Profilinizin kontrolünü alın Bilgilerinizi Düzenleyin Uzmanları gör
Mesaj gönder
Numarayı göster

Sağlığınızı ertelemeyin

Evinizden ayrılmadan tedavinizi başlatmak veya devam ettirmek için online danışmanlığı seçin. Eğer ihtiyacınız varsa, muayenehane ziyareti için de randevu alabilirsiniz.

Nasıl çalışır?

Hakkımızda

Adres bilgisi

İrmet Hospital

Namık Kemal Bulvarı No:17-21

59500 , Çerkezköy ,

İletişim Bilgileri
Sigortasız hastalar

Tıbbi tesis tipi

 • Özel Hastane

Bu klinikteki doktorlar hakkındaki görüşler

Genel skor

 • Dakiklik
 • Alaka
 • Mekan
  O
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Op. Dr. Devrim Eroğlu Diğer

  Babamın ve bizim en büyük şansımız Devrim EROĞLU hocam;
  Babamın hastaneye gelme sebebi tamamiyle farklı bir operasyon iken anjio süreci ve devamında 3 damar bypass yapılması ile babamın şuan hala hayatta olmasının en büyük sebeblerinden biri olan devrim hocama şükranlarımı sunuyorum. O kadar rahat ve profesyonel bir yaklaşımı olan hocamı şiddetle şikayeti olan her hastaya tavsiye ediyorum. Kendisi mütavazi bir kişiliği olup ilgili ve alakalı olması ne kadar doğru bir karar aldığımızı gösteriyordu. Sorularımıza net ve samimi şekilde cevaplandırması babamı ve beni çok fazla rahatlatmıştı.
  Vizitlerinde babamla olan samimi konuşmaları bizi çok hoşnut etmişti.
  Hocama ve ekibine çok teşekkür eder başarılarının daima devam etmesini temenni ederim.
  Saygılarımla...


  M
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Op. Dr. Hüsamettin Bayraktar Genel Cerrahi Randevusu

  Dr.Hüsamettin Bayraktar'a çok teşekkür Ederim korkarak girdiğim anal fistül ameliyatından çok mutlu bir şekilde ayrıldım 15 gün sonrasında eski sağlığıma tekrar kavuştum Dr Hüsamettin bey in ilgisi ve başarısı için kendisine ayrıca çok çok teşekkürlerimi sunuyorum. Siz ve sizin gibi doktorlar hep olmalı iyiki varsınız.


  H
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Op. Dr. Hüsamettin Bayraktar Göbek Fıtığı Ameliyatı

  Dr.Hüsamettin Bayraktar'a çok teşekkür ederiz. Eşim kapalı göbek fıtığı ameliyati oldu korkarak gittiğimiz ameliyattan hiç bir problem yaşamadan ağrısız bir şekilde hastaneden ayrıldık.Kendisine çok teşekkür ederiz


  Ş
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Op. Dr. Levent Duman Diğer

  Levent Bey’i uzun senelerdir tanıyorum, hamileliğimde şans eseri yaşadığım şehirde denk geldik. Riskli hamileliğimde beni telaşlandırmadan, her sorduğum konuyla ilgili ayrıntılı ve sabırlı açıklamalarıyla yanımızda olarak biricik kızımızı sağlıkla kucağımıza almamızı sağladı. Levent Bey gibi işinin ehli ve özverili biriyle bu süreci geçirdiğim için çok şanslıyım.


  S
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Uzm. Dr. Ömür Aydın Kardiyoloji Randevusu

  Göğüs sancısı ile gidip kalbimin küçük bir deliği olduğunu öğrendim güvenerek girdiğim kalp endoskopisinden çok iyi bir şekilde çıktım ve verdiği ilaçlara çok daha iyiyim ilgisi ve bilgisi çok teşekkür ediyorum doktorumaa


  O
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Uzm. Dr. Ömür Aydın Kardiyoloji Randevusu

  Babam kalp krizi geçirdi Allah razı olsun Ömür AYDIN Hocam 'dan anjiyo yaptı. ve sonra ailece hepimiz bütün tahlilleri bizde yaptık bende tansiyon çıktı doktorumuzun hastalara yaklaşımı ve yapılan bütün tahlillerin hepsini ince ayrıntısına kadar anlatması çok güzel Allah razı olsun iyi tanımışım bütün hastalara'da tavsiye ederim.


  S
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Uzm. Dr. Ömür Aydın Efor Treadmil Testi

  Sol kolda uyuşması yaşamalı ağrı ve göğüste ağrı şikayetiyle gittim.Doktor bey en ince ayrıntısına kadar tetkikleri yapıp gerekli bilgilendirmeyi anliycagim.sekilde bana ifade etti. Bütün sorularıma ayrıntılı cevap verdi.Ilgi alakası çok iyiydi.


  Y
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Op. Dr. Salih Dural Diğer

  Canımız doktorumuz sureçle ilgili herseyi en ince ayrintisina kadar soyleyen hastasina guler yuzle anlayısla yaklaşan sohbeti hos teshisleri dogru harika bir doktor ses tonu okadar naif okadar guzel ki sizi rahatlatip sakinlestiriyor her sordugunuzu guveryuzle cevaplayan saat kac olursa olsun sizinle ilgilenen harika birisi salih beye tavsiye uzerine gitmisim ve iyiki yollarımız kesismis iyiki benim doktorum olmus çerkezkoyde eşi benzeri yok cok iyi cok bilgili bence (bu yuzden randevu bulmak çok zor genelde randevulari dolu oluyor) kesinlikle salih bey alaninin en iyilerinden çok riski hamilegimi ve dogumumu salih hocam sayesinde basardim ve evladimi salih hocam sayesinde kucagima aldım asla hakkını ödeyemem allah bin kere razı olsun


  M
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Op. Dr. Salih Dural Diğer

  Salih bey sayesınde cocugumu kucagıma akdım. Güler yüzlü ve hastalarını anlayısla karsılayan her sorusuna acıklayıcı sekılde cevap veren iyi ki salıh bey gıbı doktorum var.


  D
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Uzm. Dr. Melike Aslan Diğer

  Sayenizde tırnak mantarından kurtuldum. Çok teşekkür ederim size ve hastanenize. Şimdi daha saglikliyim.


  Hata oluştu, tekrar deneyin

İlgili aramalar