Tahmini yanıtlama süresi:

Adres

Cedit Mah. Turan Güneş Cad., Kocaeli
Kocaeli Devlet Hastanesi

Bu adres için online randevu takvimi mevcut değil

Sigortasız hastalar


Herhangi bir hizmet eklenmemiş

Hizmetler

Henüz bir hizmet eklenmedi

Bu hekim/uzman, henüz verdiği hizmetlere dair bir bilgi girişi yapmadı.

3 hasta yorumu

Genel skor

E
Doğrulanmış kullanıcı

Bundan iki yıl evvel müracaat ettiğim Dr,Deniz Ceylan tarafından sıkı bir kontrol ile ilaçlı tedavimle çok iyi oldum..Yine Bilecik ten tanıdığım bir hastayı getirmiştik.Hasta ümitsiz ve tedavileri istemiyen yaşlı bir teyze idi.Doktor beyle görüştükten sonra bütün tedavileri kabul etti.Sayın doktorumuz aynı zamanda iyi bir psikoloji uzmanı gibi kendi özel tedavileri yanında ozon tedavisi için başka bir kurumdan da tedavi uygulayarak ümitsiz bir hastayı hayata tekrar kazandırdı.Herşeyden evvel insani bir yönü,şevkatli ,güvenilir bir kişilikle başka diğer hastalarında taktirini kazanan bir TÜRK hekimi olarak tebrik ediyor.Yüce Allah(cc) un her daim yar ve yardımcısı olmasını diliyorum.


A

pratisyen hekim iken bile bilgi ve olaylar karşısındaki soğuk kanlı ve yerinde kararlarla bu günlerdeki başarılarının tesadüf olmadığını kanıtlamış bir hekim dir benim için. 2003 yılı nisan ayında ölmek üzereyken yaşama kavuşturan bir hekimdir. Kendisine çok teşekkür ederim. Bu vesile ile de mübarek ramazan bayramını kutlar başarılarının devamını dilerim. Abidin.


E
Doğrulanmış kullanıcı

Uzun yıllardır yüksek tansiyon hastalığı çekmekte idim.İzmit Belediye Spor Yönetimde tanıştığım kıymetli Doktorum Deniz Ceylan bey,kendisinin tavsiye ettiği ilacı verdikten sonra,hastalığımın seyrinde çok büyük fayda sağladı.Hastaya yaklaşımı,sıcak ilgisi şahsen beni çok duygulandırdı.Aynı şekilde tansiyon ve şeker hastası olan eşimi de aynı doktoruma götürdüm,şimdi ailece çok mutluyuz.Allah(cc) doktorumdan,ve hastahane yönetim ve çalışanlarından razı olsun.


Hata oluştu, tekrar deneyin

Özgeçmiş

Bu doktor/uzman mısınız?

Profili düzenle veya yönet

İlgili aramalar