Dr.

Demet Erdoğan

verifiedCreated with Sketch.

11 görüş +ekle

Randevu ve bilgi için bizi arayın: 0850 333 0344

Randevu al doktoru değerlendir Soru Sor
Son 30 gün içerisinde 315 profil ziyareti var

1985 yılında Trakya Üniversitesi Tıp Fakültesi’ni bitirdi. 2005-2006 tarihlernde Sağlık Bakanlığı denetiminde İ.Ü.Cerrahpaşa Tıp Fakültesi’ nde düzenlenen “Akupunktur Sertifika Programında”… daha fazla

Randevu al

Sitemiz üzerinden randevu oluşturmak ücretsizdir. Muayene ücret bilgisi için doktorunuza/uzmanınıza başvurunuz

Hasta / Danışan Görüşleri

5

Genel skor
11 görüş

 • Dakiklik
 • Alaka
 • Mekan
 • E
  Konum: Akupunktur Tedavi MerkeziHizmet: Nöralterapi

  Bugün ilk defa gittim.Nöral terapiye başladık.Hocamın ellerinde şifa bulacağıma eminim.Çok tatlı bir insan.Mesleğinde profesyonel olduğu çok belli.Boyun sırt ve bel ağrısı için gittim.Bir senedir gitmediğim doktor kalmadı.Fibromiyalji teşhisi koyulmuştu.Bugün ilk seansımı aldım.Kendimi daha iyi hissediyorum.Hocama sevgilerimi iletiyorum.

  Demet Erdoğan2018-06-06

  iyi olmanıza çok sevindim, geçmiş olsun... sevgiler

 • A
  Konum: Akupunktur Tedavi Merkezi

  Dr. Demet hn'a 10 yıl önce arkadaş tavsiyesi ile gittim. L4ve L5 noktalarında yaşadığım sinir sıkışması fıtık ile kronikleşen bel tutulmalarımı aldığım fizik tedavi seansları iyileştirememişti. Demet hanımın adeta sihirli elleri değdi ve aldığım 4-5 seans Akupunktur + Nöral terapi sayesinde bir daha bel tutulması yaşamadım.
  Yine 2016 da düşme sonucu oluşan sol ayak talus kemiğimde ve aşil tendonunda oluşan yoğun ödem ve ağrılara fizyoterapiler çare olmayınca yine Dr. Demet hanım uyguladığı akupunktur+nöral terapilerle ağrı ve ödemlerden kurtarıp iyileştirdi.
  Sadece kendim değil abimin ayak parmaklarına vuran şiddette bel fıtığı sorunu ve ayrıca gitmediği kulak burun boğaz dr. kalmadığı kulak çınlama baş dönmesi sorunlarına da şifa oldu Dr. Demet hanım.
  Akupunktur ve Nöral Terapi de duayen doktorumuz iyi ki varsınız, sihirli elleriniz hep şifa verdi bizlere.

  Demet Erdoğan2018-06-06

  gözlemlerinizi paylaştığınız için çok teşekkür ederim.. sevgiler

 • O
  Konum: Akupunktur Tedavi MerkeziHizmet: Nöralterapi

  Nisan 2016 da bağışıklık sistemimdeki zayıflama nedeniyle Geçirdiğim ağız zonasindan sonra yüz sinirindeki harabiyet nedeniyle korkunc bir yüz ve bas agrilarim nedeniyle bir arkadaşımın tavsiyesiyle Dr Demet Erdoğan'a başvurdum
  Bana uyguladığı tedavi sonrası
  Bas ağrımdan kurtuldum.
  Yıllardır çektiğim spastik kolit (özellikle 30 yildir muzdarip olduğum kabızlık )probleminden de doktor hanimin tedavisi ile kurtuldum , besin allerjimi tespit edip bana verdiği beslenme programı ile sağlıklı beslenmeyi ögrendim ve artık kendimi daha zinde hissediyorum.
  Dönem dönem tekrarlayan depresyonum icin de hala belli Aralık'larla kendisini ziyaret ediyor
  Ve bana uyguladığı tedavi ile cok hızlı bir şekilde depresyonu atlatıyorum.
  ARTIK İLAÇ KULLANMİYORUM
  Yaklaşık iki yıldır agri kesici dahil tüm ilaçlardan kurtuldum
  Sadece probiyotik kullanıyorum
  Herkese sağlıklı günler dilerim.

  Demet Erdoğan2017-12-21

  paylaşımınız için teşekkürler... sağlık en değerli hazinemizdir :)

 • E
  Konum: Akupunktur Tedavi MerkeziHizmet: Akupunktur, Nöralterapi

  Size nöropati tedavisi için geldim. İlk seanstan sonra ayaklarımdaki yanma duyugusu tamamen geçti. Senelerden sonra, son 2 gecedir rahat uyuyorum! Mucize gibi!

