Randevu ve bilgi için bizi arayın: 0850 333 0344

Randevu al Soru Sor Son 30 gün içerisinde 237 profil ziyareti var

Dt. Cihangir Aydoğdu 2000 yılında Hacettepe Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesinden mezun olmuştur. 2001 - 2002 yılları arasında Artvin Merkez'de Diş Hekimi olarak askerlik görevini… daha fazla

Randevu al

Randevu oluşturmak ücretsizdir. Uygun bir tarih/saate tıklayarak randevu alabilirsiniz.

Hasta / Danışan Görüşleri

5

Genel skor
76 görüş

 • Dakiklik
 • Alaka
 • Mekan
 • Yer: Cihangir Aydoğdu Muayenehanesi

  Rahat ve saglikli bir dis yaptirdigima inaniyorum ayrica Dr Beyin bilgilendirmeside nadiren rastlanan durumlardan tavsiye edebilecegim bir doktor ayrica yardimci elemanlarida pozitif ve guleryuzlu

 • S
  Yer: Cihangir Aydoğdu MuayenehanesiHizmet: Normal randevu

  Çene ağrım için muayeneye gittim. Yan gömülü 20 lik diş ağrıya sebep oluyor sanıyordum. Cihangir hocam önce çene eklemimi tedavi ettirmemi söyledi. Gayet sıcakkanlı güzel teşhisler koyan bir diş hekimidir.

 • C
  Yer: Cihangir Aydoğdu MuayenehanesiHizmet: Normal Randevu

  Uzun süren diş hekimi arayışımı burada yazan yorumlar sayesinde Cihangir Hocamı bularak sonlandırabildim. Öncelikle belirtmek gerekir ki, Cihangir Hocam, güler yüzlü, uygulayacağı tedavi ve tedavinin alacağı zaman hakkında hastayı önceden bilgilendiren, tecrübeli ve yetkinliğiyle güven veren bir hekim. Benim biri çürük azı dişi, diğeri ise daha önce yapılan kanal tedaviye bağlı olarak ön dișimde oluşan sızlama ve kararma olmak üzere iki dișimle ilgili şikayetim vardı. Dolgu konusuna çok girmeyeceğim, gayet başarılı, tedavi sonrası hiçbir sorunum kalmadı. Ön dișimdeki şikayetimle ilgili olarak da hocam öncelikle, yapılan kanal tedavinin diş kökünde iltihaba neden olduğunu tespit etti ve kararma sorununa geçmeden evvel kanal tedavinin yenilenmesi gerektiğini belirtti. Bu uğraştırıcı tedaviyi titizlikle uyguladı. Böylece dişimi kaybetme riski ortadan kalkmıș oldu. Arkasından da yalnızca o dișime özel beyazlatma işlemi uyguladı. Güldüğümde görünen kararmış diş gitti, yerine gayet doğal görünen bir diş geldi. Cihangir Hocam ilgisiyle beni çok mutlu etti. Sorunlarınız için danışmanızı kesinlikle öneririm.

