Son 30 gün içerisinde 637 profil ziyareti var

Adres

Büyükesat Mahallesi Uğur Mumcu Caddesi No:80/3, Çankaya
Derya Perçin Muayenehanesi (harita)

İlk müsait tarih:

Takvimi göster
Nakit, Kredi kartı, Finans Sigorta, + 4 daha fazla
0850 333.....

İmplant

Zirkonyum Porselen Kronlar

Bonding +24 daha fazla

Çocuk Diş Tedavisi

Diş Beyazlatma

Estetik Diş Hekimliği Uygulamaları

Tümünü göster

Özgeçmiş

Hakkımda

Dt. Derya Perçin 2011 yılında Almanya Hamburg Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesinden mezun olmuştur. 2012-2014 yılları arasında Almanya Berlin İmp...

Daha fazla

Tedavi edilen hastalıklar

 • Periimplantitis
 • Diş Çapraşıklığı
 • Diş Eksikliği
Tümünü göster

Okullar / eğitimler

 • Hamburg Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi ALMANYA - 2012 - Lisans Eğitimi
 • İmplantoloji Curriculum ALMANYA 2012-2014 - Yüksek Öğrenim
 • Hamburg Üniversitesi- Nöropatoloji Enstitüsü- Hipofizin Adenomları 2012 - Doktora

Fotoğraflar


Bilinen diller

Almanca, Fransızca, İngilizce, Türkçe

Hasta / Danışan Görüşleri

5

Genel skor
82 görüş

 • Dakiklik
 • Alaka
 • Mekan
H
Konum: Derya Perçin Muayenehanesi

7 yaşındaki kızım için 1 senedir gidiyoruz Derya Hocama, tanıdığım herkese tavsiye ettim ve hem yetişkin hem de çocuk konusunda tavsiye ettiklerim de teşekkür etmek için beni aradı. Derya Hocam işinde çok uzman olduğu gibi kızıma müthiş bir cesaret aşıladı. Yapacağı işlemleri adım adım tarif etmesi ve titiz bir şekilde takip etmesi, basma kalıp çözüm yolları ile değil deneyimi ile size alternetif çözümler de sunabilen yapısı kesinlikle bizim tercihimiz noktasında çok etkili oldu. Randevuların size uygun olarak ayarlanması için elinden gelen gayreti gösteren bir ekibi de var. Kesinlikle tavsiye ederim.

Dt. Derya Perçin

güzel yorumlarınız için teşekkür ederiz efendim . Saygılarla :)


E
Konum: Derya Perçin Muayenehanesi Estetik Dolgu ve Zirkon Kaplama

Estetik dolgu ve kaplama için gittim. Herşeyi mükemmeldi. Eli çok hafif ve inanılmaz detaylı çalışıyor. Herkese kesinlikle tavsiye ediyorum.

Dt. Derya Perçin

Güzel yorumlarınız için teşekkür ederim efendim saygılarla :)


S
Konum: Derya Perçin Muayenehanesi Gülüş Tasarımı

Yeteneği,işine olan sevgisi,pratikliği,vizyonu ile bambaşka biri..İşinin en iyisini ve en kalitelisini yapıyor. Önce daha küçük operasyonlar için gidip memnun kalmıştık,sonra gülüş tasarımı için tüm araştırmalarım Derya hanımı işaret etti.İyi ki de öyle olmuş. Diğer yerlerde neredeyse 1 ayda tamamlanacak tasarım 1 günde yapılıyor. Tüm günü size ayırarak VİP hizmet veriyor. Ben çok memnun kaldım,herkese de tavsiye ederim.


B
Konum: Derya Perçin Muayenehanesi

Gulus tasarimi icin burayi tercih etmistim ve kontrollerime duzenli geliyorum dislerimden cok memnunum ve her geldigimde memnuniyetim artiyor, cok sicak bir yer ❤️


M
Konum: Derya Perçin Muayenehanesi

Derya Hocam işinde Son derece Profesyonel Tamamen Hasta odaklı en ufak ayrıntıyı atlamadan hasta için her türlü sağlıklı secenegi sunduğu için ve öngörülen zamanda bitirdiği için teşekkür ederim.

