Uzm. Psk.

Elvan Demirbağ

Psikoloji

17 görüş +ekle

Randevu ve bilgi için bizi arayın: 0850 333 0388

Randevu al Soru Sor Son 30 gün içerisinde 187 profil ziyareti var

Klinik Uzman Psikolog Elvan Demirbağ 2009 yılında Uludağ Üniversitesi, Fen-Edebiyat Fakültesi, Psikoloji Bölümünden mezun olmuştur. 2009-2013 yılları arasında Adnan Menderes Üniversitesi,… daha fazla

Randevu al

Randevu oluşturmak ücretsizdir. Uygun bir tarih/saate tıklayarak randevu alabilirsiniz.

Hasta / Danışan Görüşleri

5

Genel skor
17 görüş

 • Dakiklik
 • Alaka
 • Mekan
 • E
  Yer: Terapi Psikolojik Hizmetler ve Psikoterapi MerkeziHizmet: Huzursuzluk

  Gitme sebebim aşırı huzursuzluktu. Ve Elvan hanımla beraber bu durumun takıntılarımdan kaynaklı olduğunu anladık. Çok tatlı ve çok samimi. Rahatça sorunlarınızı anlatabiliyorsunuz. Olaylara bakış açısı çok güzel. Sorunları beraber çözüyoruz ve bu bence hasta için daha etkili. Dört kez gittim bana çok iyi geldi. Her seansta daha iyi olarak çıkıyorum. İlaç için zorlamıyor ama tabiki bu durumunuza göre değişir. Bana kitap önerdi çok etkisini gördüm. Ben çok çok memnunum.

 • S

  BEN çok beğendim .Öğrenci olduğum için devam edemedim.Araştırarak gittim.Danışanların yapmış oldukları yorumlardan fikir edinerek tercih ettim.Bir insanın dışı görünümü iç görünümünün belirtisidir diye düşünerek gittim.Olaylara karşı tuıtumları çok ngüzeldi.Güzel tavsiyeler verdi.Tek seansa danışanı oldum.Seanstan memnun kaldım.Tek seansta da olumlu sonuç aldım.Yakınlarıma ve ihtiyacı olan herkese tavsiye ederim.

 • M

  Araştırarak gittik.Kızım sevdi,ısındı,haz alıyordu.Seanslardan memnun kaldım.Aldığımız desteğin yeterli olduğunu düşünüyorum.Yakınlarıma tavsiye ederim.

 • N

  Kendilerinden çok memnunum.Çok faydasını gördük.Halende danışanı olmaya devam ediyoruz.Eşimle ayrılmıştık.Oğlumunda bu süreçten etkilenmemesi için danışanı olduk.Seanların sonucunda oğlumda olumlu değişiklikler oldu.İhtiyacı olan herkese tavsiye ederim.Tarafsız yaklaşımı ,ilgilenmesi ve dinlenemesinden memnun kaldım.Tedavi sürecimiz devam etmekte.

 • B

  Gayet memnun kaldık.Güler yüzlü,anlayışlı,danışanına hitap eden bir danışman.İnternetten araştırarak gittim.Eşimin birazcık psikolojik destek alması gerekiyordu.Doğru yol gösterdiğinden ve danışan dilinden anlayan bir danışman olduğundan memnun kaldık.Seanslardan memnun kaldık.Almış olduğumuz desteğin yeterli olduğunu düşünüyoruz.Yakınlarımıza tavsiye ederiz.

 • S

  Çok anlayışlı bir danışman.Ama şehir dışında yaşadığımdan tek seans gittim ve çok memnun kaldım.Başarılı oldu.Aydın ve çevresinde yaşamış olsaydım sürekli danışanı olmak isterdim.O an bir psikoloğa ihtiyacım vardı.Araştırarak buldum o dönemde bana çok yardımcı oldu.Teşekkür ederim kendilerine.Öncelikle hep olumlu olumlu değilde samimiyetine inandırdı,içten bir danışman-danışan gözüyle değilde arkadaşça yaklaştı ve en önemliside bunu bana hissettirdi.Bu nedenle kendimi yanlarında çok rahat hissettim Konuşmalarıyla motive oldum.1 seansta tatmin olduğumdan yeterli geldiğinden o anki sorunumu çözdüğünden yeterli geldi.İnsanın zaman zaman gitmesi ve yardım alması için danışması gerken birinin danışmanının olmasının gerektiğini düşünüyorum.Aydın ve Aydın çevresi için ihtiyacı olan herkese tavsiye ederim.