 • N
  Yer: Cihangir Aydoğdu Muayenehanesi

  Daha önce yaşadığım bazı acılı diş tedavilerimin sonucunda, dişçi korkum hat safhaya ulaşmışken, tesadüf eseri Cihangir Bey ile tanışma fırsatım oldu. Alt arka azı dişimde uzun süredir problem vardı. Gittiğim dişçiler, dişimin üst tarafına dolgu yapıyordu ve bu dolgular sürekli düşmekteydi. Dişin çekileceği söylendi bana. Cihangir Bey’e gittiğimde dişimde çok büyük oranda iltihabın bulunduğunu ve dişin apse yaptığını söyledi. Ama Cihangir Bey ne yaptı etti ve o dişin çekilmemesi için elinden ne geliyorsa daha fazlasını yaptı. Benim bile umudumun olmadığı dişi tamamen sağlıklı hale getirdi. İlk önce kalsiyum(Ca) tedavisi uygulayarak iltihabı kuruttu. Saatlerce ve günlerce kurtarılması imkansız olan dişimi ile uğraşarak çekilmekten kurtardı. İğneden çok fazla korktuğum halde Cihangir Bey’in iğne yaptığı asla duymuyorum, hayatımda gördüğüm eli hafif diş hekimi kendisi. Cihangir Bey’in olağanüstü sabrı ve becerisi kesinlikle takdire şayan. Sol alt dişlerimin biri içeriye doğru yamuk bir büyüme göstermekteydi. Cihangir Bey hiçbir ortodontik tedaviye ihtiyacımın oladığını, sağlığımı etkileyen bir durumum olmadığını söylemişti ki kendi muayenehanesinde ortodontik tedavi (diş çapraşıklığı, çene ilişkilerindeki uyumsuzluk veya her ikisinin sonucu olarak ortaya çıkan hatalı kapanışların tedavisi ile ilgilenen diş hekimliği uzmanlık dalı) imkanını hastalarına sunmaktadır. Daha sonra bir tanıdığımızın vesilesi ile başka bir kliniğe gittim ve hemen tel takmam gerektiğini inci gibi dişlerimin olacağını söylediler. Uzun süre hem tel tedavisi acısı çektim hemde uçuk bir mikatrda para ödemesi yaptığım halde dişlerimde hiçbir düzelme göremedim. Cihangir Bey’in diş sağlığı ile ilgili ileri görüşlülüğü bu noktada devreye girmişti. Kendisi daha önce gerek olmadığını söyledi ve kesinlikle haklıydı. Bu yüzden samimi bir şekilde söylüyorum ki canı gönülden Cihangir Bey’e güvenebilir ve tereddüt etmeden dişlerinizi kendisine emanet edebilirsiniz. Hastasıyla ilgili, güleryüzlü ve daim diş sağlığı ile ilgili bilgi alabileceğiniz harika bir diş hekimi. Geçen sene üniversite sınavına girmeden dayanılmaz bir diş ağrım olmuştu, kendisine çok teşekkür ederimki akşam saatinde dişime kanal tedavisi uyguladı ve sınavıma da sıfır ağrım olmadan girmiştim. Bugünde kendisi diş dolgumu gerçekleştirdi, aşırı hızlı, tertemiz bir işlem gerçekleştirdiği için kendisine minnettar olmamak elde değil. Annemin geçen aylarda kanal tedavisi olmuştu Cihangir Bey’e, sinir ucunu bulabilmek için ve dişin sinirlerini çürüklerden temizleyebilmek için büyük bir çaba sarfetmiş ve bu nedenlerde ötürü İzmir’de yaşayan ablam Ankara’ya Cihangir Bey’e muayene olmak için geliyor.

 • C
  Yer: Cihangir Aydoğdu MuayenehanesiHizmet: Kanal Tedavisi

  Her şeyden önce diş hekimi korkunuz bir daha olmayacak sakinleştirici içip muayenehaneye giden ben ikinci randevuda hoplaya ziplaya gittim çünkü hastasina müthiş bir güven veriyor öncelikle ve amaci kesinlikle sizi tedavi etmek asla piyasa hekimleri gibi para degil ve şahane sohbeti ile ne ara bitti o korkunç kanal tedavisi anlamıyorsunuz

 • C
  Yer: Cihangir Aydoğdu MuayenehanesiHizmet: 20’lik diş çekimi

  Yorumlar ve tavsiye üzerine gittim. Çok memnun kaldım. Güler yüzlü ve çok iyi bi doktor. Çok temiz ve kolay bir 20’lik diş çekimi gerçekleştirdik. Teşekkürler. Kesinlikle tavsiye ediyorum.