Bende diş eti çekilmesi olduğu için dislerim çekildi implantlar yerleştirildi geçici damak verildi 4ay sonrada titiz bir çalışma ile dişlerime kavuştum çok teşekkür ederim.


F
Konum: Derya Perçin Muayenehanesi Diş çekimi, dolgu, implant

Derya hanım sabırlı, güleryüzlü, işinin ehli tam bir diş hekimi. Ben sürekli miğdesi bulanan bir hastayım ve benim ağzımda çalışmak çok zor olmasına rağmen o bütün sabrıyla, sürekli güleryüzüyle ve hekimlikteki profesyonelliğiyle dişlerimin tamamını yaptı. Başta kendisine, sonra asistanı sinem hanıma gönülden teşekkür ediyorum. Ferhan ÖNER


A
Konum: Derya Perçin Muayenehanesi

Derya Hanım çok tatlı, yardımcı, eli çok hafif ve yaptığı her operasyonda çok başarılı!! İmplant, dolgu, kanal tedavi, 20lik yaş diş çekimi, estetik dolgu, temizleme.. hepsini yaptırdım ve ayrı ayrı memnun kaldım


C
Konum: Derya Perçin Muayenehanesi İmplant, kanal tedavisi, diş çekimi, estetik, kaplama

Merhabalar...
Eşimin alt çenenin önde olmasından kaynaklı diş problemleri, implant, kanal tedavisi, kaplamalar gibi ciddi ilgi ve uzmanlık gerektiren problemleri vardı. Bulunduğumuz il itibariyle Ankara'da gerçekten işin ehli, güvenebileceğimiz diş hekimi arayışına giriştik. Bu siteden ulaştık Derya Hanım'a ve randevumuzu aldık. Baştan sona yapılacak tüm işlemleri, süreci bizimle paylaştı. İlk randevuya gittiğimizde Derya Hanım, eşi ve ekibinin ilgisi, samimiyeti ve uzmanlığı güven hissimizi arttırdı. 2018 Aralık ayında implant tedavisi yapıldı. Daha önceki okuyup izlediklerimden korkulu ve zor bir süreç bekliyordum açıkçası. Bir günde beş implantta takılıp eve döndük. Şişme, morarma gibi hiç bir sorun yaşamadık. İmplant köklerinin kemik ile entegrasyonundan sonra 2018 Nisan ayında 3 haftalık bir süreçte, 20 lik diş çekimleri, 4 adet kanal tedavisi, kaplamalar için kesim ve kuron- zirkonyum kaplamalar yapıldı. Bununla birlikte alt ve üst çene hiç bir büyük cerrahi işleme gerek kalmadan Derya Hanım ın uzmanlığı sayesinde kaplamalar ile düzeltildi.
Yıllarca ertelenmiş, birikmiş, bizim için çok zor ve uzun bir süreci Derya Hanım sayesinde kolay ve kısa bir sürede atlattık. Her randevumuzda güler yüzlü karşılamaları, kendimizi her gittiğimizde evimizde hissi uyandırdı. Saat kaç olursa olsun sorularımızla yakından ilgilenip, dönüş yaptı bizzat kendisi. Muayenehanenin temizliği, cihazların profesyonelliği de Derya Hanım'ın uzmanlığına eklenince diş ile ilgili herhangi bir sorun yaşadığınızda kesinlikle Derya Perçin diyorum.
Uzun yıllar ertelendiğinden bahsetmiştim. Neler mi değişti? Eşim önceden konuşurken sürekli ağzını eliyle kapatıyordu. Gülmesi aynı şekilde tebessüm şeklinde, fotoğraflarda hep kapalıydı. Tedaviden sonra konuşması, gülüşü ve en önemlisi duruşu bile değişti. Gülmek her insana çok yakışır. Bize gülüşümüzü, sağlığımızı verdiği için, kişiliği, kalitesi, uzmanlığı, ilgisi, profesyonelliğinden dolayı Derya Hanım'a çok teşekkür ediyoruz.


