Tahmini yanıtlama süresi:

Adres

İrmet Hospital
Namık Kemal Bulvarı No:17-21, Çerkezköy


Bu adreste kabul edilen sigortalar

Sigortasız hastalar


Kabul edilen yaş grubu: yetişkin
Nakit, Kredi kartı, Banka Havalesi

Randevu


Özgeçmiş

Hakkımda

Mesleki İlgi Alanları:
Koroner Bypass
Kalp Kapağı (Aort, Mitral, Triküspit, Pulmoner) Tamir ve Değişim Ameliyatları
Aort Anevrizm...

Daha fazla


Okullar / Eğitimler

  • Ege Üniversitesi Tıp fakültesi

Fotoğraflar


Bilinen Diller

  • İngilizce

Hizmetler


Namık Kemal Bulvarı No:17-21, Çerkezköy

Ücretler Hakkında

İrmet Hospital

47 hasta/danışan görüşü

Genel skor

G

Doktor Beyden memnunuz. Her zaman bizi bilgilendirdi. Devrim Bey babamın bypass ameliyatını gerçekleştirdi. Kendisi sürekli olarak bilgilendirdi. Her sorumuza cevap aldık. Yardımcı oldu. Kendisi çok iyi. Hiçbir şikayetimiz olmadı.

C

Ben doktorumdan çok memnunum, çok sevdim. Kalbimde delik vardı ameliyatla kapatıldı. Kendisi süreç içerisinde bilgilendirdi. Geçen hafta kontrolüm vardı, gittim.

M

Devrim Bey gibi birisini hayatımda görmedim. Oğlum kalp krizi geçirdi, damarları tıkanıktı. Kendisi bypassa ameliyatını gerçekleştirdi. Kontrollerimize devam ediyoruz.

E

Doktorumuzdan memnunuz. İlgisi, alakası ile ilgili sıkıntımız yok. Gayet ilgili bir doktor. Hastanede tek doktor olmasında kaynaklı yoğun olabiliyor. Babamın damar yolu açma esnasında hemşire hatasından dolayı elinin üzerinde şişlik meydana geldi operasyon geçirmek zorunda kaldık. Devrim Bey el üzerinde cerrahi müdahale yaptı. Kendisi ile kontrollere devam ediyoruz.

R

Doktorumuzdan memnunuz. İyi bir doktor. Ameliyat olduktan 10 gün sonra bacağıma pıhtı attığında Devrim Bey'e muayene oldum. 5 gün hastanede yattım. İlaç tedavime devam ediyorum. Şimdi biraz daha düzeldi. İyiye doğru gidiyorum. Kendisi ile kontrollerime devam ediyorum.

H

Babamın bir süredir yürürken göğsünde yanma oluyordu. Bu şikayetinden dolayı doktor arayışındaydık. 6 yıl önce halamın eşi Devrim Bey'e ameliyat olmuştu ve çok memnundu. Bu referans ile kendisine kontrole gittik. Gerekli tahliller sonucu babamın bypass olması gerektiğini söyledi. Hastaya yaklaşımı ve her detayı çok güzel bir şekilde bizimle paylaşması bizi çok memnun etti ve kendisine güven duyduk. Devrim Bey gerçekten işini iyi yapan, hastasıyla ilgili, güven veren ve kibar biri. Bence doktorumuz alanında çok başarılı gönül rahatlığı ile kendisine muayene olabilirsiniz.

A

İş yerinde yaşadığım rahatsızlık sebebiyle gece yarısı göğüs sıkışması, yanma, çene kaslarımın tutulması gibi şikayetlerle hastaneye gittim. Sabah doktorlar muayene etti ve kriz geçiriyormuşum, 5 damarım tıkanmış. Tabii ki çevreden araştırdık ve Sayın Doktor Devrim Eroğlu'nu kesinlikle tavsiye ettiler. Biz de kendisiyle görüştük ve ardından ameliyat oldum. Allah'a binlerce şükürler olsun ki ameliyatım başarılı geçti. Yaklaşık bir hafta sonra taburcu oldum ve Doktor Devrim Eroğlu'ndan çok memnunum. Kesinlikle tavsiye ederim.

F

Doktorumuza sevk ile ulaştık. Babam kalp krizi geçirdi. Babam 80 yaşında ve 4 damarı değişti şuanda gayet sağlıklı. Doktorumuzdan çok memnun kaldık Babam ve biz ameliyattan sonra çok rahat ettik. En beğendiğimiz özelliği çok ilgiliydi, hastasına kendi ailesi gibi davranmasıydı. Kesinlikle tavsiye ederiz.

H

Devrim Hoca'ya tavsiye üzerine ulaştım. Bacaklarda pıhtılaşma (emboli) rahatsızlığım için başvurdum. Uzun süre boyunca geri dönüş yapılmayan ameliyatı Devrim Hocam başarılı bir şekilde gerçekleştirdi. Gerçekten çok ilgiliydi, tüm sorunlarımıza yardımcı oldu. İşini gerçekten çok güzel bir şekilde yaparak insanların hayatlarına dokunuyor. Gönül rahatlığı ile tercihinizde Devrim Eroğlu'nu seçebilirsiniz. Çevreme kesinlikle her zaman tavsiye edebileceğim bir doktor.

N

14 Mart 2023'te kalp krizi teşhisi ile ambulans ile gönderildim. Acil girişinde görevli arkadaşlar bekliyordu. Hemen ameliyathaneye alınıp anjiyo yapıldı ve 3 damar açıldı. Doktor diğer damarlarda sıkıntı olduğunu söyleyip Devrim Hocamız ile görüştürdü. Devrim Bey, 3 damarımın değişmesini ve bypass ameliyatı olmam gerektiğini anlattı. Konuşması o kadar güvenilir ve samimi geldi ki sanki ufak bir operasyon geçirecekmiş gibi panik olmadım. Yakınlarımın araştırması da Devrim Bey'in ne kadar iyi bir doktor olduğu yönünde onları da çok rahatlattı. 20 Mart'ta ameliyat oldum. Yoğun bakım da olsun servis de olsun tüm ekip şahane idi. Hepsiyle ahbap olduk. Dr. Devrim Bey, bu süreçte her gün ilgilendi. Bir gece nabzım yükseldi. Gece 24.00'de haber verdiler ve 01.30'da arayıp durumumu sordu. Bu kadar hastası ile ilgili bir doktor var mıdır? Kendisi samimiyeti, alçakgönüllülüğü, esprileri ile harika bir insan. Hastane sonrası birkaç sorum oldu ve hemen dönüş yaptı. Yollarımız henüz ayrılmadı, Ekim ortasında tekrar bir ufak operasyonumuz olacak. Ona çok güveniyor ve tüm dostlarıma tavsiye ediyorum.

Hata oluştu, tekrar deneyin

Özgeçmiş

Hakkımda

Mesleki İlgi Alanları:
Koroner Bypass
Kalp Kapağı (Aort, Mitral, Triküspit, Pulmoner) Tamir ve Değişim Ameliyatları
Aort Anevrizm...

Daha fazla


Okullar / Eğitimler

  • Ege Üniversitesi Tıp fakültesi

Deneyimler

  • İrmet Hospital
  • Ankara özel koru hastanesi Kvc kliniği
  • Ankara TOBB üniversite hastanesi kvc kliniği
Tümünü göster

Fotoğraflar


Bilinen Diller

  • İngilizce

Ödüller

  • Sağlık BAkanlığı 2019 yılın hekimi ödülü

Diğer içerikler

Röportaj

Sıkça Sorulan Sorular

İlgili aramalar