Tahmini yanıtlama süresi:

Sağlığınızı ertelemeyin

Evinizden ayrılmadan tedavinizi başlatmak veya devam ettirmek için online danışmanlığı seçin. Eğer ihtiyacınız varsa, muayenehane ziyareti için de randevu alabilirsiniz.

Uzmanları göster Nasıl çalışır?

Adresler (2)

Online Danışmanlık

Bu adres için online randevu takvimi mevcut değil

Sigortasız hastalar


Kabul edilen yaş grubu: yetişkin, en az 8 yaşındaki çocuklar

Diyetisyen Randevusu

Online Danışmanlık

Randevu +2 daha fazla

Alkali Diyet

Bağışıklık Güçlendirici DiyetlerCemalpaşa mahallesi Atatürk caddesi no 74 Gar apartmanı D:4, Seyhan, Adana
Dyt. Çiğdem KOÇAK

Bu adres için online randevu takvimi mevcut değil

Sigortasız hastalar


Diyetisyen Randevusu


Özgeçmiş

Hakkımda

Diyetisyen Çiğdem Koçak, Özel Güzelyalı Hastanesi'nde hizmet vermektedir.


İlgi alanları

  • Şişmanlık (Obezite)
  • Diyabet (Şeker Hastalığı)
  • Kilo Problemi
Tümünü göster

Hizmetler

Başlıca Hizmetler


Online Danışmanlık


Cemalpaşa mahallesi Atatürk caddesi no 74 Gar apartmanı D:4, Adana

Dyt. Çiğdem KOÇAKOnline DanışmanlıkOnline Danışmanlık

Diğer Hizmetler


Online DanışmanlıkOnline Danışmanlık

5 hasta yorumu

Genel skor

N

Ben çok memnunum,daha önce de gitmiştim.Çok güzel diyetler veriyor, arada kaçamaklarım olmasına rağmen çok başarılı buluyorum.Şuanda hala devam ediyorum ve şuana kadar 9 kilonun üstünde verdim.Çok memnunum, çok güler yüzlü, dinliyor ve çok güzel diyetler yazıyor.Çok memnunum, tüm arkadaşlarıma ve dostlarıma tavsiye ediyorum. Tansiyonum ve insülin direncim çıktı Çiğdem Hanım'ın istediği testler sonucu. Sağlıklı beslendikçe ve kilo verdikçe şekerim dengelendi,hiç aç kalmıyorum.Diyetleri çok güzel.


M

Ben kendisinden çok memnunum, kendisini hep takip ettim ve hiç değiştirmedim.Çok memnunum, yaklaşımı çok sıcak, verdiği listeler çok güzel.Rahatlıkla kilo verdiriyor, çok sıcakkanlı, abla kardeş gibiyiz.Benim fazla bir kilom yoktu, onu korumak için gittim.Kontrollere gidiyorum, oğlumu da götürüyorum.Olması gereken kilomu pandemi sürecinde de koruyorum.


M

Benim daha önce farklı deneyimlerim de oldu ama sonuç elde edemedim.Çiğdem Hanım'a gittiğimde hem güler yüzü hemde imkanlarım doğrultusunda liste hazırlıyor.Hem insanı kazanmak hem de insana faydalı olabilmek için çalışıyor.Ben uzman çavuşum, kilo yüzünden kazanamamıştım.Kilo almak için gittim ve gayet memnunum.Çiğdem Hanım sayesinde hayatımı düzene de soktum. Gayet mutluyum, Allah razı olsun Çiğdem Hanım'dan. 1 yıldan fazla bir süredir gidiyorum. 50 kilodan 70 kiloya çıktım.Şuanda görevdeyim, online destek alıyoum.Biraz daha kilo almak istiyorum, bu süreçte Çiğdem Hanım etkili oluyor.


B

Gayet ilgili, işinde başarılı, gayet iyi bir yol aldık.Sevecen ve başarılı,yeniliklere açık.Birlikte farklı şeyler deniyoruz.Kilo vermek ve sağlık açısından bazı sıkıntılarım vardı.Onları da birlikte yerine getirdik. Bu süreçte 20 kilo verdim, vitamin ve kolestrol değerlerim düzeldi.


A

Uzmanınıza bir aile dostumuz aracığı ile ulaştım. Fazla kilolardan dolayı başvurdum
İşinde başarılı ve insan sağlığı ile ilgili bir çok konuda bilgi sahibi olması aslında benim kendisi ile görüşmemde aklımdaki acaba iyi gelir mi işe yarar mı düşüncelerini ortadan kaldırdı. 20 kg. verdim sayesinde, 103 kg'dan düştüm. Sıcak kanlı birisi kendisi ve yakından takip ediyor sürecimi ve herhangi bir soru ile karşılaştığınızda çekinmeden soru sorabiliyorum. Günün her saati mutlaka dönüş yaparak aklımdaki sorulardan beni kurtarıyor.İstediğiniz kadar soru sorun hepsini tek tek açıklamaktan bıkmadan usanmadan anlatıyor ve aydınlatıyor. Siz de ondan dinledikçe nasıl daha iyi beslenebilirsiniz, eski halinize nasıl dönebilirsiniz yaşayarak görüyorsunuz, bu yüzden samimi oluşu beğendiğim özelliklerinden sadece bir tanesi. Kendisi ile aile dostu olduk ve her zaman görüşüyoruz çevremizdeki tüm herkese tavsiye ediyorum. Diyetisyen dendiğinde aklımıza direkt Çiğdem Hanım geliyor, bu yüzden iyi ki varsın iyi ki hayatımızdasın.


Hata oluştu, tekrar deneyin

Özgeçmiş

Hakkımda

Diyetisyen Çiğdem Koçak, Özel Güzelyalı Hastanesi'nde hizmet vermektedir.


İlgi alanları

  • Şişmanlık (Obezite)
  • Diyabet (Şeker Hastalığı)
  • Kilo Problemi
Tümünü göster

İlgili aramalar