B
Konum: Derya Perçin Muayenehanesi Gülüş Tasarımı

Ön dişlerim düzgün değildi, birisi kısa birisi çarpıktı. Bunun kalıcı çözümünün tel olduğunu sanıyordum fakat burada çözümü buldum. Sadece 4 dişime kompozit estetik yapıldı ve aradaki değişim mükemmeldi ve gülüşüm değişti. Bunun yanında beyazlattırma işlemi de yaptırdım. Yaptıralı 4 ay oldu hiç bir sıkıntı yaşamadım, fazlasıyla memnunum. Muayenehanede ki herkes çok sevecen. Bundan sonra dişimle alakalı bütün durumlarda buraya geleceğim :)


M
Konum: Derya Perçin Muayenehanesi İmplant diş taktırma ,Kanal tedavisi,dolgu

Merhabalar,
Ben Mehmet Özay Akat 38 yaşımdayım yurtdışında yaşıyorum, normalde bu tür yorumları yazmayı çok sevmiyorum ama internetten arama yapıp yorumları değerlendirmem neticesinde Derya Hanim' a ulaştım. Bu yüz den buraya yorum yazmamın bir borç olduğunu düşündüm.
Evet, Derya Hanım’ı internetten araştırarak buldum, hakkında yazılan olumlu yorumları okudum ve tedavi için kendisinden randevu aldım. Daha önce Türkiye de olsun yurt dışında olsun birkaç hekime gittim ve tedavimle ilgili hoş olmayan deneyimler yaşadım. Bu yüzden benim buraya yazdıklarım inşallah sizlere de referans olur ve benim yaşadığım sorunları sizler yaşamazsınız.
Yukarıda da belirttiğim gibi birkaç kez yaşamış olduğum kötü deneyimler sonucunda diş tedavisinden çok korkuyor ve bir türlü diş tedavisi yaptıramıyordum. Yıllardır bozuk dişlerle idare ettim. İnternette yaptığım uzun araştırmalar sonucunda Derya Hanım ile ilgili yapılan yorumlar dikkatimi çekti ve takip etmeye başladım o kadar güzel ve olumlu yorumlar okudum ki bir an önce dişlerimi yaptırmaya karar verdim ve İzin tarihlerimi ayarlayarak Kırıkkale’ye gelip Derya Hanım'a muayene için randevu aldım.
23.07 2018 günü ilk randevu saatimde Derya hocam yaptığı detaylı bir muayene sonrasında neler yapılacağını çok güzel bir şekilde anlattı. Sonrasında hiç tereddüt etmeden tedaviye başladım ve koltuğa güvenle oturdum. İlk olarak 1 dişime kanal tedavisi ile başladı. Daha sonra 2 yıl önce 3 dişime kanal tedavisi yaptırmıştım ve memnun kalmamıştım şikayetlerim devam ediyordu. Kanal tedavisi yaptırdığım dişlerden 1 tanesini yurt dışında mecbur kalıp çektirdim ve 2 gün boyunca ağrılarım gitmemişti. Diş doktorundan bir kez daha korkmuştum. :) Bu 2 dişimi de iyi yapılmayan kötü kanal tedavisi sonucunda Derya hocam çekmek zorunda kaldı ve zor bir çekim olmasına rağmen hiçbir şey hissetmedim ve diş çekimi sonrasında hiçbir ağrım olmadı. Çok şaşırmıştım ve Derya Hanımın vermiş olduğu güvenin tamamen yerinde olduğunu, işlemlerim başladığında ilk randevumda anladım ve sonraki randevularıma rahat ve huzurlu bir şekilde gittim .
2.randevumda 01.08.2018 de 2 adet İmplant ve dolgularımla devam ettik, çok titiz bir çalışma yaparak asistanı Sinem Hanım ile operasyonu ağrısız ve rahat bir şekilde başarı ile sonuçlandırdılar. implantları takması, elinin çabukluğu gerçekten harikaydı.. Operasyon sırasında beni sürekli bilgilendirdiler uyguladığı her şeyi size tek tek anlatıyor, işlem uygulayacağı yerleri ekranda gösterip bilgilendiriyor. Kesinlikle canım acımadı oldukça konforlu 1 saat geçirdim bu arada dolgularımda bitmişti. Bir sonraki işlem için randevulaştık ve ayrıldım. Yüzüm hiç şişmedi ve morarma gibi sorunlar olmadı gece çok rahat uyudum. Ertesi gün bir kez daha Derya hanıma güvenmekle çok doğru bir karar verdiğimi anladım.
3.randevum için 08.08.2018 günü tekrar Derya hanımın kliniğine gittim dikişlerimi aldı ve diğer tedavilerime devam etti. Her zaman ki gibi elinin çabukluğu harikaydı ve beni sürekli bilgilendirip uyguladığı her şeyi tek tek anlatıp ekranda uygulama yapacağı yerleri gösterip bilgilendirdi ve bir sonraki işlem için (ön dişlerim üst 8, alt 8 toplam 16 tane zirkonyum), yaptırmak için randevulaştık ayrıldım.

