Randevu ve bilgi için bizi arayın: 0850 333 0344

Randevu al doktoru değerlendir Soru Sor Son 30 gün içerisinde 565 profil ziyareti var

Dt. Cihangir Aydoğdu 2000 yılında Hacettepe Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesinden mezun olmuştur. 2001 - 2002 yılları arasında Artvin Merkez'de Diş Hekimi olarak askerlik görevini… daha fazla

Randevu al

Sitemiz üzerinden randevu oluşturmak ücretsizdir. Muayene ücret bilgisi için doktorunuza/uzmanınıza başvurunuz

Hasta / Danışan Görüşleri

5

Genel skor
81 görüş

 • Dakiklik
 • Alaka
 • Mekan
 • U
  Konum: Cihangir Aydoğdu MuayenehanesiHizmet: Diş Bakımı

  2 yıldır Cihangir Beyi görüyorum yeri geliyor ona da muayene oluyorum çok memnunum bugün de diş taşı temizliği için gittim yaklaşık 15-20 dk içerisinde beklentinin üzerinde bir performans gösterdi. Çok teşekkür ediyorum ve hekim arayan herkese öneriyorum ????????????

 • O
  Konum: Cihangir Aydoğdu MuayenehanesiHizmet: Normal randevu

  Yapılan işlevin detaylarını anlatması, tedavi önerileri ve işini titizlikle yapmasından çok memnun kaldım.

 • F
  Konum: Cihangir Aydoğdu Muayenehanesi

  Dr. Cihangir beye dişlerimin tamamını implant yaptıriyorum. Tanistigimiz andan ve tedavi süreci boyunca ilgili,guler yuzlu her konuda açıklayıcı işinde uzman çok başarılı bir doktorumuzdur.Agzinda ve dislerinde problemleri olan hastalara tavsiye ederim.

 • H

  Yaklaşık altı ay önce internette ki yorumları okuyup çaldım Cihangir hocamın kapısını..Dişçi koltuğun dan korkmak diye bir deyim vardır ya ben bunun bir kademe daha üzerinde diş doktorların dan da korkuyordum..Bunun için haklı sebeplerim de vardı tabi..Devlet hastanesine tel taktırmak İçin gittiğim de yaşımın 18 in üzerin de olduğu İçin artık tel takılmaz denildi..Buraya protez diş yapalım denilip sapasağlam dişlerim çekildi..Bu yüzden diş doktoru adı geçince ağlayan birini güldüren bir doktor bulmak benim için imkansızdı..Ta ki Cihangir hocamı tanıyana kadar..hayatta imkansız diye bir şey yoktur cümlesinin en canlı örneğidir benim için..Muayenehanesin den içeri girdiğiniz de sizi sıcacık gülümsemesi ile karşılayan,sizi mutlu edecek fikirler sunan,maddiyattan önce maneviyatı önemseyen,en nadide insanlardandır Benim gözüm de..Teşekkürler Cihangir Hocam beni her gün ağlamak dan kurtardığınız İçin,doktor fobimi yendiğiniz İçin ve en büyük teşekkürüm doktor kelimesinin hakkını sonuna kadar verdiğiniz için...

 • G

  Oldukça iyi karşılandım ve muayenem yapılarak tedavi düzenlendi.Hızlı ve çözüm odaklı olması nedeniyle doktora teşekkür ediyorum.

 • Konum: Cihangir Aydoğdu Muayenehanesi

  Rahat ve saglikli bir dis yaptirdigima inaniyorum ayrica Dr Beyin bilgilendirmeside nadiren rastlanan durumlardan tavsiye edebilecegim bir doktor ayrica yardimci elemanlarida pozitif ve guleryuzlu

 • S
  Konum: Cihangir Aydoğdu MuayenehanesiHizmet: Normal randevu

  Çene ağrım için muayeneye gittim. Yan gömülü 20 lik diş ağrıya sebep oluyor sanıyordum. Cihangir hocam önce çene eklemimi tedavi ettirmemi söyledi. Gayet sıcakkanlı güzel teşhisler koyan bir diş hekimidir.

 • C
  Konum: Cihangir Aydoğdu MuayenehanesiHizmet: Normal Randevu

  Uzun süren diş hekimi arayışımı burada yazan yorumlar sayesinde Cihangir Hocamı bularak sonlandırabildim. Öncelikle belirtmek gerekir ki, Cihangir Hocam, güler yüzlü, uygulayacağı tedavi ve tedavinin alacağı zaman hakkında hastayı önceden bilgilendiren, tecrübeli ve yetkinliğiyle güven veren bir hekim. Benim biri çürük azı dişi, diğeri ise daha önce yapılan kanal tedaviye bağlı olarak ön dișimde oluşan sızlama ve kararma olmak üzere iki dișimle ilgili şikayetim vardı. Dolgu konusuna çok girmeyeceğim, gayet başarılı, tedavi sonrası hiçbir sorunum kalmadı. Ön dișimdeki şikayetimle ilgili olarak da hocam öncelikle, yapılan kanal tedavinin diş kökünde iltihaba neden olduğunu tespit etti ve kararma sorununa geçmeden evvel kanal tedavinin yenilenmesi gerektiğini belirtti. Bu uğraştırıcı tedaviyi titizlikle uyguladı. Böylece dişimi kaybetme riski ortadan kalkmıș oldu. Arkasından da yalnızca o dișime özel beyazlatma işlemi uyguladı. Güldüğümde görünen kararmış diş gitti, yerine gayet doğal görünen bir diş geldi. Cihangir Hocam ilgisiyle beni çok mutlu etti. Sorunlarınız için danışmanızı kesinlikle öneririm.