  Demet Erdoğan2017-08-03

  Elif Hanım paylaşımınız için teşekkürler

 • Dr. Demet hanıma kendisi tarafından çeşitli tedaviler uygulanan ve memnuniyetleri ve ısrarları üzerine aile bireylerimin referansı ile ulaştım. Kronik ağrılarım, düşük bağışıklık sistemim, dengesiz beslenme ve çok fazla ilaç kullanmış olmamdan dolayı kilo ve uyku problemlerim üzerine yaşadığım yer olan New York'ta uygulanmayan tedavisinden faydalanmak için 4 ay boyunca ekibiyle tedavilerimi oldum, çok memnun kaldım ve herkese tavsiye ederim.

  Demet Erdoğan2017-08-03

  çok teşekkürler Sibel Hanım

 • Dr. Demet hanım ile 2 sene once yaptıgımız tedavi ile 10 kg vermeyi basardım.
  cok memnum kaldım . Yapılan tedavi sadece kilolarınıza degil aynı zamanda ruhhnuza da ityi geliyor
  Deniz Aydogan

  Demet Erdoğan2017-08-03

  çok teşekkürler Deniz Hanım

 • E

  Ayak ve bacaklarımdaki diyabetik nöropati ağrılarının tedavisi için tavsiye üzerine kliniğe geldim.gördüğüm kabul ve titizliye hayran kaldım.üç seans tedavi gördüm.devam ediyorum .doktor demet hanım çok güven veriyor.şifa bulacağıma inanıyorum

  Demet Erdoğan2017-03-21

  çok teşekkürler, güveninize layık olmaya çalışacağız.

 • M

  Tek seansta bile kendisine sonsuz teşekkürlerimi iletebileceğim Dr.Demet Erdoğan,konusuna gerçekten hakim tecrübeli ve psikolojik olarak da hastasını rahatlatan bir hekim.Beş altı aydır yaşadığım ve hiç bir birimin net tanı koyamadığı başımın içindeki elektriklenme sorunumu tek seansta aza indirgemekle kalmamış ,detaylı incelemesi ile farkında olmadığım candida sorunumu da tespit etmiştir.Kendisi ile seanslarımız devam edecek olup,vereceği bütün tavsiyeleri özenle uygulayacağım.Yaşam kalitemi yükselttiği için tekrar çok teşekkürler.

  Demet Erdoğan2016-12-27

  Müge Hanım, teşekkür ederim.. sevgiler

 • E

  Sevgili Demet hanım, 5 yıl önce rahatsızlığım sebebi ile kullandığım yoğun kortizon yüzünden yakalandığım Avasküler Nekroz hastalığımın tedavisi için benim gibi iğneden ölesiye korkan birini ikna edip tedavi ettiğiniz ve ayrıca bu tedavi sırasında kilo vermek istediğimde ,bana önerdiğiniz detaylı tahlil sonucu ortaya çıkan Candida sorununda da ekibinizle birlikte bana çizdiğiniz yol ve takip için size ve ekibinize sonsuz teşekkürler .. Ben tedavime koşa koşa devam edeceğim çünkü uyguladığınız nöral terapi sayesinde artık aksamadan ve neredeyse eskisi gibi koşarak yürüyebiliyorum :) Sevgiler...

  Demet Erdoğan2016-05-24

  Elif Hanım, biz teşekkür ederiz bu zarif geri dönüşünüz için.. sevgiler...

 • H

  Mrb Demet hanım ben 2010-2011 yıllarinda size gelen Hatice Serçemeli. Dayanılmaz migren ağrılarım ve gerilim tipi baş ağrım vardı. Size eşim bir mail le ulaşmıştı. Sizde hemen cevaplamistiniz. Hem psikolojik olarak beni rahatlattiniz hemde ağrılarımdan kurtardiniz. Sayfanızi görünce tekrar teşekkür etmek istedim. Teşekkürler.

  Demet Erdoğan2016-04-25

  Hatice Hanım, merhaba, sizden haber aldığıma çok sevindim. İyi haberlerinizi almak mutluluk veriyor. Sevgi ve selamlar...

Hakkımda

Hakkımda

 • 1985 yılında Trakya Üniversitesi Tıp Fakültesi’ni bitirdi.
  2005-2006 tarihlernde Sağlık Bakanlığı denetiminde İ.Ü.Cerrahpaşa Tıp Fakültesi’ nde düzenlenen “Akupunktur Sertifika Programında” Eğitim görevlisi olarak yer aldı.
  2015 yılında Fitoterapi Yüksek Lisans'ını bitirdi.

Okullar / Eğitimler

 • Yeditepe Üniversitesi Sağlık Bilimleri Enstitüsü, Fitoterapi Yüksek Lisans, 2015
 • Trakya Üniversitesi Tıp Fakültesi, 1979-1985
 • Fatih Kız Lisesi / İstanbul, 1973-1979
 • Atikali İlkokulu / İstanbul, 1968-1973
daha fazla

Deneyimler

 • Akupunktur Nöralterapi Tedavi Merkezi

Hastalıklar

daha fazla

Fotoğraflar