4.randevumdan sonra tekrar yorumuma devam edeceğim şimdilik bu kadar.

Derya hocam ve kliniği için özetle ….
Türkiye'nin belki de en güler yüzlü doktoru
Derya Hocam sayesinde dişçi fobimi yendim…
Poliklinik oldukça şık, tertemiz bir yer, çalışanlar kibarlar…
Kısa sürede çok güzel bir gelişme yaşadım sonuçtan çok memnunum keşke daha önce gelseydim ...

Diş doktorundan korkuyorsanız Derya hanımla hala karşılaşmamışsınız demektir…
İyi ki varsınız Derya Hocam size ve eşiniz Yunus Beye ilgi ve alakalarınızdan dolayı çok teşekkür ederim.


Hizmetler

İmplant


Büyükesat Mahallesi Uğur Mumcu Caddesi No:80/3, Çankaya

Derya Perçin Muayenehanesi


Zirkonyum Porselen Kronlar


Büyükesat Mahallesi Uğur Mumcu Caddesi No:80/3, Çankaya

Derya Perçin Muayenehanesi


Bonding


Büyükesat Mahallesi Uğur Mumcu Caddesi No:80/3, Çankaya

Derya Perçin Muayenehanesi


Çocuk Diş Tedavisi


Büyükesat Mahallesi Uğur Mumcu Caddesi No:80/3, Çankaya

Derya Perçin Muayenehanesi


Diş Beyazlatma


Büyükesat Mahallesi Uğur Mumcu Caddesi No:80/3, Çankaya

Derya Perçin Muayenehanesi


Estetik Diş Hekimliği Uygulamaları


Büyükesat Mahallesi Uğur Mumcu Caddesi No:80/3, Çankaya

Derya Perçin Muayenehanesi


20'lik Diş Çekimi


Büyükesat Mahallesi Uğur Mumcu Caddesi No:80/3, Çankaya

Derya Perçin Muayenehanesi


Ağız Cerrahisi


Büyükesat Mahallesi Uğur Mumcu Caddesi No:80/3, Çankaya

Derya Perçin Muayenehanesi


Ağız Koruyucusu


Büyükesat Mahallesi Uğur Mumcu Caddesi No:80/3, Çankaya

Derya Perçin Muayenehanesi


Pedodonti


Büyükesat Mahallesi Uğur Mumcu Caddesi No:80/3, Çankaya

Derya Perçin Muayenehanesi


Lazer Cerrahisi


Büyükesat Mahallesi Uğur Mumcu Caddesi No:80/3, Çankaya

Derya Perçin Muayenehanesi


Zirkonyum Porselen Kaplama


Büyükesat Mahallesi Uğur Mumcu Caddesi No:80/3, Çankaya

Derya Perçin Muayenehanesi


Kanal Tedavisi


Büyükesat Mahallesi Uğur Mumcu Caddesi No:80/3, Çankaya

Derya Perçin Muayenehanesi


Kök Kanal Tedavisi


Büyükesat Mahallesi Uğur Mumcu Caddesi No:80/3, Çankaya

Derya Perçin Muayenehanesi


Hassas Bağlantılı Protezler


Büyükesat Mahallesi Uğur Mumcu Caddesi No:80/3, Çankaya

Derya Perçin Muayenehanesi


Köprü


Büyükesat Mahallesi Uğur Mumcu Caddesi No:80/3, Çankaya