 • N
  Konum: Cihangir Aydoğdu Muayenehanesi

  Daha önce yaşadığım bazı acılı diş tedavilerimin sonucunda, dişçi korkum hat safhaya ulaşmışken, tesadüf eseri Cihangir Bey ile tanışma fırsatım oldu. Alt arka azı dişimde uzun süredir problem vardı. Gittiğim dişçiler, dişimin üst tarafına dolgu yapıyordu ve bu dolgular sürekli düşmekteydi. Dişin çekileceği söylendi bana. Cihangir Bey’e gittiğimde dişimde çok büyük oranda iltihabın bulunduğunu ve dişin apse yaptığını söyledi. Ama Cihangir Bey ne yaptı etti ve o dişin çekilmemesi için elinden ne geliyorsa daha fazlasını yaptı. Benim bile umudumun olmadığı dişi tamamen sağlıklı hale getirdi. İlk önce kalsiyum(Ca) tedavisi uygulayarak iltihabı kuruttu. Saatlerce ve günlerce kurtarılması imkansız olan dişimi ile uğraşarak çekilmekten kurtardı. İğneden çok fazla korktuğum halde Cihangir Bey’in iğne yaptığı asla duymuyorum, hayatımda gördüğüm eli hafif diş hekimi kendisi. Cihangir Bey’in olağanüstü sabrı ve becerisi kesinlikle takdire şayan. Sol alt dişlerimin biri içeriye doğru yamuk bir büyüme göstermekteydi. Cihangir Bey hiçbir ortodontik tedaviye ihtiyacımın oladığını, sağlığımı etkileyen bir durumum olmadığını söylemişti ki kendi muayenehanesinde ortodontik tedavi (diş çapraşıklığı, çene ilişkilerindeki uyumsuzluk veya her ikisinin sonucu olarak ortaya çıkan hatalı kapanışların tedavisi ile ilgilenen diş hekimliği uzmanlık dalı) imkanını hastalarına sunmaktadır. Daha sonra bir tanıdığımızın vesilesi ile başka bir kliniğe gittim ve hemen tel takmam gerektiğini inci gibi dişlerimin olacağını söylediler. Uzun süre hem tel tedavisi acısı çektim hemde uçuk bir mikatrda para ödemesi yaptığım halde dişlerimde hiçbir düzelme göremedim. Cihangir Bey’in diş sağlığı ile ilgili ileri görüşlülüğü bu noktada devreye girmişti. Kendisi daha önce gerek olmadığını söyledi ve kesinlikle haklıydı. Bu yüzden samimi bir şekilde söylüyorum ki canı gönülden Cihangir Bey’e güvenebilir ve tereddüt etmeden dişlerinizi kendisine emanet edebilirsiniz. Hastasıyla ilgili, güleryüzlü ve daim diş sağlığı ile ilgili bilgi alabileceğiniz harika bir diş hekimi. Geçen sene üniversite sınavına girmeden dayanılmaz bir diş ağrım olmuştu, kendisine çok teşekkür ederimki akşam saatinde dişime kanal tedavisi uyguladı ve sınavıma da sıfır ağrım olmadan girmiştim. Bugünde kendisi diş dolgumu gerçekleştirdi, aşırı hızlı, tertemiz bir işlem gerçekleştirdiği için kendisine minnettar olmamak elde değil. Annemin geçen aylarda kanal tedavisi olmuştu Cihangir Bey’e, sinir ucunu bulabilmek için ve dişin sinirlerini çürüklerden temizleyebilmek için büyük bir çaba sarfetmiş ve bu nedenlerde ötürü İzmir’de yaşayan ablam Ankara’ya Cihangir Bey’e muayene olmak için geliyor.

 • C
  Konum: Cihangir Aydoğdu MuayenehanesiHizmet: Kanal Tedavisi

  Her şeyden önce diş hekimi korkunuz bir daha olmayacak sakinleştirici içip muayenehaneye giden ben ikinci randevuda hoplaya ziplaya gittim çünkü hastasina müthiş bir güven veriyor öncelikle ve amaci kesinlikle sizi tedavi etmek asla piyasa hekimleri gibi para degil ve şahane sohbeti ile ne ara bitti o korkunç kanal tedavisi anlamıyorsunuz

Hakkımda

Hakkımda

 • Dt. Cihangir Aydoğdu 2000 yılında Hacettepe Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesinden mezun olmuştur. 2001 - 2002 yılları arasında Artvin Merkez'de Diş Hekimi olarak askerlik görevini tamamlamıştır. 2002 - 2011 yılları arasında aralıksız Artvin'de kendi özel muayenehanesinde hastalarına hizmet vermiştir. 2012 yılında kendi özel muayenehanesini Ankara'ya taşımış ve hastalarına burda hizmet vermektedir.

Okullar / Eğitimler

 • Hacettepe Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi 2000

Deneyimler

 • Artvin Cihangir Aydoğdu Muayenehanesi - 2002 2011
 • Ankara Cihangir Aydoğdu Muayenehanesi - 2011 den beri

Fotoğraflar