 • D

  Tavsiye üzerine gittim.Cana yakın,içten,empati kurması çok iyi,konuşmalarıyla motive ediyor.Tek seans girdim .Olumlu sonuç altı tek seferde.Almış olduğumö detsteğin benim için yeterli olduğunu düşünüyorum.Yakınlarıma ve ihtiyacı olan tavsiye ederim.

 • S

  Araştırarak gittim.Tek seans danışanı oldum.Devamlı iş psikoloji nedeniyle tercih ettim.Danışanını dinlemesi,yönlendirmesi,açıklayıcı olarak anlatmasından ve seanstan memnun kaldım.Şuanda bir sıkntım yok.Almış olduğum desteğin yeterli olduğunu düşünüyorum.İhtiyacı olan herkse tavsiye ederim.

 • M

  Kızımın bazı sorunları vardı.Sürekli ağlama ve korkuları vardı.Kızımla güzel bir şeklide ilgilenip kızımın düzelmesine yardımcı oldu.Kızımla diyaloğu iyiydi.Tek seans gittik ve tek seansta sonuç alabildik.Yeterince bilgilendirdi.Tekrardan gitme ihtiyacı hissetmedik.Şu anda bi sıkıntımız yok.Almış olduğumuz desteğin yeterli olduğunu düşünüyoruz.Tavsiye üzerine gittim.Yakınlarıma ve ihtiyacı olan herkese tavsiye ederim.

 • S

  Oğlum çok hareketliyli yetişemiyordum hızına yetişemiyordum.Uykuları düzensizdi,söz dinlenmiyoırdu.2 yaşındaydı oğlum bunun için destek aldım kendilerinden .Tavsiye üzerine gittim.Oğlumla ilgilendi,çok sakin ve güzel anlattı sorduğum sorulara anlabilceğim cevap aldım.1 seans gitim.Beni yönlendirdi tavsiyelerde bulundu oğlum la ilgili tavsiyelere uydum.Oğlumda bir sorun olmadığını sadece her çocuk gibi hareketli olduğunu normal olduğunu söyledi.Tek seans gittim yeterli geldi.Hatta oğlumda problem olmadığını ve tüm çocuklar gibi aktif.Dediğini yaptırmaya çalışıyor.Mümkün olduğu kadar güzellikle anlaşmaya çalışıyorum.İhtiyacı olan herkese tavsiye ederim.Benimle ayrı oğlumla ayrı konuştu.Oyun oynadı oğlumla.Sıcak ve samimi,yumuşak bir danışman.

 • Elvan hanimla kizimin israri uzerine tanistim. Sorunlarini cok rahat ifade edebilen bi insan olmadigim icin ilk basta cekinerek gittim. Ama Elvan hanim daha ilk seansta o kadar guven verdiki sorunlarimi bir cirpida anlattim. Elvan hanimla ilk tanistigimda agir ilaclar kullaniyor geceleri uyuyamiyor ve bazi konularda surekli kendimi sucluyordum. Elvan hanimdan aldigim terapiler sayesinde ilaclarimi biraktim kendimi suclamaktan vazgectim ve simdi cok daha mutluyum. Sorunlarim yine var ve olacak ama artik Elvan hanim sayesinde onlarla nasil bas edecegimi biliyorum. Iyiki kizimi dinlemisim ve sizinle tanismisim her sey icin cok tesekkur ederim Elvan hanim

 • A

  Elvan hanımla yaklaşık 2.5 yıl kadar önce tanıştım.Yaşadığım birkaç olumsuz tecrübeden sonra umudumu kaybetmiş bir şekilde gittim. Daha ilk seansta inanılmaz bir güven verdi Elvan hanım. Çok iyi bir psikolog olmasının yanında samimiyeti ve insana güven veren bi tavrı var. Kendimi huzursuz hissettiğim anlarda rahatlıkla arayabildiğim ve sanki seanstaymışız gibi beni dinleyen ve yardımcı olmaya çalışan harika bi insan. Her insanın düzenli aralıklarla psikoloğa gitmesi gerektiğini düşünen ben bile iyi bir psikoloğun bir insanın hayatını bu kadar değiştirebileceğini tahmin etmezdim. İyi bir psikolog gerçekten hayatınızı değiştirebiliyor..İyiki tanımışım sizi her şey için çok teşekkür ederim Elvan hanım..