Derya Perçin Muayenehanesi


Periodontoloji


Büyükesat Mahallesi Uğur Mumcu Caddesi No:80/3, Çankaya

Derya Perçin Muayenehanesi


Ağız Bakımı(Diş Ve Diş Eti Bakımı)


Büyükesat Mahallesi Uğur Mumcu Caddesi No:80/3, Çankaya

Derya Perçin Muayenehanesi


Estetik Porselen


Büyükesat Mahallesi Uğur Mumcu Caddesi No:80/3, Çankaya

Derya Perçin Muayenehanesi


Empress Porselen Kaplama


Büyükesat Mahallesi Uğur Mumcu Caddesi No:80/3, Çankaya

Derya Perçin Muayenehanesi


Kemik Grefti


Büyükesat Mahallesi Uğur Mumcu Caddesi No:80/3, Çankaya

Derya Perçin Muayenehanesi


Sinus Cerrahisi


Büyükesat Mahallesi Uğur Mumcu Caddesi No:80/3, Çankaya

Derya Perçin Muayenehanesi


Apikal Rezeksiyon


Büyükesat Mahallesi Uğur Mumcu Caddesi No:80/3, Çankaya

Derya Perçin Muayenehanesi


Diş Bakımında Lazer Tedavisi


Büyükesat Mahallesi Uğur Mumcu Caddesi No:80/3, Çankaya

Derya Perçin Muayenehanesi


Çene Implantasyonu


Büyükesat Mahallesi Uğur Mumcu Caddesi No:80/3, Çankaya

Derya Perçin Muayenehanesi


Endodonti


Büyükesat Mahallesi Uğur Mumcu Caddesi No:80/3, Çankaya

Derya Perçin Muayenehanesi


Randevu


Büyükesat Mahallesi Uğur Mumcu Caddesi No:80/3, Çankaya

Derya Perçin Muayenehanesi

Hasta / Danışan Görüşleri

5

Genel skor
82 görüş

 • Dakiklik
 • Alaka
 • Mekan
H
Konum: Derya Perçin Muayenehanesi

7 yaşındaki kızım için 1 senedir gidiyoruz Derya Hocama, tanıdığım herkese tavsiye ettim ve hem yetişkin hem de çocuk konusunda tavsiye ettiklerim de teşekkür etmek için beni aradı. Derya Hocam işinde çok uzman olduğu gibi kızıma müthiş bir cesaret aşıladı. Yapacağı işlemleri adım adım tarif etmesi ve titiz bir şekilde takip etmesi, basma kalıp çözüm yolları ile değil deneyimi ile size alternetif çözümler de sunabilen yapısı kesinlikle bizim tercihimiz noktasında çok etkili oldu. Randevuların size uygun olarak ayarlanması için elinden gelen gayreti gösteren bir ekibi de var. Kesinlikle tavsiye ederim.

Dt. Derya Perçin

güzel yorumlarınız için teşekkür ederiz efendim . Saygılarla :)


E
Konum: Derya Perçin Muayenehanesi Estetik Dolgu ve Zirkon Kaplama

Estetik dolgu ve kaplama için gittim. Herşeyi mükemmeldi. Eli çok hafif ve inanılmaz detaylı çalışıyor. Herkese kesinlikle tavsiye ediyorum.

