Adres

Battalgazi Mahallesi Paşaköy Caddesi No:60, Sultanbeyli, İstanbul
İstanbul Sultanbeyli Devlet Hastanesi

Bu adres için online randevu takvimi mevcut değil

Sigortasız hastalar


Herhangi bir hizmet eklenmemiş

Hizmetler

Henüz bir hizmet eklenmedi

Bu hekim/uzman, henüz verdiği hizmetlere dair bir bilgi girişi yapmadı.

Hasta / Danışan Görüşleri

5

Genel skor
14 görüş

Y

Tavsiye üzerine gitmiştik Demet Hocam'a. Aynı zamanda araştırdık internette ve hastalarıyla görüştük.Evimiz hastaneye yakın olmadığı halde hocam'ı tercih ettik. Çok sıcakkanlı ve işini iyi bilen bir doktor. Önce hastasını düşünen bir doktor. Hastasına pozitif enerji veriyor.Genelde doktorlar çabuk ve kolay olsun diye sezeryan'a yöneliyorlar. Demet hocam normal doğum yaptırdı eşime ve hiçbir sıkıntı yaşamadan sonlandırdık süreci.Çok memnun kaldığım için yakınlarıma tavsiye ediyorum.


H

Başka bir arkadaşımızın tavsiyesiyle gitmiştik. Gittiğimiz zaman ismimizle hitap ediyor ve kendimizi tanıtmak zorunda kalmadığımız bir hekim.Gebelik takibi için gitmiştik ve tedavi süresince hiçbir sıkıntı yaşamadık. Her gittiğimizde neler yaptığını ve hangi amaçla yapıldığının bilgisini veriyordu. Çok başarılı bir gebelik süreci yaşadık. Herkese tavsiye ediyorum.


K

Tavsiye üzerine gittim Demet Hocam'a. Daha önce gittiğimiz doktorun tavsiyesiyle tercih ettik. Hastasıyla çok ilgili ve işini iyi yapan bir doktor. Eşimin kadın hastalıklarından dolayı rahaysızları vardı ve gebelik yaşayamıyordu. Tedaviden sonra eşim 6 aylık hamile şuanda. Çok memnun kaldığımız için herkese tavsiye ediyoruz.


C

Çok memnun kaldım.Hatta ablamı yönlendirdim.Tavsiye üzerine gitmiştim.Çok ilgili ve hastasıyla gizlilik haklarını çok itinalı koruyor.Çok bilgili ve işinde çok ama çok başarılı.Herkese güvenle tavsiye edeceğim bir doktor.


F

Çok memnunum.Hastasına çok pozitif yaklaşıyor.Pozitif yaklaşımı sayesinde insan kendisini doğuma daha hazır hissediyor ve doğuma girerken çok daha rahat olmasını sağlıyor.İlgisi ve hastasına sıcak yaklaşımı detaycı olması ve alanında çok başarılı olması beni çok memnun etti.Doğumun öncesi ve sonrası hiç sıkıntı yaşamadım.Çok memnunum.


A

Sürekli gittiğim bir hastane Medicana Avcılar hastaneden bir referansla gitmiştim.Hastasına karşı güler yüzlü ve çok ilgili en önemlisi çok bilgili .Hastasını detaylı bilgilendirmesi güzel.Hatta kardeşimin hanımı da yönlendirdim.Bana güven verdiği ve tedavisinden ve yaklaşımından memnun kaldığım için tavsiye edeceğim bir doktor ve buradan da herkese tavsiye ederim.


D

Demet Hocam dan çok memnun kaldım. Hekim olduğum için ben de bir çok hasta yönlendirdim ve yönlendirdiğim hastalar da çok memnun kaldı.Hastalarını bilinçlendiren ve Endişe yaratmayan bir doktor.Gebelik takibi ve doğum için gitmiştim. Çok başarılı geçti. Ayrıca polikistikover tedavisi görüp kontrollere gidiyorum. Kesinlikle tavsiye ediyorum.


P

Tüp bebek tedavisi için bazı hastanelere gitmiştik.Sağlıklı sonuç almadık.Daha sonra yönlendirmeyle Özlem Hocamıza gittik. İlgisinden çok memnun kaldık. Aradığımızda mutlaka ulaşabiliyorum. Ulaşamazsak bile kendisi geri dönüş yapıyor. Tüp bebek tedavisi için gitmiştim ve şuanda eşim 7 aylık hamile. Bütün artı ve eksileriyle herşeyi anlattı. İzlememiz gereken yolları detaylı olarak bilgisini verdi. Bu durumda olan herkese tavsiye ediyorum.


F

Evime yakın olduğu için ve kurumumun bağlantılı olduğu hastane olduğu için tercih ettim. Çok ilgili ve alakalı bir doktor. Adet düzensizliği ve genital bölgemde siğil olduğu için gittim.Siğil için lazerle yakma işlemi yapıldı.Siğil için ayrıca ilaç tedavisi uygulandı. Hastasıyla konuşan ve bilgilendiren bir doktor. Çok memnun kaldığım için herkese tavsiye ediyorum.


Ö

Hocam'ız tavsiye üzerine gittim. İstediğimiz soruyu sorabiliyoruz. Bir soktor edasıyla değilde abla kardeş gibi davranışları var. İlgisinden gerçekten çok memnun kaldık.Eşimin kadın hastalığından dolayı gittik.Tedavisi olumlu sonuç verdi. Memnun kaldığımız için herkese tavsiye ediyoruz.


Hata oluştu, tekrar deneyin

Özgeçmiş

İlgili aramalar