Diğer kurumları göster

Kimi arıyorsunuz?

Başka bir uzmanlık arayın

Hizmetler

Uzmanlar

Bu kurumdaki doktorlar/uzmanlar hakkındaki görüşler (53)

Genel skor

  E
  Doğrulanmış
  Dr. Hasan Nimetigil Böbrek Taşı

  Şiddetli kasık ve sağ yan ağrısıyla doktoruma başvurdum.Kendisi benimle çok güzel ilgilenerek tahlillerimi yaptı ve sağ böbreğimde 2 tane büyük taş olduğunu söyledi.Ameliyat hakkında detaylı bilgiler vererek hastaneye yatışım yapıldı.Gerek ameliyat öncesinde gerek ameliyat sonrasında her anımda yanımda olan doktoruma minnettarım.2 operasyonumda ağrısız ve sorunsuz geçti şu an çok iyiyim.İyi ki varsınız hocam.

  A
  Doğrulanmış
  Op. Dr. Hüsamettin Bayraktar Genel Cerrahi Randevusu

  Kıl dönmesinde bu yılın başında lazer ameliyat oldum. Fakat geçmedi bı sure sonra gittim yaranın kapanması için bir ilaç tavsiye etti. Yara kapandı ama tekrar tekrar şişip patlamaya devam etti 2 3 haftada bir aynı şeyi yaşıyorum. Çok yoruldum artık.
  Güncel yorumum: 1 yıl oldu ve halen kanama devam ediyor

  Bu doktor/uzman mısınız? Bu görüşe cevap verin! Şimdi kayıt olun

  G
  Doğrulanmış
  Dr. Hasan Nimetigil Böbrek Taşı Cerrahisi

  Alanında iyi bir üroloji doktoru arayışındaysanız Hasan beyi mutlaka ziyaret etmelisiniz. Annemin riskli böbrek taşı ameliyatı cok buyuk bir özenle takip edip yaptı. Tedavisi hala devam ediyor. Hastasına ve hasta yakinlarına olan ilgisinden dolayı Allah razı olsun kendisinden

  T
  Doğrulanmış
  Op. Dr. Hüsamettin Bayraktar Genel Cerrahi Randevusu

  Hocama mide ağrısı şikayeti ile gittim ultrason da safra kesemde taş olduğu ve endoskopik muayene sonucu mide boru genişleme olduğu saptandı hazır olduğum da doktoruma ameliyat olacağım harika bir doktor kendisi Allah razı olsun

  H
  Doğrulanmış
  Doç. Dr. Fatih Sümer Diğer

  Tüp mide ameliyyati oldum. Aşırı memnunum çok şükür. Çok iyi bir doktordur. Rahatlıkla ve eminlikl ameliyyatinozobona güvene bilirsiniz.

  G
  Doğrulanmış
  Op. Dr. Sezer Arda Diğer

  Daha önce 3 doğum yaptım
  2 tekil 1i ıkız dogum
  2 sezeryan 1 normal dogum. Hamilelik suresınce cok iyi ilgilendi doğumlar cok rahat gectı her turlu bir yakını gıbı yaklaştı ıcımı hep cok rahatlattı

  E
  Doğrulanmış
  Op. Dr. Devrim Eroğlu Randevu

  Devrim bey ile yolumuz tavsiye üzerine İrmet Hastanesinde kesişti. Annemin mitral ve aort kalp kapakçığı değişimi ameliyatını profesyonel bir şekilde tamamladı . Devlet hastanesinde koyulan teşhisin yanlış olduğunu Devrim hocamızın dikkati ve bilgisi sayesinde öğrendik. Ameliyat öncesi ve sonrası ekibi de harikaydı. Koordinatör, yoğun bakım ekibi, hemşirelerin ilgisi için ayrıca teşekkürler.
  Annemin iyileşme süreci de devam ediyor, bu süreçte de ilgi ve iletişim gayet iyi devam ediyor. Herkese tavsiye ederim. Türk hekimlerinin başarısı Devrim hoca gibi doktorlar sayesinde artmaktadır.

  M
  Doğrulanmış
  Op. Dr. Devrim Eroğlu Randevu

  42 yaşında 7 Ağustos ta bay pas ameliyatı oldum. Hocamdan ALLAH TAZI OLSUN , çok bilgili ve çok ilgili bi doktor ilk konuşmada o kadar güven verdiki ameliyat konusunda hiç bir kaygım kalmadı . Ekibi de çok teşekkür ediyorum .taburcu olduktan sonra bile hala sorularımıza hemen cevap verip ilgileniyorlar. Tekrardan hocama ve ekinine çok teşekkür ederim

  E
  Doğrulanmış
  Op. Dr. Devrim Eroğlu Diğer

  Hocamızdan ALLAH bin kere razı olsun çok ilgi gösterdi çok başarılı ve bilgili birisi. by-pass ameliyatımız çok güzel geçti herşey için çok teşekkür ederiz.

  A
  Doğrulanmış
  Op. Dr. Hüsamettin Bayraktar Bağırsak Kanseri Ameliyatı

  Hüsamettin hocam kalınbağırsak ameliyatımı gerçekleştirdi. Kendisi iyi bir cerrah ama en önemlisi iyi bir insan, empati kurabilmesi ve açıklayıcı olması takdire şayandı. Benim için çok zor olan bu süreçte elinden gelenin fazlasını yaptı.

