Buradasınız: 
Ana Sayfa
Created with Sketch.
Radyasyon Onkolojisi
Created with Sketch.
Created with Sketch.
Deniz Yalman
Prof. Dr.

Deniz Yalman

Radyasyon onkolojisi

Pen-iconCreated with Sketch. Soru sorun Calendar-iconCreated with Sketch. Randevu takvimini isteyin

1988 yılında Ege Üniversitesi Tıp Fakültesi'nden mezun oldum. Zorunlu hizmetimi tamamlayıp 1990 yılında aynı üniversitenin Radyasyon Onkolojisi Anabilim Dalı'nda ihtisasa başladım.... daha fazla

 • Sayın deniz hocama ulaşmak istiyoruz.ama ulaşamıyoruz.randevu alamıyoruz.nasıl çözümlemek gerekir.Karposi sarkoma hastası babamız için

  Sayın deniz hocama ulaşamıyor randevu alamıyoruz.Karposi sarkomi hastası babamız için.Babamız Ankara da yaşıyor.şu an İzmirde sayın Deniz hocamla görüşmek istiyoruz.ama başarılı olamadık.randevu alamıyoruz.saygılar

  DOKTORUN CEVABI:

  Prof. Dr. Deniz Yalman

  Zannedersem diğer e posta adresimden bana ulaşabildiniz. Umarım yardımcı olabilmişimdir.

Adresler

Benzer doktorlar

Hakkımda

Hakkımda

 • 1988 yılında Ege Üniversitesi Tıp Fakültesi'nden mezun oldum. Zorunlu hizmetimi tamamlayıp 1990 yılında aynı üniversitenin Radyasyon Onkolojisi Anabilim Dalı'nda ihtisasa başladım. 1995 yılında uzmanlığımı tamamladım, 2004 yılında doçent, 2006 yılında profesör ünvanını aldım.

Hastalıklar

daha fazla

Hasta değerlendirmeleri:

 • Kolon ameliyatı olmuştum ve gittiğim Hastasına öncelikle detaylı olarak değerlendirdi. Raporları değerlendireceğini ve bir hafta içinde tekrar arayacağını belirtti. Daha sonra bizi çağırdı çok ilgilendi. Ne zaman gitsek güler yüzle tatlı dille karşılayan bir doktor. Sanki bir akraba gibi davranıyor.Kontrollerimiz gayet olumlu sonuç verdi. Çok memnun kaldık tedavisinden.

 • Branş doktorumuz tavsiyesiyle gittim Deniz Hocam'a. İlgisi güzeldi.Rektım Ca dan dan dolayı radyoterapi görmek için gitmiştim. İlgisinden ve alakasından çok memnun kaldık.

 • Referans üzerine gittik. Başka bir doktorun önerisiyle gitmiştim. Yapılacak tedavi hakkında bilgi verdi. Rektum kanserinden dolayı radyoterapi. gördük. Yapılan ışın tedavisi çok iyi geldi. Daha sonra yapılan kontollerde kitlenin çok ufaldığını ve durumunun çok iyiye gittiğini belirtti. Bu sorunu yaşayan herkese tavsiye ediyorum.

 • Yurt dışında yaşarken bir profesörün tavsiyesiyle gittik Deniz Hocama. İnternetten randevu aldık ve tedavi görmeye başladık. Prostat kanserinden dolayı ışın tedavisiyle çok iyi şuanda eşim. Doktor hanım çok iyiydi. Tedavisinden ve ilgisinden çok memnun kaldım.

 • Deniz hanımdan çok memnun kaldım ışın tedavisi aldım kontrollerime de gidiyorum hastasına karşı çok ilgili çok iyi davranıyor mesleğini çok güzel yapıyor süreç ile ilgili detaylı bilgilendirmeler yapıyor tavsiye ederim

 • Daha önce eşim kemoterapi alıyordu ve gittiğimi Onkoloji doktoru tavsiye etti. İlgisinden çok memnun kaldık. Radyoterapi aldığımız sürece Deniz hanım her şeyimizle ilgilendi. Tedavimiz bitti ama 3 ay sonra tekrar görüşeceğiz. Genel olarak çok memnun kaldık.

 • Prostat ameliyatı sonrası radyoterapi almam gerektiği belirtildi ve tavsiye üzerine gitmiştim hocama. Çok güzel ilgilendi ve yönlendirmelerde bulundu. Tedavi süresince yakın ilgisini eksik etmedi. Tedavi sürecim devam ediyor.

 • Tavsiye üzerine gitmişim. Yaklaşımı ve muayenesinden memnun kaldık. İnsancıl bir doktor. Rektum Ca dan dolayı radyoterapi ve kemoterapi aldım ve çok memnun kaldım.

 • Bir başka doktorun tavsiyesiyle gittik. Güler yüzlü ve sorularımıza yanıt veren bir doktor. Gördüğü yerde selam veren bir doktor. Babam mide kanseri oldugu için ışın tedavileri için gitmiştik ve çok ilgilendi. İlgisinden doalyı herkese tavsiye ediyorum.