Dt. Derya Perçin

Güzel yorumlarınız için teşekkür ederim efendim saygılarla :)


S
Konum: Derya Perçin Muayenehanesi Gülüş Tasarımı

Yeteneği,işine olan sevgisi,pratikliği,vizyonu ile bambaşka biri..İşinin en iyisini ve en kalitelisini yapıyor. Önce daha küçük operasyonlar için gidip memnun kalmıştık,sonra gülüş tasarımı için tüm araştırmalarım Derya hanımı işaret etti.İyi ki de öyle olmuş. Diğer yerlerde neredeyse 1 ayda tamamlanacak tasarım 1 günde yapılıyor. Tüm günü size ayırarak VİP hizmet veriyor. Ben çok memnun kaldım,herkese de tavsiye ederim.


B
Konum: Derya Perçin Muayenehanesi

Gulus tasarimi icin burayi tercih etmistim ve kontrollerime duzenli geliyorum dislerimden cok memnunum ve her geldigimde memnuniyetim artiyor, cok sicak bir yer ❤️


M
Konum: Derya Perçin Muayenehanesi

Derya Hocam işinde Son derece Profesyonel Tamamen Hasta odaklı en ufak ayrıntıyı atlamadan hasta için her türlü sağlıklı secenegi sunduğu için ve öngörülen zamanda bitirdiği için teşekkür ederim.

Bende diş eti çekilmesi olduğu için dislerim çekildi implantlar yerleştirildi geçici damak verildi 4ay sonrada titiz bir çalışma ile dişlerime kavuştum çok teşekkür ederim.


F
Konum: Derya Perçin Muayenehanesi Diş çekimi, dolgu, implant

Derya hanım sabırlı, güleryüzlü, işinin ehli tam bir diş hekimi. Ben sürekli miğdesi bulanan bir hastayım ve benim ağzımda çalışmak çok zor olmasına rağmen o bütün sabrıyla, sürekli güleryüzüyle ve hekimlikteki profesyonelliğiyle dişlerimin tamamını yaptı. Başta kendisine, sonra asistanı sinem hanıma gönülden teşekkür ediyorum. Ferhan ÖNER


A
Konum: Derya Perçin Muayenehanesi

Derya Hanım çok tatlı, yardımcı, eli çok hafif ve yaptığı her operasyonda çok başarılı!! İmplant, dolgu, kanal tedavi, 20lik yaş diş çekimi, estetik dolgu, temizleme.. hepsini yaptırdım ve ayrı ayrı memnun kaldım


C
Konum: Derya Perçin Muayenehanesi İmplant, kanal tedavisi, diş çekimi, estetik, kaplama

Merhabalar...
Eşimin alt çenenin önde olmasından kaynaklı diş problemleri, implant, kanal tedavisi, kaplamalar gibi ciddi ilgi ve uzmanlık gerektiren problemleri vardı. Bulunduğumuz il itibariyle Ankara'da gerçekten işin ehli, güvenebileceğimiz diş hekimi arayışına giriştik. Bu siteden ulaştık Derya Hanım'a ve randevumuzu aldık. Baştan sona yapılacak tüm işlemleri, süreci bizimle paylaştı. İlk randevuya gittiğimizde Derya Hanım, eşi ve ekibinin ilgisi, samimiyeti ve uzmanlığı güven hissimizi arttırdı. 2018 Aralık ayında implant tedavisi yapıldı. Daha önceki okuyup izlediklerimden korkulu ve zor bir süreç bekliyordum açıkçası. Bir günde beş implantta takılıp eve döndük. Şişme, morarma gibi hiç bir sorun yaşamadık. İmplant köklerinin kemik ile entegrasyonundan sonra 2018 Nisan ayında 3 haftalık bir süreçte, 20 lik diş çekimleri, 4 adet kanal tedavisi, kaplamalar için kesim ve kuron- zirkonyum kaplamalar yapıldı. Bununla birlikte alt ve üst çene hiç bir büyük cerrahi işleme gerek kalmadan Derya Hanım ın uzmanlığı sayesinde kaplamalar ile düzeltildi.
Yıllarca ertelenmiş, birikmiş, bizim için çok zor ve uzun bir süreci Derya Hanım sayesinde kolay ve kısa bir sürede atlattık. Her randevumuzda güler yüzlü karşılamaları, kendimizi her gittiğimizde evimizde hissi uyandırdı. Saat kaç olursa olsun sorularımızla yakından ilgilenip, dönüş yaptı bizzat kendisi. Muayenehanenin temizliği, cihazların profesyonelliği de Derya Hanım'ın uzmanlığına eklenince diş ile ilgili herhangi bir sorun yaşadığınızda kesinlikle Derya Perçin diyorum.
Uzun yıllar ertelendiğinden bahsetmiştim. Neler mi değişti? Eşim önceden konuşurken sürekli ağzını eliyle kapatıyordu. Gülmesi aynı şekilde tebessüm şeklinde, fotoğraflarda hep kapalıydı. Tedaviden sonra konuşması, gülüşü ve en önemlisi duruşu bile değişti. Gülmek her insana çok yakışır. Bize gülüşümüzü, sağlığımızı verdiği için, kişiliği, kalitesi, uzmanlığı, ilgisi, profesyonelliğinden dolayı Derya Hanım'a çok teşekkür ediyoruz.