 • K
  Yer: Cihangir Aydoğdu Muayenehanesi

  Diş dolgusu ve diş temizliği için gittim. Gerçekten işinin uzmanı sıcakkanlı konuşkan cana yakın. Artı eli de çok hafif. Kendisi gibi doktorlara ihtiyaç var. Kuzey Erdoğan

 • B
  Yer: Cihangir Aydoğdu MuayenehanesiHizmet: Zirkonyum Porselen Kaplama

  Uzun arayışlarımın ardından buldum Cihangir beyin muayenehanesini randevuları çok yoğun olmasına rağmen daha ilk görüşmemizde kafamdaki tüm sorular yanıtlandığı için doğru diş hekimini buldum dedim. Yaklaşık 5 yıldır dişlerimdeki renk problemi hayatımın merkezindeydi kanal tedavileri ve 10 dişe zirkonyum yaparak son verdi Cihangir Bey bu duruma. Hem profesyonelliği hem güleryüzü hem de maddi kısmını ön plana almadan işini en iyi şekilde ve ayrıntılı anlatarak yaptığı için iyiki beklemişim diyorum. Sayesinde gönül rahatlığı ile gülebiliyorum

 • F
  Yer: Cihangir Aydoğdu MuayenehanesiHizmet: Implant

  aldığım hizmet o kadar mutlu ve güvenli hissettirdi ki bir haftadır diş agrısından uyuyamama rağmen kendisi dışında başka kimseye gitmemeye kararlıyım , lütfen bu kadar yoğun olmayın randevu alamıyoruz.

 • O
  Yer: Cihangir Aydoğdu MuayenehanesiHizmet: Ön diş implantı

  Bir kere güler yüzlü ve ilgililer her sorunuzu cevaplıyor implant yaptırıyorum eli çok hafif hiç bir acı hissetmedim alakaları ve ilgileri için çok teşekkürler

 • F
  Yer: Cihangir Aydoğdu Muayenehanesi

  Eli hafif ,huzurlu gidiyorum,güven veriyor,paradan önce sağlığın önemli olduğunu hissettiriyor, arkadaşlarıma tavsiye ediyorum, iyiki tanımışım, dr çok memnunum,,,

 • A
  Yer: Cihangir Aydoğdu MuayenehanesiHizmet: 20'lik Diş Çekimi

  Çok zor bir 20lik diş olmasına rağmen hem psikolojik rahatlaması ve elinin hafifligi sayesinde cok güzel ve beklediğimden daha çabuk bitti ellerine emeğine sağlık hocam çok teşekkür ederim (bahar...)

 • D
  Yer: Cihangir Aydoğdu MuayenehanesiHizmet: Diş Dolgusu

  Cihangir Bey'e bir hekim arkadaşımın tavsiyesi üzerine gittim. İşini çok iyi ve çok hızlı yapan, yapacağı işlemi net bir şekilde açıklayan, her seferinde sonucundan çok memnun kaldığım etik bir hekim. Diş hekimi korkumu sayesinde yendim. Kesinlikle tavsiye ediyorum.

 • D
  Yer: Cihangir Aydoğdu MuayenehanesiHizmet: Kanal Tedavisi,implant,diş beyazlatma.

  Ankara'da işini iyi yapan,güleryüzlü,yaptığı işlemler hakkında detaylı bilgi veren,yaptığı işlerin arkasında duran,kendisini işine adamış ve deontolojiye sadık bir diş hekimi. Bir hekim olarak kendimin ve eşimin diş tedavisindeki özverisi için teşekkür ediyorum.

 • P
  Yer: Cihangir Aydoğdu Muayenehanesi

  Kendisini Arhaviden tanıyorum.Istanbulda 3 ayrı hekime gidip diş problemimi halledemeyince kalkıp Ankaraya Cihangir Beye gittim.güvenebildiğim tek diş hekimi.kendinden beklenenin çok üstünde işler çıkartabilecek bir hekimdir kendisi.

 • O
  Yer: Cihangir Aydoğdu Muayenehanesi

  Cihangir hocaya bu sitedeki yorumları okuyarak gittik, doktoru tanıdıktan sonra Nato yolunda oturmamiza rağmen dikmendeki bu doktordan vazgeçemedik, babamın implant yapılamaz denilen çenesine 6 tane implant ve üzerine porselen; annemin tutmaz denilen damağına 2 tane implant ve üzerine protez; eşimin 2 tane 'dişinizi çekerek zirkon yapabiliriz' denilen ağzına hiçbir dişini çekmeden basamaklı diş kesimi ve zirkon ile mükemmel bir estetik sağladı. Simdi sırada ben ve istanbuldaki ablam var.

