Prof. Dr.

Deniz Yalman

Radyasyon onkolojisi

Soru sorun Randevu takvimini isteyin

1988 yılında Ege Üniversitesi Tıp Fakültesi'nden mezun oldum. Zorunlu hizmetimi tamamlayıp 1990 yılında aynı üniversitenin Radyasyon Onkolojisi Anabilim Dalı'nda ihtisasa başladım.... daha fazla

Hasta soruları (1)

 • Sayın deniz hocama ulaşmak istiyoruz.ama ulaşamıyoruz.randevu alamıyoruz.nasıl çözümlemek gerekir.Karposi sarkoma hastası babamız için

  Sayın deniz hocama ulaşamıyor randevu alamıyoruz.Karposi sarkomi hastası babamız için.Babamız Ankara da yaşıyor.şu an İzmirde sayın Deniz hocamla görüşmek istiyoruz.ama başarılı olamadık.randevu alamıyoruz.saygılar

  DOKTORUN CEVABI:

  Prof. Dr. Deniz Yalman

  Zannedersem diğer e posta adresimden bana ulaşabildiniz. Umarım yardımcı olabilmişimdir.

Soru sorun

Sorunuz (kişisel bilgileriniz hariç) profilde yayınlanacak.

Soru sorun

Adresler

 • 70
  Son 30 günde profil görüntülemesi

  1
  Son 30 gündeki çevrimiçi takvim isteği

  Bu doktor ziyaret için internet üzerinden randevu almaya henüz izin vermedi

  E-posta adresinizi bırakın, doktorla internet üzerinden randevu alabileceğiniz zaman sizi bilgilendireceğiz

  Geçerli Sigortalar: Nakit, Kredi kartı

  Hizmetler

  Radyokemoterapi
  Endobronşiyal brakiterapi
  Normal randevu
  Kanser danışmanlığı

Benzer doktorlar

Hakkımda

Hakkımda

 • 1988 yılında Ege Üniversitesi Tıp Fakültesi'nden mezun oldum. Zorunlu hizmetimi tamamlayıp 1990 yılında aynı üniversitenin Radyasyon Onkolojisi Anabilim Dalı'nda ihtisasa başladım. 1995 yılında uzmanlığımı tamamladım, 2004 yılında doçent, 2006 yılında profesör ünvanını aldım.

Hastalıklar

daha fazla

Hasta görüşleri

 • çok memnunum

  Kolon ameliyatı olmuştum ve gittiğim Hastasına öncelikle detaylı olarak değerlendirdi. Raporları değerlendireceğini ve bir hafta içinde tekrar arayacağını belirtti. Daha sonra bizi çağırdı çok ilgilendi. Ne zaman gitsek güler yüzle tatlı dille karşılayan bir doktor. Sanki bir akraba gibi davranıyor.Kontrollerimiz gayet olumlu sonuç verdi. Çok memnun kaldık tedavisinden.

 • çok memnunum

  Branş doktorumuz tavsiyesiyle gittim Deniz Hocam'a. İlgisi güzeldi.Rektım Ca dan dan dolayı radyoterapi görmek için gitmiştim. İlgisinden ve alakasından çok memnun kaldık.

 • çok memnunum

  Referans üzerine gittik. Başka bir doktorun önerisiyle gitmiştim. Yapılacak tedavi hakkında bilgi verdi. Rektum kanserinden dolayı radyoterapi. gördük. Yapılan ışın tedavisi çok iyi geldi. Daha sonra yapılan kontollerde kitlenin çok ufaldığını ve durumunun çok iyiye gittiğini belirtti. Bu sorunu yaşayan herkese tavsiye ediyorum.

 • çok memnunum

  Yurt dışında yaşarken bir profesörün tavsiyesiyle gittik Deniz Hocama. İnternetten randevu aldık ve tedavi görmeye başladık. Prostat kanserinden dolayı ışın tedavisiyle çok iyi şuanda eşim. Doktor hanım çok iyiydi. Tedavisinden ve ilgisinden çok memnun kaldım.

 • çok memnunum

  Deniz hanımdan çok memnun kaldım ışın tedavisi aldım kontrollerime de gidiyorum hastasına karşı çok ilgili çok iyi davranıyor mesleğini çok güzel yapıyor süreç ile ilgili detaylı bilgilendirmeler yapıyor tavsiye ederim

 • çok memnunum

  Daha önce eşim kemoterapi alıyordu ve gittiğimi Onkoloji doktoru tavsiye etti. İlgisinden çok memnun kaldık. Radyoterapi aldığımız sürece Deniz hanım her şeyimizle ilgilendi. Tedavimiz bitti ama 3 ay sonra tekrar görüşeceğiz. Genel olarak çok memnun kaldık.

 • çok memnunum

  Prostat ameliyatı sonrası radyoterapi almam gerektiği belirtildi ve tavsiye üzerine gitmiştim hocama. Çok güzel ilgilendi ve yönlendirmelerde bulundu. Tedavi süresince yakın ilgisini eksik etmedi. Tedavi sürecim devam ediyor.

 • çok memnunum

  Tavsiye üzerine gitmişim. Yaklaşımı ve muayenesinden memnun kaldık. İnsancıl bir doktor. Rektum Ca dan dolayı radyoterapi ve kemoterapi aldım ve çok memnun kaldım.

 • çok memnunum

  Bir başka doktorun tavsiyesiyle gittik. Güler yüzlü ve sorularımıza yanıt veren bir doktor. Gördüğü yerde selam veren bir doktor. Babam mide kanseri oldugu için ışın tedavileri için gitmiştik ve çok ilgilendi. İlgisinden doalyı herkese tavsiye ediyorum.