B
Konum: Derya Perçin Muayenehanesi Gülüş Tasarımı

Ön dişlerim düzgün değildi, birisi kısa birisi çarpıktı. Bunun kalıcı çözümünün tel olduğunu sanıyordum fakat burada çözümü buldum. Sadece 4 dişime kompozit estetik yapıldı ve aradaki değişim mükemmeldi ve gülüşüm değişti. Bunun yanında beyazlattırma işlemi de yaptırdım. Yaptıralı 4 ay oldu hiç bir sıkıntı yaşamadım, fazlasıyla memnunum. Muayenehanede ki herkes çok sevecen. Bundan sonra dişimle alakalı bütün durumlarda buraya geleceğim :)


M
Konum: Derya Perçin Muayenehanesi İmplant diş taktırma ,Kanal tedavisi,dolgu

Merhabalar,
Ben Mehmet Özay Akat 38 yaşımdayım yurtdışında yaşıyorum, normalde bu tür yorumları yazmayı çok sevmiyorum ama internetten arama yapıp yorumları değerlendirmem neticesinde Derya Hanim' a ulaştım. Bu yüz den buraya yorum yazmamın bir borç olduğunu düşündüm.
Evet, Derya Hanım’ı internetten araştırarak buldum, hakkında yazılan olumlu yorumları okudum ve tedavi için kendisinden randevu aldım. Daha önce Türkiye de olsun yurt dışında olsun birkaç hekime gittim ve tedavimle ilgili hoş olmayan deneyimler yaşadım. Bu yüzden benim buraya yazdıklarım inşallah sizlere de referans olur ve benim yaşadığım sorunları sizler yaşamazsınız.
Yukarıda da belirttiğim gibi birkaç kez yaşamış olduğum kötü deneyimler sonucunda diş tedavisinden çok korkuyor ve bir türlü diş tedavisi yaptıramıyordum. Yıllardır bozuk dişlerle idare ettim. İnternette yaptığım uzun araştırmalar sonucunda Derya Hanım ile ilgili yapılan yorumlar dikkatimi çekti ve takip etmeye başladım o kadar güzel ve olumlu yorumlar okudum ki bir an önce dişlerimi yaptırmaya karar verdim ve İzin tarihlerimi ayarlayarak Kırıkkale’ye gelip Derya Hanım'a muayene için randevu aldım.
23.07 2018 günü ilk randevu saatimde Derya hocam yaptığı detaylı bir muayene sonrasında neler yapılacağını çok güzel bir şekilde anlattı. Sonrasında hiç tereddüt etmeden tedaviye başladım ve koltuğa güvenle oturdum. İlk olarak 1 dişime kanal tedavisi ile başladı. Daha sonra 2 yıl önce 3 dişime kanal tedavisi yaptırmıştım ve memnun kalmamıştım şikayetlerim devam ediyordu. Kanal tedavisi yaptırdığım dişlerden 1 tanesini yurt dışında mecbur kalıp çektirdim ve 2 gün boyunca ağrılarım gitmemişti. Diş doktorundan bir kez daha korkmuştum. :) Bu 2 dişimi de iyi yapılmayan kötü kanal tedavisi sonucunda Derya hocam çekmek zorunda kaldı ve zor bir çekim olmasına rağmen hiçbir şey hissetmedim ve diş çekimi sonrasında hiçbir ağrım olmadı. Çok şaşırmıştım ve Derya Hanımın vermiş olduğu güvenin tamamen yerinde olduğunu, işlemlerim başladığında ilk randevumda anladım ve sonraki randevularıma rahat ve huzurlu bir şekilde gittim .
2.randevumda 01.08.2018 de 2 adet İmplant ve dolgularımla devam ettik, çok titiz bir çalışma yaparak asistanı Sinem Hanım ile operasyonu ağrısız ve rahat bir şekilde başarı ile sonuçlandırdılar. implantları takması, elinin çabukluğu gerçekten harikaydı.. Operasyon sırasında beni sürekli bilgilendirdiler uyguladığı her şeyi size tek tek anlatıyor, işlem uygulayacağı yerleri ekranda gösterip bilgilendiriyor. Kesinlikle canım acımadı oldukça konforlu 1 saat geçirdim bu arada dolgularımda bitmişti. Bir sonraki işlem için randevulaştık ve ayrıldım. Yüzüm hiç şişmedi ve morarma gibi sorunlar olmadı gece çok rahat uyudum. Ertesi gün bir kez daha Derya hanıma güvenmekle çok doğru bir karar verdiğimi anladım.
3.randevum için 08.08.2018 günü tekrar Derya hanımın kliniğine gittim dikişlerimi aldı ve diğer tedavilerime devam etti. Her zaman ki gibi elinin çabukluğu harikaydı ve beni sürekli bilgilendirip uyguladığı her şeyi tek tek anlatıp ekranda uygulama yapacağı yerleri gösterip bilgilendirdi ve bir sonraki işlem için (ön dişlerim üst 8, alt 8 toplam 16 tane zirkonyum), yaptırmak için randevulaştık ayrıldım.