 • 3 yıldır devamlı gidiyorum ilk başladığımda hayattan bezmiş durumdaydım terapilere giderek beni yaşama sevincimi tekrar kazandırdı onunla konuşmak beni rahatlatıyor herkese tavsiye ederim harika bi psikolog
  - Tülin karayiğen

 • C

  Merhaba. Elvan hanıma hayatımın düşüşte olduğu bir dönemde rastladım. İyi ki rastlamışım diyorum. Sürekli ağladığım,hiçbir işi yapmaktan keyif alamadığım,kendimi kötü hissettiğim bir dönemdi. Depresyondaydım. Elvan hanım ilaç tedavisi ve terapinin birlikte daha verimli olacağına beni ikna ettı. İlerleyen süreçte ilaç tedavisi ve Elvan Hanım'ın danışmanlığı ile kendimi daha iyi hissetmeye başladım . Yalnızca bir klinik psikolog olarak değil bir abla gibi davrandı. Psikoloğa gitmekten cekinen ben seansları heyecanla bekleyen biri haline dönüştüm Sonuç olarak olarak kendimi daha iyi hissetmeye başladım ve devam ediyorum. Yetmeyeceğini biliyorum fakat Elvan hanıma çok teşekkür ediyorum

 • B

  Tavsiye üzerine gittim.Kızımın çok çok aşırı derece ısrarcı olması ve işlerini ağlayarak halletmek istemesi bizi çok yoruyordu.Bu konuda uzmandan destek almak istedik ve tavsiye üzerine Elvan hanıma başvurduk.İlk etapta kızıma olan yaklaşımı çok hoşuma gitmişti ve daha sonrasında vermiş olduğu destek ve bizleri bilgilendirmesi oldu.Sonuç olarak bu süreci sayesinde aştık.Artık kızımda böyle bir tavır ortadan kalktı.Kendisine çok teşekkür ederiz.

 • A

  Depresyon tanısı ile gittim.Daha öncesinde bir kaç kez üniversite hastanesinde seanslarına katılmıştım ve çok beğenmiştim.Çok karamsardım ve karar vermem gereken durumlar vardı .Bana çok yardımcı oldu.En başta çok zeki bir insan.Yaklaşımı olsun yönlendirmeleri olsun kesinlikle çok başarılı oldu.Benim göremediğim bir çok tarafı bilgilendirerek görmemi sağladı.Sanki gör gibiydim beni çok güzel aydınlattı.İlk gittiğim günden bu yana o kadar değiştim ki kesinlikle kıyaslanamaz bile...

 • B

  Ilişki sonrası yaşadığım travmayı aşmamda yardımcı olan bana kendımı tanımamı saglayan biten bir ilişkinin aslında bana öğrettiklerini farkettiren ve daha sonrakı ilişkilerimde daha farkındalıgım artmıs olarak başlamama yardımcı olan gece gündüz ulaşabıldıgım artık ailemden gibi olan Elvan hanıma sonsuz tesekkürlerimi sunarım :)

Hakkımda

Hakkımda

 • Klinik Uzman Psikolog Elvan Demirbağ 2009 yılında Uludağ Üniversitesi, Fen-Edebiyat Fakültesi, Psikoloji Bölümünden mezun olmuştur. 2009-2013 yılları arasında Adnan Menderes Üniversitesi, Sağlık Bilimleri Enstitüsü, Psikiyatri Anabilim Dalı, Klinik Psikoloji Yüksek Lisans Programını tamamlamıştır.
  Elvan Demirbağ Terapi Psikolojik Hizmetler ve Psikoterapi Merkezinde çalışmalarını sürdürmekte, çocuk ve ergenlere, yetişkinlere, çift ve ailelere, kurum ve kuruluşlara çeşitli psikolojik hizmetler vermektedir. Kendisi varolan şikayet ve sorunların aydınlatılması için kullanılan birçok kişilik (MMPI- TAT-SCIDII vb.) ve zeka (Wechsler Çocuklar İçin Zeka Ölçeği-IV (WÇZÖ-IV) vb.) testlerini kullanma yetkinliğine sahiptir.

Okullar / Eğitimler

 • Uludağ Üniversitesi, Fen-Edebiyat Fakültesi, Psikoloji Bölümü, 2009
 • Adnan Menderes Üniversitesi, Sağlık Bilimleri Enstitüsü, Psikiyatri Anabilim Dalı, Klinik Psikoloji Yüksek Lisans Programı 2009-2013

Deneyimler

 • Adnan Menderes Üniversitesi, Psikiyatri Anabilim Dalı
 • Terapi Psikolojik Hizmetler ve Psikoterapi Merkezi
 • Özel Aydın Başak Koleji
 • Özel Ege Güldem Özel Eğitim Ve Rehabilitasyon Merkezi
daha fazla

Hastalıklar

daha fazla

Fotoğraflar

Makaleler