  Hata oluştu, tekrar deneyin

İletişim

Namık Kemal Bulvarı No:17-21, Çerkezköy 59500 Google Haritalar'da göster
Diğer (İade), Allianz Sigorta, Yapı Kredi Sigorta, Güneş Sigorta, Ak Sigorta, Demir Hayat Sigorta, Generali Sigorta, ... Eureko Sigorta, Axa Sigorta, Ziraat Sigorta, Zurich Sigorta, Ergo Sigorta, Mapfre Sigorta, Groupama Sigorta, Ray Sigorta, Sompo Sigorta, TEB Sigorta, Anadolu Sigorta, Vakıfbank Sigorta, SGK, Türkiye Sanayi ve Kalkınma Bankası, Türkiye Büyük Millet Meclisi Mensupları, T.C. Ziraat Bankası A.Ş. Mensupları, Halk Bankası A.Ş. Mensupları, Anayasa Mahkemesi Başkanlığı, Türkiye Barolar Birliği Sosyal Yardım Ve Dayanışma Fonu, Akbank T.A.Ş. Mensupları Tekaüt Sandığı Vakfı, Anadolu Anonim Türk Sig. Şti. Memurları Emekli Sand. Vakfı, Fortis Bank A.Ş. Mensupları Emekli Sandığı Vakfı, Şekerbank T.A.Ş. Personeli Sosyal Sigorta Sandığı Vakfı, T.C. Ziraat Bankası & T. Halk Bankası Mensupları Emekli Ve Yardım Sandığı Vakfı, Türkiye Garanti Bankası A.Ş. Emekli Ve Yardım Sandığı Vakfı Genel Müdürlüğü, Türkiye Halk Bankası A.Ş. Emekli Sandığı Vakfı, Sınai to Sanayi, Bupa Acıbadem Sağlık Ve Hayat Sigorta, Cigna Finans Emeklilik Ve Hayat, Doğa Sigorta Kooperatifi, Ethica Sigorta, Garanti Emeklilik Ve Hayat, Halk Hayat Ve Emeklilik, Katılım Emeklilik Ve Hayat, NN Hayat Ve Emeklilik, Türk Nippon Sigorta, Ziraat Hayat Ve Emeklilik, Magdeburger Sigorta, Türkiye Sigorta Tüm sigortaları göster

Sıkça Sorulan Sorular

 • İrmet Hospital, Çerkezköy şehrinde hangi alanlarda hizmet veriyor?
  İrmet Hospital, Çerkezköy şehrinde şu uzmanlıkları kapsayan geniş bir ekibe sahiptir: Kadın Hastalıkları Ve Doğum Uzmanı, Ağız Ve Diş Sağlığı, Acil Tıp Doktoru, Anesteziyoloji Ve Reanimasyon Uzmanı, Kalp Ve Damar Cerrahı, Çocuk Sağlığı Ve Hastalıkları Doktoru, Radyolog, Genel Cerrah, İç Hastalıkları Uzmanı, Kulak Burun Boğaz Doktoru, Dermatolog, Pratisyen Hekim, Nörolog, Göz Doktoru, Biyokimya Uzmanı, Plastik Rekonstrüktif Ve Estetik Cerrahi Uzmanı, Ürolog, Diyetisyen (Beslenme Uzmanı), Ortopedi Ve Travmatoloji Uzmanı, Fizik Tedavi Uzmanı, Enfeksiyon Hastalıkları Uzmanı.
 • İrmet Hospital, toplam 317 hizmet sunuyor. Uzmanlarının sağladığı hizmetlerden bazılarını size gösteriyoruz: Abdominal Ultrasonografi, Akciğer Biyopsisi, Anjiyografi, Anjiyoplasti, Kanser Görüntüleme Kanser Deteksiyonu, Karaciğer Biyopsisi, Karotis Ultrasonu, Kateter Yerleştirme, Koroner Anjiyoplasti, Radyoterapi.
 • Hayır, şu anda İrmet Hospital online danışmanlık hizmeti sunmuyor.
 • İrmet Hospital tarafından DoktorTakvimi'nde görüntülenen takvim gerçek zamanlı olarak güncellenir, bu nedenle tek yapmanız gereken, mevcut olanlardan size en uygun gün ve saati seçmektir. Ayrıca randevudan önce bir hatırlatma alırsınız.
 • Bazen İrmet Hospital aynı hafta içinde veya bir sonraki hafta için uygun saatler görüntülenir. Takvimlerini kontrol edin: gerçek zamanlı olarak güncellendiği için ilk ne zaman müsait olduklarını görebileceksiniz.
 • Toplam {​​number_of_opinions} hasta veya danışan, {​​clinic_name} hakkında gerçek ve dürüst bir görüş bırakarak buraya ortalama {​​avg_rating} yıldız (5 üzerinden) verdi.
 • İrmet Hospital adresi Namık Kemal Bulvarı No:17-21 Çerkezköy şeklindedir.
İlgili aramalar