 • S
  Yer: Cihangir Aydoğdu Muayenehanesi

  Ziyeretin sebebine çay kahve icmek icin demek isterdim. Fakat zaten çok yoğunlar boş bir anını yakalayabilene ve randevu alabilene ne mutlu.. Birçok rahatsızliğim vardi. Diş eti kanaması, diş ağrıları.. Tabi erteliyordum vaktim yok diye.. 2017 yılının Temmuz ayıydı. Ayak üstü bir şeyler atıştırıyordum.. Sağ arkalardan üst dişim kırıldı. Çok ağrı hissetmiyordum. Karışık duygular içerisinde ağlıyordum. Bir arkadaşımın tavsiyesi uzre Cihangir beyin numarasını aldim ve aradım. Dişimin kırıldığı saat 7 sularıydı. Aradığımda çıkmak üzere olduğunu söylediler. Durumumu anlattım. Muayenehanesi ile evim arasındaki mesafeye rağmen bekleyeceklerini ilettiler. Bunda endişeli ve ağlıyor olmasında etkisi olmuştur elbet .. Bu vesileyle kendileriyle diş tedavime başladım.. Gerçekten diş tedavisi süresince ağrı hissedilmiyor ve işinin ehli.. Kendilerine buradan teşekkürler.. Ellerinize sağlık..

 • O
  Yer: Cihangir Aydoğdu MuayenehanesiHizmet: Zirkonyum Porselen Kaplama

  iki ön dişim öne gelmişti ve ayrıktı başka doktorlara gittim ve olumsuz şeyler söylediler tesadüfen cihangir beye gittim ve çok memnunum kaldım teşekkürler.

 • A
  Yer: Cihangir Aydoğdu MuayenehanesiHizmet: Zirkonyum diş

  Cihangir Bey'e devlet hastanesinde çalışan bir diş hekimi arkadaşın tavsiyesiyle gittim.Buradaki yorumlarda etkili oldu tabi.Üst on dişe zirkonyum kaplama,iki dişe dolgu,alt dişlere tartar temizliği + beyazlatma yaptırdım.Eğer ona güvenmemiş olsaydım bu riskli işe asla kalkışamazdım çünkü estetikte en az sağlık kadar önemli benim için.9günde toplam 5kere gittim.dolgular ve tartar temizliği işlemleri çok kısa sürdü sonrasında hiç hassasiyet yaşamadım.zirkonyum dişler çok doğal ve güzel oldular.Dişler kesilirken çok üzülmüştüm ama şimdi niçin daha önce yaptırmadım diye kendime kızıyorum.Cihangir beye çok teşekkür ediyorum sayesinde gülerken ellerimi kullanmayacağım artık.

 • M
  Yer: Cihangir Aydoğdu MuayenehanesiHizmet: Zirkonyum Kaplama

  Cihangir Bey e daha once yanlis yapilan bir tedavi sonucu basvurdum. Alt dislerime mukemmel bir zirkonyum kaplama yapti. Her bakimdan hastasini gozeten isinde son derece ozenli ve titiz bir hekim.

 • Y
  Yer: Cihangir Aydoğdu MuayenehanesiHizmet: Diş Bakımı ve dolgu

  Cihangir beye eşimle dış temizliği ve dolgu için gitmiştik.daha önce de kanal tedavisi için gitmiştik. Kendisi çok harika ve başarılı bir dış hekimi.yillardir aile doktorumuzdur.kendisi çok kaliteli ve sizden önce kendisi yapılması gereken dişleri öneriyor.her zaman yaptığı dişin arkasında duruyor.basarilarinin devamını diliyoruz.tesekkur ederiz.

 • C

  İşinde başarılı ve doğru yönlendirmeler yapan bir doktor.Eli hafif ve yetenekli.yıllardır aradığım diş doktorunu buldum diyebilim.tavsiye ederim.

 • İşinde on numara beş yıldız. Bana uzak bir yerde olduğu halde tercih ettiğimiz bir doktor. Tavsiye ederim.