4.randevumdan sonra tekrar yorumuma devam edeceğim şimdilik bu kadar.

Derya hocam ve kliniği için özetle ….
Türkiye'nin belki de en güler yüzlü doktoru
Derya Hocam sayesinde dişçi fobimi yendim…
Poliklinik oldukça şık, tertemiz bir yer, çalışanlar kibarlar…
Kısa sürede çok güzel bir gelişme yaşadım sonuçtan çok memnunum keşke daha önce gelseydim ...

Diş doktorundan korkuyorsanız Derya hanımla hala karşılaşmamışsınız demektir…
İyi ki varsınız Derya Hocam size ve eşiniz Yunus Beye ilgi ve alakalarınızdan dolayı çok teşekkür ederim.


Hata oluştu, tekrar deneyin

Özgeçmiş

Hakkımda

Dt. Derya Perçin 2011 yılında Almanya Hamburg Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesinden mezun olmuştur. 2012-2014 yılları arasında Almanya Berlin İmp...

Daha fazla

Tedavi edilen hastalıklar

 • Periimplantitis
 • Diş Çapraşıklığı
 • Diş Eksikliği
Tümünü göster

Okullar / eğitimler

 • Hamburg Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi ALMANYA - 2012 - Lisans Eğitimi
 • İmplantoloji Curriculum ALMANYA 2012-2014 - Yüksek Öğrenim
 • Hamburg Üniversitesi- Nöropatoloji Enstitüsü- Hipofizin Adenomları 2012 - Doktora

Deneyimler

 • Dentakraft İmplant ve Estetik Diş Hekimliği Kliniği (Ankara 2014-2016 )
 • CityDent Gemeinschaftspraxis (Berlin 2011-2014)
 • YU &DE Derya Perçin İmplant ve Estetik Dişhekimliği
Tümünü göster

Sertifikalar


Fotoğraflar


Bilinen diller

Almanca, Fransızca, İngilizce, Türkçe

Diğer içerikler

Makaleler (8)