik iletişimi kuvvetli ve işindeki profesyonelliği takdire şayen bir doktor. beni eski sağlığıma kavuşturduğu için kendisine tekrar teşekkürler .

  Op. Dr. Cem Pehlevan2015-02-17

  Geçmiş olsun, sağlıklı günler dilerim...