 • M

  Daha bu gun iki seansta gerceklesen kanal tedavimi tamamladim. Bir cok doktora gittim hepsi bu dis cekilecek dediler fakat cihangir bey bizimle cok iyi ilgilendi ve neredeyse kaybetmek uzere oldugum disimi kurtardi. Disimin durumu gercekten cok kotuydu fakat ona ragmen en ufak bir agri duymadan tedavim tamamlandi. Gerek ilgisi gerek profesyonelligi olsun gercekten harika bir hekim kesinlikle tavsiye ediyorum

 • Neredeyse hiçkimseyi, hiçbir şeyi beğenmeyen bir arkadaşım Cihangir Bey'i tavsiye edince şaşırdım ve hemen randevu alıp gittim. Arkadaşımın hakkı varmış, Ankara'daki diş hekimimi buldum diyebilirim. Ardından defalarca kez gittim, bir kez olsun sorun yaşatmadı sağolsun.

 • I

  Eli çok hafif ve anlayışlı bir doktor herkese oneriyorum.kanal tedavisinde hicbirsey hissetmedim ...

 • N

  Cihangir bey alanında çok iyi diş doktoru.hastasına güven veren bir hekim.doktora güvenmek tedavinin başarılı geçmesinde en önemli etkenlerden birisidir bence...

 • O

  Cihangir bey işini ilgi ile yapıyor tavsiye ederim. Eli hafif tevavi sırasında muhabbet ile geçiyor zaman.

 • T

  Sert bir leblebi sonucu azı dişimin çok büyük bir bölümü kırıldığında endişe içinde Ankara'da gidebileceğim bir Diş Hekimi arayışına girdim. Özellikle buradaki hasta yorumları beni oldukça etkileyince randevu Cihangir beyin kliniğine gittim.
  Öncelikle kırık dişimle ilgili ayrıntılı bir şekilde muayene yaptı ve beni bilgilendirdirdi. Bir sonraki randevuda ise tek bir parçası kalan dişime vidalı dolgu yaptı ve yeniden bir dişim oldu :) İşlemleri öncesinde, esnasında ve sonrasında her aşamasında beni bilgilendirdi ve gerçekten hiçbir aşamada acı-ağrı hissetmedim iğne vurulurken dahi. Kendisi ve personelinin güler yüzü ve ortamın sıcaklığı da ziyadesiyle rahatlatıyor bence fobik hastaları. Tekrardan emeğininiz için çok teşekkür ediyorum, bu devirde işini hakkıyla yapan güvenebileceğimiz bir hekim bulmak insanın içini inanılmaz rahatlatıyor. Herkese gözüm kapalı tavsiye edebileceğim bir doktordur.

 • Cihangir Bey hastalarına karşı çok ilgili bir doktor, sorduğunuz sorular hakkında hastasını detaylı bir şekilde bilgilendiriyor. İşini hızlı fakat titiz bir şekilde yapıyor. Tedavimin üzerinden yaklaşık 5 ay geçti 6 dolgu ve temizleme işlemi yaptırdım, ve yapılan işlemlerden de çok memnunum. Şu ana kadar herhangi bir şikayet yaşamadım. Buradan tekrar Doktor Beye ve ekibine teşekkür ediyorum.

Hakkımda

Hakkımda

 • Dt. Cihangir Aydoğdu 2000 yılında Hacettepe Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesinden mezun olmuştur. 2001 - 2002 yılları arasında Artvin Merkez'de Diş Hekimi olarak askerlik görevini tamamlamıştır. 2002 - 2011 yılları arasında aralıksız Artvin'de kendi özel muayenehanesinde hastalarına hizmet vermiştir. 2012 yılında kendi özel muayenehanesini Ankara'ya taşımış ve hastalarına burda hizmet vermektedir.

Okullar / Eğitimler

 • Hacettepe Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi 2000

Deneyimler

 • Artvin Cihangir Aydoğdu Muayenehanesi - 2002 2011
 • Ankara Cihangir Aydoğdu Muayenehanesi - 2011 den beri

Fotoğraflar